Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
3. jan 2010

Mukky dobrá dieétka 😀

nikollette
3. jan 2010

Idem offík...
majte sa

vinifera
3. jan 2010

Perfektná dieta 😀 😀 😎
Tak čaf Niki.
Inak ked som lozila po obchodoch a kukala kočíky aj ABC čo má zuzka vyzerá super. No a natrafila som aj na Concord Neo Carbon Edition. Som si poslintala. No ale tam trojkombinácia stojí 2500 Euro. Som prehodnotila, že taký kočík musí dieťa aj nakrmiť a prebaliť. 😝

mukky
3. jan 2010

smaily pekne botasky..mam rada taky stýl,ja na staré kolená mladnem 😀
ale neviem kde by som mohla kuk tie moje a dat na ne link? 😕
a to s babkou ma tak mrzí ☹ ,moja babka ma pomaly 80 rokov a casto premýslam ze uz je vo veku kde može odísť a to by som niesla velmi ťažko aj jej deti ☹ ..mame pekny,velmi pekný vztah...bola som jej najmilsie vnuča ,miláčik...aj dedkov 😔 ..vyrastala som u nich...ako druhi rodicia mi boli..ale uz milácik je pravnučik 😀 😀 ,strasne ho lubi...

mukky
3. jan 2010

do pasu som dala dnesne foto z dráčika 😉 😀

mukky
3. jan 2010

hej,dietka je to dobra 😀
nikoll nejako skoro sa lučiš 😕
moj uz siel spať...tiež zajtra robí..

zuzka1.
3. jan 2010

krasna dieta, ja som sa rozhodla, ze od zajtra zacinam, potrebujem dat dole este apson nejake 3-4 kila, idmee na ples za mesiac, tak nejak drasticky to snad zvladnem. mam aj thermo x este, nech tuky spaluje rychlejsie, uvidime ako bude. predtym to slo, ke dosm dala 10 dole.

mukky
3. jan 2010

zuzka tak nech sa ti dari v dietke 😵

mukky
3. jan 2010

no a som zabudla napisať bobačik zaspal bez dudky 😵 ,som mu zaspievala par pesniciek,ako macko uško,bambulku a zaspal 😵 ..do 10 minut..asi ma mal dosť 😀

zuzka1.
3. jan 2010

moj sa mi vzdy smeje, mukky aj ja tebe, citala som ta v chudnuti

mukky
3. jan 2010

dakujem..

fesi
4. jan 2010

waw, vy ste toho popisali 🙂 nejak som uz vcera nemala cas. zuzka1. : dakujem za privítanie. 🙂
mmm k tej diete: ja uz zacinam od 1 😀

kubikulka
4. jan 2010

no baby super dik za info, tak ja nakupny kosik dost potrebujem, lebo som nepojazdna, sice mam vodicak ale nejazdila som roky 😝 ...
a Mukky potesila si ma s tym fusakom, maleho som merala a ma tiez cca 80 cm (presnejsie si ho zmeram na poradni), kedze sa da pouzit ako nanoznik a dokonca vyse pasa. Trosku nerozumiem tej preklapacej strieske, to sa da akoby vzadu odpojit a uplne ju rozostriet opacnym smerom? Lebo to bol moj problem pri slnku, ja som hakliva aby nanho nesvietilo, ani on to neznasa, tak som mu tam plienky vesala 😝 😀.
Este by ma zaujimalo, ci sa ide v poho aj po snehu, ja mam teraz trojkombinaciu golface Peg Perego a ked je zamrznute, ide sa super, ale kasa je problem, ide sa tazko. A hlavne nase chodniky su total znicene a popraskane, tak je to normalka teren a ten golfac mi moc nepruzi, citit kazdy kamienok, inak je lahucky a spratny super.
Kolieska ma Mukky nafukovacie ci take plne? No a este na napada, na rucke je taky system na zlozenie kocara, da sa to nejako zabezpecit, aby som ho omylom nestlacila a nezlozila kocar aj s drobcom 😲 😀 😀 😀 ?
Inak Vini mne sa tiez pacia farby ako tebe, len teda ruzovu a pod. nemozem, to by ma mm vytrieskal 😀 😀 , je na to haklivy. Fakt si ho kupila za super cenu, skusim ho pozriet este inde v obchodoch a poskusat, ale uz viem kde maju graco a xlander (aj ked ten moc ee 😖 ), ale okukam a este sa popytam potom.

kubikulka
4. jan 2010

sa tesiiiim na novy, este pomeram vytah...nieze ho budem vlacit po schodoch 😝 ...byvame na 7. posch. 😀 😀 😀 ...tomu sa hovori redukcna 😀
a som zvedava co si vyberiem, chcela by som este skusit aj ten quinny

inak ja uz mam 3 kg dole od vahy pred tehu, tak baby, ktora chcete, poziciam maleho, vas vytrenuje 😀 😉 , take bicepsy ako mam dnes som nemala ani za cias svojej najvacsej sportovej aktivity 😀 😎

zuzka1.
4. jan 2010

dobre rnako,

fesi v piestanoch som sa narodila, byvali sme v CHtelnici. Mame tam celu rodinu stale.

Kubikulka sa nam predstav odkial si, kolko mas okov, drobcek, meno a tak, alebo to daj do pasu.

my soplime o 106, zacal kaslat, snad zabere sirup a zvladneme to aj bez dokrota, ak nie skocime tam, uvidime.

nikollette
4. jan 2010

Dobré ráno..

Zuzi tak nech vám to čím skor prejde.. nás choroba, sople, pomaly opúšťajú klop,klop..
Dnes možno skočíme do BA večer, do Avionu chcem to lego duplo kupiť, mi to nedá 😅
Na nete, su vypredané skaldové zásoby z niektorých tipov, tak skusime v AllToys 😉

nikollette
4. jan 2010

Baby kašlite na diéty 😉 😎

mukky
4. jan 2010

ahojte..ja len na skok,pridem ked sa napapame a ulozim maleho..
kubi tá strieska sa normal preklapa,nic nemusis pretacat...rukou sa preklopi..dam do albumu..
a tam je poistka na rucke a iste maleho nepreklopis 😀

nikollette
4. jan 2010

Chris sa hrá s tou kockou.. ledva ju otáča zo starny na stranu, je pomaly väčšia ako on 😅
My sme už papali, no ja teda iba siestu, a malý brokolicu, zemiaky, mrkva, kuracie mäasko, kalerab, rozmixované, ale zjedol tak max 10lyžičiek, tak som mu na to spravila ešte polku chlebíka, s maslom a šunkou. A to mu už chutilo 🙂

mukky
4. jan 2010

este som tam pridala foto ked je košík spustený..je obrovský 😀

mukky
4. jan 2010

niki ahoj 😀
drobec sa pekne sam hraje s mojimi papaierami potrebnymi ale som ho nechala 😖 ,lebo objavil zastrcky a nie a nie odist od nich tak vely plac ze mamina nedovoli..a som narychlo nevedela najst tie poistky do nich..
isto mu idu mi zubky zadne a vidim to na spravani,,aj v noci plakal aj je mrzuty 😒 ..co nepoznáme.. 😒

nikoll ked budes mat tonu ako ja,potom aj ty budes dietkovať 😀
ja začínam dne..,mala som pol pomaranca a tera pijem kavu s hnedym cukrom...neviem ju vypit bez neho 😝
neskor bude graham rozok so syrom..a opat pomaranc poobede..k tomu hektolitre vody..,bléé

nikollette
4. jan 2010

Mukky, ale čo si... ja aj keby že mám tonu (co pochybujem že ty máš) ajtak by som sa na to asi vykašlala.
Ja milujem dobroty 😀

nikollette
4. jan 2010

no malý drobček už hajá 😵

nikollette
4. jan 2010

Kde ste všetky...
Mukky pripravuješ sa na stredajšie nákupy 😀
A do akého mesta vy chodíte, odtial z KE je to kam najbližšie?
Inak ako zvláda také nákupy malý, ak teda chodí s vami, alebo tvoj muž?? 🙂

mukky
4. jan 2010

mne az teraz drobec zaspal.. 😨
na desiatu mal jogurt s nastruhanou mrkvou a banan..no a nechcel zaspat v postielke sa salil a dajake podozrive ticho zrazu..a on vygrckol na plachtu,plysove hracky..na seba a naramne ho to zaujimalo..
tak prezliekat vsetko..a teraz zaspal a hracky dam prat do pracky vecer..
ale už spí a aj s dudkou 😝 ,bolia ho asi dasna tak som mu dala,nebudem ho tyrať

mukky
4. jan 2010

nikoll ideme az v piatok,,koli mame,boli ju este noha a ma ju opuchnutu..a aj teta v stredu ze chce oddychnut ked je volno a babka asi bude robot mensie posedenie..

chodíme do Miskolca,je to tam paráda 😀 ..vyblôaznis sa riadne.. 😀
malý sedi celý den takmer v kociari a pozoruje svet..na to ze on doma nevie obsediet,lieta a sekundu neposedi..v kociari krasne..od rana do vecera 😀 ..no ale aj prebehnut ho davame..len akurat spi malo v ten den...cca hodku..uz som pisala ze je mi luto ze tak je s nami od rana do vecera,ale nemam ho kde dať..bravam mu aj tam domácu stravu 😀 no a este vie posediet v stolicke na papanie a v ohradke..ale nie dlho..ale ked je von,nezastavi sa..fukoty ze až 😀

a co moj muž si mala naa mysli?

mukky
4. jan 2010

tie hracky som omyla hej?len pojdu aj do pracky 😀

vinifera
4. jan 2010

😀 mukky

tod náš kočík

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

V popise jednej fotky som uviedla aj rozmery tej opierky chrbta a to ostatné

Malý bol vnoci besný. Večer som zavelila o 21 do postele. Tak asi 35min ručal v posteli. Ale bola som sním. Potom som ho ešte asi 20 min hojdala vo vajci. Všeho všudy o 22.15 zaspal. Do 3 tej mal cicek v puse a spal. Potom som sa už nasrala a cicek zobrala. A ručal a ručal. Do rána sme boli každú hodinu hore ale cicek som už nedala. Tatik sa dokonca odsťahoval na poschodie do obývačky aby sa vyspal. Uvidíme túto noc. Odmietam ho celé noci kojiť nonstop.

Môjho otca sme dnes boli vyzdvihnúť na psychiatrii. Uvidíme ako čo bude....

smailinka
4. jan 2010

vini a to malý ťa má ako cumlík???? ☹

nikollette
4. jan 2010

Vini, to vážne ti visí takto na cicku...
No to by som hned zatrhla, aj ked ja som velmi ústupčivá a malý može fakt všetko, ale to by som nezniesla aby mi visel hentak na cicku. Ved to je uz zlozvyk, a ťažko sa odnauča, ak mu to zvykneš dovoliť ☹
Kočík je pekný 🙂
Sa stavím že teraz je otec krotký ako baránok, snád to bude lepšie 😉

Mukky, myslela som to tak, ako znáša tie nákupoy manžel 😅