Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
3. nov 2009

Zuzi, prečo smútok??? 😕 😨
sme ok, ako vždy, normálka 😉

krpito
3. nov 2009

baby, prajem príjemný večer 😉 vinifera skoré uzdravenie 😉

zuzka1.
3. nov 2009

krpito co sa lucis??ci??

len pocit niki 😉 som rada 😉

ja neznasam psie chlpy, mame psa, ale len vonku chvalabohu

krpito
3. nov 2009

zuzka1. niéééééééé, som pekne pozdravila 😉

dnes celkom dobrý deň, doobeda v meste, potom som malého dala spať v dobrej viere že idem žehliť, hádajte ako to dopadlo 😀 som zalomila, trochu sme sa pohrali, bežkali von, okúpali, napapali a sme uložení, nohy som chcela vystrieť, no či môžem ? Zasa erdžím 😝

smailinka
3. nov 2009

dobry vecer aj odo mna...mukky, ja uz som si kupila ten sex 🙂 🙂 a tento bol dobry 🙂 🙂 maly uz haja, len tipujem, ze o 22 je hore 😠

zuzka, super, ze si zdrava 🙂

vini, to kazdy vecer vozite maleho v aute???

krpito, erdzi len pekne dalej 🙂

nikol, ale MMB a MMA mas stale zapnute, ze???mozes mi potom hodit dake tipy na vianocne darceky 🙂 🙂

vinifera
3. nov 2009

Smailinka nie každý večer. Len Keď ide tatik niekde dalej ako 10 km. Aby som mu nefrfľala, že stále chodí po večeroch. Tak radšej naloží malého do auta. A že teda keď už musí ísť niečo vybaviť tak zoberie aj malého a uspí ho. A ja si môžem spraviť chvíľku pre seba. Inak by zasa šiel spať malý o 23. A ja som dnes unavená. 😔

smailinka
3. nov 2009

no takto zaspaval aj moj svagor, ale kazdy vecer...pred 25rokmi 🙂

idem ja k malemu, zase sa zobudil... ☹ dobru

vinifera
3. nov 2009

No vtedy tie autá aspon pekne natriasali. Teraz už sa musí voziť dlhšie🙂

lenka_66
3. nov 2009

zdravicko
tak sme zaockovany au au, zvazeny 7045g a sestricka hned no uz sme tu mali dnes taku vahu ale to bolo 8 abo 9mesacne dievcatko 😒

vinifera
3. nov 2009

Fasa. Takže v aute nespal. Je po polnoci a spať nechce. Hojdá si autosedačku na zemi. Lebo ja som to už s uspávaním vzdala. Vreštal a vrešťal. A teraz je to také spokojné bábo.....

mukky
3. nov 2009

kuk 😎 .

vinifera
3. nov 2009

Ja už nevládzem☹(((

mukky
3. nov 2009

uz som asi nasla hracku co kupim malemu na Vianoce 😉

http://www.toyfactory.sk/kategoria/hracky-pre-n...

to ho iste zaujme 😵 ,dnes dostal z fischer takeho tigrika co vrci a svieti ked otvara papulku,chodil s tym cely vecer

mukky
3. nov 2009

este ma ten vysavac,dostane este od segry,mamy,svokrovcov dufam a dalsaich clenov rodiny hracky tak ja uz som hadam skoncila s darcekami,ved jemu budeme na nich musiet kupit novy byt 😕

mukky
3. nov 2009

smaili 😀 😀

navsteva mi padla dobre,trosku som pokecala konecne aj s inymi ludmi ako domacimi,stary sa opil 😝 a zajtra este ideme aj k svokrovcom na oslavu ,ale rano dostane kapky odomna mm

mukky
3. nov 2009

vini 😢 dones mi ho tu ja ti s nim kludne v noci budem 😉

mukky
3. nov 2009

lenka pekna vaha 😉 my sme mali taku tusim okolo 10 mesiacov 😀

vinifera
3. nov 2009

S podobným volantom sme sa v nedelu bavili u sesternice. Hralo na všetky možné spôsoby. (počkaj musím malého premiestniť na druhý koniec spálne, lebo našiel kábel on internetu) a prevelice to malého bavilo. Teda kým som mu to držala. V opačnom prípade by tým trieskal o podlahu. Teraz máme obdobie, že nás najviac baví trieskať vešiakom o podlahu...

mukky
3. nov 2009

aj my mame volant taky oranzovy a tiez mal obdobie hadzat vsetko z postielky na zem a to par mesiacov,ale este stale hadze a vyhadzuje ale uz pomenej
vini fuuu,maly je spekulant a vymyselnik 😀 ,pockaj ked ti este len zacne chodit,toto su este zlate casy 😀

vinifera
3. nov 2009

No neviem. Drahý spí na zemi. Lebo nám akože chcel nechať volnú postel. Tak si okolo neho preplazil k skrini a vytiahol si ručný vysávač.

mukky
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
3. nov 2009

prepac 😀 😀 😀

vinifera
3. nov 2009

Pošlem ti ho I. triedou? Aspon sa nebudeš nudiť vnoci. Ja sa snád konečne vyspím,.

mukky
3. nov 2009

😀 😀 posli 😀
vini a keby si si normal lahla a vypla svetlo a jeho ulozila do postielky a spievala mu napr co by asi urobil?

vinifera
3. nov 2009

To som sa snažila spraviť cca pred hodinou. Cicek. Prispal. Šupla som ho do postieľky. O minútu bol hore. Tak som ho zobrala do postele. Dala dudku. Otočila na bok tak rád zaspáva. Total tma v spálni. Hladkala som ho.Vydržala som fakt dlho. No ale jačal jačal a jačal. Ponosila som ho na rukách. Ukľudnil sa. Ked som zasvietila dala ho na zem tak by si spokojnejšie bábo nenašla.

mukky
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀
to poznam maly nechce byt na rukach len chodit

vinifera
3. nov 2009

No a včul babo rad...

mukky
3. nov 2009

tak ja sa lucim,idem si postudovat este nieco ohladom stravy a kuknut nieco,prajemn ti aby ti aspon dlho rano spinkala a skus opat vsetko vypnut a ulozit ho,mozno teraz zaspinka

vinifera
3. nov 2009

Mukky nechooooood

vinifera
4. nov 2009