Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
20. nov 2009

idem spinkať,dobru 😔

cestovatelkaandrea
20. nov 2009

mukky si uplne v pohode. ziadne prasky 😉 aj ja som taka ked som chora, pocuvam a poriadne nespim...
inak citim sa dobre, nakoniec som spala len 4 hodiny. Damian bol hore od 3.30-4.30.

mama.wolfka
20. nov 2009

ahojte ☹
tak to vyzerá, že som chorá, od stredy ma bolia kĺby, začala som kýchať, a včera večer už som bola total KO,
večer som odpadla do postele s malým a dnes to nie je o nič lepšie
mám kašel, teplotu zatiaľ len 37,5, bolí ma celý človek, napína ma na ... a celkovo mi je na ...
tak sa teším 😠 dúfam, že to nie je tá svinská 😠 😠 😠

volala som svojej doki, a tá, že nie všetko je chrípka, mám si dať plienku okolo krku, vitamíny, prelievať sa čajom a keď mi má kto pomôcť s malým, tak ležať ... ha ha ha, a keď bude náhle vysoká teplota, tak na pohotovosť ...

inak by som neplašila, ale keď je teraz taký chaos okolo tých chrípok, tak mám obavy kvôli malému
zatiaľ vyzerá OK, ale už dnes zopár krát kýchol, tak som zvedavá čo bude

a ešte bonus ... možno som aj tehu, zatiaľ veľmi nemešká, mala som mať včera, ale to je ešte v poho, musím si pre istotu urobiť test, lebo doki malého som sa pýtala na paralen, že ako môžem pri kojení - to v pohode, tak 2-3 denne, ale až pri teplote nad 38, ale pri tehu vôbec, odporučila mi nejaké homeopatiká

Samík ma tu už bombarduje, tak končím

držte palce, pa

zuzka1.
20. nov 2009

dobre ranko,

baby co vam zakazali??
vini, krpitko, mukky hadam etse spi

wolfka hadam to nebude nic vazne , ma kto pomoct???nech mozes lezat?
a strasne sa tesim, keby si bola tehu.
snad aj ja, ale ja mam mat mrchu az za 2 tyzdne myslim, tak mam etse cas.
drzim palce 😉

cestovatelkaandrea
20. nov 2009

mama.wolfka skore uzdravenie. ale nechapem preco nemozes paralen ked si mozno tehu?? ja ked som bola tehu a mala som chripku (cca 20tt) tak som pri vysokej teplote nad 38.5 mohla dat paralen. dokonca mi doktorka vynadala, ze co vymyslam, nech si ho dam 😅 Teraz som trocha mimo ked som si citala to co si napisala 😕

krpito
20. nov 2009

ahojte, kdeže spí 🙂 už povysávané, prádlo naložené v práčke, keď sa trocha oteplie bežím von a budem tu len večer, sľubujem 🙂 včera som Vás čakala že poerdžíme, ale asi ste sa venovali polovičkám 😉 ja nemôžem takže 😝 pekný deň

zuzka1.
20. nov 2009

ake venovali, mm sa vyjasil s polovnikmi, prisiel, slubil nakupy a zaspal. som sa ho rano pytala, ic si pamata, ze hej, ma stastie 😀 😀 😀

takze vecer ideme, ja mam spravee zemiakove pyre, kuriatko od vcera dam malemu , nam spravim bedle co doniesli rano z hory svokor s mm a tiez to pyre asi.

idem hodit do pracky, poskladat pradlo a ucit sa, lebo to nejak flakam.

malinky spinka, dnes bez strajku, taky bol podareny rano 😉 nosil mi donekonecna dudel a gel na zubky, nech mu tam dam. ked som nedala, otvoril si a dal si sam 😠
a samozrejme sme citali fotoalbumy, to je jedine co so mnou vydrzi "citat". krasne poukazuje kto je kto 😉

a dnes som zistila, ze ovlada rozdiel medzi citat a pisat, mi rano vysvetlil, ze kniha sa cita a perom s pise. to ma na svedomi moja mamka

krpito
20. nov 2009

šikovník je to, asi po mame 😀 🙂

zuzka1.
20. nov 2009

jedine po mame 😀 😀 😀

zuzka1.
20. nov 2009

krpi ake boli nakupy vcera s mamkou???

krpito
20. nov 2009

zuzka1. my sme s mamčou dobré zákazníčky a ešte lepšie manželky 😉 totiž nás musí niečo upútať, nemáme jasný cieľ nákupu, takže neotravujeme personál, domov donesieme skoro všetky € čo nám chlapi dajú 😀 ale mamina si kúpila čižmy, ja spodné prádlo, malému zasa do sady vláčik Tomáš 🙂 a tatovi som kúpila vo FANN-e vodu po holení už pod stromček 😀 dali sme kávu a 2 dcl vína a bolo po nákupoch 😀

vinifera
20. nov 2009

Ahojte kočky. Tak malý zasa začal o jednej vnoci štrajkovať, že on spať nebude atď. Tak som sa nasrala dala som mu nurofen sirup - A on spal až do piatej 😕 😕 😕 Možno som zlá mater ale konečne som aspon 4 hodiny pospala. Mám teraz energie za 4🙂

Hned zrána som dostala "teplu" IP. Od tej kočky čo včera založila x tú tému Prosim o pomoooooc..... že či ja pomoc nepotrebujem. Vôbec jej nedošlo, že keby každá z nás založila so svojím problémom tému Prosim o pomoooc tak je tu 10 000 tém prosím o pomoc a každá z nás by h... o našla. No ale hold egoizmus je blbá vlastnosť....

Idem to tu uhádzať. Mala by som okúpať malého aj seba. A ak sa mi bude veeelmi chcieť skočím ku spolužiačke zo strednej. Ale sa mi musí fakt chcieť lebo je to až v meste a auto nemám.... 😀

zuzka1.
20. nov 2009

krpi tak aj ja som dobra manzelka, obcas teda hej nakupujem jak besna, ale uz som sa naucila kupovat to co vyuzijem a nie len tak z marnivosti 😉
tak isto aj malemu, aby mal dost, pekne a moderne, ale nie haldy handier, ktore nevynnosi, pripadne neoblece ani raz ako predtym. chvalalbohu to preslo.

mam maniu na nakupovanie hraciek, ja nesmiem chodit do hrackarstiev 😀

lenka_66
20. nov 2009

bre ranecko 😀
sice som len tak z hlavy no my dnes mame 100 dni abo zajtra 😀 .
moja noc trosku blba ale to sa dalo cakat ked mlady pan vypil vecer 50 a zacal sa usmievat ako mesiacik na hnoji.este som sa pokusila ze sak nech zje no iba ubohych 20 som natlacila.tak sup postielka.3/4 hodiny cosi zverincu vysvetloval a zalomil.no o 2,30 poplach doslo mu ze sa nenajedol 😀

krpito
20. nov 2009

zuzka1. to ja zasa naopak musím krotiť mamu, tá by malému kupovala každý mesiac niečo na oblečenie a má toho toľko že to ani nevynosí, ale nedá si povedať ... vraj keď nebude mať peniaze, nekúpi ☹ no čo s ňou 😀 hračky nekupujem ako zmyslov zbavená aj tak to nemám kde držať ale má všetko čo potrebuje aj na rozvíjanie osobnosti 😀 🙂 a vôbec neviem čo mu ideme kúpiť na vianoce 😒

krpito
20. nov 2009

vini, dúfam že si na "teplú" IP slušne odpovedala 😀

zuzka1.
20. nov 2009

vini alebo slusne a "teplucko" 😀 😀

lenka_66
20. nov 2009

no viem si pedstavit to slabe teplucko 😀

lenka_66
20. nov 2009

vini a ine oblecko nemas ?

krpito
20. nov 2009

baby, aký máte názor na tie automaty na kravské mlieko ☹ je to už aj u nás a ak by sa to osvedčilo 😔

cestovatelkaandrea
20. nov 2009

krpitko mozes napisat viac o ake automaty ide. alebo mi to posli prosim v IP. nepocula som o tom

zuzka1.
20. nov 2009

krpi my ho mame v dedine, kupujem malemu mlieko v obchode, inak ho pijem len ja , mm nie. vypijem za tyzden tak 2litre.
ale kupujem v obchode.
preco?

mukky
20. nov 2009

ahojte,
drobec uz spinka,idem kuk co ste popisali

mukky
20. nov 2009

wolfi prajem skore uzdravenie a aby sa tehu potvrdilo 😵 a nech nie je drobec chory 😢
zuzi my cumlik cez den takmer nepoužívame,iba ked ide spinkat na obed alebo vecer ..potom mu ho aj tak vyberam,ale zaspi aj bez neho len ked nie je tak unaveny to trva dlhsie..

mm siel k zubarovi aj s celou family...idem si lahnut k malemu,aspon take 3 hodky y by mohol spinkat...dnes vstal 7.30 a viete co s astalo?vcera sme mu kupili 6 krabic mlieka,rano sa napil glg a nechcel 😕 ,som z toho mimo lebo je to to co vzdy..zeby tam nieco primiesali?ci zmenili chut?alebo jednoducho nechcel?to sa este nestalo.... 😖 😖
2 krabice sme kupili aj bananove lebo uz nemali normal,tie este tiez nejedol a aj to nechcel....skusim ked vstane...budem dufat ze ho vypije...

mukky
20. nov 2009

cest,adi dik 😀

mukky
20. nov 2009

pijem studene kavu,poranajkovala som 2 jogurty a stvrt marcipanovej tycinky som ochutnala z co to a dobre to je 😀 ,mam sladko sice v ustach ako keby som zjedla hovno z nutrie ale neva 😀 😀 😀
dopijem tu odstatu kavu a asi sa poberiem do hajan..pocasie je "užasné"akurat na spanie...

zuzka1.
20. nov 2009

u nas je rkanse, sme boli vonku s tatikom, isli pre nakup(svokra robi v obchode) a pojde pomaly do hajan aj on.
krasne sa napapkal. podarenca moje.

mukky mozno len nechcel, z tej cesty bol mozno unaveny a nechcel. moj tiez bol parkrat taky unaveny, ze nechcel ani mliecko, len buvat a buvat.

inak co vidim, ked ideme okolo toho automatu,ludi je tam kopec. je lacnejsie ako v obchode, mozno aj preto.

cestovatelkaandrea
20. nov 2009

kpritko ja neviem, co si mam mysliet o tych automatoch. Po mojej skusenosti s kavomatmi sa mi tazko bude verit, ze zabezpecia max. hygienu a to vsetko co pisu v tom clanku. Ale mozno motyka vystreli... 😉

nikollette
20. nov 2009

Ahojte 🙂

Mukky, no na teba som myslela, že čo si nakúpila. Píš, píš.. daj nejaké tipy, my ideme v nedelu 😀

Zuzi, tebe príjemné nakupovanie dnes 😉

My tie automaty nemáme ešte. A ani by som tam asi nekupovala.Neviem 😒 ja mlieko nepijem vôbec nikdy, a malý pije svoje UM. priatel mlieko tiež nepije.