Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
20. apr 2010

dakujem mukky 😉

mama.wolfka
20. apr 2010

mukky, domáce papiere treba dať dokopy, pozakladať a tak a ešte som si nechala jednu malú firmičku, nech nevyjdem z cviku 😉
ale len čítam a čítam, som dlho nebola, tak aspoň niečo dozadu som si chcela počítať
tak asi ešte niečo počítam a pôjdem spať, lebo netuším ako bude Samík spať a hlavne dokedy ráno 😕

vevusiatko
20. apr 2010

bru noc zienky 😉

mukky
20. apr 2010

PRE TEBA

Si pre mňa niekto veľmi vzácny,
pre Teba napíšem aj tisíc básní.
Si pre mňa rosa na lupienkoch ruží,
iba po Tebe moje srdce túži.
Si pre mňa slnko či jasná hviezda,
ver, že sa mi to všetko len nezdá.

Si pre mňa vzduch bez ktorého nemôžem žiť,
Tvojích krásnych očí sa neviem nabažiť.
Si niekto, koho moje srdce potrebuje,
si Ten, ktorý moje očí láskou zaslepuje.

Si ako kométa letiaca dráhou,
si vo mne ukrytou energiou vzácnou.
Si nekonečná túžba vo mne skrytá,
si moja láska do srdca vrytá.

Si mojou múzou v týchto básniach,
si mojím svetom plným nástrah.
Si niekto koho potrebujem pri sebe mať,
tak ma prosím nikdy neprestaň milovať!

mukky
20. apr 2010

wolfina ja ti dám malu firmičku 🙄
laskavo pekne sa venuj sebe,svojmu zdraviu,pekne chodievaj vecer spinkat a rano vstavaj to co je??dostanes uz fakt na riť 🙄 😠

mukky
20. apr 2010

veve nemas zač..dobru eroticku noc 😀

mukky
20. apr 2010

zuzícek kde si bola ??
bejby ste v poriadku?? a ostatné kočky....

mama.wolfka
20. apr 2010

to je robota na pár hodín raz za 3 mesiace, len ja keď tu sedím a čítam a nerobím, tak ... 😀

mukky
20. apr 2010

ja pozerám bez servítky a citat ine temy sa mi uz par tyzdnov ani nechce okrem par mojich oblubenych,od novej verzie ani som ine este necitala..

vevusiatko
20. apr 2010

mukky prestan provokovat mam eroticky panelak zapnuty 😀
bejby bola dnes v divadle 😀 😀 😀
uz ozaj idem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mukky
20. apr 2010

no neverím ti ani pol slova,ja si to zistím 😠

mukky
20. apr 2010

nechod 😀
co v akom divadle uz je vo vasej teme? ☹
panelak? 😕

mama.wolfka
20. apr 2010

mukky môjmu keby som napísala niečo také, tak sa riadne pobaví, možno by ho potešilo, ale by ma potom podpichoval a sa rehlil, tak ho radšej nechám bez toho 😀

bejbypd
21. apr 2010

Caute baby 😀 Mukky tu sooooooom...nebola som na koniku,sem tam citam len sa mi nechc&e pisat 😀 som leniva jak vos...ale ucim sa na prijimacky na pravo,tak mam toho strasne vela si ani neviete predstavit 😝 To len veve ma odchytila na facebooku vcera ked som prisla z divadla 😀 ona je taky smirak,ale to len za to ,ze ma miluje 😎 Inak musim pochvalit,divadlo hrali traja ludia:Jožo Procko,Roman Pomajbo a OLga Belesova a bolo to uzasne...ja som sa tak nenasmiala ani nepamatam...a divadlo som dostala na uzmierenie od depka lebo den predtym bol vonku dlhsie ako slubil 😠 😀 Jaj mukky moja ty si taka zlata,ze som ti tak chybala,aj ty mne,ale ked si precitas ked si po dovolenke prisla som ti pisala,ze vitaj a ze si chybala ci co a ty si ma ani nepozdravila 😀 😠 som hrala urazenu 😎 ale nie,dufam ze savierkovi sa uz rezim upravil a budes mat doma zase anjelika 😵 vini mrzi ma ten ekzem ,naozaj si ani neviem predstavit taketo nieco riesit,ale vyborne to zvladas,drzim palceky 😉 niki ty asi upratujes,kedze mas dusevny oddych od konika 😀 petka vitaj my sme sa este asi nestretli 😉 budeme kamosky 😀 no babenky idem do mesta akurat malej nejaku suknicku a nejake pekne pancusky a puzzle kupit...zastavim sa poobede ked mala zaspi..mukky pusinku posielam nehnevaj sa na mna 😵 🙂 a vevus ty neziarli 😀

mukky
21. apr 2010

ahojte,
bejby ahoj dievčatko 😀
prepáč asi som nejak prehliadla tvoj príspevok alebo som napisala všeobecne ze ste zlaté a dakujem za privítanie už neviem fakt 😀 😀
ale aspon ip nabuduce napís nechc viem ze ste ok 😠 ja som taká mama 😀 sa obávam tu o moje deti 😀 ved som skoro najstaršia,teda adal neviem presne kolko má 😀 😕 ale tuším viac ako ja,či? 😀

malý vstal 6.30 😨 ale mm s nim po nocnej zostal do 8.tak som si trosku pospala..od kedy sme dosli z dovolenky kazdu noc poplackava hlavne nad ránom ...neche sa kupkat,aj vcera ☹ bojí sa do vody sadnnut aj celkovo nechce tam ist a pred tym sa tesil kedy bude vo vani ☹
na wc detto na redukciu,o spani anehovoriac,ukladame do postielky s plačom 😒
asi okolo 4 sa postavil,vyhodil z postielky macka pooh,jednu deku 😀 a lahol si a nechal si len jednu na sebe taku najmensiu a najtensiu 😀 asi ju ma rad...sa s nou zakryva,ked idem dat mliecko ostatne veci z postielky vyhadzuje..

je pekne,mali by sme ist von ale tááák sa mi nechce chystat a obliekat ani mna ani maleho no musim sa prekonat 😀 bez kocika pojdeme to bude zase behu 😀

mukky
21. apr 2010

bejby nech ti to s tými príjimačkami výjde 😉 a jasne že sa nehnevám 😀
ja som bola naposledy v divadle riadne dávno,snad pred 10 rokmi 😕 na radošincoch..aj na koncerte som uz dávno nebola,snad naposledy na jaromira nohavicu alebo no name?? 😕

mukky
21. apr 2010

bejyb ty sa rada staras o vlasky si písala..
ja tiež a vacsinou používam niveu ale neviem či poznáš tento sprej,je užasný,po umytí samponom a kondecionerom z tejto rady color som si dala sprej nakoniec a super krásne mi rozcesal vlasy a boli hebké,co ja mám problém s rozcesavaním vlasov 😝 sa mi motaju a su vlnité

som si kupila sampon,balzam,sprej,masky by sa zisli tiez vyskusat ale mam teraz 2 z garnier
ja som mala vzdy rozstiepene konceky a suché vlasy a odkedy používam masky,cca 3 roky tak vlasy sa mi nestiepia,nelámu,zázrak 😀

petka035
21. apr 2010

Ahojte,bejbypd jasné môžme byť kamošky 😉 a požičiaš mi bárbiny? 😵 😀
mukky ja som raz mala ten šampon elseve ale nie na farbené vlasy a nič moc,ale to bolo dávno 😝 ja sa chcem ísť dať ostríhať len neviem ako, nechcem len podstrihnúť, to mám takú slamu potom 😅 nejaký učes by to chcelo 🙂

zuziiiicek17
21. apr 2010

Mno a mna ani nepozdravis ☹ 😀 si zabudla asi na mna.No nic,neva 😀
Ja som tiez pouzivala ten sampon ale nejaky efekt som nevidela .Akle tie masky musim skusit aj ja.

vevusiatko
21. apr 2010

Ahojte 😀 😀 😀 mna tiez nik nepozdravi nik ma nema rad 😀 😀 😀
Mne ani sampon na tie moje tri vlasy netreba :D

zuziiiicek17
21. apr 2010

Na fotke to nie je az take zle,ci to je parochna? 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
21. apr 2010

😀 😀 😀 NIE JE PAROCHNA JA MAM FAKT HNUSNE RIEDKE VLASY KED ICH MAM NA KRATKO TAK TO MA OBCAS EFEKT 😀 😀 😀 😀

zuziiiicek17
21. apr 2010

Ahaaa 😀 ale niekedy je lepsie mat riedke vlasy ako huste.ja mam huste a to len starosti s tym...furt sa uzlia

mamusia
21. apr 2010

Ahojte.

Vidim,ze sa tu moc nepise o com je tema 😀 ale ked netabulkove,tak to hadam plati aj na temu 😀 😀 😀 😀

Ja len ze mam 3,5 mesacnu malu a dnes idem 1x skusit jej dat za lyzicku mrkvovej stavy..ak teda bude chciet,bo mne nevypije nic nesladke..iba sladeny cajik a to dooost..to ma po mne 😀 tak si myslim,ze po tej mrkve sa bude dost ksichtit, tak uvidime 😎

zuziiiicek17
21. apr 2010

Myslim ,ze by si este mala pockat ,hlavne ak kojis.Ten sladeny caj ja radsej nekomentujem,lebo by sa ti to nepacilo 🙄

mamusia
21. apr 2010

Nie sme nahodou v netabulkovej teme??????????

Nekojim.

zuziiiicek17
21. apr 2010

Too nie je o tabulkovani ,ale o zdravom rozume.Bolo to tu uz niekokrat povedane.A aj nekojenym detom sa ma davat prva lyzicka az v styroch mesiacoch,kludne aj neskor.A nechapem preco prave mrkvovu stavu 😕

vevusiatko
21. apr 2010

sladeny cajik??? ked kojis a ma 3 aj pol mesiaca 😕 😕 😕

zuziiiicek17
21. apr 2010

nekoji vev ,ale aj tak od veci 🙄