Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
5. jún 2010

@zuziiiicek17 dufam ze ste v poriadku ☹

mukky
5. jún 2010

@nikollette ani ja ☹

mukky
5. jún 2010

normalne sa budem bat spat v noci a cakat ze zacnu hucat sireny ☹ ako u zuzicek o polnoci

mama.wolfka
5. jún 2010

@mukky aspoň že tak, že vy budete ok, ale je to des ...

mukky
5. jún 2010

@mama.wolfka veru je...si predstav teraz by si musela odist aj s malym niekde iba s par vecami a celu noc rozmyslat ci sa budes mat kde vratit a to si neviem predstavit ked nahodou nejaka mamicka zacne rodit a cesty su neprejazdne

mukky
5. jún 2010

http://korzar.sme.sk/c/5408216/kosice-cakali-vl...
dufam ze uz nic nebudu aktualizovat ,ze sa nic nestane zle

mukky
5. jún 2010

inak sa cudujem tym ludom na moste,ja by som tam nesla...

mukky
5. jún 2010

idem si lahnut,papa

mama.wolfka
5. jún 2010

@mukky strašné si to len predstaviť ... chudáci tí ľudia tam
tiež som pi.... na tých ľudí, ohrozujú nielen seba, ale ak by sa im niečo stalo, tak aj záchranárov a úplne zbytočne, sú to hlupáci
dobrúúú

zuziiiicek17
5. jún 2010

mukky nastastie sa nic vazne nestalo ...teda pokial viem .uz boli aj take scenare ze zlomilo most na anicke
misko ma zobudil o 5.10 !!! 😠 skoro ma trrafilo

maatkka
5. jún 2010

Jeeej baby vy ste toho este v noci "nakecali" vy nocne sovy... Idem vas docitat. Viem ze ste este riesili tie povodne... Ja nemozem na to ine napisat ako strasneee nieco!!! ☹ Ja si to vzdy az ked to na vlastne oci - v spravach - vidim uvedomim az tak do dosledkov kedze u nas siroko daleko ziadna voda nic. A vcera absolutne neprsalo slnko svietilo cely den... a dneska vonku krasne teplucko. Tak snad sa to uz naozaj zlepsi na celom uzemi SR... Je mi strasne strasne strasne luto vsetkych ludi ktorych sa to tyka 😢 Je to smutne...
Inak my sme mali tiez prisernu noc ☹ Mala ju celu prekaslala preplakala a prezvracala ☹ Neviem ci kaslala preto ze jej bolo na vracanie alebo vracala z toho kasla... Zaspinkala uplne unavena az rano o piatej... a zobudila sa o deviatej a... nic 😕 Beha tu vymysla smeje sa keca... Som z toho pako...

bashenka
5. jún 2010

Dobre raano baby... ! 🙂 mne sa vcera ten telefon naozaj vybil ...tak docitavam na PC diik za rady, my sme choriiii mna tiez zacalo skrabat v krku mala kasle a konecne teplo to je nespravodlivee 😠 a som total nevyspata asi 25 krat som musela vstavat k malej. Tie povodne to je hrozneee ! A tolko sa o tom pise ze mne sa snivalo o privalovej vlne 😀 a pritom tu ziadna zaplava.
@janac1974 ked ti maly vstava o deviatej kedy ho potom ulozis spat? Lebo mne ked tak neskoro vstava tak s tym mam potom problem niekedy ani vobec cez den nezaspi.
zuziiiicek17 neboj niesi najmladsia 😉

zuziiiicek17
5. jún 2010

@bashenka tak teda nie som 🙂 si sa poponahlala este viac ako ja 🙂 teda o dost
Mne sa misko nejak umudril ci co ....on spi uz dva a pol hodiny 😕 😕 😕 aj vcera spinkal dlho od deviatej do dvanastej 😅 to je aky super pociiiit 😵

bashenka
5. jún 2010

@zuziiiicek17 ono sa to skor pritrafilo ako by som sa ponahlala 😅 ...ale teraz by som chcela este jedno 😀 ... a maly ti kedy vstava ked ide haji o deviatej? Ja som malu teraz ulozila. Ona len vstala o tej deviatej.

nikollette
5. jún 2010

Dobré ránko....

nikollette
5. jún 2010

Dočítané nemám....
Asi až večer.. ideme na dvor, a potom asi do NC do BA...
pekný dník zatial 🙂

maatkka
5. jún 2010

Tak baby Lilu spava tak od 20.-21.h. do rana do cca 9.-10. h. vkuse 😀 Cez den potiahne aj tri hodiny vacsinou. So spinkanim (ako jednou z mala veci) sme nikdy nemali problem. Uz v porodnici (boli sme tam viac ako 2 mesiace) ju volali Sipkova Ruzenka...
Ja chodim spavat okolo 22.-23. h. a spim az kym sa nezobudi takze cez den by som uz urcite nezaspala. Ja som zvedava ako si zase zvyknem na ranne vstavanie do roboty 😀
Teraz uz dlhsie spi lebo tato noc bola hrozna ako som uz pisala vyssie... ale (klop-klop-klop) zatial vyzera byt o.k. Teplotu nemala vobec a uz jej nic nie je takze sa mozno nakoniec dnes aj bude robit ta grilparty 😀 a zajtra snaaaad aj ZOO bude... 🙂

maatkka
5. jún 2010

Nikol aj vy uz ste fit ked sa flakate? 😀
Vsetkym malym marodom prajem skore uzdravenie!!!

bashenka
5. jún 2010

booozinku tak toto ja zavidim 😅 ... moja ked spi okolo obeda len 2 hodky tak mozem zabudnut na to ze mi zaspi vecer tak rychlo... trva to najmenej hodinu... teraz uz spi hodinu a stvrt a pojdem ju za chvilu asi aj zobudit aj ked to asi nerobim dobre ale ona by vecer nezaspala neviem odkial ma tolko energie

maatkka
5. jún 2010

Bashenka ja malu strasne nerada budim lebo je potom dlho uplne otapena - je mi jej az luto ked musime vstavat k dr. alebo tak.
Inak ona od malilinka zaspavala tak ze som ju polozila do postielky a odisla a ona hajiii. Ked som citala take tie veci ze pre dieta je dobre ked spava s rodicmi v posteli az mi to bolo luto niekedy lebo ked som chcela aby spala pri nas tak nemohla zaspat - sme jej zavadzali asi... stale sa budila a v postielke pekne spinka. Ale inak je to maznosko a cez den potrebuje nasu blizkost 😵

janac1974
5. jún 2010

ahojte baby,musela som vas prist kuknut,co nove...
mukky,zuziiicek17 🙂 som rada,ze sa v noci nic vazne neudialo a modlim sa,aby uz prestalo
prsat,aby bol pokoj...
maly haja a ked sa zobudi,ideme do PD k mm rodicom...na gulas 😝
bashenka,maly vstava rano okolo 9tej,potom sa musi vyjasit vonku,aby mi zaspal aspon okolo
13tej,aj to ma niekedy problem zaspat a uspavam ho hodinu,niekedy..vcera zaspal az o 14tej...
aj on ma vela energie,skace,beha,vylieza vsade...vecer tiez dlho uspavam

bashenka
5. jún 2010

No sak toto... tiez ju nerada budim ale tak co narobim ona by spala potom aj do 4-tej poobede ale tak to si potom mozem piiiskat v noci lebo by som s nou bola do 12-tej hore... na jednej strane chcem aby mala este poobedny spanok ale ako to urobit? ...v skolke tiez bude musiet spat. Nechcem ju budit ale som troska nutena. A na druhej strane ked vstane okolo desiatej rano tak to ju spat nedavam na obed az vecer okolo pol osmej a to zaspi uplne krasne do 5-10min ... a kazdy den mam dilemu ci ju mam dat spat alebo nie lebo zas sa budeme obidve vecer trapit ... ale tak teraz som ju nechala troska ked je chorucka 😅 uvidim co to da vecer snad zo mna nevystavi posledne sily 🙂

mukky
5. jún 2010

caute,som myslela ze tu nikto nebude 😕 ,idem dočítať

mukky
5. jún 2010

no nič,dočítam vas neskor,este mam horucu polievku tak idem rychlo maleho ulozit,dnes vstal krásne,7.45 😅 ,ja som potom este 2 hodky podriemkávala a chlapi sa jašili

teraz som nedávno dopratala a dovarila a este mi treba prať a pratať dosť 😖
mm robí malému poličku do detskej

maatkka
5. jún 2010

Som sa rozhodla ze kym sa krpcek zobudi idem vycistit akvarko... tak drzte palce nech nevytopim susedov 😉

bashenka
5. jún 2010

Netrebalo ani budit tak som rada 😀 Idem sa ja venovat za chvilu mi aj tak dojde polovicka z roboty tak sa majte krasne a uzite si slniecka kym ho mame 😉

nikollette
5. jún 2010

AHojte, nedávno sme dorazili...
Boli sme v BA v Eurovei (ale tam sme nič nekupili 😝 ) mne je to miesto max nesympatické... Odtial sme išli radsej do Avionu, len tak sa potúlať a do Hypernovi...
Boli sme na Obcodnej, v Starom meste, na zmrzke, 2x v mekáči 😕 Pri Dunaji v podniku..Na prechádzke a tak.....
Nič sme ale okrem potravín nekupovali...
Iba ja farbu na hlavu v DMke jedna bola potom zdarma, to až pri pokladni mi povedala, nech si idem pre dalsiu co je zdarma, a nejaké sprcháče, a šampóny...
Malému iba takú velkú Dino kresliacu tabulu, kde sa kresli fixou a potom sa to dá utrieť...a dino magnetky sú k tomu... A jedno bodynko v CaA... Inak nič.... Ale dobre bolo 🙂
V starom meste bola predvolebná kampan, zadara kofola, balony malým a tak 🙂 aj tam sme boli...
Povozil sa na autíčku aj na vláčiku v NC....
POtom na zákusku sme boli ešte v meste........ A z avionu sme išli domov....

Zajtra zase do DS chceme ísť 🙂

Neskôr vás dočítam 😉

zuziiiicek17
5. jún 2010

Aojky
@nikollette ,tak to stze mali pekny den 🙂 maly je v poho uz ?

Mna teraz taaaaaaaaaak na*ebala jeden B L B tu na konovi .Zalozil temu proti adminom ,ze ako cenzuruju atd naco som mu napisala ,ze ked sa mu tu nepaci tak nech odide .A on ,ze mam pravdu ,lebo s takymi kravami ako som ja zbytocne zabijat cas!
Adminka zamkla temu ,a ja mu ip pisat nebudem ,ale mam sto chuti ho poslat dpc

nikollette
5. jún 2010

Kašle stále, ale zase ani vnutri doma to nie je bohvie čo.. Aspon sa nadýchal čerstvého vzduchu, a bolo krááááááásne...
úplné leto 😉
Dunaj je strašne vysoko 😕

lenka_66
5. jún 2010

ahojte,
zuzi , ser nanho.nezasluzi si ani kusok tvojej energie .

inac marek nechcel spat tak sme sa sli previezt aby spal. zasli sme kuk okolie .no des a hruza sama voda ☹ .serfku mi v noci museli evakuovat a ziadne ze zobrat par veci ale rychlo opustit.a to bolo pri tom riadene.nechcem si predstavit ak by to bolo total surne