Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
7. sep 2009

Hej je aj dnes, vcera bola taká úvodná časť, a dnes bude prvý kasting v Prahe tuším 😉

miskachrumka
7. sep 2009

no som zvedava ci sa vedia lepsie cesi ztrrapnit alebo mi slovaci 😉 ja npriklad tu superstar co bola predtym tak som bola donej zazrata podla mna taky ako bol simko alebo este jeden neviem ako sa volal rychlo tak tam neptarili nevedeli spievat ale taka mirgova lalebo berky ten mal krasny hlas fakt sombola uchvatena ked spieval! 😉

nikollette
7. sep 2009

Mňa najviac bavia tie kastingy, ako sa nasmejem vtedy...
potom ma to už tak nebaví,a sledujem to len občas, ked nie je nič iné 😉 😉

ale na tie kastingy sa teším 😀

miskachrumka
7. sep 2009

ta tema ze tetovanie ma sokovala 😕 😕

zuzka1.
7. sep 2009

trosku soli nezabije dievcence, ste predsa netabulky, nie??? alebo stred, ako chcete. a inak nam dr poradil na slabe papkanie(my sme aj malo priberali) trosku dochutit. a pomohlo

nikollette
7. sep 2009

Ja tiež nechápem... možno je to žart...
to som nevidela nikde ani v zaostalých ktrajinách, ani v afrike, ze by malé deti boli potetované... 😕

miskachrumka
7. sep 2009

to bol dufam len zart ale vazne !!!!!!!!!!ved to dieta nieje dobytok ze si ho musi oznackovat ze je ich ☹ jezis no ona je cudna!a rodinna tradicia?tak sa nu s prepacenim vyprdnut 😠 tak to to som este nepocula a to som toho už vela videla a pocula! ☹ a zuzka ano netabulkove ale to neznamena ze chceme skodit svojim detom ...............ochutit?!tak preco potom je skorica zla ved to je tiez len ochucovadlo! 😉

nikollette
7. sep 2009

Zizi, ja som taký stred, čiže nie som tabulková 😀

Inak nikde neviem kúpiť tie chrumky pre deti, tie bezlepkové, nesolené 😒
co ich už prestali vyrábať?

miskachrumka
7. sep 2009

nie mali ich akurat papa ak myslis tie co neobsahuju psenicnu muku gluten!mi mame snack

nikollette
7. sep 2009

Ja myslím tie kde je napísane že detské chrumky, nesolené, bez lepku...
je tam taky zajac na obrazku ci co to je 😅

miskachrumka
7. sep 2009

no mi mame tiez detske a nesolene samozrejem ale ze su bez lepku nieje pisane ale kuknem ale tieto dava strasne vela mamiciek tu už od 4mes!

miskachrumka
7. sep 2009

neosahuju ani tieto lepok dj si stranku www.M-snacks .sk

kristinka4m
7. sep 2009

Ahojte mam taku otazku chcela by som kupit malemu golfove palice neviete mi poradit ktora znacka je najlepsia?Aj ked mame sportovy kocik je pre mna dost velky a tazky a v celku aj neprakticky.Dakujem

megi93
7. sep 2009

Ahojte,no ja malej tiež trošku solím, lepšie jej to potom chutí a prípadne veľa urobí aj vyvarená cibula. To perfektne ochutí polievku alebo varené mäso. Minule som malej skusila dať pangasia a strašne jej to chutilo. Som jej to zapiekla so zemiakmi a cibulkou a trošku masla som jej tam dala a bolo to lepšie ako čo som dala mužovi zapekať ochutené a osolené 😅

No a poháriky, ja to zase chápem, veď aj ja som ich 😅 dlho dávala malej, ale potom keď mi doktorka povedala, že si musí zvyknúť, okrem toho to išlo dosť do peňazí a kedže ja som otehotnela ešte na vyške, nedostala som materskú, takže fičíme iba na tom rodičovskom. Takže peňazí nie je nazvyš :( Ale v podstate tie poháriky sú podla mňa v pohode a ak by sme na to mali, tak jej to určite kupujem stále.

miskachrumka
7. sep 2009

kristinka a nebude mu v takom golfovom zima?ved to je predsa len taka handra a nic ................podla mna teraz ked ide už zima tak sa ti zide ten normal sportovy!ja neviem ja si myslim ze golfovy pasuje skor k starsim detom okolo 2rokov!nie pre take male!ved ale to je len moj nazor !ja by som tiez chcela kupit novy sportovy co sa da polohovat a dat az do uplneho lahu lebo tento kocik co mame tak je vanicka a zvlast sportova a ta sportova ma 3polohy a ta nejnizsia je tak do pololahu a tak mi mali spat urcite nebude tak rozmyslam ze zoberem kocik od bertoni zeleny zase 😝 cena je super len este neviem ci sa da polohovat rucka v smere a v proti smere jazdy!baby nahodou nepredavate tu niektora kocika le nejaky pekny zachovali!idber ihned a najprv foto! 😉

miskachrumka
7. sep 2009

ja zase megi ja strasne vela solim moj tatko solil od nasho malicka a ja som si nato zvykla ked varim tak posolim trosku aby manzel nesomral ale ja si to vsetko este posolim ci polievky ci maso no vsetko inac radsej budem hladna aked je to bez soli tak sa ztoho neviem najest jednoducho ma voci tomu odpor ke dto nechoti tak ako ja chcem !ked niekto iny ochutna moja jedla tak mi hovori ze ci som blazon ale jednoducho to tak musim mat!a utrpenie co som mala ked som mala pocas tehu v nemocke neslanu dietu jedla som vsetko co ostatny len uplne bez soli som radsej nic nejedla vobec!sam bola opuchnuta naliata vodou som bola v zv na 5dni v 32tyzdni som to brala ko tyranie!a solenie mam zakazane dodnes ale nejak sa nemozem prmoct!jednocducho ma rada vyrazne chute slane sladke horke kysleee nie veci ktore su skoro bez chuti bleee 😝 asi ma takym to tempom zoburu na nesolene liecenie 😒

nikollette
7. sep 2009

Ja tiež strašne solím, aj priatel.. pre mna je všetko neslané...
a pritom je to slané, len ja to už tak necítim...
ja viem že to nie je zdravé, ale nedokážem zjesť hedlo ktoré nie je dobre osolené...

miska na tu stranku sa neda ist.. napísala si ju dobre???

nikollette
7. sep 2009

Miska na tom obale je taka dievčina ci co, nie?

nikollette
7. sep 2009

Miska my máme bertoni, ale nepredávame 🙂

miskachrumka
7. sep 2009

nikol musis si ju dat nanovo do googlu ked nato kliknes sem tak to nejde!napis do googla tu stranku a tam su vsetky vyrobky! 😉

miskachrumka
7. sep 2009

ved nikolete vi mate ako mi tiez 3polohy a to je nanic ked sa to neda dat do uplneho lahu!

nikollette
7. sep 2009

No nás je skro v lahu, chyba par cm, aby lezal uplne.. ale v podstate uz leží skoro 😉

megi93
7. sep 2009

My máme športový kočík - trojkolku a značka je Knorr. Je to úplne perfektný kočík, nemenila by som za nič. A dúfam, ž emalá ho bude mať aspoň do tých 2 rokov a potom možno presedláme na golfky. Ja by som takto skoro určite golfky nekupovala, je to fakt ešte skoro a ako hovorí miška, na zimu sa golfky nehodia. Jednak do nich nedáš fusak, ani naobliekané dieťa a keď náhodou napadne sneh, tak môžeš golfky zbaliť pod pazuchu a teperiť malého na rukách.

No ja som kedysi solila nenormálne vela, ale už som to trochu zkresala a ubrala som, lebo to nie je fakt zdravé a porobí to s človekom šarapatu po čase. Teraz solím menej, niektoré jedlá vôbec a keď si dám chipsy, tak mám chuťovú explóziu v ústach a aj ostatné jedlá lepšie cítim, keď ich jem. Takže si pochvalujem, len kým som si zvykla, to bola hrôza.

nikollette
7. sep 2009

My nemáme tri polohy, nám sa da zastaviť v podstate v akejkolvek polohe.. ako ti to vysvetlím.. je len drzim vzadu taku packu a posuvam si ako chcem... a zastavím v akej vyske presne chcem 😉

nikollette
7. sep 2009

Baby, iank viem že este je to daleko, ale ked bude mať malý 1.rôčik, chcem objednať nejakú peknú tortu, a druhú by som chcela urobiť tú smotanovú (piškoty, smotana, kakao, ovocie) ako pre malého... myslíte že s tej by mohol už aj on jesť.. lebo neviem či by papal z nejakej ťažkej krémovej torty 😒

roka96
7. sep 2009

ahoj podla mna áno, ved piškóty može, smotanu tiež ovocie bez problémov a kakao myslím, že trokša neuškodí

miskachrumka
7. sep 2009

megi to by som aj ja chcela najst kocik sktorym budem taka spokojna ako ty stvojim!m sme za tento dali dost vela predavat ho urcite nebudem ale kupit sportovy este musim aby mojol v zime aj leskat a aby som ho mohla aj nababusit!a akos te asi ajvideli vo fotoalbume mali s ami tam už nezmesti!akurat dnes som nevedela jak ho tam preboha ulozit je mu už ani nie mali ale kratky som enevedela ze bude tak skoro taky veliky!no co narobim al eje vecsi ako ten co sme mali prvy to bol jane powrtek a te mal este mensiu vanicku ako tento!

miskachrumka
7. sep 2009

pardon jane powrtrek 😉

megi93
7. sep 2009

No ten náš sa dá tiež krásne polohovať až do úplného ležania. A keď mala fázu, že nechcela byť v kočíku, tak sme obchodili kopec predajní aj mamičiek cez inzeráty a dokonca ani x - lander nie je tak dobrý. Tento náš je totiž pevný, ale aj napriek tomu sa velmi lahko ovláda, jedným prstom v podstate. A máme ho tiež na inzerát, je po jednej dvojročnej slečne a ani nevŕzga. No proste mi fakt velmi vyhovuje. 🙂

miskachrumka
7. sep 2009

megi tak super! 😉