Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
1. nov 2009

dobre ranko mukky, ides do nocnej, coooo,

ja sm si chystala materialy na skusky, 2 uz mam naplanovane, jednu z danovnictva mam za 3 tyzdne, tak si to chystam, aj krizovy manazment a informatiku mam nachystanu, 😉

mm tu chrni, unaveny este zo vcera, drobcek spinka, dopozeram superstar, kuknem asi particku a pojdem do hajan aj ja.

mukky
1. nov 2009

hej 😀 teraz som vstala a ozivam 😀
a na aku skolu chodis sikovnica jedna?

zuzka1.
1. nov 2009

Ekonomia a manazment verejnej spravy, 3.rocnik, IKS Zlate Moravce 😀

to mam tak na odreagovanie moju skolicku, ale tiez aby som nezblba doma na materskej a tiez preto, ze mam 23 rokov, tak skolu treba

mukky
1. nov 2009

tak nech sa ti dari 🙂

nevieme s mm poukladat fotky z mojho mobilu ☹ musime na to prist 🙄

smailinka
1. nov 2009

dobry vecer, tak som vas konecne docitala...dneska som konecne prvykrat na konovi, cely den sme boli na hroboch....tema, teda, prajna, ten sex...

ak chcete 22rocneho, vysokeho fesaka, hlavne nadrzaneho, tak sa ozvite, ja vam ho zabalim aj s nejakym oblecenim, ak by sa vam zapacil 😀

krpito, mam pocit, ze miskachrumka sem prestala chodit kvoli tomu, ze tu uz nie su normalne mamicky....teda ak som to dobre pochopila.... 😔

zuzka, na tu skolu som chcela ist, len by som asi nevykryla tie platby..tak mam TU Zvolen...ale moja byvala spoluziacka tam chodi, ked na to ma 😀

a zubok mame vonku, prvy, konecne! jupiiii 🙂

mukky
1. nov 2009

smamaili 😀 😀 😀

smailinka
1. nov 2009

mukky, sa mi smejes ☹

vinifera
1. nov 2009

smailinka raz pekného chlapa máš🙂
Ja mám teraz na toho svojho stále nerv. To bude asi tým, že som vysadila hormonálnu ant. A teraz mi to trošičku z tých hornónikov hrabe☹

mukky
1. nov 2009

hej sa smejem z toho ze posles chlapa 😀
no konecne sme na to prisli,som pridala nejake nove foto z pred par dni,otvarali novu galeriu,bola tam hrba ludi,boli sme nakupovat topanky pre bobacika a mne tam ucarovala v nike jedna kabelka tak neviem...je krasna,ale mam ich vela ale neda mi spat 😀 lenze pred mesiacom som si opat jednu kupila 🤐

mukky
1. nov 2009

idem si urobit kavicku,mm prave odisiel spat,som volnaaa 😀

mukky
1. nov 2009

neviem ju najst na nete..ale nasla som tu co som si kupila v rakusku,mna vysla 10 e a pani ju ponuka za 22 po zlave 😕

smailinka
1. nov 2009

mukky, to je obchodovanie 😀

vini, ja by som vam aj zaplatila, aspon na tyzden🙂 on je mily, zlaty, obcas aj dobry, ale niekedy je ho vsade vela 😀

mukky
1. nov 2009

maly mi nejak opat poplackava tak odbieham...

smailinka
1. nov 2009

nase uz konecne spi, dufam, ze tentokrat aj ja budem spat v klude 🙂 vcera sme boli po auta o 22, vratili sme sa o 1 a nemohla som potom spat, lebo vsetky psi sa u nas honili! psi alebo psy????

mukky
1. nov 2009

psy 😉
poslala som mm k malemu nech si ide lahnut,asi tam nechce spinkat sam alebo co...no pokial bude celu noc poplackavat ako vcera,asi ho bolia dasienka a budem mu musiet dat sirup od bolesti co nerada by som velmi davala

vinifera
1. nov 2009

A pre kké autá ste kde boli?
My tiež tak chodievame navečer preč.
Aj ten môj má 22. Je stále nadržaný a poslúcha len málokedy...Ale akurát mám fazu, že mi leze na nerv...

mukky
1. nov 2009

nic neviem z tej paricky na markize..mam to rada i ked neoblubujem velmi take programy
v superstar sa mi paci velmi hlas tej bagarovej tusim monika to je?velmi to nesledujem,take detske je to nejake ci ja uz som stara,neviem..prvu cast som ale zrala mam pocit a to je ani neviem kolko rokov spat,tusim 5

smailinka
1. nov 2009

jej, auto, nie auta....nase sa nam pokazilo, tak ho kamarat opravoval a kedze isiel dnes na hroby, tak sme si pon boli vcera...maly zaspal, tak sme sa aj my prevetrali, zastavili sme sa v krcme, aspon bola sranda...sme tam davno neboli, tak nas vsetci vitali 🙂

vini, ked som kukala fotky, tak teda tvoj mm nevyzera na 22....ked ich tak porovnam..a faza lezenia na nervy mna nepresla od zaciatku 🙂

mukky, vdaka 🙂

mukky
1. nov 2009

a profesionalov pozeravate? 😀
v utorok akurat pride ku nam kamarat s manzelkou,on je velka sarza na policii a ona tam robi sekretarku tak sa musim opytat ze co na to policajti 😀

smailinka
1. nov 2009

mne sa ta particka paci...daco nove, neokukane 🙂
profesionali tiez u nas ficia, ale malokedy to vydrzim kukat...su proste dobri 🙂

vinifera
1. nov 2009

mm sa označuje môj manžel? Lebo to je drahý. Manžel ešte nie. To najskôr musí začať poslúchať až potom bude manžel 😀
Áno vyzerá tak o 10 rokov staršie ako v skutočnosti má☹ To tie kilá navyše. Aspon sa v posteli nemusím báť, že by som ho nenašla 😉

smailinka
1. nov 2009

idem ja spat, vsetko ma boli, tak je najvyssi cas...prajem dobru noc... 🙂

mukky
1. nov 2009

bruu smaili

mukky
1. nov 2009

ale som hladna,naposledy som obedovala...popridavala som este do temy nejake receptiky a len slintam,chlipnem si z kavy 😀

apna
1. nov 2009

caw mukky 😀 😀 😀 som ta vynasla 😀 😀 😀

mukky
1. nov 2009

aha 😀 😀 😀 moja zlata

mukky
1. nov 2009

vini uz asi neprides...idem si ja po svojom tak sa majte

mukky
2. nov 2009

kde ste ?Vari nespite 😀 🙄
neviem spat len sa prehadzujem hore dole a v posteli nic neurobim,idem sa naranajkovat a urobit kavicku ,som taka hladna a asi zacnem varit obed pre maleho,len dufam ze ich nepobudim,tak pekne ranko prajem

mukky
2. nov 2009

a este som zabudla povedat ze ten novy notebook ma uz par dni pekne s..e 😠 ,bud je pokazeny alebo je zly program tam ci nieco nainstalovane v nom ,neviem..pozeram nieco a potom mi uplne vypne,neda sa s nim nic urobit,na nic nereaguje...za 15 minut sa zapne a nabehuju tam nejake cisla ,no koniec,uz chytam nervy
neviete ci tu nie je nejaka stranka o pc co vie niekto poradit nieco?zajtra ale pride kamos tak hadam pomoze a bude vediet vypatrat co je vo veci..

mukky
2. nov 2009

tusim sa tu niekto pytal na cistenie zubkov

http://www.najmama.sk/clanok/223741/kedy-zacat-...