Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
27. aug 2009

ideme von papa tak vecer drzte sa baby 🙂

nikollette
27. aug 2009

A videla si tie na MMB???
Tie su o sto krát krajise ako na ICQ...
také tváre sú tam že brutal...

miskachrumka
27. aug 2009

nie newvidela a mas stiahnute nove icq?ci stare?!

nikollette
27. aug 2009

Nové...
ale nechodím tam vobec, lebo mi blbne 😝
ešte ti hajá malý?

roka96
27. aug 2009

Nikolletee Miško má velké modré oči! každý obdivuje 😉
lúčim sa aj ja.. búval krásnu polhodinku 😖 ideme von dúfam večer stihnem.

nikollette
27. aug 2009

Baby inak od kedy sa môžu dávať syry, a aký druh najskôr?

roka96
27. aug 2009

neviem tak najmenej slané .. my dávame cottage a neviem ja som dávala niečo pred rokom.

nikollette
27. aug 2009

A lucina sa od kedy moze neviete?
nakolko má dosť v pohode zloženie, ale preda je to len tvaroh...

miskachrumka
27. aug 2009

no ja som vcera dala malemu prvy krat 5chrumiek tych kukricnych nesolenych co sa rozpustaju v ustach ide sa zatym zabit a davam mu aj korku z chleba aj stym sa vie prehrat nam nikol ked isli zubky tak som mu dala tu korku a ozuval a bolo aspon na 5-6min pokoj a prehral sa stym a bol potom aj pokojnejsi asi si trosku tym obrusuje dasna! 😉

miskachrumka
27. aug 2009

je tu niekto?halooooo???????ci som tu sama?!- 😨 -------------------------------

roka96
27. aug 2009

ahoj som tu.. robím si večeru konečne sme zaspali! dnes bol zase tažký deň!

roka96
27. aug 2009

lucinu som tiež dávala nejako pred rokom aj mozzarellu.. a velmi lubi syry ten moj chalan.. robim mu cestoviny so syrom a ide sa zbláznit tak mu chutí!

roka96
27. aug 2009

Andrea už asi cestuje 😎
ja idem dorobit večeru a dúfam ju stihnem aj spapat.. ak sa Miki nezobudí ešte prídem 😉

roka96
27. aug 2009

no a som tu sama??
Keby ste videli čo večeriam 😅 hranolky s kečupom- strašne nezdravé ale mňam!!! 😉

sophie1981
27. aug 2009

hey hou 😀

roka96
27. aug 2009

no už je hore 😔

roka96
27. aug 2009

ahoj sophie no ja musím drobec už zase zaspal idem rýchlo umyt aby som už mohla lahnút!
zajtra už bude aj tatík doma tak snád bude viac času!
dobru noc ahojte 😉

sophie1981
27. aug 2009

😕 😕 😕 😕

mama.wolfka
28. aug 2009

nikol - odpoviem ti k syrom aj ja keď môžem 😉
Lučiny sú dva druhy, s tvarohom aj bez - bez tvarohu je od Apetito
- bez tvarohu sme (kojený) dávali od ukonč. 10. mesiaca (aj jogurty a pod.), s tvarohom až po roku
- zo syrov ešte cottage alebo žervé=gervais (ako nátierkové maslo), mozarella
- s tvrdými syrmi by som sa nenáhlila a tavenými už vôbec nie, tie nie sú zdravé ani pre nás (taviace soli)
- z mliečnych si potom môže dať jogurt, acidko, kefír a také podobné

roka96
28. aug 2009

ahojte čo ešte spíte?? 😀 😀

nikollette
28. aug 2009

Dobré rano,no dnes sme spali aspoň do 10tej 😵
Wolfka, aha takže Lučina bez tvarohová od Apetito ,by sa mohla od toho 10teho mesiaca, alebo aj o niečo skôr? (Malý nie je kojený)...

miskachrumka
28. aug 2009

ahojte roka si tu?som sa az teraz sem dostala lebo mali bol doteraz hore pred hod.mi spapal celu misku nemliecnej kasi a plakal plakal a ja som už nevedela co je bol prebaleny vygrgany napity tak som mu skusila este spravit a spucovaj dalsiu polku takze cca 320ml kasi no skoro som odpadla 😕 ................ 😀 ale to asi preto ze papal naposledy vcera o deviatej mliecko a to vypil len 150ml ☹

miskachrumka
28. aug 2009

no už sme aj hore baby kde ste?bohvie kde je už andrea?!

nikollette
28. aug 2009

Misak vidím ze si si pridala svoje foto 🙂
pridaj aj tvojho malého, aký už je zvedavá som 😉

nikollette
28. aug 2009

Jej vidím na jednej je aj dávidko.. ako sedká 🙂

sophie1981
28. aug 2009

cafte.....katka konecne zalomila......ona je nezmar ci co.....ako ide den???....my sa v noci dojime kolko da.....ja uz sa citim ako koza........a prisavkou na ceckach...anina ruky ju poriadne nemozem vziat, bo hned mi tricko trha.......parazit jeden maly....

stary ma volno 4 dni.....no neviem, co budeme s tolkym casom robit....asi sa zblaznim..... 😀

Miska, maly je fesacisko...mrkla som foto a kedze hned naskocil aj nikol album, mrkla som aj na sportovca adidasoveho....fesak....no skoda ze tak daleko byvate...by sme dohodli nejake to rande s katkou.... 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
28. aug 2009

baby akurat mi padol mali z púosteli to boloa sekunda co som sa otocila po plienku dr to nedviha co am rpbit klepe somnou ako neviem co je to asi vyska 20cm 😢

sophie1981
28. aug 2009

miska a plAce?

miskachrumka
28. aug 2009

nie mrnci ale nema ine zrenicky hra sa snozkami mal trosku cervene kolena a hlavku na boku skrieak vkuse ale neplace co mam robit dr mi to vkuse nedviha 😢

sophie1981
28. aug 2009

nestresuj...nieje prvy ani posledny co padol s postele....ked sa hraje, je spokojny a nezvracia, tak nestresuj.....sleduj ho este chvilku, ako sa sprava, a ked to bude normal, tak je ok.....ak si niesi ista, tak ho vezmi k doktorke......videla si na co padol??/