Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
21. sep 2009

Sisi, však ak chceš daj si do pasu aby sme vedeli že máš jedno dieťatko, dcérku a ako je stará...
ale možno nechceš 😅
ak by si náhodou chcela tak to máš v nastaveniach 😉

a z ktorých končín pochádzaš, ak to nie je tajné 🙂

kristinka4m
21. sep 2009

Ahoj Roka aj my sme maly take vyrazky ako si opisovala par stran dozadu mna lekarka povedala ze to ma z avivaze a potu a dala mi fenistil ale kvapky a preslo to ani neviem kedy a uz to dlho nemal je sice pravda ze od vtedy davam navyse preplachovanie takze mozno aj to pomohlo a jeho to strasne svrbievalo.Ja som sa bala ze to ma nejaku alergicku reakciu ale nastastie to bola len moja domienka. 😅 Chcela som sa este opytat ked davate vase deticky alebo ste davaly do pavuku davate im aj topanocky?Ja mam problem ☹ obut mojmu drobcovy stale krci palceky neviem ako na neho 😒 niekedy sa trapim aj pol hodinku kym mu ich obujem aspon na chvilku aby si zvykol ze to musi mat na nozicke.

sissi2
21. sep 2009

nikollette dakujem za radu,uz to mam nastavene.idem chytro varit,kym malinka haja,este jednu radu,zda sa mi,ze Liluske uz idu prve zubky,lebo velmi slinta a casto si papka rucicky(nie preto,ze je hladna,lebo papkac je dost velky a papka pomerne dost casto),k doktorke idem az vo stvrtok do poradne,ale mamka mi tu bola na 4dni a kupila mi z lekarne dologel,nemate s tym alebo s niecim inym skusenosti?nas tatik vraj potieral svojej prvej dcerke dasna slivovicou a vraj ani nevedeli,ze jej zubky idu,ale ja som proti tomu,vobec sa mi to nezda spravne a vhodne pre tak male babo,tak mi prosim poradte.dakujem pekne.

nikollette
21. sep 2009

Kristinka ja do pavúku nedávam, že vraj to nie je dobré a brzdí to dieťatko v normálnej chôdzi...
My s topánočkami problém nemáme, ani s obliekaním... môjmu je to šuma fuk 😀

Sisi, určite by som slivovicu nedávala na ďasná však sú predsa všelijaké géliky..
my máme napríklad dentinox..
aj náš slinatal od 3 mesiacov, papal si ručičky, ale zúbok vyšiel až ked mal 5mesiacov aj niečo...
to nemusí byť tak skoro... možno áno, ale možno si ešte počkáte niekolko mesiacov 😉

nikollette
21. sep 2009

Môj hajá už 2 hodinky...
o chvílu vstane a hlavne že na mňa ide taká únava, že až 😔 🙄
ale nikdy nejdem späť keď malý zaspí, vak lebo ja neviem na povel zaspať, a ked som aj chcela, tak práve keď som ja začala driemať, malý sa zobudil, takže super pocit... bola som ešte viac unavená...
od vtedy nechodím spávať cez den...

roka96
21. sep 2009

kristinka náš tiež nezniesol topánky... to bol horor obut ho stále krčil a krčil.. kúp mu napr. ponožky s protišmykovou podrážkou, alebo topky liliputi.. my máme tie a tie nám ani nevyzúval sú také prisposobivé akurát sú dost drahé na to, že sú len na doma..
www.liliputi.sk tak to je myslím.
no a slintali sme aj my od 3 mesiaca a prvý vyšiel až v 6 mesiaci

roka96
21. sep 2009

niki no baví aj mňa menit foto 😝
ja tiež cez den nechodím spat, ani ked idú chlapy von, lebo ja som potom ešte viac rozbitá, ako ked nespím vobec 😅

roka96
21. sep 2009

sissi presne viem, o čom píšeš.. ja som si prvého polroka užila.. mám syna, čo skoro vobec nespí a vyžaduje nenormálne vela pozornosti..prvého polroka som bola tiež na všetko sama.. no nejdem o tom zase písat, lebo som to už rozoberalanech sa neopakujem..
s mojim je to stále tak,že vyžaduje vela vela prevela pozornosti..ale hovorím si, všetko sa raz vráti... 😉

roka96
21. sep 2009

sissi si na materskej tak si nerob starost s tým, že ostatné nestíhaš.. radím podla seba..ja doteraz ked sme sami nestíham nič okrem drobca.. fakt a doslova..a bola som len nervózna, že som asi neschopná.. ale potom som si povedala, všetko sa urobí a doležitejšie je venovat sa synovi ako upratovanie atd.. a vždy raz za čas upracem, priebežne ..a každy kto drobca pozná sa čuduje, že stíham to čo stíham 😀
máš štastie, že aspon v noci Ti búva.. my doteraz nespinkáme ani den ani noc.. cez den desat minutovky a v noci hore každučkú hodinku atd...ale človek si zvykne na všetko, hlavne je aby naši drobci boli zdravučky ostatné príde samo... 😉

roka96
21. sep 2009

diky zase viem niečo nové, ja som bola raz poriadne chorá, ked bol ešte maličky a je pravda, že vobec odo mna neochorel .. a to som sa tak bála! lebo mi kolko krát spíme ako sliamske dvojčatá- spinkámi na ruke a ja ked sa preberá capkam mu po zadku, niekedy to zaberie..škoda, že nie často.

roka96
21. sep 2009

inak čo hovoríte na superstar?? a na tú vraj misku, čo postúpila bez spevu,,, sme sa o tom akurát bavili, že nechápeme čím bola taká krásna?? neviem či to je len moj názor ale hroza..a namyslená aby jej do nosa nenapršalo!! 😝

nikollette
21. sep 2009

No strašne bola namyslená.. také namyslené, vymachlené, decko, ktoré sa nahodilo do sexy kompletíku... 😝

zuzka1.
21. sep 2009

ahojte kocky, ste toho popisali.

kristinka podla mna asi s topankami 😉

my pouzivame na zubky dologel, predtym sme mali iny, ale nebol taky ucinny. sme spokojni, malemu chuti viac, tak sa tolko nebrani. ked sa neda natriet na dasienka, kamaratka poradila dat na dudel, pomoze.

roka, ta kocka, bola pekna, mala peknu postavu, ale zeby nejak extra krasna to zas nie. su aj krajsie dievcata, 😉

nikollette
21. sep 2009

Asi tak, jasné že sú aj krajšie 😉
nechápem čo boli taký napichaný z nej 🙄 😨

nikollette
21. sep 2009

A hentej tučnej jak nakladali kokos...
Habera: že už sa bál že jej vystrelí gombík z tej napasovanej vesty..
a aj tá Jandová jej dobre dala... ako nie vzlom, ale to isté som vravela aj ja priateľovi.. akože mladá baba, a hen tak dopadnúť 😕 😲 to už bolo fakt moc....
ja yb som tiež nedokázala držať dietu ako sa poznám, ale kebyže hen tak vypadám, asi sa premôžem do kelu 😝

roka96
21. sep 2009

aj o tom sme sa bavili, ked podla mna ked tak vyzerá taká mladá baba je to hanba rodičov nemyslite?? ved ja keby mám takú dcéru šup behat, turistika, atd atd.. alebo možno zlá výživa v útlom detstve...

zuzka1.
21. sep 2009

mne bolo twej tucnej dievciny luto ako mozu vediet, ze to nema z choroby alebo podobne a keby aj nie, nepatri sa hentak vyjadrovat o ludoch, ani nic podbne. bolo to vlemi skarede. 😠 🙄

roka96
21. sep 2009

k tej namyslenej no fakt... človek zbehne niekam na disku a je tam taká každá druhá... ked podla mna táto nebola taká ako z nej robili.. vieš ked je niekto namyslený a má na to tak prosím, ale to bola taká tuctova kočka..
a inak na pánA z Londýna čo hovoríte?? sympoš však??

roka96
21. sep 2009

zuzka to mi presne povedal moj manžel, že to ako to hodnotili je strašne povrchné...,ale ona tam musela íst s tým ako vyzerá a musela vediet, že do nej pojdú či nie? tiež my muž hovoril, že čo ak má nejakú chorobu.. mne sa tiež nepáči také hodnotenie.

nikollette
21. sep 2009

Aj mne jej bolo lúto tej tučnej, ale ked to nemá z choroby, tak jej musel niekto otvoriť oči, nech niečo zo sebou robí, pre jej dobro 😔 to už je moc, a musí sa prežierať a trpieť obžerstvom, to už nie je že tučná, ale mega obézna 😒

No pán z londýna fešák, taký modelovský face mal 😉

roka96
21. sep 2009

my má byt s makkým i... bože ☹

roka96
21. sep 2009

niki ale on mal tak charizmu.. mne sa moc nepáčia také modelovské ksychty ale tento bol taký iný taký sympatický.. inak je rozdiel medzi pekným človekom a sympatickým! aspon pre mňa pekný može byt každý, ked sa oblečie, upraví..ale sympatický može byt aj vo vreci a niečím zaujme- proste to je v ňom!

nikollette
21. sep 2009

No áno, ona s tým musela rátať, veď oni vyberájú či vie niekto spievať a aj vizáž často hodnotia, tak, tak...

Inak ona už bola na STV1 v tom " môj najmilší hit" či tak nejak sa to volalo..
tam tiež spievali 10 ludí postúpilo, do finale, ale tam spievali iba slovenské pesničky...
tam bola tiež tučná ale nie až takto 😔

nikollette
21. sep 2009

Hej on bol sympaťak 😉

Inak ja môžem Haberu, patrí medzi mojich obľúbených spevákov 😅 😅 😅
najviac milujem ked niekto ide spievať jeho pesničku, a ani slová poriadne nevie, nie to ešte melódiu 😅

zuzka1.
21. sep 2009

no ak to ma zo stravy, tak to e blbe na take mlade dievca, ale nepatri sa , aby sa niekto do niekoho takto obuval.
myslim, ze v rpvom rad erodina ma zapracovat a podporit ju v chudnuti a podobne.

pozeravate aj ten mini tlanet show???

roka96
21. sep 2009

inak moja sestra bola v milionovom tanci! síce nepostúpila ale dostala sa daleko..
nakoniec mi hovorila, že bola rada že nepostúpila, lebo vraj tie podmienky..a za všetko pokuty atd....
ja tiež Haberu možem.

nikollette
21. sep 2009

Ne e Zuzi, to kde chodí?

roka96
21. sep 2009

ale najlepšie je ked hodnotí ten v porote, ten čo má hore plešinku a dole dlhé vlasy 😀 som hnusná, ale ked ma niekto plešinku tak nechápem, prečo si dole necháva dlhé vlasy. 😲

roka96
21. sep 2009

ja tiež nepozerám.. ja telku vačšinou iba večer inak nemám šancu... 😝

nikollette
21. sep 2009

Tiež som sa tam chcela prihlásiť do milionoveho tanca, ale nakoniec som nešla....

Ja som s jedným s milionového tanca niečo mala 🤐 😅 😕
vtedy ked to išlo v telke 😎

Vtedy som bola slobodná bez malého 😉