Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
25. mar 2012

@zabka8423 😀 😀 😀 koniec 27 šiat som aj ja pozerala...😀 ja som pozerala farmu 😝 a zahajovali sme na dvore grill sezónu...takže si moc nepamätám z toho včerajšku 😀 😀 😀 😀 som ako keby ma prešiel parný valec...aj tá zmena času 😝 😝 😝 Orbitrek nemám ale možno časom si aj ja zaobstarám.😀

zabka8423
25. mar 2012

@nelicefo noooo, grilovacku by som si dala aj ja 🙂 ano, revala som pri tom filme, ja tieto romanticke sracky nemusim, ale ked som sama, nepozeram nic ine, reven, opuchnuta som, teplaky, des a hruza 😀 kopec jedla, cigarety a fnukam, a rozplyvam sa a som nestastna, ze preco nemam taku romantiku ja, potom som hnusna na draheho, no sak typicka zenska. neviem, ci som tehotna alebo mam PMS, o tyzden cakam alebo necakam mrchu 😀

nelicefo
25. mar 2012

@zabka8423 Posielam kúsok toho gulášiku a jedla čo ešte ostalo 😀 😉 Ja revem pri každom filme s happy-endom 😀 😀 ja som strašná citlivka 😝 PMS mám pocit že mám niekedy kadý druhý týždeň 😀 😀 😀 a čo by si radšej??? 🙂))) aby mrška prišla alebo aby neprišla? 🙂))

zabka8423
25. mar 2012

kukam akurat www.posters.cz a maju super plagaty. decka nemaju na stene nic a chcem im tu izbu rozdelit tak pomyselne a zariadenim. uz mam aj plan, ze niekedy pojdu prec k nasim a ked drahy bude tu, tak im skusime za vikend nastajlovat izbu, aby padli na rit. maly bude mat vojensku cast izby a mala neviem aku 😀 asi zvieratkovu. tam su take rozkosne steniatka labrikov 😀 tutu mutu. sibnuta som 😀 nejak to musim vymysliet, aby to bolo super. neviem, ci im nerozdelim izbu kuskom nabytku - v ikea maju taky kniznicovy regal expedit, velke je to ako krava, keby som to dala kolmo na jednu stenu, bolo by to fajn - z jednej strany maly sukromie, z druhej strany mala. predsa on uz ma 9 rokov skoro a uz frfle, ze sa mu tam mala rype v hrackach. nieco vymyslim, ale asi viac budem ludovo tvorit, aby to bolo originalne. chyba mi sijaci stroj 😀

zabka8423
25. mar 2012

@nelicefo aby neprisla 😉 sa snazime, ale na to by sme potrebovali mat sex castejsie ako 3-4x do mesiaca 😅 to je tak naprd, ked chces a nemozes. niekto moze stale a nechce. nas deli 80 km a jeho praca na 3 smeny 🙄 takze ak sa vobec zadari, tak sa budeme asi silno cudovat obaja 😀

nelicefo
25. mar 2012

@zabka8423 Držím palce..🙂 Aj my snažilkujeme...takže presne viem o čom píšeš.😉

zabka8423
25. mar 2012

@nelicefo vy mate asi castejsie sex 😀 ako dlho sa snazite? my asi tri mesiace, vzdy dojde mrcha. po dva krat som mala druhu ciarku slabu a aj tak, odislo to s mrchou. sa cudujem, lebo inak som plodna ako jablon, mala je cez HAK. asi zacnem uzivat, aby som otehotnela 😀 😀

nelicefo
25. mar 2012

@zabka8423 snažíme sa 23mesiacov...v apríli tomu budú 2 roky 😔 To vážne cez HAK??? 😲 😀 😀 😀 no ja umriem 😕 no skús...xixix 😀 😀 😀 😀 koľko má malá rôčkov/mesiacov? 🙂

zabka8423
25. mar 2012

@nelicefo mala bude mat tri, syn 9. fu, dlho sa snazite. aj nieco uzivas alebo tak? hej hej, mala je taky zazrak, HAK a este k tomu prerusovana suloz 😀 cesty osudu su nevyspytatelne 😉 vacsinou to pride vtedy, ked to najmenej cakas a uplne v najnevhodnejsi cas. bola som macher, ze idem na interrupciu, som videla prve sono a domachrovala som 😀 nedokazala som to, hak som vysadila uz ked sa objavili dve ciarky a v pohode, mala je az moc zdrava 😀

nelicefo
25. mar 2012

@zabka8423 užívam femibion 800 😉 máš byť načo hrdá..xixi...😉 aspoň sa doma nenudíš 😉 😀

Kočky ja som dnes bola na prechádzke no úžasne je vonku...🙂 A les ako už ožíva 😎 No úžasné niečo...budúci víkend beriem aj delo a ide sa fotiť 😉

andreaka11
25. mar 2012

@zabka8423 skus pozriet bazos. inak tuto u nas, vo vedlajsej dedine par dni stoji jeden orbitrek pred domom. asi free si zobrat. moznno preto ho nikto nechce, lebo je ruzovy 😀

bubush
25. mar 2012

ze ruzovy orbitrek - ja chcem!!! ja ja ja !!! aj ked orbitrek nechcem ale za to ze je ruzovy tak chcem 😀

ked ste tu spominali grilovacky - jaaj ci ste mi chute narobili, my sme vonku len hrabkali, upratovali, najradsej by som uz aj ja daku zurku spravila a odreagovala sa, uz sa na to tesim len ci to vyjde... 😎

vcera sme aj my pozerali farmu, ani neviem ze bol ten film na jojke - by som si pozrela ale momentalne ficime na farme (ked tak rozmyslam mozno preto ma to upratovanie okolo domu chytilo) 😉

uz ste mali zmrzku? mnam, mnaaam..uz sa tesim 🙂

radka_h
25. mar 2012

Ahoj všem maminkám vaší diskuzi jsem našla náhodou a moc se mi líbí. osobně proti maminkám BIO a viz tomu podobné nemám,ale když to tady kolikrát na MK čtu tak mám oči v sloup ( jogurt poue bílý nic sladkýho do 3 let, všechny potraviny BIO.....
Proto jsem ráda, že se najdou stále,, normální´´ maminky 🙂

stardust
25. mar 2012

@radka_h podla nich este aj dobra polovica biopotravin nie je dostatocne bio 😀 😀 Hned prve, co ma napadne pri zmienke o biopotravinach- bioklicky v Nemecku, to tu bolo s tym rososo.

radka_h
25. mar 2012

@stardust Za nás žádné BIO výrobky nebyly a měly jsme jako děti všechno co jsme ke zdravému růstu potřebovali. Náš syn miluje knedlik a kachnu tak mu to dám radši, než nějaký jejich výhonky 🙂

stardust
25. mar 2012

@radka_h tak mi sme mali bio habadej- z vlastnej zahrady a ked som vyrastala, zahradu mal skoro kazdy. Aj zver...pamatam si, ako sme museli skoro furt ladovat do seba zajace...teraz su take drahe a chovat si to nemame kde.Kacku mam aj ja rada 😵 😵

bubush
25. mar 2012

@radka_h jasne my tu vsetky vieme ze bio bio bioooo oooooooo ...nam uz lezie hore krkom 😎
no a knedlik a kacka to milujem a este k tomu kapusta nech je to uplne dokonale a knedlik samozrejme poliat mastou tak to je dokonalost 😀

bubush
25. mar 2012

@stardust co sa dialo s bioklickami v nemecku? 😉

stardust
25. mar 2012

@bubush par ludi zomrelo a niekolko zostalo invalidmi po tom, co sfutrovali bioklicky...rozmnozovali sa na nich fekalne bakterie...tu bola z toho hotova histeria, ked sa hladal zdroj tej nakazy. Raz to mali byt biouhorky zo Spanielska, potom nieco ine atd. Neskor som to uz nesledovala, tak sa mi mari, ze tie Escherichie Coli boli z Maroka, kde si arabski pracovnici neutierali dostatocne hygienicky zadky pri praci (vraj sa po potrebe utieraju holymi rukami) a tak preniesli tie bakterie na inkriminovane klicky...ktore potom tepelne neupravene pojedali prudko biozalozeni jedinci.

bubush
25. mar 2012

@stardust uf tak to som teda nepostrehla, s uhorkami viem ze bola nejaka aferka ...ja som myslela ze tu v tejto teme sa hadalo o klickach... 😉

bubush
25. mar 2012

inak ked sme pri teme bio tak ja ked pocujem, citam alebo vidim dakde "bio" tak v momente naser a nervy a tlak stupa a tolko krat ma cukne aj pri pocasi ze "bio 2 - mierna zataz" 😀 😎 😀

stardust
25. mar 2012

@bubush ja som na to oznacenie bio tiez alergicka, ale nejak mi to netrha zily...cele to biohalo je namierene na dobre zarabajucu a zdravotne uvedomelu skupinu obyvatelstva, aby niekde minali peniaze. A ked z takych predrazenych potravin maju radost, no budiz...

stardust
25. mar 2012

lepsie povedane, uz mi to netrha zily 🙂

radka_h
25. mar 2012

@stardust To mi měli od dědy a babičky králiky prasata a dodnes ještě slepice ( domácí a né plato za 70 Kč 🙂 ze zahrádky papriky okurky rajčata jahody atd.

radka_h
25. mar 2012

@bubush Tak mi si s manželemi ke kachně taky dáme i zelí,ale synáček ho nejí. je hodně masožravej a já sem za to ráda 🙂

katju
26. mar 2012

no veru biozeleninka z vlastnej záhradky je najlepšia ... cez víkend sme boli u našich na dedine a normálne sme sa pýtali, aby sme mohli makať v záhrade..v detstve som to brala ako otravnú povinnosť a teraz, keď bývam v meste to beriem ako super relax 🙂

zabka8423
26. mar 2012

@andreaka11 mne by bolo fuk aky je 😀

zabka8423
26. mar 2012

"Drz to poradne nebo ti jednu flaknu. Se pobleju. Aby ses neposral" 😀 😀 "Zase kralika? Furt jenom kralika" 😀 mnam, milujem kralikov.
Od rana mam depku. otvorim FB, tam mi vyskocili kamoskine fotky. ehm. kocka je rovesnicka, 32 rokov, jedno dieta 8 rocne, krasna, postava modelky, dala si spravit prsia, ma super robotu, super zaraba. jasne, ze velakrat jej pomohlo, aka je krasna, ale inak je to velky pracant, naozaj vie makat. no nenasere vas to? este aj jake krasne fotky, kua, niekto sa ma. ona ma vsetko, neni zavisla na chlapovi, este aj dieta ma mega sikovne. kua............ ocividne presne kvoli takymto ludom nam ostatnym priroda ubrala 😅 nezavidim jej, je to kamoska od skolky, ale trosku zavidim 😀 toto je nesprvodlive. kolkokrat si hovorim, ze naco mi je fasa hlava, ked vyzeram nahovno. nech si hovori kto chce co chce, dnes sa velmi pozera aj na zovnajsok. a ja teda postavu modelky nemam a ani evri na speci starostlivost alebo plastickeho chirurga. booooze. fakt je to nefer. a potom nemam mat depinu 😅

simona112
26. mar 2012

@zabka8423 tak od teraz depkujem s tebou 🙂

zabka8423
26. mar 2012

@simona112 aspon mam sparringpartnera 😀 ako normalne by to malo fungovat tak, ze ma jej krasa a uspech motivuje, ale kuknem na jej fotku a som v riti 😀 depka a idem do chladnicky, ez co nove 😀 hmmm, som zrela na psychiatra, mam komplexy a som nevyrovnana sama so sebou. 😀