Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
26. aug 2009

maly to zvladol uplne super,aj cestu aj tam...more bolo teplucke,stale sme plavali a kupali sa,vecer sme chodievali na korzo k moru,vecere,zmrku,kavu,prechadzky,nakupy..zvacsa sme boli na korze tak do polnoci,plno rodicov s detmi aj babatkami do rana bolo na korze..najprv som mala take mensie obavy,ze je dlho hore,ale jemu sa tam velmi pacilo,okolo 23 zaspal a doma sme ho uz len prelozili do postielky,rano spinkal tak do 9 hodky.
Akurat sa tam posledne 2 dni odstavil,nechce moje "didi" ☹ ,smeje sa a tirska mi do nich ked ho chcem nakojit 😕 😀

som z toho trosku smutna,chcela som kojit aspon 2 roky....no a raz mal horucku a sli sme rano k mudr,ale nastastie len ocne zubky to boli,noc bola smutna,stale plakal..to sa este nestalo,ani ked bol babatko neplakaval,len ak bol popiskany ci hladny..8 zubkov nam vyslo ani sme nevedeli ako..a tieto ocne potvorky 🙄

mama.wolfka
26. aug 2009

mukky - verím, že si smutná, že sa malý odstavil ☹ my ešte cickáme, ale už som nad tým rozmýšľala, že aké to asi bude, asi mi bude tiež dosť smutno za tým ... no čo už ...
... ale zasa je to lepšie, keď sa odstavil takto sám a nemusíš to riešiť 😉
... len taká intímna otázka (ak sa neuražíš) - keď sa odstavil takto náhle, tak čo tvoje didi, ako to zvládli ? myslím či sa veľmi nenaplnili a prípadne neboleli a tak

mukky
26. aug 2009

wolfka ahoj 😵

mozno ho este nejak prinutim 😀
vobec sa neurazim,co si pipi? 😀 no ja tym ze od mesiaca musim davat aj um tak som az tak vela mlieka asi nemala,neviem...takze citim ich take plnsie,vacsie ale nic ma neboli...moja babka mala od nekojenia napr mlieko este rok...svagrina nekoji uz,mala nechce uz asi 2 mesiace a este ma mlieko...

mama.wolfka
26. aug 2009

veru, ešte mu skúšaj ponúknuť, napr. večer, to si možno ešte dá povedať, možno je to len taký malý štrajk 😀 držím palce 😉

mukky
26. aug 2009

aj v noci som ho tam zobudila,dala lahnut na postel..a on sa zacal smiat a trieskat mi po nej 😕 😀 takze ano noc na neho neplati

mama.wolfka
26. aug 2009

že smiať sa a trieskať 😀 😀 😀 to by asi rozosmialo aj mňa 😀 😀 😀 no ale to by potom didi bral už fakt len ako veľkú srandu a bolo by po cicaní ... musíš zabojovať 😉

mukky
26. aug 2009

hej musim 😵 ,ale chapes ze v noci co tvrdo spi,dam ho kojit,zbada ich a zacne sa rehlit a buchat po nich?ako po balonoch..asi to uz zoberiem osobne 🙄 🙄 😀

mama.wolfka
26. aug 2009

😀 😀 😀 no to už asi len boh vie čo sa mu v tej malej hlavičke deje, že má takú srandu 😀 😀 😀 ale zasa lepšie než keby mal plakať, keď ich zbadá, nie ? 😀 😀 😀

mukky
26. aug 2009

hej 😀 😀
vidim ze mas foto 😵

mama.wolfka
26. aug 2009

no hej, jediná trochu schopná, fotenie (sa) nie je moja silná stránka 😢
... keď už som ja nejakú vyhrabala, tak už si na rade aj ty 😉

sophie1981
27. aug 2009

dobre ranko.....mukky, a neopalila si sa moc...vies, mozno mu pride smiesne, ze svietis okolo bradaviek na bielo ako svatojanska muska...... 😀 😀 ....ale nie, ked sa odstavil sam a nechce viac, tak skusaj, ale nenut ho...on vie ci ano alebo nie.....a aspon mas prilezitost rozmyslat nad druhym babom, co budes mohla kojit.,.... 😀 😀 😅

roka, snad to bude s malym dobre......tu neurologiu ti nezavidim, my sme sa nachodili v prvych mesicoch, a u nas sa caka dlllho, hned vedla je rehabilitacna miestnost, kde decka cvicia vojtovku....to bolo strasne pocuvat ten plac v cakarni.....my sme sa tomu nakoniec vyhli.... 😨 ...ale len tak-tak....

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

Dobre ranko,
uz mam predcestovnu horucku.V robote nedokazem robit. Nastastie len tri hodiny a ficime.

Niki vidis mala som pravdu s tym jedenim, netreba sa stresovat.
Mukky kde jeden prichadza druhy odchadza 😀 😀 😀 teraz tu nebudem ja dva tyzdne 😀 😀 😀

sophie1981
27. aug 2009

andrea, za\trest ta tu budu cakat stranky a stranky citania..... 😀

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

sophie ja sa praveze tesim, ze ked pridem z dovci, tak zapnem net, uvarim kavicku a budem citat 😀
inak aj ten Londyn moze byt zaujimavy. My tam mozno pojdeme na jar alebo niekedy v zime. Mame to na skok, tak tiez planujeme. Ty si tam zila nejaku dobu?

miskachrumka
27. aug 2009

andrea budes tu chybat skym si budem dopisovat?roka ma toho dost s malim miskom 😒 asi sa aj ja odstahujem na dva tyzdne 😉

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

miska vsak su to len dva tyzdne. ak chces peknu pohladnicu z Korziky tak mi posli v IP tvoju adresu a potom ti za niekolko dni prielti pozdrav 😉

miskachrumka
27. aug 2009

ano chcem z korziky eate fakt nemam 😉 tam od nas nikto este nebol poslem sa tesim ...........................................korzika to je take romanticke nemam ani ponatia ako to tam moze vyzerat 😕

miskachrumka
27. aug 2009

andrea že len dva tyzdne?!!!!!!!!!!!!!to je dost budem kukat kedy sem napise aspon roka! 😒 roka halo?hned sa potom ozvy ked budes moct!!!!!!!!!! 😉 a hlavne si trosku oddychni 🙂

sophie1981
27. aug 2009

miska, nestresuj.....ak tak nejaka tabulkova ti napise...... 😀 😀 😀 😀

Andrea, zila som tam 4 roky....je to velmi krasne mesto a myslim, ze navdy to bude v mojom srdci...vratili sme sa vo february, tak este stale je to cerstve a chyba mi ten zivotny styl a ruch......tesim sa, ale pravdepodobne budem skor travit cas na uradoch, kedze mi konci materska a taktiez musim zrusit moju zivnost.... 😖 ...ale verim, ze ostane aj cas na centrum....hlavne Camden Town......tam je supeeer... 😵

miskachrumka
27. aug 2009

sophie jedine 🙄

nikollette
27. aug 2009

Ahojte baby...
už sme hore od pol devietej 😕
kvôli zubom...júj, aký nezvyk 😝

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

Ok Miska adresa je zaznamenana. Ak bambule este niektora chcete pozdrav z Korziky napiste mi do IP adresu a mozno vam aj Damian nieco napise na pohladnicu. Uz vie ako sa stuka do pera aby pisalo. Vcera nam popisal stenu pri okne 😀 😀

sophie a netaha ta to tam nazad. ja uz mam teraz pocit, ze sa na SR mozno nevratim. NL by mi chybalo a to som tu len rok a pol. Ale mam tu strasne vela zazitkov tak neviem.
Moj manzel bol v Anglicku dva roky pocas VS a tak mi to tam chce poukazovat.

Niki dufam, ze sa Chrisovi tie zubky rychlo prerezu. Ktore ma teraz naliate? Damian ma horne jednotky a je to podla mna horsie ako spodne. Strasne ho to tam svrbi a je nervoznejsi ako pri spodnych.

nikollette
27. aug 2009

Andy dokina povedala že má celé dasienka naliate hlavne vrchné... čomu som sa aj čudovala 😕
možu vísť horné skôr ako spodné?

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

Hej mozu. Poznam aj take pripady.

nikollette
27. aug 2009

Hm, že by nám išli už horné..
lebo fakt je mrzuty, uplakany, aj teraz mi spí na kolenách vo vankúši...
lebo fakt ten prvy dolný zub vyšiel ako nič, bez plakania, bez teploty...
a už teplotujeme 3.den ☹ kolko to moze trvať max, kým nejaký vykukne? nevieš...
či je možné ze teplotujeme, zubky sa tlačia von a budeme čakať aj mesiac v takýchto stavoch? 😲

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

Niki u nas to bolo tak, ze Damian mal tak 4-5 dni mierne zvysenu teplotu a zrazu to preslo. Vtedy sa mu zubok prerezal ani neviem ako, lebo spal dobre, papal dobre a potom na to mal tyzdne take sople, ze som len odsavala. Vtedy mu ani nechutilo a zle spal.
Niekedy je to tak, ze je to na etapy. Tri dni teplota a potom to prejde na tyzden a potom opat. To etapovanie teraz zaziveme pri tych hornych.

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

Asi su horne zubky ine ako spodne, taktiez aj ocne a stolicky mavaju iny priebeh, tak som zvedava.

miskachrumka
27. aug 2009

nikol musis si zvyknut nrbude vztdy len dobre...................a to len zaciname ni mi mame dva tiez nam idu 2hore a treti na spodu ja som sa stym zmierila kazdy tym musi prejst andrea ok som rada budem cakat ako naihlach 😀

nikollette
27. aug 2009

A kolko ma zubkov?
Juj nech už toto prejde je to hrozne, nas mava teplotu aj 38,5 😉

cestovatelkaandrea
27. aug 2009

Niki nas ma dva spodne zuby (jednotky) prerezane a dalsich sest naliatych. Myslim dve horne jednotky, a u spodnych su to dvojky a ocne, ktore su naliate. Takze mozno budeme mat veelmi zaujimavu dovolenku 😉