Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
28. nov 2009

wolfka ved daco mu uz len dam na nosenie co moze aj pripadne roztrhnut 😝 ,dar od svokry? 😝
😀
wolfka a vyriesilo sa to,zajtra k nim nejdeme,jupííí 😀

mukky
28. nov 2009

nie si mudra,teda si ale v dobrom wolfka 😀

krpito
28. nov 2009

mukky, svokru nemusíš, či ?

mama.wolfka
28. nov 2009

krpito ... že papuliaka 😀
inak tiež sa niekedy vydesím, keď sa tak dobre rozpleští
minule chcel liezť na šmyklavku hore po tej šmýkacej časti a taký celý rozjarený sa rozbehol k šmyklavke až na ňu narazil rovno tvárou, začula som taký zvuk, že som myslela, že si nos zlomil 😲 poreval riadne, poskúšala som čelo aj nos postláčať a nič, ani modrina nebola ... no ale som sa riadne vydesila ... a myslím, že aj horšie ešte príde

nikol ... zasa priateľ ? 😀 veď máš dovolené aj mm 😀 😀 😀

mukky
28. nov 2009

som teraz citalka mojmu co ta jedna davala od 2 mesiacov svojim detom jest a ake ma vypasene dieta..a vraj nie z jej stravy 😝 ,nechapal tiez..

inak baby mne zmenila endokrinologicka lieky hormony,dala mi take ale bez cukru 😝 ,kedze som pribrala z nich 😝 ☹ ,uz my mohla ich zmenit davno,som ani nevedela ze su aj take 😠

a som sa pytala kedze aj ja aj mm mame ochorenie stitnej zlazy ci je potrebne solit vlastne po 2 rokoch a povedala ze nie..nema to vplyv na stitnu zlazu

nikollette
28. nov 2009

Jáj ja som trubka.. sila zvyku...
už bude mm... 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

ja len, že nás teplota prekvapila až po roku, dovtedy nikdy nič, tak som bola vtedy z toho zaskočená a trochu vyplašená, a dobre si to pamätám

mukky super 😉

mukky
28. nov 2009

len mi poradila nech menim oleja do jedla malemu..a sa smiala ako stravujem maleho,ale v dobrom 😀 a ona ma 3 rocne dievcatko a tiez do 3 rokov tak stravovala malu,teraz uz aj v skolke je a nemoze upne asi ovplyvnit jej stravu...

zuzka1.
28. nov 2009

niki asi ten co ty, cierny, len hladam z kade ho objednat.

nasla som na mmb jednu kocku co ich predava, mm chce zase cierny 😖 tak bude zase raz cierny, ze nech nam pasuje s tym co mame, ako keby ch nosime oba naraz von, boooze chlapi.

niki tak pis mmm a milka mi zapla az teraz 😀 😀 😀

krpito
28. nov 2009

my sme našťastie nemali nejaké vysoké teploty, v podstate ešte okrem soplíkov ani nebol chorý (klop,klop, dúfam že to tak ostane) tak si to neviem predstaviť ☹

mukky
28. nov 2009

ked mi bolo smutno a potom este smutnejsie som pocuvala toto 😵
tohoto bena som myslela wolfka,nie zo superstar 😀

https://www.youtube.com/watch?v=QGI4MMGcyIM
vinifera
28. nov 2009

Krpi pauza v puse 😀

Niki to bola tuším plazma. LED technologia je haluz. Kamoška má takú telku. Drahé jak svina. Ale ten obraz je fakt haluzný. Taký iný. Ako keby si videla do tej obrazovky. Neviem to popísať. Ako by ten obraz bol v priestore... Treba vidieť🙂

wolfka ak sa môžu rozne lieky dať s odstupom tak je to super lebo mám doma aj panadol. On asi vygrckal ten sirup. Lebo ten jedol posledný 😖 Ručky má studené. Inak je ako žehlička. ☹

Mukky a nepriberáš ty náhodou aj zo zlej životosprávy? Vnoci takmer nespíš. Cez den tak po 3 hodinkách s malým. Telo si nestihne oddýchnuť. Sú 4 fázy spánku ktoré idú po sebe. U teba prebehne max jeden cyklus.... Miesto obedu máš kkávu. 😒 To je len toľko čo viem podľa toho čo píšeš... No a do toho problém so štítnou.
Skús pekne papať. Možno budeš prekvapená a váha nepôjde hore ale dolu.

mukky
28. nov 2009

moj ked mal horucky z niocoho nic v chorvatsku a doma razu som strasne plakala ☹ taka som bola bezradna,neviem asi by som uz mala zacat viac byt dospelou mi vravi mm 😒

vini urcite len zubky su to..aj sopliky vtedy su..

krpito
28. nov 2009

zuzka1. že milka len teraz ... pri Tvojom intelekte ma udivuješ, to malo byť prvé čo Ťa malo napadnúť 😀

mukky
28. nov 2009

vini ved ja viem a aj doki som vravela co robim zle..nejem pravidelne a hlavne ja cely den nemusim a telo si robi zasoby 😝 a ked sa normal najem tak si to hned ulozi..

krpito
28. nov 2009

vini, keď nepôjde dole teplota, daj zábal ... ja viem je to nepríjemné ako pre malého aj pre Teba, ale určite pomôže 😒

nikollette
28. nov 2009

Ja viem, ten obraz na LED je krásny.

baby a ja že čo tu furt milkujete, a už aj mne zaplo 😀

krpito
28. nov 2009

nikoll 😀

krpito
28. nov 2009

fialová 😀

mukky
28. nov 2009

juj baby tak ako inak som to mala napisat?ma napadla len Milka 😀

zuzka1.
28. nov 2009

nejak osm to prehliadala apotom pozeras, ze ju nejak moc sklonujete, tak osm hladala dozadu, ze kde to vzniklo, necitam pozorne a takto to potom vyzera 😖

nic, ideme spat, nemam dospatu etse vcerajsiu nov.

dobru kocky.

my sme teplotu mali par razy, ked to bolo akutne isiel panadol alebo nurofen sirup. Vzdy zabralo, ale to nemal taku vysoku, vzdy tak do 38.

zabaly si pamatam ako mi raz robila mamka asi 5x za den, ked som mala mononukleozu a to som mala 17hadam, teplota okolo 40, neschopna pohybu a to osm si mylslea, ze aka velka zena ja som a sup ho teplota, tak mamina ucinkovala 😖 bleee neznasam teplotu, ja cwlkovo bolest a este ked maly volaco, infaktus stavy ☹

mukky
28. nov 2009

opať začalk nejaky akcny film 😠 na markize..tak si chcem pozriet nieco pekne,nezne,romanticke..
moj oblubeny je Medisonské mosty,anglicky pacient,..uz ani neviem co..

mama.wolfka
28. nov 2009

tak sa držte obaja vini, keď si spomeniem na tie pocity, on vyzeral celkom v pohode, len bol občas trochu viac unavený, ale ja furt v strese 😒 každú chvíľu som mu merala teplotu a zapisovala pre doki
minule sa mi zdal teplejší, tak som mu chcela zmerať a nedal si, utiekol, tak som musela počkať na reklamu a potom si ako tak dal

inak ešte ma napadlo, že do nejakého veku sa pri meraní v ritke odpočíta 0,5 stupňa a neskôr už 0,7 stupňa, len si to presne nepamätám, ale tuším až po roku tých 0,7

mukky
28. nov 2009

zuz dobru 😔
aj my sme davali zabal na rucky a nozky a vlaznou sprchou sme ho sprchovali jemne 😢 😢 a mal 39 tusim v chorvatslu ☹ a asi 2 hodky sme cakali na osetrenie,nik nas nepustil dopredu a maly bol taky len plackal a ledva sa hybal a len lezal mojmu na rukch nevladne ☹ ja keby som tak videla rodicov s dietkom pustim ich dopredu a ludia si tam kludne sedeli a mne slo srdce puknut

krpito
28. nov 2009

no, začalo sa prejavovať včerajšie ponocovanie, dnešné upratovanie, idem hodiť sprchu a potichu zaliesť nech sa mm nezobudí, dnes nemám chuť 😀 😀 😀

mukky, aj ja chcem len pozrieť, nie praktizovať aspoň teda určite dnes nie 😉

dobrú noc a ozaj ešte otázočka, čo idete zajtra variť, ja už mám v hlave prázdno 😝

mama.wolfka
28. nov 2009

no všade sú nejaké blbé filmy, mám tu zasa pustenú kulisu a nič čo sa dá počúvať

no niečo pekné som už dávno nevidela veru ani ja 😒

mama.wolfka
28. nov 2009

no teda mne tá milka došla pomerne rýchlo 😀 asi preto, že na ňu myslievam 😀 😀 😀

mukky
28. nov 2009

krpi 😀 😀 😀 vsak sa nedaj 😀 😀

a co chces pozriet?nechapem..

a ja mam na zajtra este rizoto s kuracim maskom a syrom,som opat uvarila ako pre zavodnu jedalen toho...ja nejak to nemusim velmi alôe fajnucke som urobila,mnam az mni celkom chutilo 😀

mukky
28. nov 2009

volfi 😀 🤐

mukky
28. nov 2009

krpi som dnes pridavala recepty do mojej temy tak skus mrknut ci sa niecim neinspirujes