Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sirinka
10. aug 2009

inac by ma fakt zaujimalo co za hracky ste tu spominali...nemate nejake foto?

mukky
10. aug 2009

suem musim bojovat,ale mas pravdu,su tu zlate baby,aj ked sa nezhodneme v strave,v inom si isto pomoct mozne...ja som rada s kazdym za dobre

miskachrumka
10. aug 2009

markiza prestav si ze som si nato klikla lebo chcem o kravskom mlieku vediet viac a tie priznaky alergie cize bkm na krav.mlieko su take ze to by nikto nespoznal lebo nepokojny spanok mame od zaciatku ako aj dalsich 80%deti a atd............ale ten opuch ust je taky nezvycajn jedine!dotycna osoba tu chybala som vedela ze dojde!

mukky
10. aug 2009

miska to som rada ze moja namaha za to stala..

suem
10. aug 2009

Niki co si spominam posledne - chodak. Najprv si zacala pisal, ze ked lekar zakazal, nebudes davat. A postupne tak ze ano, ked tu boli prispevky ze to nemoze skodit, ked baby davali a deti su v poriadku. Zatial v poriadku ...
Ja ti fandim, neber to v zlom. Si mladucka mamicka, otvorena informaciam, nebojis sa ustupit. Lebo len hlupak nemeni nazor pod vahou argumentov 😉

suem
10. aug 2009

Miska ja som "dotycna" osoba? V com som ti chybala? Mile ze na mna myslis ...

markiza
10. aug 2009

chrumka, tak potom sorry, prekvapila si ma

sirinka
10. aug 2009

suem 😀

nikollette
10. aug 2009

Aha, ten chodák je jedna velka otazka.. to je pravda..
najprv som myslela ze je to normálna vec, no ked mi lekar povedal ze nie, zlakla som sa, samoška hned som sa popýtala kade tade, aj tu na MK... nazory sa líšili ako vzdy, niekdo za niekdo proti...
No myslím ze raz ho tam skusim dat, ked uz bude sam stať, čiže to nebude pre neho záťaž, nakolko to bude iba okolo neho.. opra, keby sa nahodou zatackal.. ale to je este ďáááleko, kým vytiahnem to chodítko, aj ked ho už máme asi 2 mesiace doma 😉

sirinka
10. aug 2009

niki bola si u dr. palka? aj mne naposledy prizvukoval, ze choditko v ziadnom pripade...on je taky zlaty... 😝

nikollette
10. aug 2009

Hej u neho.. no on je vzane milý.. taký sympoš 😀
usmievavy, a hej prízvukoval to dost jasne 🙂

pimpo
10. aug 2009

pfiiiiiiiiiiiiha! no ja som si myslela, ze uz len ja som posledna "krkavcia" matka na planete, ktorej sa podarilo uniknut ukamenovaniu zato ze malemu dava prikrmy od 4,5 mesiaca, ze kravske mlieko mi papa od 6 mesiaca, od 8 mesiaca s nami z hrnca a na nocniku mi tiez sedi tiez od 6 mesiaca a lala! ono este par ich zije!!! 😀 Zdravim babenky a som rada, ze predsa este existuje zdravy rozum a riadenie sa srdcom! Keby zalezalo zdravie ludi ozaj od toho tabulkoveho stravovania a vyzivy, tak obcania v istych osadach by sa nedozivali viac ako 10 rokov! zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a prajem vela radosti s detickami!

mamutka
10. aug 2009

pimpo, neviem ci tu nebudes jedina s kravskym mliekom od 6.mesiaca a spolocnym hrncom od 8. 😀 ale zase ide o to co si do toho hrnca das pre seba, nas uz by pomaly s nami mohol.

mukky
10. aug 2009

pimpo nomen est omen

mama.wolfka
10. aug 2009

no občas sa v tejto téme pekne pobavím ... 😀 😀 😀

suem
10. aug 2009

Niki to auticko co si spominali mali nasi znami. Najskor boli z neho hotovi (teda skor otec ako syn 😀 ), a potom im zacalo vadit caste dobijanie baterii a maleho to tiez skoro preslo. Zhodnotili ze pomer cena/uzitok nevyhodny, ale splnili si sen a maly sa tiez potesil. Vacsinou si plnime vlastne sny hrackami pre deti, vsak?

mukky
10. aug 2009

a na ktorej strane rieky si ty? 😀

nikollette
10. aug 2009

mukky 😀 😀 😀 😀

suem
10. aug 2009

mukky - kratko, mudro. 😀 😀 😀

mukky
10. aug 2009

suem a vystizne 😀

mukky
10. aug 2009

idem si ja urobit kavicku a popozerat dnesne ranne serialy a vy?hadam nejdete spat? 😕

nikollette
10. aug 2009

Mukky ty si nocna sova, co? 😅
Maly teraz papal 150ml nutrilonu, jupííí...

Suem, no to autíčko, hej, to je pravda, rodicia si plnia svoje sny,pod zámienkou že to je pred dieta velakrat 😅

mukky
10. aug 2009

hej som,asi od narodenia 😀 ,mama mi aj teraz vravi ze som nechcela spat v noci,stale musela trieskat s postielkou a cicikat ma a asi to aj na mne zanechalo nasledky,to trieskanie 😀 😝

nikollette
10. aug 2009

Mukky a co robis tak dlho hore, to ta baví??? 😕 😀 😀 😀

mukky
10. aug 2009

hej bavi 😀 ,ide o 1 hodke celebrity camp na jojke,teraz idem pozerat gilmorove...volakedy som po nociach citavala knihy,hnevam sa na vynalezcu internetu 😝 😠 🙄

mukky
10. aug 2009

ale jedine co som neponocovala bolo asi 5 mesiacov po porode,to som spala 😕 ,to bolo narocnejsie obdobie...

nikollette
10. aug 2009

A po tom cez den nie si uNAVENá? 😵

mukky
10. aug 2009

spim s malym doobeda 3 hodky

nikollette
10. aug 2009

idem ja už zalahnuť 😵
bru nocku

mama.wolfka
10. aug 2009

mukky - ak to bola otázka pre mňa tak skús hádať 😉 moja favoritka je mch 😝 😀 😀 😀