Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
26. okt 2009

ahojte,ako sa mate?
konecne som sa sem dostala 😕 😀 Odisiel mi notebook 😝 a dnes vecer sme konecne kupili novy tak uz zarezavam 😀 docitat Vas dnes asi bude problem,pisete toho vela 😕 ale ved dobre,tak to ma byt 😉

mukky
27. okt 2009

niektore asi uz aj vstavate a ja som este ani nespala...maly poplackava celu noc 😕 aj mliecko vypil a nic nepomohlo.. ☹ takze spat sa mi neoplati ist a mm uz aj do rannej odisiel 😀 😝
mame 4 nove zubky takze je to asi zubkami,ale aj prsalo celu noc a asi mu vadil zvuk dazda na parapete 😕 fakt neviem...
opat place ☹ letiiim

krpito
27. okt 2009

lymama, ja asi zasa budem za najhoršiu 🙂 ja nie som tabuľková, ani netabuľková, myslím že som zlatý stred 😀 ale to čo čítam že dávaš dieťatku papať, no comment 😉 nebudem to rozmazávať, načo 😝 😝 😝
to bude asi aj dôvod prečo si nikto tabuľkový s Tebou nepokecal, prečo nikto nereagoval, myslím si 😀 😀

miskachrumka
27. okt 2009

lymama 🙂
aj mojmu chutí korka a rád ocmuluje aj rozok tiez nam choditko nezapada prachom 😉
ja som este prinacka nadala ale casom bude aj to!
nas je tiez rad v choditku a dokonca už robi aj prve kroky sam 😉 su take nestabilne ale to sa zlepsi! 😉 drzte sa! 🙂 hlavne ze je maly spokojny! 🙂

miskachrumka
27. okt 2009

a zdravucky som chcela napisat 😉

nikollette
27. okt 2009

Lymama vitajte 🙂

Ako píše Krpito, tiež som netabulková, ale ani extrém. Myslím tiež že som ten stred. Nedržím sa presných tabuliek, ale orientačne sa nimi riadim 😅

Tie kukuričné chrumky podla mna nie sú nič zlé. Ak dávas tie bez soli, bez lepku. Sú pre malé deti a celiatikov. Pekne sa rozpustia v ústach. lepok by som ešte asi nedávala. (chleba) A pribináčika asi tiež nie 😉 (tvaroh)
piškotku som už dala aj ja, jednu dve. Ale nie pred pol rokom.

Ale myslím, že sú aj extrémnejšie maminy 😕 neboj 😉

nikollette
27. okt 2009

Baby, somkúpila malému zukú kefku, (od 6.mesiacov alebo od 1.zúbku)
len rozmýšlam akú pastu tam použiť? Ci stačí troška čistou vodou len ten povlak zo zúbkov zmyť?

mukky
27. okt 2009

nikol neskor ti napisem co pouzivame my na zubky,je to super....idem hajat ,maly uz zaspinkal

nikollette
27. okt 2009

Mukk, oki.. dobrú noc, ako vždy cez den 😀
aj môj pred chílkou zaspal....

lenka_66
27. okt 2009

nikol , ides spat bo vidno? 😀

lymama , ahoj 😉 .

lenka_66
27. okt 2009

mukky ozaj a kam ti odisiel notebook? kupila si mu dovolenkovy poukaz ? 😀 😀 😀

zuzka1.
27. okt 2009

ahojte mamusky,

suhlas s krpitkom, moja spriaznena dusa 😉

niki ja malemu umyvam len tak kefkou, teda on si umyva sam, iba s vodou a drhne o 106. pastu som mu kupila nieco po roku aj som ju vyhodila. Maly ju nechcel, bola to nejaka detska jahodova, nepozdavalo sa mu, tak isla het.
nejaky zubar sa vyjadril, ze zuby aj u dospelych staci cistit len vodou, ide o to, aby bola kvalitna kefka, vhodna na chrup kazdeho jednotlivca. Pasta je zalezistost v podstate len pre aromu z ust, ktora vytvara pocit cistotu, ale dolezita je technika cistenia.
Tot vyjadrenia neznameho zubara a mojej dentalnej hygienicky. 😀

inak ako sa mame? ja hlasim 11 zubkov, vysla ta stolicka nestatna, nemal asi 3 dni teploty a zacal jest jak keby nejedol tyzden(v podstate pravda, len dzobol a stacilo). Tak mi to bolo podozrive a kuk ho, zubisko vonku.

krpito
27. okt 2009

lenka_66, ako malý, boli ste u lekára ? ☹

zuzka1.
27. okt 2009

krpito, pod domov 😀 😀 😀

krpito
27. okt 2009

veď som tu, čakám ... 😀

zuzka1.
27. okt 2009

ja som sa docitala prave, ze to co mi je, teda chdim na wc jak tehotka pred porodom, ze je to zapal mocoveho mechura.
vcera som vypila asi 8 cajov urologickych, teraz som si zarobila termosku, snad pomoze.
ma porazi.
v piatok idem tomu gyndosovi, moze mi dat aj on nejake lieky alebo musim ist na urologiu????kriste

krpito
27. okt 2009

zuzka1., skús len čaj a ak do piatku nezaberie, ta potom rieš 🙂 A aj Ťa páli pri cikaní ? 😒

zuzka1.
27. okt 2009

ani nie, obca shej, obcas nie, vcera po tom caji to je dnes lepsie.
jaaaj to tie moje hole krize 😝

lenka_66
27. okt 2009

krpi, kasne ze sme boli.soplime a mame trosku cervene hrdlo.teraz spi uz od 10.noc bez vstavania.

lenka_66
27. okt 2009

oprava - jasne

krpito
27. okt 2009

takže super že to nie je nič vážne 🙂

zuzka1., takže to nie je také vážne, lebo keby áno, tak by si pri každom cikaní plakala, ako ja 😀 poznám to 😒

lenka_66
27. okt 2009

zuzka , by si myslela ze cikas ziletky

zuzka1.
27. okt 2009

no to nie, ani si to nechcem predtsavit, snad len z toho, ze som prechladla.
vcera som sa vypotila, lezala, sirup na kasel zabera, dne sani tolko nesoplim.
hadam sa dam do poriadku.
mm ma nechal vcera spat a bol s malym, nai nerobil, nechali mamu spat a oni isli von.

lenka_66
27. okt 2009

zuzi tak ty si spolava 😀

krpito
27. okt 2009

lenka_66 , aká ? ☹

nikollette
27. okt 2009

Lenka, nepochopila si...
nie ja som išla spať,ale mukky... 😉 ona je taký nočný vták a cez den hajá 😀

zuzka1.
27. okt 2009

jezis soplava 😀 😀 😀 😀

no tak to teraz etse nie je take zle a to ma celkom utesuje 😉 snad to prejde, pol temrosky fuc. musim dnes etse jendu taku vypit.
boze ja co vypijem za cely den 2dcl vody a 5 kav 😀

krpito
27. okt 2009

zuzka1., začínaš sa mi na niekoho podobať 😀

nikollette
27. okt 2009

Zuzi, ja tiež ako ty. Za celý den vpijem max 3dcl tekutín 😕 😒

krpito
27. okt 2009

zuzka1. prepáč, až teraz mi došlo že to by bolo zléééééééééééé 😀