Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
15. nov 2009

no ako vidim , noc bola plodna 😀 .

mukky este mas neake foto? 😀 😀

vini, co tak relax? raz mozes mat aj ty nohe na stole.no ale ked sa velmi nudis a nievies co tak mi okna treba umyt 😵

mukky
15. nov 2009

ahojte buchty domace 😀 😀 😀 😀
deti mi spia 😀 😀 ,uvarila som si kávej 😀 a je mi dobre 😀

vini maš spať,spať,spať a spať 😉
lenka jááááá,niéééé,prečo? 😀

mukky
15. nov 2009

nejak vela rehliacich sa smajlov,či? 😀 😀 😀

mukky
15. nov 2009

vonku prši 😒 ,som zvedava kam pojdeme poobede,este ma dnes mm volno,tak treba vyuziť...ale treba mi dokupit chlebik a take male prkotinky este

zuzka1.
15. nov 2009

seruste,
u va sprsi??tu je krasne, sovkra je s malym vonku, pojde spinkat potom.

ja som varila, slepacia polievka, sliziky, hranolky a cina-kracie prsicka, zelenina, kari, strakove, sojovka a smotana na zaver a este som robila kuracie rpsicka orestovane a kupila osm na skusku uncle benś sladkokyslu omacku s ananasom a bolo super.

chlapi nam pridu zajtra, spravim dnes vecer mm tortu piskotovo jablckovu, je to rychle. najhorsie je asi iba jabla osupat, nastruhat, das rozvarit, na koneic ide zlaty klas a das to na piskotry ulozene v tortovej forme. date 2-3 poscohdia mu spravim. On to pyta aj 2x za tyzden 😒

co vy dnes, mne pride navsteva, ked bude maly spat, snad aj ja, lebo bol skoro hore.

mukky
15. nov 2009

zuz mnam,som hladna 😀 ,zjedla som az polku bananu,moj akurat odisiel po obed k mame,kurca na smotane,snad este niečo pribali 😀
drobček este spinka...

tu tortu milujem,je taka osviezujuca...

zuzka1.
15. nov 2009

aj ja, ale len obcas , mm to zje na posedenie 😀

obedik bol dnes vyborny, osm sa s tym pohrala s bola to mnamka riadna 😉

mukky
15. nov 2009

😉

maly spi cez 2 hodky,ale sa pokakal,asi ho zobudim a prebalim,ci?

krpito
15. nov 2009

čaute baby, my sme dorazili od svokrovcov, len narýchlo pozdravím 🙂 ste mi chýbali, potom dočítam 😉

vinifera
15. nov 2009

Tak malý spal až hodinu doobeda a už na mna vykrikoval z postieľky. Akurát sa mi snívalo, že niečo nestíham dočítať na koníku 😅 Otrasný závislák som ja.
Bola som zaviesť krpca ku svokre, kamoša na bazár, tatikovi obed, vyvenčiť psa. Akurát som si dala obed. A asi idem fakt spať. Keby sa mi nedalo roboty je tu dosť. Smailinka ja už cez okná tiež moc nevidím. Tak väčšinou zaťahujem žalúzie. Aj žehliť mi treba. Teda nie že by som to robila nerada ale nie je na to akosi čas.
mama wolfka - to asi len mukky má takého super chlapa, že jej aj žehlí atd. Ten môj tiež doma nič nespraví. Stále je preč.☹((( Maximálne tak práčku nakladá. Ale už nevykladá 😝

zuzka1.
15. nov 2009

krpit aj ty si nam chybala,

ja som davala dokopy ucty, treba poplatit, maly spinka, tiez mi dosiel prvy nazor na moju bakalarku, teda tie 2 kapitolky od skolitelky, clekom spokojna, nieco poradila, materialy mam, knihy budu tento a buduici tyzden . Napisem to raz dva mam pocit, sna dbude spokojna.
aj ona aj ja. MAm to odovzdat, prve 2 kapitolky na konci januara, tak stiham.

idem si dat kupel ci spat??poradte.
krpi ako bolo??prezila si??

moj pomaha, nezehli, to ani ja 😀 😀 ked poviem pomoze, sam od seba obcas, to sa lakam ci neochorie, ked mu nebolo treba povedat 😀

krpito
15. nov 2009

jééééééééééj, zuzka1. naozaj, alebo len tak, aby reč nestála ? 😝

krpito
15. nov 2009

zuzka1. len narýchlo, lebo kopec bagáže treba vybaliť, využívam zotrvanie drahého na WC (vždy si tam minimálne 15 min.posedí) no prežila, čo mi iné ostávalo, ale bolo aj horšie 😀 ono je to presne ako píše vini, taká starostlivá a úzkostlivá je, až mi to vadí, som hnusná, ja viem že to myslí dobre 😢 možno ja budem ešte horšia a keď bude moja nevesta toto o mne písať 😠 večer hádam zaerdžím, ak nezaspím 😀

mukky
15. nov 2009

ahojte 😎
maly zaspal,nešli sme nikde,sa mi nechcelo,len som zivala 😝 a maly spal len 2 hodky,tak som ho dala lahnut
sme s drobcom "pratali" 😀 ,ale podareny bol,ja som skladala veci,on rozkladal,sedeli sme na zemi,maly sa hral s lavormi a s mojimi podprdami a silonkami 😀
baby nechcem Vas nastvať,mm ide piecť roladu z listkoveho cesta,so šunkou a syrom 😀 😀 a dal mi do poriadku komplet kuchynu,poumyval kopec riadu a umyl sporak 😀 ,ale že či si moze ist kupiť jedno pivo..moze? 😀
idem ešte o chvilu poumývať podlahy,lebo zaspim 😝 😝

vy čo robkate?

vinifera
15. nov 2009

Mukky neser mňa!!! 😀

nikollette
15. nov 2009

Ahojte...

NO dnes sme boli skoro celý den v Ba..
najedený najprv na pizzi, neskôr v mekáči...

Pekný den bol slnečný, prechádzali sme sa, nakupovali...
Už som kúpila malému také pieskovisko velke lienku, s krytom, a takú knižku so zvieratkami, 🙂
Nejaké vianočné ozdoby druhú várku, a samozrejem na seba nejaké trička, tepláky leské, mikinku a tak 😀

Vy ste tu toho popísali, som normálne unavená to aj čítať 😅

nikollette
15. nov 2009

Mukky máme podobných chlapov 😉
môj je tiež taký 😉

nikollette
15. nov 2009

Vini, si sa ma pýtala aké ešte väčšie autá sa mi páčia.. dnes ma napadlo, som videla svoju srdcovky, okrem X6...
escalade 😵 😵 😵 😵 to je autíčko kokos...
http://www.cars-cars.net/wp-content/uploads/200...

baby kde ste??? Zase ked som tu ja , tak tu nik nie je 😒

vinifera
15. nov 2009

No to aby si si drahá zaplatila tak dve parkovacie miesta v centre keď budeš chcieť ísť na nákupy. Ale zas tam veľa toho naložíš🙂) Ale živiť by som to nechcela 😝

nikollette
15. nov 2009

NOveru, kto by to živil, ale je to krásne 🙂 možno raz, ked budeme ťažký milionári 😀 😀 😀 😀

vinifera
15. nov 2009

Má to veľkooobjemné motory a veľa konov - no amerika. Ale tie kone sú vraj také "ustajnené" . 😀 Nechcem vedieť akú to má spotrebu v meste.

vinifera
15. nov 2009

Inak som si stihla poobede zdriemnúť, ožehliť, povysávať, vyvenčiť psa. Akurát som sa vyškrabala zo sprchy a snád dáme s tatikom kávu v meste a pôjdeme pre malého. Teda ak tatinka zobudím. Lebo došiel z práce. Hodil do seba večeru. Prehodil sa cez postel a už je tvrdý. Ak ho nezobudím tak pôjdem sama - no čo už. Sila zvyku.

krpito
15. nov 2009

ahojte 🙂 malý už spí, dnes spal úboho málo a tak sa pýtal sám už o siedmej do postele ☹ rýchlo sme okúpali, napapali a už aj spí 🙂

baby, aké odborníčky na fára 😉

zasa tu nemáme bejbypd, určite zasa "uháňa" toho svojho Johnyho Deppa 😀

a mukky, ani mňa "neser", kde som bola keď som nestretla takého chlapa ako máš doma ? tak daj aspoň recept na tú roládu 😝

nikoll, stromček bude musieť mať aspoň dva metre aby si tam pomestila "tie nákupy" 😀

nikollette
15. nov 2009

NO dva metre nie okolo 180cm bude mať 😉

Krpito, je to tak niektorí chlapi sú fakt zlatíčka. Aj ten môj. No ktorý chlap, ked dojde z príce by išiel variť pre seba a ženu, ktprá bola celý den doma 😕 alebo sa pustí do upratovania domu, umýva podlahy, vysáva, ukladá skrine 😕 potraviny nakupuje len on, ja to neznášam...
A von bez mna nechodí, vôbec ani na pol hodku, ani na jedno pivko, nikam. 😉
že s kamarátmi sám bezomna, to nehrozí 😅

ved aj teraz varí 😀 😀 😀

bejbypd
15. nov 2009

krpi 😀 kde prosim ta z johnyho mam chorusika choreho nervozneho neprijemneho 🙄 no chory chlap co vam budem hovorit...tak som s malou absolvovala povinnu navstevu nedelnu u svokrovcov ale naliali fernet tak dobre bolo 😀 uz by som aj ja malu rada ulozila a v pohode kukla superstar ale zatial to nevyzera ze bude spat 😠 ja citam citam ale nestiham reagovat a tri dni nam nesiel net lebo mudraci v orangei zase mali nejaku poruchu uz mam na nich nervy ale inak pohodicka idem papat a zehlit a upratovat lebo doobeda zajtra pridu svagrovci tak bude zase navsteva musi byt poriadok...ale piste piste citam 😀

bejbypd
15. nov 2009

nikol ja ho kupim takeho chlapa ten moj sa bez mojej pomoci ani nevyse.e s prepacenim 😀

krpito
15. nov 2009

bejbypd, to poznám, jóóóój keď je chorý chlap, ešte aj z domu ☹ keď bol otec chorý tak mama radšej zatvárala dvere, stále šomral, sa to nedalo počúvať a to asi všetci, lebo aj tento môj umelec keď má len nádchu tak je nevrlý, ale ja nedbám 😀

nikoll 😠 neštvi ma aj Ty, neprovokuj 😀 🙂 😝

nikollette
15. nov 2009

Bejbypd, a ja si to nikedy ani nevážim a som na neho hnusná.. len stále s niečím nespokojná a šomrem na neho, a nadávam... a ked si uvedomím aký poklad mám doma, ktorý chlap by ma trpel, moje výkyvy nálady, zlú tvrdohlavú, panovačnú povahu, ktorá len nakupuje a nakupuje 😅 😅 😅 a nič dokopy doma nerobí 😔
Už som si tak zvykla že on všetko sprarví, a on chudáčik si asi tiež zvykol... 😔
Tak som si ho vychovala 😅 😉

Už doniesol večeru, idem tlačiť, hned prídem 😉

kackabrcka
15. nov 2009

my zijeme v nemecku a v 5.mesiaci mi povedala lekarka ze mozme davat krabicove mlieko a robit krupicu, davat rybu a ine veci.. ze predtym sa to nerobilo kvoli alergiam ale ze teraz treba postupne zacat.. ked som bola v sr a malinka mala 5mes. davala som pribinaka.. nic jej nebolo len sa lepsie vykala.. my sme skor na poharikoch a cca 2dni v tt. na varenej strave..

nemyslim ze "kupované jedlo je vychvalovanie vlastnej lenivosti" pokial mi zje dieta len 1/2 poharika zeleniny denne a este sa len uci na nove chute.. pokial bude riadne papat nerobi mi to problem ale kvoli 200ml pyre sa mi to financne neoplaca ked si zratam suroviny a plyn-zial v nemecku je to tak.. nie je to pohodlnost !

moja dcera je na UM od 9tt a vobec nie je tucna.. je zdrava, dokonca aj ockovania znasa super, chodime plavat a v 5mesiaci mala uz 2 zubky.. 😵

mukky
15. nov 2009

cawte,buchticky domace 😎

mne sa pačia tieto autička,viac ako tie dnešne,ak by som si mala vybrať auto,tak radsej taketo

http://sk.wikipedia.org/wiki/Súbor:2006_04_29_V...

http://sk.wikipedia.org/wiki/Súbor:Chevrolet_Co...

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.4...