Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
21. apr 2010

mne to príde ako zbytočnosť, pretože z dospeláckej stoličky zletí tak či tak keď bude vymýšľať
jedine by sa to dalo využiť na sedenie na zemi, alebo niekde možno mimo domu, ale zasa verím tomu, že Sam by si isto nesadol na zemi na to, ale vedľa 😀

mama.wolfka
21. apr 2010

aký je film? 😀

vinifera
22. apr 2010

mukky aj podľa mna je to hovadina. Akurát čo by sedel na vyššom a zletel by zvyššia 😒
No tak malý včera zaspal o 22.30 klasika unho. A vstal o 6.30 hod. Už fakt nevládzem.
leelo to je taká dlhšia 6 tka. Pôvodne som ich objednávala pre seba. Mávam tak 5,5 až 6. Ale tu je vnútorná dlžka 25,5 cm. Chcelo by to takú dlhšiu štíhlejšiu nohu.
Sú aj originál detské posteľné obliečky s takými drobnejšími motívmi. Aj mám čo to nafotené. Len stoja okolo 11 €. A normál detské predávam po 9,5 a 10 €. A to je tam viac látky. Včielka je ale dosť veľký motív na tie malé detské paploniky. Ale sú motívy ktoré sa hodia - aj wolfka mala taký vybratý. Ak chceš origoš detské ti môžem poslať do mailu.
A na modrej streche si pozerala inzeráty? Mám aj dospelácke obliečky🙂

bejbypd
22. apr 2010

mukky tu soooom 😀 Baby ale vazne ja uz naozaj nemam tolko casu 😀 vcera som sa s malou vratila z mesta o pol jednej,malej dala papat,isla spat a ja som co to popratala,pozehlila,potom sa ucila,mala sa zobudila ja som sla cvicit,vecer kupkanie,stavanie puzzle s Miskou a potom spanok,net som ani nezapla 😅 😀 Zuzka moja teba som zabudla pozdravit?Ahoj ahoj a pusinky posielam 😀 Leelo vitaj tabulka 😀 Ja som taky zlaty stred 😀 ale myslim ze s adal tu mame najstarsie deticky takze ta strava sa uz trosku lisi..My sme tiez zacinali mrkvou ked mala pat mesiacov a tri tyzdne,to uz som nekojila 😉 Teraz jeme takmer vsetko,ale samozrejme ja nesladim ani caje,ani mlieka no nic..ja ani sebe caj nesladim 🙂 keksik sem tam dostane,ale len ked cez den pekne vsetko spapa,ovocie,zeleninku a tak...takze asi tak raz za tyzden 😀 a inak uz asi nic,je to co my ,lebo ja aj solim mizerne malo,nemozem skrz moje oblicky 😖 dnes ma caka navsteva depkovej starej mamy,starej ufrflanej mamy tak sa neviem dockat 😠 uz o pol jedenastej sa sem dodzube a povedala ze tu bude tak do pol tretej lebo o tretej ma rehabilitacie 😒 takze som vam len chcela napisat,ze na vas samozrejme myslim 😀 a idem ja upratovat...pekny dnik 😵

mukky
22. apr 2010

cafte 😎
bejby 😀 je ti odpustené 😀

lenka_66
22. apr 2010

ahojte,
clovek kym docita tak aj zabudne co vlastne chcel 😀 .spisovatelky

mukky
22. apr 2010

leni 😀

lenka_66
22. apr 2010

nesmej sa , aj teba to raz postihne 😀

mukky
22. apr 2010

😀

mukky
22. apr 2010

co robíte,kde ste?my sa chystáme poobede do mesta ale neviem,neviem ci zase nebude pršať 🙄

zuziiiicek17
22. apr 2010

😀 mno mna to postihne aspon neskor ako vas 😀
A bejby ,teraz si si to vyzehlila 😉

leelo
22. apr 2010

ahojte 😵
mukky, no jo, tie fotky.. ked to je take osemetne. vy sa nebojite uchylakov? aku dava vlastne konik ochranu proti tomuto? na fejsbuku to spristupnim komu chcem a je. tu je to take velmi verejne. ako to vnutorne riesite vy?
mam v pamati, myslim, ze to bolo v tejto teme alebo ze sa to tykalo kocky aspon z tejto temy, ako nejaka zamindrakovana osoba na nu utocila na zakl.fotiek a len do temy tak vpadla. viete koho myslim? vravela jej, ze vyzera staro, ze preco nie su zobrati a podobne ubohosti...
nebojim sa urazok alebo neprijemnych komentarov, ved neprajnici sa najdu vsade, ale to dokazuje fakt, ze moje photos moze fakt ocumovat hocikto 😠

vini, no skoda, to je na mna velke cislo nohy, ja mam tak 4,5-5 nohu.
tie oblieckky detske ma zaujimaju, poslem ti ip.

btw ten lumir - gay, citali ste jeho zivotopis? je to vtipne, ze bol 2x zenaty a teraz 17-r.zajko, asi mu siblo, ma 2.pubertu. jeho dcera musi byt nanho pysna. a uz viem odial ho poznam - moderoval prima jizdu.

bejby, dakujem za privitko, si zlata. ved vies ako som to s tou tabulkou myslela 😉
inak take navstevy ako ,mas ty dnes dokazu zo mna vysat energy na 3 tyzdne. tak sa drz!

ahoj lenka 🙂

mukky
22. apr 2010

už sa tu zliezame 😀

zuziiiicek17
22. apr 2010

My sa pojdeme asi len prejst,lebo ak by sme isli niekde na dlhsie ,tak nas stihne dazd ako vcera 😒

lenka_66
22. apr 2010

hej ako take supy 😀

ja idem kuk kocik. bo ten co donho vleze , nevleze do vytahu. ak nenajdem idem na druzstvo a berem vlecku od traktora. sak si nohy az po kolena schodim

mukky
22. apr 2010

no niekedy mám chut tiez vymazat fotky koli tomu ale neviem co pises a o co sa jednalo..ale nedávam tu nahé fotky maleho ale moje mozem nie?nechc bude vzrušo 😀 😀 😝

mukky
22. apr 2010

lenka 😀 😀 😀
co ked je to tym cukrom ze ti je drobcek taky velky?? 😀 ale nie,fakt pokial je na svoj vek tucnucky 😀 mala by si ho vylucit alebo cakat kym to vybehá 😀

lenka_66
22. apr 2010

vzruso a zabava su 2 pojmy 😀

leelo
22. apr 2010

mne sa zda, ze to bolo v tejto teme. "obet" bola taka dlhovlasa tmavovlasa dievcina. ale mozno sa mylim..
kazdopadne nad fotkami sa zamyslim 😉

zuziiiicek17
22. apr 2010

😀 konecne aspon uvidime viac ako tvoju tvar mukky 😀 😀

lenka_66
22. apr 2010

mukky , no ma ho malo cukru. je sice trosku tucko ale aj vysoky na svoj vek . tak preto.kolko meria savier?marek tipujem 82cm

lenka_66
22. apr 2010

lele no uz si to zuzila.odpadli blondinky a rysavky.chcela som napisat ze rysule

lenka_66
22. apr 2010

mukky vari si nesla po meter 😀

leelo
22. apr 2010

ked si ziadna nepamatate, tak to asi nebolo tu. ta komplexacka na nu: preco nie ste zobrati? takze to je dalsie pozn.znamenie.
ale nie je to take podstatne, teraz ide o holacinkove fotky mukky 😀

lenka_66
22. apr 2010

neviem sice , ale aj niki je dlho-tmavovlasa ,slobodna. a tiez sa do nej navazali uz pre kadeco.no ani ja inac nepamatam

mukky
22. apr 2010

leni neviem kolko meria drobec ,dnes ho mozno zneriam,stale na to zabudnem a mame asi 12 kg ani nie mozno,papá za troch ale aj to vybehá hned

fuj to by bol šok aj pre uchyla ma vidiet nahumje to otras ale raz schudnem 😀 25 kg nadváhy urobí svoje 😠 a to nesrandujem naozaj som tlusta nie ako baby co maju 50 kg aj s postelou a hrozia sa ze su tucné,vid nikollette 😀 😀

lenka_66
22. apr 2010

no kym sa rozhybete tak aj dieta mi vstane a konci moja sloboda 😀

lenka_66
22. apr 2010

mukky no raz uz musime dat stretko na hrisku. ale treba pretym volat 112 bo jak sa zbadame tak obe pojdeme k zemi 😀

lenka_66
22. apr 2010

inac my uz 2 mesiace stojime na 10 kg

mukky
22. apr 2010

lekarka ma zabije na endokrinologii,uz minule mala vyhrady riadne na moju vahu a ma pravdu,no kedze mam spomaleny metabolizmus je to na ♥ovno