Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
13. jan 2010

A ved sa vnoci kojíte, či nie? My sme vnoci vždy minimálne 2 x hore na kojenie.
Kašu ti ja osobne neodporúčam. Nám ani nerobila moc dobre. Ale sú kočky čo s kašami nemajú nijaký problém.
U nás niečo naštartovalo ekzém. Doteraz neviem s presnostou určiť čo to bolo. Predpokladám, že tieto kaše. Lebo inak papá samé nealergény kuracia a zajačie maso, zemiaky, ryžu, cestoviny, vločky, jablka a hrušky. Aj banán sme vylúčili.
Trocha sa nudím ked nie je doma. Ale aspon moôžem spokojne poupratovať. Bez toho aby sa snažil prevrátiť žehliacu dosku, prežehliť si face, vyliať vodu na umývanie podlahy a vykrútiť si krk kým zavesím prádlo. Spokojne si v meste nakúpim a vybavím poštu.

nikollette
13. jan 2010

Hej kašičky nemliečne su od ukonč. 4mesiaca.. Možes ale nemusíš...
Nasmu kase nechutia tak už velmi dlho nedávam. Fakt len raz zac čas. (1x za 3-4týždne)

nikollette
13. jan 2010

Chcela som napísať, že prvé kašičky su od 4m, ale kedže kojíš, myslím že nie sú potrebné.
A pre kojené deti sa dávaju neskor.
A najlepšie teda nemliečne 😉

nikollette
13. jan 2010

Hm, nikto zase 😕

Ja som sa najedla, som si spravila ten smotanovo-uhorkový šalát, som mala už dlhšie na neho chuť.
Teraz robí priatel zmrzlinový pohár. Zmrzlina, banán, mandarinka, jahody, šlahačka, cokoláda 🙂
Lebo už ide večer, ta idú na mna chute 😅

vinifera
13. jan 2010

Som dávala do poriadku ten bordel po vianočnom strome. Pirana sa dnes vráti domov. Tak až nemusí loziť v tom ihličí 😀 Ale by som spallaaaaa.
Ženy kde sušíte prádlo? Mne dole v izbe aj 4 dni schne. Je to tu total "utesnené". Pod plávajúcou je termovložka, od stropu máme sádrokarton na zníženie miestnosti, plastové okná. Proste ked mám sušiak dole v izbe tak to neschne a vlhne mi z toho izba (aj napriek tomu že vetrám, mám tu ceresit a vlhnúci roh umelo dosušuejem ventilátorom) Ked to dám na poval tak to zamrzne a neschne už vôbec. 😠

nikollette
13. jan 2010

My susíme dole na chodbe.
Svokrovci, oni sušia napr. pri kozube. Za pol dna maju vsetko prádlo suché 😉

vinifera
13. jan 2010

No ja som na prízemí. Na chodbe nie je miesto☹ A kozub nemáme. Nepotrebujeme. Keď chceme real ohen stačí ked si otec vypije a horí pol pivnice 😝 len to by v tej pivnici aj to prádlo pošlo 😲

nikollette
13. jan 2010

Vini 😀 ty ešte aj smutné príbeh prednesieš komicky, som sa zasmiala 😅
Nám by tu hore asi tiež začal plesnivieť roh, aj to tu miesto zaberalo. Susievali sme v malého izbe.
Ale teraz posledný mesiac sušíme dole na chodbe. Síce ta nie je také teplo, ale ani zima, ze by sa prádlo neusušilo, či nebodaj zmrzlo 😉 a je to velká chodba velký priestro, pootvorení okno, a steny by tam nemali plesnivieť 😉
Neviem potom kde by si to mohla sušiť 😒

nikollette
13. jan 2010

Baby iank kolko krát denne kakajú vaši drobci??? Moj nikedy aj 4x za den.. je to v pohode podla vás???

mukky
13. jan 2010

vini 😀 😀 🤐 ,prepáč..

my kakáme raz denne,vacsinou doobeda,4 krát sa mi zdá vela 😕 a aku ma stolicu?objemnu alebo len tak malo..?

drahému robím cestovinový šalát,idem ho dorobiť,akurat mi volal ze nech nič nechystam jest,ze boli na veceri 😀 a ja ze uz je neskoro..ale ved si vezme do prace zajtra..sebe nekupil nic v rakusku,ani malemu ked som nariadila ze má plno oblečenia..no ale mohol niečo 😀
chlapi nevedia čítať medzi riadkami 😀 😀

pride okolo polnoci a rano o 4.40 vstáva...dostane 😀 ,asi ho zdržala milenka 😕

prádlo susím v detskej,momentalne to je bordelovník 🙄

nikollette
13. jan 2010

NIe vždy, ale napr. ked viac papá ako inokedy tak od rána do noci, kaká aj 3-4x..
inokedy 1x, ci 2x... ako kedy...
kaku má normálnu...

mukky
13. jan 2010

tak potom je iste vsetko ok..

nikollette
13. jan 2010

Ja ešte varím polievku na zajtra...
a mm ma už volá nech idem preč z PC 😝

tak sa lúčim
dobrú

mukky
14. jan 2010

ahojte mamuše,
ako sa dnes máte?Mám chvilu čas,tak som nakukla a nikde nikoho,ako vždy poslednu dobu,asi ste zamilované 😀 😀 😕
všetko porobené,navarené,tak možem celý den spať a vegetiť,keby sa to tak dalo.. ,hádam ked bude mať drobec 15 rokov aspon 😀 ,ešte sa načakám 😀

magdusska
14. jan 2010

ahojte baby, mozem nieco opytat? Ked Vam vyplacali poslednu matersku, tak Vam poslali celu ciastku alebo len alikvotnu cast? Teraz mi pipla sms a socka mi poslala tak smiesnu sumu...asi ma picne.

magdusska
14. jan 2010

tak len alikvotna ☹

nikollette
14. jan 2010

Dobré ránko sa praje...

Magdi, nepradím, nakolko ja som pred MD nerobila 😒

nikollette
14. jan 2010

Malý zaspal, ja ranajkujem...
jahodový kompot a cokoládu 😀

nikollette
14. jan 2010

Malý ešte stále spí, a rehoce sa nahlas zo sna 😅 😀

nikollette
14. jan 2010

Monológujem pekne, nikde nikto 😕

vinifera
14. jan 2010

Bola som na návšteve a mám návštevu🙂

nikollette
14. jan 2010

Aspon nejaká živá duša.. Más navstevu ale koníka sleduješ 😉 😅

vinifera
14. jan 2010

Pssssst. Moje dieťa už 15 min spí. Ani nedýchajte. 😵

nikollette
14. jan 2010

Vini, hlavne potichu ťukaj do klávesnice 😉 😅

mukky
14. jan 2010

ahojte,už spíte?

nikollette
14. jan 2010

NIeeeeeeeee.... 🙂
už som sa akurát chystala...

nikollette
14. jan 2010

Priatel uz spí od pol osmej... to je u neho nezyvk... skor ako o pol poci moc nechodí spávať 😕

mukky
14. jan 2010

ja som si lahla tiež od 19.45 do 21 hodky,taká unava na mna došla a chcem byť dnes dlhsie hore.. 😝 aspon do 3,chcem si kuknať schrecka tretieho 😀 .moja najoblubenejšia rozprávka 😀

mukky
14. jan 2010

asi bol unavený,ved chodí do dvoch smien 😀
dufam ze nebude chorý,sa zle citil či ako?

nikollette
14. jan 2010

Mukky, kokšo tý vážne takto trávievaš noci???
To ti stačí tak málo spánku?

Mnam mám chut na kavu so slahackou a mliekom. No to by som uz asi nezaspala 😀