Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
24. aug 2009

tete Vitaj! akurát, že si asi teraz potýrila tetky vrtačky 😀

roka96
24. aug 2009

😀 no už sme nakúpili boli vonku na trngáčiku 😀 teraz už Miki zaspal, pračka perie ja pijem kávu a zohrievam si obed. dnes dost skoro! 😝 dúfam stihnem spapat!
Miška ja vyletnená von a skoro sme zamrzli tu je taká kosa! ja kratasy tričko som skoro zamrzla.

roka96
24. aug 2009

Smily možno lepšie búvali aj preto, že tam nieje také teplo. Vačšinou deti teplo nemusia.. no a trošku si čítaj, aby ked prídeš na slovensko si nezabudla po slovensky 😉

roka96
24. aug 2009

hallo ? zase som tu sama? 😠

miskachrumka
24. aug 2009

nie ja som konecne uspala maleho po prvy krat dnes spi a to sme vstavali o pol siestej ja už neviem co snim robit asi mu uvarim makovy odvar a dam cierna pivo do mlieka 😀 no strasne snim!!!!!!!!!!!!!zase je teplejsie tak nespi nic!len vyzuruje a nechce zas nic ani jest! ☹

miskachrumka
24. aug 2009

a kde ja teka kosa?tam uvas dnes?ci ako?roka posun sa sedis mi na kabli 😀

roka96
24. aug 2009

u nás je kosa.. zima vonku

roka96
24. aug 2009

a myslím, že poobede bude pršat je tu tak zamračené, že až...

miskachrumka
24. aug 2009

a tetky vrtacky nech su tam kde su 😅 roka halo kde si?teraz som malemu zmiesala humanu s mrkvou hippa dala som mu to do flase ze mu to dam ked bude ospali no prd este sa ja zobudil aj sa ni nato vyprdol tak som mu to skusila dat lyzickou naliala som mu to do misky a sup spapal napokon lyzickou aj ked to trvalo dlho a aky bol spinavy no strasneeeeeeeeee 😖

miskachrumka
24. aug 2009

roka kde to presne byvas
? 😕 no tu je teplo 😠

roka96
24. aug 2009

pri Prievidzi pošlem ti kúsok zimy?

roka96
24. aug 2009

už som doobedovala Miki buvá a ja mu papám pribináčik 😵 mnam.. zbieram 30 obalov a za to varj pošlu nejakého plyšového macka.. už mám 28 ešte dvoch musím zjest! 😅 no neni problém akurát by mohli byt lacnejší!

miskachrumka
24. aug 2009

roka poradmi co mam kupit dobre na odolne skvrny aj teraz mal mali pred vcerom som mu kupovala tricko s mackom a dnes ho mal oblecene a mozem ho vyhodit ak to teraz nevypere ozaj aj dnes už 3varka pradla 🙄 aj mu dam podbradnik a on ako si smatra okolo ust a atk a potom sa chyti za tricko a už je to tam a mam smolu! ☹

miskachrumka
24. aug 2009

joj posli tu bolo akurat v sobotu tak chladnejsie inac teplo aj vcera posli mi trosku studensieho vetrika dazd nechaj tam 😵

roka96
24. aug 2009

no my podbradníky absolutne.. ked mu ho dám tak si ho tahá, že sa bojím aby sa neobesil 😝 a tiež škvrny všade ja používam vanish- teraz som kúpila ten perex ale nieje taký dobry..
ale ten vanish mi zatial vypral všetko. a pomáha aj vyvesit na slniečko a ono akoby tie škvrny vytahá!

miskachrumka
24. aug 2009

no pribinaciky a tie jogurty kubko cokoladovy joj to mozem stale 😉

roka96
24. aug 2009

dažd nieje zatial ani tu.. včera to bolo totálne jesenne sme boli v Bojniciach a to je počasíčko zbožnujem peknú jesen.. tieto teplá to je aj na kona vela!

miskachrumka
24. aug 2009

ja s vanishom nemam dobre skusenosti inac aj moj si to natahuje zury vrci ale musi mat a hotovo nebude vzdy pojeho nech si zvyka 😉

roka96
24. aug 2009

ano nehovor ale prečo sú také drahé? mnam.. my si vačšinou kupujeme s manželom také smotanové aj Mikinovy lebo niektoré to je taká umelina.. minule sme kúpili rajo a hroza.. sme sa ulakomili, asi 7 sk stáli ale radšej doplatím nech mi to aj chutí!

roka96
24. aug 2009

inak sa chystáme niekedy na počúvadlo chodíme tam sem tam.. to je blízko teba však?

miskachrumka
24. aug 2009

tak ja som kobila a vies si predstavit co to je premna 😀 ja kvoli hlabne malemu lebo ked je teplo oni spat a ni jest a je ńervozny stale reve a ja som potom nanerby zneho a tak a pride manzel domov tak aj on si to odkace a to zato vsetko moze len teplo 😠 😠 😠

roka96
24. aug 2009

a vanish ti nevyperie? alebo prečo nemáš dobre skúsenosti?

miskachrumka
24. aug 2009

ja som mala tak davnjsie som chodila po diskach a vzdy som prisla od niecoho spianava a nikdy mi to nevypral 😠

miskachrumka
24. aug 2009

idem ja dopit kavu z rana bude kao mrtveho paty ale zeš od studenej kavy peknu zeny tak si idem dat 😝 😅

miskachrumka
24. aug 2009

pribinak je drahy dost to je fakt ale kubka mam strasne rada ale aj matko vanilkovy je ok 😉

roka96
24. aug 2009

aj ja tak kolko krát pijem! no mne ked nezíde tak to robím tak, že dám vanish a necháme asi 5 minút posobit a až potom dám prat - to sa mi osvedčilo..

roka96
24. aug 2009

škoda, že to nevyrábajú vačšie to sú také jednohubky. síce pribináčika vyrábajú aj velkého ale aj ten je malý pre mňa.. ked ma chytí slina by som jedla a jedla. a pribrat nie a nie!

miskachrumka
24. aug 2009

roka tak ti poslem tych mojich 8kilo co mi ostalo poporode 😀

miskachrumka
24. aug 2009

roka si si vsimla ze tato tema bola vytvorena pred mesiacom aj nieco a je tu uuž 3500prispevkov no to sa asi ziadna tema tak rychlo nerozbehla 😅

miskachrumka
24. aug 2009

no mali je zas hore spal az 15minut sa zneho posaham ☹ ani kavu som nedopila