Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
10. sep 2009

Môj má za 9dní 7mesiacov, a váži okolo 7800g...

zuzka1.
10. sep 2009

my mame 10kg, co vam poviem, nas prerastiete raz dva.

miska daj si sesterkine foto do albumu, nech si vidim "sestru" alebo dvojca.

niki ved to nemas kavu ale rovno kakavko 😀

pajinka23
10. sep 2009

tak to uz bol naozaj extrem 😀 😀 😀 a tvoj ma akurad vahu 😉 😉 😉 😒 a je zlaty

nikollette
10. sep 2009

Pajinka ďakujeme 🙂

Zuzi, veď hej, mne taká slabá káva chutí, ak sa to kávou dá nazvať 😅

miskachrumka
10. sep 2009

pjinka mi sme mali tak okolo 7kil a po tretom mes pribera len tych 500-600g za mesiac!a do terteieho priberal aj 1,5 za mesiac a le aj rychlo rastol!teraz sa to trosku upravilo!už tolko nerastie a ani nepribera!

miskachrumka
10. sep 2009

ja som mala v 9mes 13kilo a po roku 16kilo a to sa mi drzalo skoro pol roka to je individualne kazde dieta je ine a skoro kazde to vybeha!boze niektore su tucne niektore nie deti ktore su terz chude mozu trpiet potom obezitou a zas naopak!nikdy neviemem co nas caka ja som tiez videla dobreho tucka a bol chutny! 🙂 deti z totho vyrastu!

nikollette
10. sep 2009

Ja som bola vždy taká drobček, chudá som bola vždy aj my to ostalo..
pri výške 165cm, mám 49kg 😉

miskachrumka
10. sep 2009

roka kde si?kde sa flakas?misko ta zamestnava ze?tak andres tu bude 12 ano?no to je v sobotu!ale to rychlo uslo! 🙂

miskachrumka
10. sep 2009

tak to si nizka ja mam 181cm a vazit sa nevazim lebo mi tych 8kilo po porode robi nervy 😠

zuzka1.
10. sep 2009

miska ty mas 181cm???????????????????????????preboha????ved to si vysoka!!!!!!!!!!!!!

ja mam 164 😉 vzdy som bola akzrat, okolo 55, len teraz mam 60 do ritky, ale uz sa na tom pracuje. zatial osm zhodila 10, etse tych 5 a budem na sovkom. v tehu osm pribrala 22, domov doniesla 3 navyse a doma som sa vyzrala na pomaly na 70. ale uz to je chavlabohu dole.

nikollette
10. sep 2009

180cm????????
preboha.... ved ty si obrovská 😅

Ja si tiež myslím že som akurát, každý mi vraví... aj baby v mojom okolí maju max 170cm, a to sa už cítim pri nich drobček 😅

zuzka1.
10. sep 2009

niki ber to tak, ze dobreho vela nerastie 😀 😀
bez urazky inych velikych 😀
maly ludia su besni, veseli, ale aj uskriekani a podobne 😀

nikollette
10. sep 2009

No ja nie som moc malá podla mna...
mám aj ovela nižsie kamosky, tie su fakt drobcekovia...
baba 158cm, krásna, blondínka, dokonala, chudučka, a chlapa 110kilového mafoša 😅 ale vypracovaného, nie tukového...
ale vyzerajú spolu parádne...

zuzka1.
10. sep 2009

mne sa take pary pacia. my sme s muzom obaja taky stred, mm ma okolo 178, nie je vysoky. ale byvalych mam vsetko velkych chlapov.

nikollette
10. sep 2009

Mne sa tiež páčia také páry strašne...
mocný mohutný vypracovaný chlapi, čo dokážu zabiť pohladom, ale k babe su nežný 😵
ciítiť sa tak v bezpečí, júúúj...

Môj má 186cm, a 105kíl, tiež posiluje skoro každy den, dole v dome, si spravil posilku už asi pred 5timi rokmi...
a ja také tintítko 😅 polovička z neho 🙂

miskachrumka
10. sep 2009

vd ma chceli na fotenie modelkovska vyska!aj manzel je rovnako vysoky ja zas mam v okoli sma vysoke aj baby co robili modeling maju tiez cez 180cm!moja cela rodina je vysoka!mne sa zas tucny alebo velky chlapy nepacia tak akurat jasom zas nate typi ze vyvoany vygelovany vyssi taky kaurat mali zadok siroke plecia joj a ked ma ciro a velke hnede oci ako tento moj tak nadhera mne sa nepacia nabuchany chlapy mam takych kamosov skinov vyholena hlava a beru hovadiny !al etak aj cvicia ale ja nemam dobru skusenost ptom ked su obrovsky tak si myslia ze su bohovia! 😝 😠

miskachrumka
10. sep 2009

manzel ma 96kilo a vysoky ako ja ale ma siroke plecia a mali zaok to je pekne na chlapoch moj mali zas buva asi je fakt ztych liekov nejaky ospali 😒 ale si to musim rychlo uzit lebo to bude len tak do soboty a potom zas bude zivel! 🙂

nikollette
10. sep 2009

Tak za a, skíni beru hovadiny???
No môj teda ani zdaleka nie je skín 😕
každý veľký nabuchaný, vykosený, chlap s kerkami musí byť skín??? 😲
a vyvoňaní, je stále.. ramená široké, veľká náruč juj...
No mne sa chalani s čírom a chudšie tipy páčili ked som mala okolo 15rokov...

Miška na modeling?
Ved ale na jednej foto v albume si strašne pri sebe, a modelky musia byt dosť chudé, podla mňa 😉

nikollette
10. sep 2009

Ty máš 96kíl... 😕 😕 😕

Aj tvoj manžel??? Tvoj manžel vyzerá na foto chudučký dosť... také chlapčiatko ešte...

zuzka1.
10. sep 2009

niki 😀 😀 😀 😀 😀 odpadavam, ty vies rpeco

nikollette
10. sep 2009

Zuzi ty si tiež pekne štíhlučká 😉
krásne nové fotky 😵

miskachrumka
10. sep 2009

ja som napisla ze mam kamaratov skinov ne ze tvoj je skin!!!!!!!!!!!§ 😕 a myslis fotky na pokeci tak to su stare ale mas pravdu poporode mi niecoostalo a nie kazdy ma to stastie rodit normalne a splasne mu brucho zachvilku!ale ved to je jedno !!!!!!!!!!!!!!

miskachrumka
10. sep 2009

dobre citas? 😨 asi nie !vyzerat moze na fotkach a vyzera len na fotkach mlado ako aj ja nazivo vyzeram ovela starsie!

megi93
10. sep 2009

Ahojte, chcem sa poradiť. Doktorka nám vravela, že malá môže všetky druhy rýb papať. Myslíte, že jej môžem dať aj sardinky vo vlastnej šťave, alebo toho drveného tuniaka? S chlebikom? To nie je mastne ani koreniny tam nie su ani sol, tak myslím, že by to malo byť ok nie? Čo vy nato? Už ste to dávali drobcom?

nikollette
10. sep 2009

Zuzi, aj ja, viem prečo 😀

nikollette
10. sep 2009

Megi sardinky by som určite nedávala 😉

nikollette
10. sep 2009

Dobre Miška, ale modelka???
Ved ale ani pre porodom si nebola chudá, podla fotiek...

nikollette
10. sep 2009

Zuzi, malý je aký frajerisko 😉

miskachrumka
10. sep 2009

vie zase ba som bola dlha a vchrtnuta tak to urcite nie radsej ostanem taka aka somale ked budem mat takeho zivla ko je rokin misko tak zachvlku sa vratim k povodnej ahe pred tehu ani nebudem vediet ako!tuniaka myslim ze ano ved bude mat devet mes.ale toho rio mare alebo nieco take bez stavy! 😉

miskachrumka
10. sep 2009

ani pred porodom to mas pravdu ale mala som o skoro 10kil menej a to je dost pri vysokej osobe ako namne vyidno kazde kilo ked mi ubudne padnu mi lica a rit a prsia!