Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

jurkovamiluska
4. apr 2012

@natalitimk my mame davat dve, uz asi od tretieho mesiaca, to kazda doktorka si ordinuje asi ako sa jej zachce

jurkovamiluska
4. apr 2012

@zabka8423 aj ja chcem malemu okuliare!!!! 😀 😀 normalne v optike by som to asi mohla zohnat, nie? bude vyzerat 😀

natalitimk
4. apr 2012

@jurkovamiluska no ved prave to nechapem podla coho to ordinuju.jedno dieta berie do 6m. a druhe do 2r.

michaelka5
4. apr 2012

@zabka8423 no ved jasne, mne to len prislo take smiesne🙂, radsej by som to riesila nejakou clonou cez kocik...ale to bude tym ze ja niesom zastancoim slnecnych okuliarov🙂...hehe kazda sme ina, a tak je to dobre. moj prvy mal okuliariky a vytrvalo ich odmietal az nich vyrastol... tak sme kupili siltovku🙂

zabka8423
4. apr 2012

@jurkovamiluska
@michaelka5 aj v DMke mali minule tie pre babatka 🙂 chod kuknut, ide sezona, mali by ich mat.
mne si zvykli, maly horsie, mala hned - nuz je to baba 😀 skor som mala obavu ako si maly zvykne na dioptricke, ale nosi ich rad, ze sa sam sebe v nich paci, ze na neho letia baby, ze vyzera inteligentnejsie 😀 ale vazne je v nich rozkosny. nekupila som mu ziadne farebne a la hawai, ale tenky hranaty ramik, tmavy a je to imidzovka 🙂 a kupila som najlacnejsi za 39 e a dobre som spravila, palicka za uchom je total ohryzena a to priesvitne gumenne u nosa je jedno odlomene. som presne vedela, ze takto skoncia. nuz ked sa uz neda hryzt guma na ceruzke, drevo na ceruzke a ked uz aj pero je k.o., tak aj okuliare su dobre 😀 😀

jurkovamiluska
4. apr 2012

@natalitimk s kamaratkou mame tu istu doktorku, mne kazala dve kvapky, jej jednu, aj mi to bolo divne ale aj smiesne, mne semtam ujde a dostane aj styri 😀

jurkovamiluska
4. apr 2012

@zabka8423 skoda, ze v nasom meste nieje dm, ale nevadi, budem zhanat 😀

nelicefo
4. apr 2012

Ahojte babuľky...🙂
Ako si tu nažívate,čo nového? 😕

Kokos dneska stojím v rade pri pokladni v DM-ku a tam asi cca 14ročná baba kupuje kondómy...v jednom rade som bola ako keby rada že sa aspoň tak chráni pred tehotenstvom....ale preboha také mladé??? Kam sa ponáhľajú...veď majú strašne veľa času ešte na také veci 🙄 🙄 🙄

bubush
4. apr 2012

@nelicefo mozno bude robit balonikovu party 😉

nelicefo
4. apr 2012

@bubush 😀 😀 😀 😀 😀 teraz som oplula monitor kofolou,už iba handrička a mám umytú obrazovku 😀 😀 😀 že balóniková párty 😅 😝

jurkovamiluska
4. apr 2012

@nelicefo ja si myslim, ze 14 rokov na sex nieje skoro, ale nie cosi jasne ze srandujem 😀 😀 , to uz je veru teraz taka hranica, a nejak sa to stale posuva nizsie a nizsie, ale je fajn, ze myslela aspon na ochranu

bubush
4. apr 2012

@nelicefo 😀 no vidis tak si si aj vycistila monitor...hmmm len ci ta kofola nebude lepkava...haaa?! 🙂

nelicefo
4. apr 2012

@jurkovamiluska veru čím ďalej to všetko ide dopredu 😔 No to ma tak troška potešilo že aspoň na to myslela... 😒 ale aj tak...akosi mi to nejde do hlavy...ale čo už stará generácia... 😝

bubush
4. apr 2012

ja som v 14 vyzerala este tak detsky a zaujimali ma babiky a ine hry... 😒

nelicefo
4. apr 2012

@bubush No však toto?! 😝 😀 ale aspoň chvílkový lesk...odporúčam aj na okná,Tv 😀 😀 😀 😉 😝

nelicefo
4. apr 2012

@bubush Aj moja babuľka bude mať čoskoro 14násť...ale to je ešte taká moja bábika.😉 🙂

bubush
4. apr 2012

@nelicefo len nech je tvoja este babika, dospelaci maju len same problemi 😉 niet nad bezstarostne detstvo..hm len skoda ze vtedy si to neuvedomujeme a chceme byt rychlo velky 🙂

a veru - okna mi umyt treba...zeby som vyskusala novu metodu? ale to sa mi zda zbytocne drahe, radsej supne do vody jar a vylestim 😎 len otazka znie KEDY 😀

nelicefo
4. apr 2012

@bubush Presne...niet nad detstvo 😉 🙂

No xixi voda je predsa len lacnejšie riešenie...a kedy??? 😀 čo môžeš urobiť dnes a zajtra,odlož na pozajtra a máš 2 dni voľna 😀 😀 😀 😀

bubush
4. apr 2012

hej hej ved toto si hovorim uz aspon mesiac, tak ako to je, kedy sa mam teda pustit do tych okien? 😀

zabka8423
4. apr 2012

@jurkovamiluska
pred osmimi rokmi 😀 vtedy velky vyber nebol, takze take oranzove no 😀

nelicefo
4. apr 2012

@bubush uff...zajtra? 😀

bubush
4. apr 2012

@nelicefo nieeee zajtra nie, to sa musim na taku vec psychicky pripravit a zajtra este nie je ten spravny cas 😀 ale ja to akoze neriesim ze ide velka noc, to nie kvoli tomu takze aj v pondelok mozno umyjem ja len tak ze by sa patrilo ked mi chlap na dvore povedal ze "uf ale mame spinave okna" no nezabijes ho?! 😝

@zabka8423 pocuvaj a ja citam o com ty tocis oranzovom ...ja som myslienkami pri detstve, pri umyvani okien a ta tvoja odpoved mi nejako nepasovala nikam - az ked som kukla fotky 😉 co chces, dobreee su!!! hlavne ze funkce 🙂

zabka8423
4. apr 2012

babyy, co mne sa dnes staloooo. teda vcera. vecer sms, moj ex, ci si moze prist pre deti dnes ze do utorka. sanka dolu, jasne, sak co by nie, dnes prisiel, mily bol, tutu mutu, nehulakal, prijemny, vzal deti a v utorok vrati. a ja napichanaaaaaaaaaaaa ze ake velke volno. s drahym. no a nejebne ma? dostala som kramy 😠 😠

bubush
4. apr 2012

@zabka8423 😀 😀 😀
a nezvykne ex takto deti bravat? byvate v jednom meste?
no ozaaj ved to som sa ta chcela opytat ci uz prisla mrchana mrchata a vidim ze hej..hm tak romantika asi nebude ale ked ste bez deti tak si vypite 😉

jurkovamiluska
4. apr 2012

@zabka8423 tie okuliare su uplne super, a je v nich riadny 😀 , to s tymi kramami, ja mavam tiez taku smolu, na vyrocia, na dni kedy by sa malo a kedy sa chce, hlavne mne ale ako odidu uz je problem, neni cas, nalada ani chut 🙂

jurkovamiluska
4. apr 2012

no a ktym oknam, tak moja svokra, uplne super fantasticka zena, mam ju ako svoju druhu mamu, ALE uz tyzden do mna rypala, a co tie okna????? minuly rok som mala super vyhovorku, ved som predsa tehotna, nemozem 😖 , a tento rok ako videla, ze asi so mnou nepohne tak sa mi ponukla, ze mi ich umyje, ale uz mi to bolo trapne, tak dnes som ich uspesne UMYLA 😀 , a samozrejme ze som jej to aj rychlo oznamila 🙂

bubush
4. apr 2012

@jurkovamiluska 😀 😀 vidis tak teba nastartovala svokra, ked umyjem ja okna tiez sa pridem sem pochvalit a aj mame sa pochvalim a aj susedom 😀 😝

jurkovamiluska
4. apr 2012

@bubush no mna svokra nastartuje aj na vysavanie, utieranie prachu a co mame pre maleho detsku tak tam mame zatial bordel izbu, lenze bordel sa tam len kopil a kopil a jedneho dna prisla, oznamila mi ze ideme uprat detsku a bolo!!! niekedy mi to uz ide pekne na nervy 😀

bubush
4. apr 2012

@jurkovamiluska to inak ako keby si hovorila o mojej mame 😉 no ale ked sa sama nevies dokopat (ako ja) tak je dobre mat po ruke takeho co to urobi za teba 😎

jurkovamiluska
4. apr 2012

@bubush ja sa viem dokopat, len sa mi musi chciet, ale veru nechce sami dost casto 🙂