Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

smailinka
17. nov 2009

dobré ránko....my sme zase pretiahli spánok, keďže sme zaspali o 1....
vini, ja som už asi tak zúfala ako ty z toho....chcela som ho aj naučiť skôr vstávať, či sa to upraví, ale po takejto noci nevstanem skôr ako o 10.... ☹
tiež zaspávame rovnako, dám cicík, podudle a začne papať nohu alebo sa prevalí na brucho a kričí a smeje sa...proste si zo mňa robí srandu....

inak, že vy tú tému aj riešite....ja som tam praskala od zlosti, ale kašlem na nich...komu niet rady, tomu niet pomoci.... 😠 😠 😠

mukky
17. nov 2009

vini tak možte začať papkať 😀
chuda pes s tymi gulami 😝 😀

drobec spi,ale asi sa pojdem šupnuť k nemu

zuzka1.
17. nov 2009

gule su dobre 😀 😀 😀

ja som navarila, dnes len nugetky s americkymi zemiakmi, jedol mm aj nas pracant, co u nas na nas robi 😀 maly nespal doobeda, teraz konecne zaspinkal.

neviem ci sa pustit do ucenia alebo upratovanie, ci sa mi chce ci nie. etse uvidim.

vinifera
17. nov 2009

NO tak zuzka ja ked som sa mala učiť tak som tradične upratovala. Vždy pred skúškou bolo u nás vyupratované a našťastie som aj školu úspešne dorobila 😀

zuzka1.
17. nov 2009

vini klasika, vzdy robim vsetko mozne, len to co bs som ozaj mala nejak ee, ale zatial to ide. mne s anajlepsie uci, ked musim, pod stresom a podobne. vtedy to ide nejak same

vinifera
17. nov 2009

Ženy dnes asi zdochnem. Dostala som prvý menzes po tom ako som vysadila HAK. Bolííí 😢 A nemôžem ani žiadne tabletky jesť. Okolo mna bordel jak v tanku. Ale vážny bordel. Idem s tým bojovať. Malý sa nevedel spratať do kože tak som ho poslala ku svokre 😝

cestovatelkaandrea
17. nov 2009

Vini a preco nemozes tabletky? Ja som mohla 3xdenne parelen 500mg pocas kojenia pri menstruacii. a myslim, ze kazdy to moze ak teda nemas nejake ine reakcie na paralen.

vinifera
17. nov 2009

Hej? Tak si idem dať. Lebo inak ma urve. Kríže, brucho hlava. Hýbať sa mi nedá. No ale treba...

cestovatelkaandrea
17. nov 2009

inak sme na tom rovnako aj ja som ju dnes dostala 😉 a uz neviem obsediet na stolicke v praci co mi je blbo. ja mam skor iny problem, mne tabletky nezaberaju a tak sa krutim v bolesti aj nadalej 😖

bejbypd
17. nov 2009

andrejka skusila si ketonal cipky len neviem ci sa este vyrabaju..ja mavam neskutocne bolesti bez toho aby mi zabrali vobec nejake tabletky len tieto ketonal cipky mi zabrali bez nich by som menzes neprezila...a inak ahojte a dakujeme s Miskou za pochvalu 😵

cestovatelkaandrea
17. nov 2009

bejby nie neskusala. neviem ci nieco take kupim tu v NL. sem tam mi este zabere voltaren ale nie vzdy, no a dnes je prave ten den ked nezabral ☹

nikollette
17. nov 2009

Ahojte...

Vini, ako píše Andy paralenm v pohode. Mne dokonca moja obvodná vynadala, ked som k nej dosla chorá a ešte som kojila (resp. odsávala) že a prečo som si nedala paralen, že kludne možem.. 😉

No ja som vyliezla z vane, taký relax som si dala, tatík zobral malého na prechádzku.
Zajtra ideme na poradnu, som zvedavaá kolko bude Chrisuliatko vážiť 🙂

Už máme 5zúbkov, dalšie sa nám tlačia. Dva viditelné poriadne a tri len vykúkajú už 😅

Joj, ani mne sa nič nechce. Išla by som najradšej nakupovať 😀 😀 😀
ale však v nedelu 😉

mukky
17. nov 2009

ahojte mamuše 😎
mam trošku čas,je tu niekto?

sophie1981
17. nov 2009

holaa...co tu nove??
😕

vinifera
17. nov 2009

No konečnéééééééééééééééééééé. Kde v pekle si bola???

zuzka1.
17. nov 2009

sophie konecne, sme ta spominali sa ti muselo stikat 😀
ty hovor, co otec, katka, mm??dom??

ja mam popratane, etse schody idem umyt, a pojdem dat maleho sponkat.

doobed anespal a poobede spal 4 hodiny! tak mama s nim, didi s nim bol vonku aj babka a ja som upratovala.

co vy?

mukky
17. nov 2009

ja som pred chvilou dostala mrchu 😝 ,po porode raz mam bolesti,raz nemam...pred porodom vzdy a od 11 rokov riadne intenzivne 🙄

maly sa hraje s lavorom tak som vyuzila chvilocku a dopíjam studenu kavu ako vzdy

pozerali sme trošku jeho oblubene pesnicky michaela jacksona a bambuľku

vinifera
17. nov 2009

Dnes sme asi všetky dostali mrchu 😠

krpito
17. nov 2009

ahojte 🙂 trocha som otrávená 😒 a tiež som dostala menzes a prežívam vďaka slivovici (ale štamperlík iba - či ako sa to píše), okúpem a ideme spať 😢

zuzka1.
17. nov 2009

zeny, ved to cela armada cervena prisla.
ja mam teraz plodne 😀

sup sup nejake lieky, alebo stamperlik a nohy vylozit 😉

mukky
17. nov 2009

bobačik ma už také dlhé vlasky,chcem mu nechat dlhe aspon po plecia 😀 som zaťazena na peknych mužov s dlhymi upravenymi vlasmi 😀 😀
teta mi povedala že ludia si myslia že chlapec s dlhymi vlasmi može posobiť dojmom zanedbanosti 😝 ,tak potom bude zanedbany 😀

vylial mi aj ten kusok kavy 😝 a to si stale na nu dávam taký pozor 😒

mukky
17. nov 2009

zuz aj ja pozeram 😀 a meškala mi cez 2 tyždne 😀

nikollette
17. nov 2009

Sophie, že si sa aj ukázala 🙂

Ja som dostala mrchu včera 😅

No kočík som zatial vybrala Zopa Viper 3:
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=62070

Len neviem či chcem, taký s dvoma kolieskami v predu, alebo s dvoma ale spojenými (ako trojkolka)
No a este ho ccem niedke naživo vyskúšať, a bud kupime na mieste, alebo cez net. Uvidíme...
a ani farbu neviem... bud modrá s ciernou, alebo ciernu... neviem, fakt 😒

zuzka1.
17. nov 2009

mne sa paci aj ta trojkolka, jendu mam doma.
baby maleho tam mozem davat normlane, aj ked bude mat 22-26 meisacov, ze??na aku vahu to je stavane???

mukky
17. nov 2009

nikol radšej chod nakupovať do obchodu a "omakaj"si tie kočíky,aspon tie,ktore si chceš vybrať.Ked som bola kupovať ja,bola som až velmi prekvapena kolko kočíkov aj pomerne drahych bolo nestabilných ,či uzkych,proste nesadli 😝
ja som povodne tiež chcela čierny,ale som potom zvažila ze v lete v nom može byť teplo a skor sa vyťaha farba

lenka_66
17. nov 2009

muky, mudro pises co pises 😉

krpito
17. nov 2009

súhlas, ja by som tiež asi kočiar nekúpila cez internet, môže na pohľad vyzerať dobre a potom nebude spĺňať moje požiadavky 🙂 čo je škoda a nie je to lacná záležitosť. ☹

mukky
17. nov 2009

zuzka som nejak sa nestihla vratit k tvojim otazkam...aké ti drobec rozprava slova?od kedy do kedy ti spinka v noci a budí sa ti?ty tusim nekojis,nie?kolko mliecka ti vypije na noc?
teda naš nechce rozpravať,len stale tu vetu par mesiacov jednu a vtata,akoze vtacik a mama a svoje hatla titla 😀
inak vo vsetkom vzdy napredoval 😀 teda aj podla neurologicky a pediatra ,len mu to nemluví ,ale mama keca aj za neho 😀
rozprava ako pocas dna ale take jeho slovka

zuzka1.
17. nov 2009

tak my mame cierno-zlaty a farba vydrzala 😉
je tam nazyvaju to klima, take vetranie, takze teplo nebolo 😉

ale urcite je lepsie odskusat

nikollette
17. nov 2009

Zuzi, tie sú vraj do 36mesaicov 😉 co chcem ja...

Hej čierny s tou farbou že sa vyťahá, tiež nad tým rozmýšlam. Ja neviem. Ale ked nebude nikde v obchode tento kočík potom ako ho omakám 😀 zatial som čítala na neho celkom fajn recenzie 😉