Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

andreaka11
21. mar 2012

@emmmuska sterilne detstvo.

bubush
21. mar 2012

sterilne sterilne len aby presne tak aj v dospelosti neskoncili

bubush
21. mar 2012

ked ste hovorili o chudnuti - ja som vcera zrejme zhodila kilo - po zime som si oholila nohy 😀

andreaka11
21. mar 2012

@bubush ja to nemozem zahlasit. ja sa musim holit pravidelne, lebo vo fitku su spolocne sprchy 😖

bubush
21. mar 2012

@andreaka11 ja som sa tuto zimu nejako zanedbala az mi je zle zo seba - co sa tyka holenia,ale kebyze chodim medzi ludi - ako ty tak by som sa holila, jasnacka...aspon si nevysla z cviku a partner nefrflal 😉

zabka8423
21. mar 2012

@bubush aj jaaaa 😀 a konecne som si po troch dnoch umyla vlasy, cize aj pol kila masla zleizlo :D

bubush
21. mar 2012

@zabka8423 😀 no vidis tak kilecka idu pekne dole 😀 😀

simona112
21. mar 2012

@zabka8423 pridávam sa do partie, ja tak isto. deti spia, muž mimo tak som trošku venovala čas jarnej údržbe 🙂

bubush
21. mar 2012

@simona112 tak si aj ty co to zhodila 😀 ake sme my sikovne dievcence 🙂

simona112
21. mar 2012

@bubush no ale asi by to chcelo aj trošku viac pohybu 🙂 asi málo behám za malými 🙂ale do leta to nejak vypyplám 🙂

emmmuska
21. mar 2012

@zabka8423 ty si expertka 😀 paci sa mi velmi ako pises 😉

bubush
21. mar 2012

ale no ved nemozu byt vsetky modelky, tak sa az tak netrapte 😉

simona112
21. mar 2012

@bubush no to máš pravdu, ale keď vidím to ako vyzerám na fotkách tak dovidenia, Nejak sa mi nedarí zhodiť, a to moja najčastejšia výhovorka je, že to mám od pôrodu, a to majú chalani už 2 roky preč :(

andreaka11
21. mar 2012

@simona112 presne tak. aj ja hovorim, ze vyzeram hrozne, a janci, ze to preto, lebo som vynosila dvojicky. tak ho hned stopnem a poviem, ze to je tou mojou lenivostou nieco s tym urobit. no a teraz makam a trapi ma, ze nic nezliezlo. ved kvoli tomu sa holim, umyvam vlasy aj telo, tak to kilo mohlo ist dole, nie?

jurkovamiluska
21. mar 2012

@lussy23 to je potom pekna blbost, my sme dnes papali vyzivu cez flasu, tak mu chutila ze som nestihala naberat tak zobrala cumel, spravila vacsiu dieru a uz sa cucalo 😀 a miloval ma viac ako keby som mu to davala pomaly, juuuj aby mu nahodou nezabehlo 😀

simona112
21. mar 2012

@andreaka11 no asi tak nejak..ale tak bez to z tej lepšej stránky, pokial sa partnerovi nehnusíš je to fajn. Toto sú povzbudzujúce slová môjho manžela 🙂

andreaka11
21. mar 2012

@jurkovamiluska kebyze mam vsetky tabulkove mamy brat vazne, co tu popisu, tak mavam take depresie, ze som zla matka. tiez nechapem tie vegetarianske matky, daju na fb nejaky clanok z ruska, co davaju do salamy a povedia, ze kvoli tomuto nejedia maso. mne je jedno, co v tych parkoch, ci pastetach je. ked mi to chuti a chuti to aj detom, tak to je najdolezitejsie.

andreaka11
21. mar 2012

@simona112 ved by som mu povedala, ze je to preto, lebo som mu porodila dvojicky 😀

bubush
21. mar 2012

no ved pokial chcete zhodit tak nejako to cvicenie nie je na skodu, ale lenivost je velka svinucha - vzdy som obdivovala ludi co dokazu pravidelne cvicit alebo robit nieco aktivne, ja to nedokazem 😉
a andreaka ani to kilo neslo dole??? no fuuj, mohlo 😉
baby ale co chcete ved vy mate dvojicky, to je ina zataz na organizmus takze tak tragicky by som to nevidela

bubush
21. mar 2012

lenze vegetarianmi sa stali len teraz niekedy a doteraz aj v detstve zrali aj take salamy, pastety a nic im nie je...ale pockaj ked budu vegeterianmi nie tych par tyzdnov ale ozaj sa tak budu stravovat roky a opytas sa ich ako im je tak na stopro budu mat problemy...len oni si to nepriznaju, ze spravili chybu ...treba proste vsetko jest, clovek nie je bylinozravec ale vsezravec tak to bolo tak to je a dufam ze aj bude!!!

simona112
21. mar 2012

@andreaka11 však ja mu to hovorím stále,ale aj on mi hovorí, však si mamina, máš dvojičky tak čo? však sa už nemusíš nikomu páčiť. a mne sa páčiš stále 🙂 občas ho aj podpichnem že je to jeho vina, lebo on mi ich urobil, a on mne že on za to nemôže, on si robil jedno 🙂

bubush
21. mar 2012

a nemyslim ze 2 roky...ale 20, 30 rokov ked budu bez masa tak to organizmus poznaci a nehovoriac o dalsich magoroch ktori nezeru dalsie potrebne veci, uz su ich tolko ze dovi dopo

andreaka11
21. mar 2012

@bubush ale to, ze, priznam, ze som leniva, ale od januara aktivne sportujem. v polovici februara som zmenila stravu a stale nic. sportujem 3-5x za tyzden... teraz od piatka som sa vazila a instruktor povedal, ze nemam nejake vyrazne zmeny, ze mi da cvicenie, ktore by mi malo pomoct v priebehu 6-8 tyzdnov. mam ho robit 2-3x tyzdenne, takze tie dva dni budem venovat zumbe a sh'bam (to tiez cvicim cele telo) a uvidim. len ak neuvidim ziadnu zmenu, tak viem, ze s tym prestanem.......
ale tie dvojicky som porodila pred 2 rokmi. ano, bola som obrovska (pridam foto), ale ked som ich porodila, tak som sa este zmestila do rifiel, do ktorych sa uz teraz nezmestim.....

stardust
21. mar 2012

@bubush znamy mi hovoril o svojej kamaratke, ultraortodoxnej veganke. Narodil sa jej syn so vsetkymi moznymi alergiami na potraviny, ze v konecnom dosledku jedine, co moze do seba prijimat bez problemov je prave maso 😀 😀 😀 😀
no ja mam dvoch veeelmi zivych chlapcov, pri nich sa nabeham, ale kila po tych porodoch nechcu vobec dole 😖 😖 😠 ☹

simona112
21. mar 2012

@andreaka11 sme na tom podobne. tiež som pred otehotnením mala asi 58 kg a hrozne moc som pribrala a teraz to je niečo hrozné 🙂 no rifle čo som nosila vtedy mám odložené na povale u našich a jedny mám v skriny, že motivácia 🙂

andreaka11
21. mar 2012

@simona112 ani jan sa nestazuje, ze ako vyzeram, to ja som ta nespokojna. volakedy som mala 50-60 kil a teraz mam .. (vela) a to nechcem akceptovat, ze tak vyzeram. my sme tie nase spravili na 2krat. a to som ho raz musela odmietnut, lebo som mala tusaka, ze ak by volaco bolo, tak by boli tri 😉

akramgad
21. mar 2012

@zabka8423 tak moja na tvojom príbehu "ty a more " som sa super pobavila mala by si písať do časopisu konečne by sa tam dalo niečo čítať xi

bubush
21. mar 2012

@andreaka11 kokoos ale ved nie si nejaka velka 😉 teda brusko je inak riadne - aj bolo tazke? netahalo ta dopredu? 🙂 🙂
no ved ale zas ked bude tak casto ako si pisala cvicit tak neexistuje aby si nieco nezhodila a este ked vravis ze si aj stravu zmenila, tak zrejme si ten typ ze to pojde pomalsie, no bohuzial ale ak sa zdravo naseries a pojdes si za svojim cielom tak to dosiahnes...
ale zas mne sa hovori - ja som nikdy tento problem nemala takze z mojho pohladu to nebude asi moc objektivne 😉

andreaka11
21. mar 2012

@simona112 aj ja mam motivaciu, chcem sa zmestit do mojich oblubenych siat. chcem to zhodit sportom a nie drastickymi dietami

bubush
21. mar 2012

@stardust tak tych muselo picnut ked zistili ze ich dieta moze len maso 😀 😀 😀 no aj mu davaju to maso? ci az tak nepoznas tu rodinu ako to funguje..