Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sophie1981
16. aug 2009

inac v strednej ceste sa hadaju....no......tak sa zabavam..... 😀

nikollette
16. aug 2009

Ja mám nervy z malého, z toho jeho jedenia, hrôzaaaaaaa 🙄

sophie1981
16. aug 2009

nikol.....on sa rozje...daj mu cas....raz vyhladne.... 😉 ....uz je dost velky na to aby vedel kedy je hladny...nieje novorodenec so silnou zltackou, ktory dokaze spat az kym neumire od hladu....zajtra doje to zameskane.... 😉

idem do sprchy, lebo smrdim ako ciganske hracky.... 😝 .....pokusim sa aj skulturnit tu burinu co na mne narastla....za tyzden.... 😕 😲 ...snad neupcham odtok... 😝 ......bo chudak manzel uz bude mat pocit ze zije s bobtailom.... 😲 😨 .... 😀 😀 😀 😀 ...nech som atraktivna....ked uz o chvilu mameto vyrocie.....ma este vymeni za nejaku menej chlpatu.....a taku co nesmrdi ze detskymi grckami.... 😝 😝 😝

nikollette
16. aug 2009

Sophie, teraz som sa narehotala..
som to musela pečítať priateľovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

roka96
16. aug 2009

s tými zubármi som čítala, že by sa malo íst v roku až roku a pol prvý krát! No realita je iná! Zubári nevedia , čo skor a absolutne sa im nechce zdržiavat s detmi, čo ani ústa neotvoria 😠 ja som chcela íst ale zatial čakám.. zúbky umývame každé ráno a večer a zatiaľ ich má ako perličky! Vyhýbame sa sladkostiam- radšej papáme ovocie.
my máme tiež topky nike a sme spokojní... ale nemáme ich kvoli značke mne na tom nezáleži akurát chcem aby mal synátor nejaké tvarované na nožky , aby sa mu nezdeformovali! a ked som pozerala koľko stoja také obyčajne z obuvi tak sme kúpili značkové!! lebo to nieje vobec rozdiel. 😉

roka96
16. aug 2009

my sme inak boli dnes na zelenej vode! Bolo super!
sophie no to musí byť u Vás komédia 😀 😀 😀 😀
prajem aby Vám to výročie vyšlo- bez bolesti hlavy 😀 😀 😀 už keď sa tak snažíš vyzerať!

roka96
16. aug 2009

ja sa tu vždy ocitnem sama 😔
no idem umyť zúbky a do postele..
sophie dúfam nerieší vytopenie susedov z upchatého umyvadla 😀 😀 😀 😀 ¨

roka96
16. aug 2009

nechce sa mi tú strednú cestu čítať- ved nech sa hádajú! Sa mi páči, že tu sa už háda minimálne! a je to super, ked si mamina trošku oddýchnu pri písaní, dozvedia sa niečo nové a majú z toho dobrý pocit!! bez osočovania, hádok, upozornení, že niekto nevie gramatiku, a riešenia úplných somarín 😀
no letím zajtra tu možno niekoho stretnem.. ahojte

miskachrumka
16. aug 2009

roka............niesi sama som tu aj ja !sophie............mam dost z teba konecne som sa zchuti zasmiala po dvoch dnoch dika..... 🙂 😀 stebou sa stretnut zena a poriti sranda!!!!!!!! by somsa nasmiala 😀 😀 a s tou "burinou"nic si ztoho nerob niesi sama aspon vidno ze sa venujeme cele dni detom a nie holeniu!ja ked sa vecer osparchujem tak talahnema som mrtva! 😔 ........a podotknem "ale nechcem tym povedat ze neburinova zeny sa nevenuju detom"........... 😀

miskachrumka
16. aug 2009

baby nespiteeeeeeeeeeeee mne sa nejak dnes nechce spat asi cakam zas na super noc (😕 takto budem vyzerat) 😀

roka96
16. aug 2009

no aj ja čakám na super noc! ☹ strašne noci a tá dnešná čo bola... brutál hore stále ani som nestihla zaspať a už bol hore!!!

roka96
16. aug 2009

až mi ho je ľúto chudáčika mojho i ked niekedy už som trošku vytočená, ked plače a plače a je noc a ja ho aj hojdám a on plače!

miskachrumka
16. aug 2009

roka ani nehovor !!!!!!!!!!!!!!!ja som mala dodnes rana najhorsiu noc doteraz!uvidime co bude potom ☹ preplakal celu noc od jednej do pol siedmekj rana!uf som ztoho vsoku !!!!!!!!roka tie uplne spodnu zubky mozu vynst aj tri naraz ?????????a v tej strednej ceste je to huste ako to bolo aj tu! 😒

miskachrumka
16. aug 2009

veru ja niekedy chytim abstak a necham ho vyrevata ja si lahnem do postele ja tiez na rukach ho nosim ospala hompalat v kociku a nic teraz zas plakal akurat ho manzel dava odgrgnut!ma poraziiiii kedy sa vyspim?asi nikdy! 😖

miskachrumka
16. aug 2009

nikol ty mas nervy aspon iba z papania ale mi aj z buvania nechce spat nechce jest no kombinacia na porazenie a na psychiatriu 😝

miskachrumka
16. aug 2009

roka si tu?halooooooooooooooooooooooo ups povazujte za dorucene 😀

miskachrumka
16. aug 2009

nejak mi je do smiechu tak zajtra budem plakat 😢 som sa rozpisala a nikto tu asi trpim samomluvou

sophie1981
17. aug 2009

hallo people... 😉

som sa tu uz vecer nedostala.....niezeby som nechcela, ale skosit to vsetko trvalo teda......no a potom to pekne vymastit......takze sorrac.....a co aka bola noc???...u nas uplnr v poho......3x papat a zvysok spat..... 😉

miskachrumka
17. aug 2009

ahojteeeee tak mi sme mali lepsiu noc kao do vcera rana ale ja tak plackal ale už nie celu noc ufffffff konecne mi sme hore už od pol siestej a teraz zabuval teda drieme lepsie povedane som zvedava kolko?..................sophie mate už nejaky zub? 😉

roka96
17. aug 2009

ahoj u nás dost zlá.. ale sme zvyknutí!! neviem Miška či možu íst aj 3 naraz možno áno.. nám idú vždy po dva. najskor dva dole, hned dva hore a tak stále odkedy začali íst nám idú dva a dva a dva 😝
ale mojmu nerobilo nič tie spodné a vrchné trošku ho to bolelo pri stoličkách ale tieto očné to je brutál... hádam tie tak Dávidko nebude prežívat..
ja ho plakať neviem nechat ja som taká šiši!! ešte že mám tu fit loptu... a hojdám a hojdám až prestane!! nuž aspon si zacvičím!!

roka96
17. aug 2009

no musím variť!! Dnes zase vyzerá na teplučko!!

roka96
17. aug 2009

Miška včera som sa musela vypnut, lebo ma malý volal!!! 😀 😀 😀
inak by som ešte popísala!

miskachrumka
17. aug 2009

roka aj aj mam fit loptu ale ja mam pocit ze ked sa tam hupam s malim tak mam pocit ze sa mi pozvracia! ☹ no a roka ako bude davidko prezivat ocne to si ani v najhorsom sne nechcem predstavit! ☹ ja som si myslela ze ked vindu tieto dva tak ze budeme mat pokoj nejaky cas aspon mesiac .........ale trt som sama seba klamala ! 😝

roka96
17. aug 2009

No my tiež nemáme pokoj prerežú sa dva a hned dalšie možno pauza dva dni... ale aj cez tie dva dni sú není u nás super noci - ale lepšie je tak 3-4 krát hore! 😝

roka96
17. aug 2009

Moj drobček sa nikdy z fitlopty nepozvracal!!! Jeho to vždy uhojdá.. my ho tak musíme uhojdať cez den- nasilu uspat, lebo by vobec nespal..Včera sme boli na Zelenej vode a dve hodiny sme ho vozili v kočíku aby zaspal.. no určite oči ako japonec a nie a nie!!! potom sme to vzdali a syn energie na rozdávanie.. ale ja viem, že je unavený, len on nevyzerá potom spal v aute.. on už aj v kočíku má problém zaspať, lebo ho všetko zaujma! takže naša zlatučká fitlopta!

sophie1981
17. aug 2009

miska...nie my sme este bezzuby...ale doki vravela, ze uz sa vytlacili spod kosti...tak cakame, kedy zacnu rast dalej....my mame v rodine syndrom neskorych zubov, tak mozno aj Katka medzi nas zapadne.... 😀

ja som fit loptu skusala u sestry, ale katku to skor zabavalo ako uspavalo...my mame velke hojdacie kreslo, kde si chrnime obe ked su zle chvilky..... 😀

miskachrumka
17. aug 2009

sophie presne ja mam tiez ten pocit moj mali ked osm to skusala tak vsetko obzeral no vsetko ine ho zaujimalo len nie spanok............ale tak na kazde babo plati niečo ine!.........roka ja ked osm ho chcela uspat tak stale nie pritom hojdani prehltal a zaroven mal cervene ocka no slzicky v ockach ako ked niekoho napne tak som to už neskusala tak mi mame reflux tak možno preto! ☹

miskachrumka
17. aug 2009

boze mne preteka jedna ruku druhu 😀 namiesto osm som myslela !som!hihi 😉

miskachrumka
17. aug 2009

no konecne zaspal poriadne tak dufam ze bude buvat aspon hodinu! 😉 spapl kasu a nevigrcol tak som rada! 😉 baby kde ste?postrehla som taku pikosku ze ked sa tu hadame tak je totu o prietrch a ked je to tu kludne tak nikto nenapise 😠

nikollette
17. aug 2009

Ahojte..
my sme mali v pohode noc, teraz sme vstali, papal aspon 3x, po 130 ml v noci tak som rada..

kokos kamoska ma dcerku, ktorá bude mat o 2 dni 7mesiacov, a už stojí, cupitá ked ju držia za ruky...
to je čo... 🙂