Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

ariela22
19. feb 2012

@nelicefo xyxy že emákovi 😀 😀 😀 😀 umrem xyxyxyxyxyxyx.......................no to aj moja 9 rocna segra na tom frci a sa jej cudujem 😉

nelicefo
19. feb 2012

@ariela22 Vieš čo polovicu by som nevedela ani názov...malá to má vo worde v zozname 😉 Mne sa strašne páčia tie filmy kde hrá tá blondýnka Ashley s High School Musical...včera išiel jeden Tak trošku sexi a potom dávnejšie na JOJ-ke že Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá 🙂 A ešte taký jeden film že Kráľovná XXL 🙂
Idem to mrknúť na nete to čo si tera písala ten film 😉 A ešte moja dcéra fičí na starých českých komédiách 🙂 A zabudla by som..miluje Sissi 😀

nelicefo
19. feb 2012

@ariela22 😀 😀 😀 😀 dozadu za tým obsluhujúcim pánkom sa mi točiť nechcelo 😀 😀 😀

ariela22
19. feb 2012

@nelicefo No tak to skús ajj filmy,teda rozprávky s barbie,tiež sú cool 🙂

ariela22
19. feb 2012

@nelicefo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelicefo
19. feb 2012

@ariela22 Hej? 🙂 Napíš mi nejaký názov. 😅 Lebo ja na také hľadanie som antitalent..mne jedine názov filmu dať 😅 😝 😀

liave
19. feb 2012

Vas za to pisanie platia?;)
Pozeram ze rozoberate tv filmy a pod ;) tak som rada ze ste dali nejake typy na stiahnutie ;) ja sice doma teenagerku nemam ani nie som teen age ale rada kuknem hocico ;) az teda na toe horory a twiglight ma teda velmi nelaka :/
Baby ked tu tak pisete co frci na slovaci pre decks takeho 1-3 veku?len mi nenapiste lrtka pliiiz toho mame uz dost :/ nieco co by som mohla stiahnut z netu?dakovala

nickushka
19. feb 2012

@liave vieš čo, našich berie spievankovo 1, 2. Je to fakt zlaté a myslím, že si v ňom to svoje nájdu všetky deti do teenage, lebo potom je už všetko trááápne 😀 inak je to aj čisto hudobné cd, ale mi máme dvd a tie sú super!

katymi
19. feb 2012

@ariela22 nam vysiel prvy po roku a hned za nimi aj tri ostatne, takze 4 naraz a teraz bocne, tak je nerovozne a ubolena 🙂

ariela22
19. feb 2012

@nelicefo No takže napr Barbie a diamantovy zamok, barbie a traja mušketieri, Barbie labutie jazero, Barbie a 12 tancujucích princezien, barbie princezna a švadlena, barbie fairytopia , barbie denniček, barbie a dkonale Vianoce.......fuuu no je ich ešte viac a sú pekné...a aj kung fu panda 1 aj 2 😉
@liave no keď bola ségra malá tak pozerala big cook little cook xyxyxy ale to bolo po anglicky 😀 ,poslala nám to teta a ona to chcela stále púšťať......inač už si nespomínam 🙂

liave
19. feb 2012

Spievankovo mame teda Obe 🙂 dakujem skor hladam nejake rozpravky lebo nasi pozeraju tv iba v anglictine a tK by bodla aj nejaka slovenska ceska tvorba ;) ale daco take rozpravkoidne 🙂

ariela22
19. feb 2012

@katymi pánačku,tak to ste museli aj teplotkovať 😒 ....moja mala nemala ešte ani pol roka a už mala zúbok,dosť skoro...

ariela22
19. feb 2012

@liave a čo tak macko uško..... to bol večerníček,ale bolo to milé 🙂

zuzana84
19. feb 2012

No teda vidim, ze spievankovo nefrci len u nas 😀 😀 😀 Ak si aj nahodou dovolim pustit rozpravku namiesto spievankova, zacne sa na mna mracit a ukazuje aby som to prepla na "deťa" deti. Takze u nas funguje hotova zavislost na spievankove 😀 😀 😀
Mame este aj smolkov na dvd a gumkacov, velmi velmi obcas sa na to kukne, ale to len naozaj obcas 😅

bamarama82
19. feb 2012

@zuzana84 boze moj dobry u nas spievankovo fici od rana v pyzame vresti s ovladacom a kym nepustim tak nervy...potom v kuse do 20 stale dokola... uz som z toho na nervy nemozem to vypnut ani stisit ani na chvilu

siusinocka
19. feb 2012

je zaujímavé, že u nás nefrčí... naš malý skôr kreslí, sem tam spieva, ale len pesničky ktoré spievam ja.. nejak ho neberie z rádia počúvať.

lussy23
19. feb 2012

baby aký máte názor na povery o vláskoch? Myslím, že keď ženu páli záha, tak sa jej narodí vlasaté bábätko, že sa nesmie strihať do 1roka a že keď sa ostrihá do hola, že zhustnú vlásky? vyšlo to u vás? Len ma to zaujíma 🙂
Moju kamarátku ako malú strihali a teraz má krásne husté vlasy. Synovca môjho tiež ako malého strihali, ale u neho to nevyšlo. Aé máte skúsenosti vy?

ariela22
19. feb 2012

@lussy23 No mňa pálila zaha v tehotenstve a mala sa nenarodila moc vlasatá,lebo som mala problém so žlčnikom o ktorom som nevedla 😀 ale je to pravda že sa rodia detičky riadne vlasate keď páli zaha 😉 ......no a aj to je pravda,žeby sa dieťatko nemalo strihať do roka,a to kvoli tomu ,že má ešte krehkú hlavičku 😉 ..... a aj to je pravda že ked sa ostiha po roku dohola že vlásky zhustnú 😉 xyxy no ale keď má vrodené že bude mať vlásky riedke tak s tým veľa neurobíš 😖 ....... Skús ostrihať keď je spln 🙂 .... Moju sestru tak začala mamina strihať a vlásky jej rastu rýchlejšie a hustejšie...možno to je náhoda ale dačo pravdy na tom bude 😀

iwusca
19. feb 2012

@lussy23 su to fakt len povery 🙂 mna zaha nepalila ani raz a mala ma vlasov aj na 3 hlavy 😀 a strihala som ju okolo pol roka lebo mala tie supinky na hlave a lepsie sa mi to kremovalo ked mala kratke a vlasy jej normalne dorastli take ako predtym 😉 vlasy su geneticky dane takze hustota vlasov sa ovplyvnit neda

liave
19. feb 2012

Mna palila zaha vo vsetkych tehu a vsetky deti sa narodili vlasste az az ale nebolo tym.zaha pali ak je viac jyselin a v tehotenstve tlaci plod na branicu a hlavne zvacsujuca sa maternica;) a potom su to aj hormonalne zmeny.my sme do roka nestrihali a na povery tohto typu velmi neverim.a hustota suhalim s tym ze to je geneticky dane takze zuadnyvlyv caste strihanie na to nema.jediny vysledok mozu byt zdrave a krasne vlasy ale urcite nie hustejsie ;)ved nestrihame do korenov ale do vlasov.ledaze by sme hlavucky holili :/

nelicefo
19. feb 2012

@liave Ahoj. Skús mrknúť aj na youtube. 😉 Napr. Macko Uško tam sú časti alebo Bambuľka 😵 Tú rada doteraz pozerám 😅 😀

nelicefo
19. feb 2012

@ariela22 Ďakujem moja. Idem sa na to mrknúť. 🙂

nelicefo
19. feb 2012

@lussy23 Ja na to neverím 😅 Mňa pálila záha a vlásky nič moc..🙂 Prvý krát sme strihali...fúú...cca 1,5 rôčka mohla mať 😉 Ale ja to mám v génoch riedke jemné vlásky 😕 😝

ariela22
19. feb 2012

@nelicefo Niet začo,potom napíš či sa páčilo 🙂

petrajurinova
19. feb 2012

@nelicefo @ariela22 a další. Díky vám všem za tipy na filmy - určitě něco pro tu naši puberťačku vyberem. Twilight ságu má přečtenou, ale ty filmy ji moc nechytly - srovnává to s knížkama a je z toho zklamaná. Ale určitě zkusím sehnat tu Šarpej, na to se asi chytne v High school musical se jí líbí.

@lussy23 pověry jsou pověry - žáha mě v těhotenství pálela a Bastík se narodil plešatý a při druhém mě žáha nepálela a Bela vlasy při narození měla.
Ohledně stříhání - obě naše děti i neteř byly ostříhané (teda spíše oholené strojkem) na kratičko, aby se jim srovnala délka vlasů a rostlo jim to stejnoměrně - naše děti mají husté vlasy po tatínkovi, ale neteř má řídké vlasy po mém bráchovi a ani to ostříhání ji nepomohlo, maximálně jí trošku zesílily.

nelicefo
19. feb 2012

@petrajurinova tú Šarpej mám stiahnutú aj ešte jeden film kde hrá 😉 ak chceš pošli mi do IP mail a pokúsim sa ti to poslať 😉 a za máličko. Aj mne ste dali super typy na filmy. 🙂

ariela22
19. feb 2012

@petrajurinova no tak to fakt ked citala knizky tak nech ani nepozera 😀 Ja som tak nadavala na Anjelov a demonov 🙂
Práve som si všimla,že máš dcéru Isabellu... Prosím ta kedy oslavujete meniny? Ja mam tiež Isabellu 😉

zuzana84
19. feb 2012

@bamarama82 juuuuj, toto poznam 😀 😀 😀 😀 😀 myslela som, ze len u nas doma je taketo divoke 😀 😀 😀 😀

bamarama82
19. feb 2012

@zuzana84 boze moj a teraz spi a cez dudu zo sna melie lala zo spievankova

ariela22
19. feb 2012

@nelicefo ooo a aj mne by si poslala ten filmik co v nom hra sarpej? xyxyx ja by som tiež so segrou kukla 😀