Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
24. nov 2009

No ved sa mi akurát zdvihol adrenalín v téme máte doma ranostaja? Sa stráášne mamičky sťažujú ako dávajú deti spať večer 18.30 a vstávajú im už o 6.30!!!! Veď to je 12 hod!!! To môj malý v živote nespal. 😝 😝

Idem dnes k tej kundologičke. Akurát ešte neviem ktorú ant si dám zaviezť... (snád ma už dnes vybaví lebo min týžden som čakal 2,5 hod a nakoniec ma preobjednala 😠 )

vinifera
24. nov 2009

Ahojte ženy. Tak som si nakoniec dala tú drahšiu. No ale nepríjemné to bolo jak svina. Ale aspon tam bol ten príjemný fešný lekár. Malý už dve hodky búva🙂) nemuveriteľné.
Idem mu zohriať obed. Lebo očakávam, že už bude vybúvaný. Ak sa podarí tak poobede ma pôjde tatiko vyvenčiť na nákup. Teda šanca že pôjdeme je asi 3% že áno a 97% že nie. No ale možno sa urve. Inak všade chodím sama alebo s kamoškami.

nikollette
24. nov 2009

Ahojte...
no už sme aj my hore a napapaný...

Kamoska v noci porodila Damianka... 🙂 malý bude mať kamoša 🙂

Vini, musíš ocinovi, nenápadne miešať tie lieky do pitia 😀 😅

Tak a držím palce, nech sa teda tatiko urve 😉 🙂

nikollette
24. nov 2009

Malý je taký zlatý..
posledné dni, ked je hladný kričí na mna "ham" 😵 🙂
ale najčastejsie to kričí ked jeme my niečo, čo on nemože,... 😅

nikollette
24. nov 2009

No my už hajáme a tu nik necvála? 😕

mukky
24. nov 2009

ahojte 😎
drobec uz buva 3 hodky,mm vari zemiaky a obalil syr,ja sa ale mam 😀 ticha domacnost je super 😀 😀

dnes rano opat vstal maly pekne po 7 hod. a vypil 240 ml mliecka tak hadam uz bude pit aj nadalej....
aj tak najprv robim len 30 ml pre istotu,aby som zakazdym nevylievala

ked vstane bobik a naje sa,pojdeme trosku na prechadzku a do obchodu...len neviem ako je to teraz s tou chripkou 😕 ,som spravy uz nevidela asi tyzden,no musim ist pocitat noviny

nikollette
24. nov 2009

Baby v mba som nenasla také kočíky co by sa mi nejak lúbili...
a preto budem objednávať z netu...

váham medzi týmito dvoma golfáčmi:

coletto vinci 4, dá sa dať úplne do ľahu, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7263385
zopa viper 4, sa mi výzoro o troška viac páči, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5558936

vôbec neviem ktorý teda 😒
oba majú rovnaké kritériá.. ako že majú nánožník, madlo, pásy, malé kolieska,....
len viper sa mi zdá o málinko krajší, ale zase coletto ide opierka chrbta až do lahu...
a uvažujem nad čiernou farbou.. baby čo máte čierne kočíky, dajte názory?
neni tam bábatku moc teplo, neprehreje sa tam v lete? a čo farba nevyťahá sa hned?

nikollette
24. nov 2009

malo tam byť že v BA som nenašla také kočíky 😉

zuzka1.
24. nov 2009

ahojte kocky,

tak sme doma, v kniznici osm nasla knihy, ktore sa mi hodia, uz budem mat snad aj dost k praci. Tak s amozem do toho pustit, predstavu mam, snad to bude ok.

Bud na mna ieoc lezie, alebo som tehotna, nechame sa prekvpait. za 2 tyzdne mam mat mrchu, uvidime ci bude alebo nie. prsia ma pobolivaju, stavy ako predtym, uvidime. mozno len choroba.

S kamoskou sme boli na kafe, podebatili fajnovo, super den. Teraz neviem ci si ist lahnut, drobcek spinka alebo ist pratat pokial mi nie je uplne zle. 😖

Niki farba s ami paci viac na tom colleto a typovo ten druhy 😖

my mame cierny kocik a sme spokojny, kocik ma akoze klimu, takze ziadne prehrievanie nehrozi 😉 farba rovnaka ako predtym.

mukky
24. nov 2009

zuzi mozno si tehu 😵 😵 😵

ok,taj ja idem do sprchy a dat na seba omietku,ideme aj na kavicku,mam taku chut na nejaku fajnucku ze az...

vecer pridem

nikollette
24. nov 2009

zuzi tak ty by si na mojom mieste vybrala niečo takéto 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5272862

podľa mna si tehu, držím palce 🙂

mukky tak pa

nikollette
24. nov 2009

Mne sa péči v tejto farbe ale je to trojkolka a ja by som chcela normálne 4 kolesá 😒

nikollette
24. nov 2009
zuzka1.
24. nov 2009

ten cierny sa mi paci 😉

uvidime 😉

nikollette
24. nov 2009

Ja sa bojím čierneho v lete...
vy tam možno máte niečo ako "klímu"ale pochybujem že je toaj v tomto kočíku 😒

zuzka1.
24. nov 2009

to by bolo pisane v opise kociku.

ok dievky moje, nic sa tu nedeje, skapal pes, idem teda upratovat, maly vyspinkany, s tatikom idu von a ja makat, keby mi je nahodou horsie 😝

nikollette
24. nov 2009

Zuzi, ja som to nemyslela v zlom, ako výsmešok 😉
Jejasné že to nie je skutočná klíma, to som pochopila, ale niečo čo zabranuje prehrievanie dietatka. Môže byť.
Len ja vravím, že to v tom čo chcem ja asi nebude nič také, ta preto sa bojím tej čiernej farby, no na druhej strane sa mi strašne páči 😅

zuzka1.
24. nov 2009

niki ved ja som to ani zle nepochopila 😉

neviem presne ako to oznacuju take to vetranie alebo ako. mame take na tomto kociku a uz som to zahliadla aj na inych, ked som pozerala na nete 😉

nikollette
24. nov 2009

Len či celkovo nie je horúci ten kočík v lete? Ked tá čierna tak strašne pritahuje to slnko.
Napríkald ked malý chtí to madlo, nie je to horúce.???
Viem blbé otázky, ale tak uvažujem, velmi silno, lebo sa mi fakt páči v čiernej 😉

zuzka1.
24. nov 2009

niki vobec, ani pre nas ani pre maleho a mylsim, ze zo slnka to bolo take ako na kazdom kociku

vinifera
24. nov 2009

Ten Viper v modrej farbe je krásny. Ako netvrdím, že chlapi sa musia voziť v modrých kočíkoch (ja sama mám zeleno šedý) ale táto farba mi príde veľmi pekná. Čisto čierny mi príde na kočík taká morbídna farba. Toď moj názor. 😉

nikollette
24. nov 2009

Zuzi dík...

Vini, hej nie je škaredý, ale už asi nechcem taký kriklavú fabu, nakolko prvý kočík máme taký, zelený, dosť výrazny.
Mne sa páčia čierne, aj ten hnedý čo som dala link, ale to je trojkolka a chcem aby to malo normálne 4 kolesá.

To je strašné... ja si neviem vybrať... 😕

nikollette
24. nov 2009

baby našla som asi náš kočík 😵 😵

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2101907

zuzka1.
24. nov 2009

no niki to je favorit teda. ja by som chcela ten cerveny.

my mame cierny kombinovany so zlatou 😉

idem sa ucit kocky moje, krpito ma opustila ☹

vini ta plachta je suepr makkuscka, dala by sa ucit aj malemu do postielky???

mukky
24. nov 2009

hello 😎

nikollette
24. nov 2009

Zuzi, zatial vyhráva, len som sa dočítala v téme výbava, že nemá pevnú opierku chrbta, a má malý nánožník 😒 ☹

nikollette
24. nov 2009

Mukky, vyspinkaná? 🙂

mukky
24. nov 2009

ahoj nikol,uz davno 😀

boli sme na kavu po 1000 rokoch a dala som si aj horucu cokoladu so slahackou,mnam 😀 😀 ,robia ju bozsku
pred tym sme boli este v lidli na plienky a lakocinky 😀 a potom este v kauflande na lakocinky 😀 a pochodit po obchodikoch trosku,len ja,chlapci sa prechadzali,teda skor behali 😀 😝 ,drobec nevie cupkat,len behat

z prechadzky nebolo nic,prsalo ☹ a na ten kocik co som vytiahla von nemam prsiplast 🙄 ,lebo sme ho nepouzivali len vanicku
dosli sme o 20 tej,maly vypil mliecko a zaspinkal hned

vinifera
24. nov 2009

Ahojte ženy. Tak som sa bola vyvenčiť po obchodoch jedného nákup. centra. Normálne mám z toho depku. Ja si neviem nič na seba vybrať. V piatok idem na stretávku zo strednej po 5 rokoch a netuším čo na seba. By som potrebovala niekoho so sebou. Čo mi vyberie veci dá to dokopy ponosí mi do kabínky veľkosti a ja to iba zaplatím. Som otrasná na kombinácie - teda veľký perfekcionista na farby (viac ako dve na sebe len ťažko znesiem) tým pádom mám problém si niečo kúpiť. Stále sa vláčim v rifliach a mikinách a ked potrebujem niečo elegantné tak nič v skrini nemám. Ešte aj dvojo tých elegantných nohavíc čo som mala mi v lete z toho sušiiaka ukradli 😠
Už mam doma malého tak fičím knemu.

nikollette
24. nov 2009

Vini, ja by som išla s tebov rada na nákupy, ako taká asistentka, len neviem či by sa ti môj štýl pozdával 😅 😉

Baby ani dnes sa nezdržím...
priatel, dovaril, idem papať...
tak zatím