Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
15. aug 2010

@vinifera a na tých fotkách má malý ruky dohora lebo to má čerstvo namastené antb masťou a chceli sme až sa to trocha prevetrá. Ešte dohodím fotky ked spravím nejaký výcuc. Ale dnes sa mi už moc nechce.

vinifera
15. aug 2010

Tak a nový album je nasvete 🙂

vinifera
15. aug 2010

@shaula Malý je silný alergik a prejavuje sa to atopickým ekzémom. Často býva chorý a má celkovo oslabenú imunitu. Tak preto chytíme každú pliagu čo ide okolo ☹ Ale tak snád bude lepšie.

vinifera
15. aug 2010

@womenne viem že mi nechceš zle poradiť. Ale myslím že tá lekárka v Croatii mala pravdu. Nou naordinovaná liečba pekne zabrala. A jasne mi tvrdila že to nie je od ekkzému - ked mi hovorila že sa to môže na celé telo roztiahnuť - som myslela že hovorí o ekzéme. A ona že nie. Že vidí že má AE. Ale že toto je infekt. Akože niečo naviac. Akoby nám AE nestačilo 😖 Že spojitosť je iba v tom že má AE - tým pádom slabú kožu. A teda chytí infekt ľahšie ako ostatné deti.

leelo
15. aug 2010

@vinifera vitajte doma, cestovatelia 😉 krasne fotky - ten kontrast hory-more je uchvatny, zboznujem makarsku rivjeru.
vyzera, ze tomi to okrem infektu zvladol lavou zadnou. chutny je ako sa tesi v tej vodicke 😵

vinifera
15. aug 2010

Všetko ostatné zvládal s prehľadom. Moja malá motorová myš 😉 A je tam fakt krásne. V Chorvátsku som ešte tak teplé more nezažila.

janac1974
15. aug 2010

@vinifera krasne fotky 😵 vidno,ze sa malemu pacilo a ze ste sa mali fajn 🙂
a co tm zvladol to bez vas??

janac1974
15. aug 2010

vini my ideme piati v aute,mame ford kuga...maleho autosedacka zabera vela miesta...no,nejako sa musime uskromnit

adal
16. aug 2010

@vinifera no bola tu mamina tak sa dalo, do 1.9. bude Lukáško doma a potom ide do škôlky našťastie ... nie že by som sa ho chcela zbaviť, ale pre jeho dobro, on potrebuje stále niečo robiť a ja teraz už nemám toľko času pre neho ☹ teraz vidím že by som bola "na prášky" keby bol doma 🙂 pekné fotky, som rada že si si dovolenku užila len škoda že malý zasa schytal tú pliagu ale aj tak vidno že sa celkom tešil, zlatý 🙂

leelo
16. aug 2010

@janac1974 stastnu cestu a krasnu dovcu! a pekne pocasie 🙂

leelo
16. aug 2010

@adal neskutocne to bezi - malinky ma uz 2 tyzdne 😵 tak sa pekne dalej spolocne "zladujte" a prihod aj foto, pls 🙂

tweetinkapp
16. aug 2010

@janac1974 stastnu cestu vam prajem 😉

adal
16. aug 2010

@leelo ahoj, tak sme z poradne doma a som veľmi spokojná 😉 malý pribral za týždeň 240 g a to som sa bála, lebo dosť grcká lebo je "pachltný" 🙂 a pridávam fotky a jednu aj Lukáškovu, on má proste tie oči také že som neodolala 🙂

zuzka1.
16. aug 2010

@adal on ma tie ocka uzasne, uplne nezvycajne 😵

tak malinky krasne pribera, krasnucky su.

leelo ahoj 😉

zuzka1.
16. aug 2010

@janac1974 stastnu cestu, hlavne bez problemov, zapch. oddychnite si 😉

adal
16. aug 2010

@zuzka1. ďakujem 😉 a teraz ako keby mu zhustli a sčerneli mihalnice, nechápem 😒

zuzka1.
16. aug 2010

ved to je dobre, je jedinecny 😵 😉

janac1974
16. aug 2010

ahojte a prajem krasny dnik 🙂
@leelo @tweetinkapp @zuzka1. ďakujem 😵 uz mame zbalene,upratane,este povysavam,ked maly vstane...mm este zdriemne,lebo od rana kosil travnik,balil do auta a upratoval dvor...

@adal máš krasne detičky 😵 a tie krasne ocka 😵 😵 😵 prajem veľa zdravicka a Tobiaškovi veľa mliečka.

Moj maly synovček ma mesiac,pribral vyše kg,včera som volala so švagrinou,váži vyše 5kg,valibuk,to my sme mali
v 2mesiacoch...po dovolenke ho konečne uvidím 😵

vinifera
16. aug 2010

@janac1974 Tak krásnu a príjemnú dovolenku prajem. Poriadne si to užite 😉
@adal No nenormálne krásne oči má krpec.

nikollette
16. aug 2010

@adal malý je celý náherný 😵 teda obaja drobci sú krásny 😵 taký fešáci, s peknými očkami ako píšu baby 😉

@vinifera vitaj... chuda, aká infekcia ho tam chytila... v noci ste išli?
Tak že dobre bolo inak? 🙂 my za 11dní ideme 😉

Jani, vám šťastnú cestu a skvelú dovču 😵

janac1974
16. aug 2010

@vinifera dakujem 😉

janac1974
16. aug 2010

@nikollette aj tebe dakujem 😉 ved aj ja tebe zazelam uz teraz stastnu cestu a krasnu dovolenku,kedze uz spolu asi nebudeme...my sa vraciame a vy odchadzate 😅

janac1974
16. aug 2010

baby tak u nas je krupobitie,kryhy padaju z neba,mame cely travnik zasnezeni...a muskaty des a tak sme sa bali,ci nevyschnu 🙄 teraz nemaju ani kvietka,uplne obyte,chudata ☹

janac1974
16. aug 2010

baby kde ste vsetky??ja uz zachvilu vypinam NB a tu nikto,ale dcera berie svoj maly NB kabelkovy,tak ked mi dovoli,tak napisem 🙂 ak bude signal

wandeirra
16. aug 2010

ahoj janac,aj tu je riadna prietrz hrmi blyska sa

wandeirra
16. aug 2010

peknu dovolenku 🙂

janac1974
16. aug 2010

@wandeirra dakujem...uz je po burke,ale som myslela,ze rozbije stresne okna...to som este nazazila,ake velke kryhy padali a maly spal aj pri tom buchote...akurat vyslo slniecko a pocujem,ze mm zameta...no muskaty nemaju ani jeden kvietok,boli take krasne ☹

wandeirra
16. aug 2010

ved ja tiez,strasny lejak a na stresne to brutal trieskalo...sa divim ze maly sa nezobudil

janac1974
16. aug 2010

@wandeirra tak asi im to nieco pripomina,nechapem,mojho F vsetko zobudi,ale toto ani nehlo s nim... a uz sa mrvi...
a to tukam do klavesnice...asi sa rozlucim,ozvem sa,ked budem moct a neohovarajte ma velmi/trosku mozte 😀 /ja sa neurazim,majte sa pekne....pa pa

adal
17. aug 2010

dobré ráno 🙂 ďakujem za pochvalu, no snažili sme sa s tatíkom 😝 🙂