Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

magdusska
18. jan 2010

nie nie, rodila som na Antolskej v BA. A nie som z Galanty (povodom), len tu byvame. To som nechcela rodit.

nikollette
18. jan 2010

Kamoska hovorila ze celkom milý personál tam bol. 🙂
A ako sa tam býva???

nikollette
18. jan 2010

10kíl ma tvoj malý??? Wau.. ani nevyzerá že by bol taký buchtoško n foto 😅
No moj má za mesiac rok, a váha okolo 9-9,5kila 😅

magdusska
18. jan 2010

my mame zlu skusenost s nemocnicou v GA...ale ja mam lekara v Ba a chcela som,aby nas odrodil. Nakoniec nemohol, ale zabezpecil super nahradu.
uz som si zvykla, naprv som tu nikoho nepoznala,teraz je to fajn.

...utekam za malym, nejako sa rozplakal

magdusska
18. jan 2010

to bol veliky hlad 😎

nikollette
18. jan 2010

Co bol velký hlad??? 😅

magdusska
18. jan 2010

maly mal velky hlad

magdusska
18. jan 2010

preto ten plac

nikollette
18. jan 2010

Jáááááj 😀
A co papal, mliečko?? Kolko ml ti vypije?
Ja vlastne ty kojíš, tak to nevieš odmerať 😅

magdusska
18. jan 2010

mliecko mliecko... urcite dost, uz ma techniku 😎

vinifera
18. jan 2010

Nika poradnu máme nejak tri dni po narodkách. Máme doniesť moč ale neviem či sa bude očkovať. Nejak to nesledujem.

nikollette
18. jan 2010

No mne povedala koncom januára, alebo zač. februára.
Ako vidím nie vsade ockuju deti na den presne...

mukky
18. jan 2010

ahojtééé,sme boli schopingovať 🤐 🤐 😀 😝 čo doma budeme.. 😀
drobec sa hraje,už som ho nechala v postielke nech si číta a nemá pred spankom žiadne vzruchy..budeme zaspavať opať bez dudky..
som chcela rozprávky kreslené aby mohol na domacom kine pozerať a vždy mali plno v hypernove a ked nam treba tak ani nemali ani jednu 😕 ,viete take len za 1 e a dačo...ani v carrfoute nemali ani jednu 😕 ,nechápem..do tesca sme už nestihli lebo mm šiel cvičiť teraz s kamošom..
trosku mu dovolím pozerať...aj slovnu zásobu pochytí aj trosku prestane behať..mame jednu o kravičke a tu pozerá dookola 😀 ..on normal vie ukazat kde chce rozpravku..bud ukaze na notebook ze bambulku chce alebo michaela jacksona,na domace kino ze kravičku,alebo na telku kreslene 😀 😀

a ja zase som bola v drogerii 🤐 😀

vinifera
18. jan 2010

mukky maľuješ aj susedy? 😀

nikollette
18. jan 2010

Mukky, aj ja shopingujem, ale cez MMB 😀

Ty si zas maniak na drogišku čo 😅
Muž sa ešte nechytá za halvu, že naco tolko malovátiek 😀

Mukky písala som ti aj v tvojej téme 😉

mukky
18. jan 2010

vini nie 😀 😀 😀
ale na jedno nalíčenie mi treba min 3 tiene,2 ceruzky na oci,jednu na obocie,1 na pery,lesk,alebo ruz,ci aj aj..1 az 2 make upy,2 pudre.kryciu tycinku hnedu,kryciu zelenu,farbu na licka,spiralu...no a ked si stale inak malujem oci..bud na zeleno,modro,fialovo..cierno,krát 3 odtiene tienov 😀 😀 jednej farby..a k tomu liceniu vzdy iny lesk ci ruz,ceruzku na pery,suma sumarum,treba toho vela 😀 😀

nepije,nefajčím tak čo?? 😀 aspon toto je moja radost 😀 ,okrem maleho jasne no aj mm aby sa nepovedalo 😀

marketka1
18. jan 2010

Ahojte chcem sa vás opýtať ako riešite v poradni stravu vašich detí?
ja mám 14 mes.syna a jeme všetko za radom, keď som bola na posled.poradni tak som sa prekecla chtiac nechtiac (mali sme zvýšené bielkoviny ) a dr. ma zdrbala pod čiernu zem že nemôže toto toto.
normálne mám strach z ďalšej poradne.

nikollette
18. jan 2010

Mukky ty kokšo.. ze zelnú kryciu tyčinku 😀 ty žabka 😅 ale nie, to asi ako podklad na nedokonalosti, pod vrchný make-up 😉
To sa ti chce tolko sa malovať, určite je to aj časovo náročné 😀
mám kamosku, tej malovanie trvá aj 40min, a to si dáva len make-up, púder, linku a špirálu 🙂
mne trvá malovanie cca 5-10min, ako kedy. Ked ale ideme niekam oslava, párty a niečo výnimočnejšie tak cca 25minut, to sa snžím precíznejšie 😉 plus vlasy vyžehliť 🙂

nikollette
18. jan 2010

Marketka a v čom s sa prekecla. čo konkrétne jedol tvoj malý, čo by nemal?

mukky
18. jan 2010

marketka ja zdravujem naleho zdravo....aj ked je tema o netabulkach tu je to trosku naopak 😀 😀

http://www.choredieta.sk/index.php/vyziva-poruc...

skoro podobne...ako tu..len mesolim,nekorenim,nepouzivam bielu muku..ziadne zaprazky na oleji,nepozname vyzivy a pohariky s jedlom kupovane...sol je v pecive,v oleji...nedavam ziadne syry,teraz som zacala davat na 18 mesiacov lucinu so stipkou soli bez konzervacnych latok a stabilizatorov..obcas na pecivo..jeme jogurty iba bilele,ziadne ochutene,ja davam jogurtu do ovocie..

mukky
18. jan 2010

boze aký skriatok sa vludil 😀 jeme biele jogurty a do nich davam iba ovocie 😀

marketka1
18. jan 2010

nikoll :tvaroh, mäso, termix on je šrotovník hoc tak nevyzerá no nedaj mu

mukky
18. jan 2010

moj tiez velmi dobre papá,nikdy este nic neodmietol ani nenechal na tanieri 😀 je bez dna 😀
tvaroh po roku mozes dat,ale minimalne najprv,ma vysoky obsah bielkovin a zatazuje oblicky a v termixe je tusim tiez..

mukky
18. jan 2010

my sme zatial jedli jedine lučinu a ta je smotanovo tvarohova..ale az na 17 mesiacov

nikollette
18. jan 2010

Ved mäso sa môže nie?
A tvaroh od roka, ked trosku dáš (alebo raz za cas nieco, co tvaroh obsahuje) som myslela že tiež sa smie, po roku.

mukky
18. jan 2010

termixy su sladke,maju malu vyzivovu hodnotiu a o polovicu menej vapnika ako biely jogurt..hmm,malo je takych lekarov dnes,vacsinou stara generacia povoli dost,aj lekari 🙄

a moja sa ani raz nespytala co jeme.. 😝

marketka1
18. jan 2010

tak naša sa pýta pomaly ako prvé čo už jeme zvyčajne si dávam pozor na to čo jej poviem lebo malý nám fakt papá všetko ako velkáč samozrejme že dávam pozor na ečka a chémiu tomu to sa vyhýbame aj my.

mukky
18. jan 2010

nik vin kuk tam kde niki pisala co vcera kupila

nikollette
18. jan 2010

Mukky, kukla som asi 10strán do zadu v teme kde si písala, no nic som tam nenasla, také 😕

A zase nové foto 😀
Kočiča, vidím že malovátka sú využité 😉 🙂

mukky
18. jan 2010

merketka skus stravu upravit a vsetko bude ok...nejedzte pri malom,alebo mu vtedy ponukni ovocie,ci chrumky bez soli kukuricne,alebo nieco zdrave...
ak by si chcela nejake otazky dat kludne sa pytaj..ale uz mas druhe tak isze vela toho vieš 😵