Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
24. sep 2009

neboj začne sledovat z kočíka a bude to úplne iné 😀
bože nejaká únava na mna ide..Miško už aj hore bol ale som ho ešte uspala! chrustíka mojho

roka96
24. sep 2009

my sme bruško vždy neznášali,, on aj ked bol maličky a dala som ho na bruško tak mi dal poriadne najavo, že on tak nebude.. teraz vačšinou búva na boku ale milion krát sa prevráti za noc...ved jemu je malá manželská posteľ 😅

nikollette
24. sep 2009

Roka , môj aj sleduje, aj ked je v šporťáku pozerá, pozerá a za chvílu zaspí 😅
to isté v hlbokom... aj ked v nom sedí... najprv pozerá, pozerá, a už aj spí 😀

nikollette
24. sep 2009

Môj tiež neznášal bruško, ale teraz to milujeme...
zaspí na boku, a potom v noci ked sa zamrví, sa dá vždy na bruško...
aj ked je hore, strašne lúbi byť na brušku...

roka96
24. sep 2009

Niki ale Chris je Chris! ja fakt nepoznám také bábatko ako je on 😉 už si ho vlastne počula plakať?

krpito
24. sep 2009

myslím, že je to lepšie aj kvôli "vetrom" u chlapcov 😀

nikollette
24. sep 2009

Krpito, kvôli vetrom, myslíš prdíkom??? 😀 😀 😀

Roka, ale hej počula, aj ked mu išiel druhý zúbok, alebo pri prvom očkovaní, a tak raz za čas zaplačká, zase.. na pár sekúnd 😅

roka96
24. sep 2009

Niki fakt si štastný človek...ale ja budem mat také druhé 😀 😀 😀 😀 a ked bude chlapec dám mu meno Chris, možno by to pomohlo 😀 😀 😀 😀

nikollette
24. sep 2009

Roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
24. sep 2009

A kedy sa chystáte na druhé? 🙂

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

Niki ak si uhadnem spravne, tak Roka chce mat druhe az ked bude Misko trochu viac samostatny 😉

roka96
24. sep 2009

jaj Niki ešte nejaký ten čas to bude.... 😀 😀 😀

nikollette
24. sep 2009

Andy, lebo niektoré maminy, chcú aj skôr, aby boli deti v približne rovnakom veku,... 😉

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

to by mna asi zabilo 😀

nikollette
24. sep 2009

Ja by som sa na to tiež nedala, aj keby boli obe také dobré ako Chris... 😅

smily
24. sep 2009

caute. my mame 3rocny rozdiel medzi dcerkami a poviem pravdu da to riadne zabrat... 😅
ozaj uz som na framville aj ja 😀 😀 ak potrebujete susedov tak ma pridajte 😵 😵 jekaterina svobodova 😀

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

smily a to som si myslela ze tri roky rozdiel je v pohode. si ma trocha sokla ☹

smily
24. sep 2009

ale da to zabrat ale da sa to zvladnut....u nas je hlavnym problemom spanok...

nikollette
24. sep 2009

Tiež som si myslela že 3 roky už sa celkom dá 🙂

nikollette
24. sep 2009

ešte že ja ďalšie neplánujem 🙂

smily
24. sep 2009

da sa len si treba vybodovat nejaky system...vsteko bolo fajn ale teraz starsia strane zacina ziarlit....

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

no to si s tym spankom viem predstavit. este ked ich mas doma.ale ked tak nad tym uvazujem tu v NL chodia deti do skoly od styroch rokov,tak by sa nasi asi tak nerusili

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

Niki opytam sa ta to o rok ze ci stale chces len jedno 😀

miskachrumka
24. sep 2009

ahojte tak test negativny!!!!!!! 🙂 super! 😉ja som taka stastna!dufam ze ma teraz nebudu citat mamicky co nemozu otehotniet! 😒 ako chcela by som este dcerku ale nie teraz urcite nie!!!tak a teraz mozem rozmyslat preco nemam co sa deje!dufam zw mam nejaku infekciu lebo sedim kade tade !ale ako som porodila tak som nachylnejsia od spodu ako pred tehu! ☹

miskachrumka
24. sep 2009

andrea to som jej aj ja chcela napisat! 😀 si ma predbehla! 😉

miskachrumka
24. sep 2009

inac nas už 4den je dobrucky klop klop klop rano vstal o siestej boli sme hore do osmej o osmej sa napapal mliecka a buvall do pol jedenastej!a tera sa napapal tej ovocnej kasi od nestle a zas buva dufam ze ja do tretej! 😉 a potom mu dam vyzivu a pojdeme von dnes je tiez pekne! 😉 len o tek´j pol sistej zacne riadne prituhovat!

nikollette
24. sep 2009

Nie, baby ja som si taká istá ako nikto...!!!!
A nikto ma o opaku nepresvedčí.. vždy som chcela len jedno a dosť...
Viem že si myslíte že veď ja si to ešte rozmyslím, ale omyl... vážne...

To mi úplne stačí... 😉 😉 😉

miskachrumka
24. sep 2009

mkne predbieha lava ruka pravu! 😠

krpito
24. sep 2009

nikoll, áno prdíky 😀

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

Niki ja ti to neberiem. Ked si o tom presvedcena tak je to OK. Ja by som chcela zas aj tri alebo styri. Len neviem kto ich za mna porodi 😀 😀 a asi by som mala potom problem s pracou. Nikto by mi nechcel dat inziniersku robotu so styrmi detmi ☹ no uvidim aka bude buducnost