Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
27. jún 2010

nejako divne som napísala vsetko ale chápete,nie?co som písala 😀 😝

mama.wolfka
27. jún 2010

@mukky dostaneš bitku !!! ... toto sa robí žene pred pôrodom ??? potrebujem kľud a pokoj, takže šup šup 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky to iste mam ja s babkou ,doverne to poznam 😀

mukky
27. jún 2010

@mama.wolfka hej mudrlant je,lebo som si dala jeden rezen aj mm vecer u mamy len tak do ruky 😀 a som nechcela dať malemu tak zacal s prednaskou 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mama.wolfka nezbi mi ju ,kto so mnou bude po nociach kvakat ?

mama.wolfka
27. jún 2010

@ zuziiiicek17 ja práveže nikdy nežehlím, to si ma s niekym pletieš 😀
už som nedržala žehličku v ruke min. 1,5 roka, teda až na pár dní dozadu, keď som konečne začala žehliť pre Simka

máme sa relatívne ok, aj keď už je nejak všetko ťažšie a tento víkend nastal nejaký zlom, tak mám pocit, že to už dlho nepotrvá ... tak uvidíme 😕

tak ja fakt idem, lebo musím 😝 😝 😝 a zajtra idem do poradne, tak som zvedavá 😕

papa

mukky
27. jún 2010

kupila som malému to co ste mi poradili 😅

http://www.dophilus.sk/?id=17

ale musim precitat poriadne,dala som mu vecer 1 odmerku iba

mama.wolfka
27. jún 2010

@zuziiiicek17 veď po bitke ešte môže kvákať 😀

definitívne off 😀

leelo
27. jún 2010

caute, konecne som sa sem dostala 🙂

@nikollette velmi pekne fotky - vdaka tebe viem, ze marinsky dom rekonstruuju 😉
tp je taky mily, posobi hanblivo. aj na tych foto z party. mali ste vidim super zabavu 🙂 konecne to vyslo!
inak vcera som mala v niektorych obchodoch problem zohnat prave nase velkosti - teda 74, resp. 9 mes. napr.ralph lauren uplne vykradnuty na nas vek prave, asi bol vtedy naj baby-boom. ale zase kupila som tam par veci, aj pre seba

zuziiiicek17
27. jún 2010

@leelo fiiha ,tam musia byt krasne veci

mukky
27. jún 2010

este som vas ani nestihla docitat,popísali ste nejaku stranku? 😕 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky dufam ,ze sa malemu uz polepsi

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky mno ,dnes tu takmer nikto nebol 😒 som sa nudila sama

leelo
27. jún 2010

@mama.wolfka ahoj, aj lked si na odchode 🙂 drzim palce, nech to odsypa a nech nie su horucavy 😝
mne kleslo brucho a presne o tyzden som isla na vec 😉

mukky
27. jún 2010

@zuziiiicek17 hm ☹ a som ti ani nestihla zavolať ☹

leelo
27. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som tu bola, len som utrzkovo citala a ked som napisala, tak vzdy neodoslalo. jak u blbych. inak dnes crazy den, maly spal do 11.00, takze som ho uspala nedavno 😖

mukky
27. jún 2010

ja som sa absolutne necitila ako tehotná a týzden pred porodom,behala som ako srnka cele tehu a plno energir som mala,teraz som jak zdechlinka-skapacinka 😔 😝
ani krize,ani nic som necitila,ani vahu ci zataž....sestra lkedva chodila a sedela ku koncu 😔

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky som si vsimla...este som aj cely den nosila vsade mobil ...aj na zachod a ty nic 😝 😝 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@leelo aha ,no to mas aj ty super ,ked ti pospi doobeda

leelo
27. jún 2010

mne ku koncu vadilo jedine cikanie kazdych 20 sekund a 3 kvapky 😀

mukky
27. jún 2010

kupila som mu dnes aj slivkovu stavu hipp 😔 /nektar s cukrom 😖 /ale tak nic ine slivkove nemali a pomarancovy dzus 100% bez cukru a konzervantov prvý krát,zajtra mu dám som zvedava co moj zrutik na to 😀
aj nesolene chrumky a nestle susienky,huráááááááááááá,zajtra mu dam toho pol kila a ja si budem pit kavicku v klude a on sediet v stolicke a papať 😀 😝 😔

mukky
27. jún 2010

@zuziiiicek17 juuuuuuuuuuuuj ☹ ☹ j na zachod? 😀 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky ja som sa citila ako slon ,ale tiez som v pohode vsade behala ...mukky ,popisem ti moju pesi trasu : zo stanice cez hlavnu hore ku novej nemoccnici a z nemocnice ku optime a z optimy mi usla brika ,tak peso ku dargovu a odtial cez mesto ku tescu a potom ma uz na stanicu hodil kamarat 😀 😀 😀

leelo
27. jún 2010

@zuziiiicek17 teraz je to extrem, musime sa vratit k zaspavaniu okolo 20.00. zajtra mame 10.00 cvicenie, som zvedava, ci zaspime a zmeskame 😝

mukky
27. jún 2010

@zuziiiicek17 a to bola trasa ako kde?

mukky
27. jún 2010

@leelo ahoj cvicite co presne?

zuziiiicek17
27. jún 2010

@leelo toto cikanie aj mna skoro zabilo ...7krat v noci 😖

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky co ako kde ? no v kosiciach ...isla som hore do novej nemocnice na monitor a potom na nakupy 😝

leelo
27. jún 2010

@mukky ja tu tie nesolene chrumky neviem najst. kupila som mu ryzove vafle - take male kolieska do ruky, nech sa hra, a doma citam na obaje - moze obsahovat stopy soje... tak som mu to nedala

leelo
27. jún 2010

@mukky je to cvicko pre babatka - hranie na brusku, fitlopte, aj ich tam masiruju 🙂