Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
12. okt 2009

Ahoj Vini...

vidím že to máš akčné...
čo by som ja povedala o dnešku oproti tebe 😅
vstali sme najedli sa, pohrali a malý už spí... ja som spratala, a sedím za pc, na MMB, ako vždy 😀

oproti tebe nuda 😎

lenka_66
12. okt 2009

vin , dik ja zatial uvazujem.nase mamy nam davali krupicu od 3 mesiaca.no a niekde som citala ze detske piskoty az od jedneho roku.to sa mi zda uz mimo.sak vsetky sme zmolili v kociku pisloty uz skor.

inac vidim ze to mas perne.ty slovo nuda asi nepoznas.zaato sters ☹

zuzka1.
12. okt 2009

ahojte kocky,

bola tu kamoska tehulka na pokec, je v 8tt, sa tesime strasne s nou, dlho sa im nedarilo. dostavali odm, nastahovali sa a sup ho, je to tu. tak sme debatili.

leni nedavaj krupicu, pockaj etse chvilku a potom daj troska s tej kase co predavaju. kripuca je tazka, to by ti dovody lepsie vysvetlili maminy tabulky, ale Marek je este malinky. Ale hlados riadny, ze 180ml, tolko my papame len teraz.

a niki u nas je papanie odakziva divoke, ked idmee jest,len prepinam kanaly kde je reklama, vtedy vydrzi jest. booze ved tak nudna cinnost ako jedenie, chapes 😀

krpito
12. okt 2009

nikoll, zasa nakupuješ ? 😀 😀 😀

lenka_66
12. okt 2009

zuzka srandistka,mamicky tabulky by ma ukamenovali ze kolko mu davam jest.to by som nenasla odvahu sa ich pytat 😀

nikollette
12. okt 2009

No aj ja sa teším ked ide reklama, tak rýchlo ideme krmiť 😅

lenka, hej, mne tiež mame stále vravela, že veď ona už mne aj bratovi dávala krupicu, a že nám nič nie je, ani nebolo...

ale ja by som ajtak nedala 😉
piškoty hej, že vraj až od roka, kvoli tomu že obsahujú celé vajcia...
ale priznala som sa, že už som zhrešila, a dala malému do jablčka, 2-3x...
ale to až teraz nedávno, pred pol rokom, určite nie 😉

lenka_66
12. okt 2009

he, nikol tiez som chcela k tvojim mini nakupom 😀 😀 😀 .to na velky rodinny nakup beries vlecku?

nikollette
12. okt 2009

lenka, náklaďák 😀 😀 😀
ale nie...

Ja neviem proste odolať..
poviem, že len skočím pre pár veci, a hneď som späť, a dopadne to tak že regál, po regály pokukujem po rôznych veciach 😅

len nie po potravinách... to musí priateľ... 😉

lenka_66
12. okt 2009

nikol abo si ber len ten maly kosik do ruky

krpito
12. okt 2009

lenka_66, pozerala som Tvoje fotky, som myslela že väčšie bruško ako som mala ja neexistuje 🙂 ale existuje (dúfam že sa neurazíš), ale bábo je krásne, až mi je ľúto že môj drobec je už "velkáč" 😀

nikollette
12. okt 2009

Haha, ja si ho vždy berem na začiatok, ale potom sa velakrát musím vrátiť pre ten veľké, lebo by sa mi to tam nepomestilo 😀
takže už brávam hned veľký pre istotu 😉

nikollette
12. okt 2009

Mi to nedalo kukla som aj ja bruškové fotky... no mala si velké bruško, ale videla som už tu na MK aj väčšie 😕 🙂

Ja som zase nemala veľké, aj lekár vravel, že malý bude moc malý, aj ked ultzv ukazoval skoro presnú váho ako sa narodil, môj doki tomu nechcel veriť... sa čudovali, a že ja už idem rodiť 😅

nikollette
12. okt 2009

Idem pomaly, ochvílu sa malý určite začne budiť, tak idem nachystať papať, nech nemusím ked bude už hore...

Však ja ešte prídem 🙂

lenka_66
12. okt 2009

nie neurazim sak sa ma stale pytali ci neprenasam dvojicky 😀 .
no maly sa zobudil tak padlim lebo zje aj postielku kym pridem 😝

zuzka1.
12. okt 2009

no tak vam hodim moju fotku z 9 mesiaca ok???

to ste este nevideli 😀 😀 😀 😀

lenka_66
12. okt 2009

zuzka tak cakam foto.
no 180ml zahucalo len tak.teraz tu mam sirenu ze este 😝

zuzka1.
12. okt 2009

len pre silne povahy 😀 😀 😀 😀 je to tam, zena naliata vodou, znicena teplom a velikyyyym brusiskom 😀 😀 😀 kuk, ldam to prec

zuzka1.
12. okt 2009

leni ,ale asi si mala vacsie 😀 😀 😀 neviem 😀

vinifera
12. okt 2009

Fúúú velikánske 😀 😀 😀 Ja som mala menšie. Fotky nemám 😢 😢 😢 Boli sme s kamoškou dohodnuté, že urobíme bruškaté fotky. 2 týždne pred pôrodom. Ale sme nestihli☹(( Rodila som skôr ako som čakala a presne o tie dva týždne. Teda ona v utorok volala zajtra prídem. A ja som v stredu, že už nemusíš už idem rodiť 😀

Ja pokračujem. Už som bola v susednej dedine zaviezť tašky čo si jedna kočka objednala. Zabalila som dva balíky na poštu. okúpala mimiňáka. Nakojila mimiňáka. Skočil po mne jak pes po udenom. Lebo už mu dávam kadejaké presnidávky atď. Tak si ciciky váži🙂) Naložila som druhú práčku a idem ku kamoške na kávu. Tá ma už od 3 mesiaca tehotenstva velikánske brucho. Tak som strááášne zvedavá ako bude vyzerať keď pôjde rodiť 😝 Mala by začiatkom januára.

zuzka1.
12. okt 2009

vini som rada, ze pises.
utekam za malym von, je s didim 😀

nikollette
12. okt 2009

Zuzi, veľké, veru, veru 🙂
Ja som mala tak štvrťku z tvojho 😀

Mne malý zase spí...
tak som tu...

zuzka1.
12. okt 2009

no co kocky??
riadny bachooooor 😀 😀 ked som isla do porodnice som mala 73, po prichode domov 58kg, chvalabohu, voda stiekla 😀 😀 😀 😀

my sme boli na pizzu, maly je dole z babkou, pojde spinkat. dnes spal len 2 hodiny.

potom superstar 😉

nikollette
12. okt 2009

Ahoj Zuzi..
no ale dobre kilá si nechala v nemocke 😅 takže pohoda 🙂
ja som z pizze, prejedená, volakedy sme chodili skoro každý den na pizzu 😅

ten môj robí akurát puding, mnamky...

no hej dnes superstar, a potom ten nový seriál na jojke, sa teším...

mama.wolfka
12. okt 2009

zuzka1. ... tiež som Zuzka, tiež mám Samka a tiež nevie jesť bez zábavy 😀 😀 😀 ... presne ako píšeš, najlepšie funguje reklama, no a potom všetky veci naokolo na ktoré dovidí a ktoré ho práve zaujmú ... 😀 😀 😀 fakt, len jesť je taaaaaaaaaaaaaakááááááááááá nuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaa

zuzka1.
13. okt 2009

Mama wolfka, zeby dalsia sestra na fore???krpito aj ty, tolko spolocneho???neuveritelne 😀 😀

inak dobre ranko, idmee k nasim, pojdeme na nakup do tohoto necasu, maly na sebe zimne veci 😉 uchvatne pocasie.

takze usmev na tvar, nech si spravime den krajsi, ked uz pocasie nepomoze.

co ho vorite na superstar???ja som spokojna.
ta chrchlana je het aj lancosova, uz mi je to jedno 😀

lenka_66
13. okt 2009

zdravicko,
no zuzka nevidela som.
ja som si musela kupit tehu nohavice v 10tt.a to predavacka myslela ze som tak v 4-5 mesiaci 😀.ked som sla raz na pohotovost v 25tt tak sa na mna sestricka vyziapala ze neviem kolko som tehu.bo ze brucho v 25tt je uplne ine.vzala knizku a ospavedlnila sa.no a potom sme srandovali ze asi budem rodit von pred zavorami bo sa dnu nevtrepem 😀

vin , ty aj zvyknes odychovat?

to co za pocko je.a ze zajtra ma snezit 😠

nikollette
13. okt 2009

Ahojte...

Wolfka, no to jedenie horor, veru... a som myslela že aspoň po tom roku to bude lepšie, no ako vidím baby, že píšete, asi nie 😅

Zuzi, tiež ok si myslím...

Ja som hlavne chcela aby vypadal lancošová 😝 sa už veľmi robila, namyslená bola, sa povyšovala nad ostatnými písali... dobre jej tak!

A z chalanov, ten arab mi nič nehovoril, a ten René takisto 😒

nikollette
13. okt 2009

Baby kde ste???
Mne sa chce nejak staršne spať 🙄
asi aj z toho počasia... do kelu tu tak fúka, že až 😖

krpito
13. okt 2009

ahojky, ja som tu 😉 ale aj mne sa chce tak spať že sa bojím 😀 ak mi kvecne hlava na klávesnicu tak to bude preklepov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no fúka strašne aj tu, asi na celom území je to rovnaké 😒

nikollette
13. okt 2009

Fú, mne by tiež najradšej odkveckla hlava na klávesnicu, ale nemôže..
lebo o chvílu sa malý začne budiť... jój, a ja som taká unavená 🙄 😖
si tu pretieram oči jak malá...
tak by som si schrupla, aspoň na také 3hodinky, to by bolo... to som už dávno nezažila 😅