Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
21. jan 2010

Boli sme vonku. Teraz malý papá chlebík, a este sa hrajká s tatom.
Ja pôjdem zalahnuť do vane. Mi doniseol MP takú weet penu, že iba nastriekať na nohy, ci kde sú chlpy, a zmyť hubkou a chlpy sú fuč. Tak vyskúšam, sa priznám že doteraz som bola verná žiletke 🙂
Nemáte niektorá skúsenosť?

Inak čo robíte???

nikollette
21. jan 2010

Nikto 😕

Zajtra sa chystáme von po dlhšej dobe do podniku s partiou. Sa celkom teším. Troška si vypiť 😅

a zase monológujem 🙄

nikollette
21. jan 2010

Depilácia penou odskúšaná 🙂

lenka_66
21. jan 2010

hihi niki trpis samomluvou ?

vinifera
21. jan 2010

€€No nika a ako depilácia dopadla?

Inak som ti zabudla odpísať, že my sme boli na tom 3. tom očkovaní ešte 16.12. Teraz 21.2 idem len na poradnu. A moč máme priniesť.

Boli sme s drahým pozavážať autá. Na nákup do Tesca. Bola som si pre malého u svokrovcov a idem ho uložiť spať.
ä

nikollette
21. jan 2010

Vini, takže vy ste už trtí krát preočkovaný?
Dosť skoro nie? okolo roka sa má, či? Tak vy ste boli o niečo skôr...
My máme ísť niekedy teraz, ale asi pôjdeme až začiatkom februára.

Dobre dopadla depilácia, aj ked podla mna je to ziletkou rýchlejšie, nakolko po nastriekaní tej peny musím cakať cc 7min, a potom to umyť. Ale inak je to fajn. 😉

Lenka, občas 😅

mukky
21. jan 2010

ahojte,mam co docitat?idem kuk..

nikollette
21. jan 2010

Ahoj MUkky, vitaj 🙂

nikollette
21. jan 2010

Zase new photo 🙂
Táto je lepšia ako predchádzajúca 😉

nikollette
21. jan 2010

Líčenie ti ide 😉

mukky
21. jan 2010

ahoj a aka bola predchazajuca? 😀 myslis na pase?..ci? 😀

mukky
21. jan 2010

áále nejde..nikdy nie som spokojná 🙄 nemam vela casu,by mi bodlo dlhsie sa chystať 😀 😝

mukky
21. jan 2010

maatka dakujem 😵

mukky
21. jan 2010

adi nam idu teraz predpokladam...nechce mi otvorit pusu ale su tam..stale ma rucky v puse ☹
no nedavam mu nič ☹ ..geliky nepomahaju,mi povedal lekar v chorvatsku ze to je zbytocna kupa..pchať ho sirupmi nechcem,pokial to nie je nejake akutne,ani davat dithiaden..spinka v noci a cez den to nejak nevnima,ale rucky si tam dava..
skusala som davat aj hryzatka ale tie su skor na predne zubky..asi to len musi pretrpieť ☹ akurat som mu vcera vravela ze ako ti mam pomoct? ☹

vinifera
21. jan 2010

Juj ženy nejaká som zlomená. Drahý je ešte stále preč. Malého som už uspala. Žiadna zúrivá debata sa tu nevedie - tak idem aj ja búvať.

mukky
21. jan 2010

nikki co si zaspala za pc???pod na sklo 😀

mukky
21. jan 2010

mne mm urobil kavičku ideme kavickovat kazdy po svojom 😀
pozera nejaky blby film scifi ci co 😝

nikoll ja som ako pubertacka volala mamu muky...aj teraz jej tak obcas vravím,že muky 😀 ,tak som mukky 😀

no a na zakladke presne to co ty 😀 🤐 😔 ja mojho syna pustim von ked bude mať 30 😀
boze nech neni po mne 😀

nikollette
21. jan 2010

Ved to snád moj nebude po mne. Radšej nech je po mp. 😉
On pekne panic až kým mna nestretol 😀 😀 😀

Mukky inak nevadí tvojmu m, že sa tak často po večeroch netu venuješ a nie jemu 😅 😕
môj na ti pindá 😝 😝

mukky
21. jan 2010

vini tak dobru ☹

som dnes kupila malemu hracku 😀 nebite mááááááááááá 😀 🤐
sme boli u babky mojej a bola tam teta aj mama,tak ho chceli mat tam,sli sme sami na nakupy no a nesom zvyknuta byt bez neho..tak luto mi bolo 😀 taku krásnu plysovu vacsiu žirafu,i ked plasaky ho neberu,ale zirafka sa mu paci aj v knizke aj doma ma hraciu no a som sa tesila ako male dieta ako sa on bude tesiť 😀 som ju stale stiskala 😀 ked sa na mna niekto pozeral 😨 😀
ja som este nedospela...som taka ja neviem,nemam pocit ze som dospeláčka..ako dieta som obcas a dost casto 😀

nikollette
21. jan 2010

Oprava: môj na to pindá 😝

mukky
21. jan 2010

no my sme ked ma 3 dni volno tak stale spolu,ved vies..a vecer si kazdy pozera co chce--malo kedy idu posledne dni nejake dobre filmy pre oboch ..ale sme pri sebe nedaleko a aj kecame no a drzat sa zaruky a hladiet jedným smerom? 😀 uz nie.. 😀 😝
a večer chodi skoro spavať...okolo 23
no a ked je v robote tak si volame aj 3 cez den a aj v noci..ho mam nasilu nanutit kukať telenovelu alebo on mna nejaky krvak?nie...sme v jednej izbe..

nikollette
21. jan 2010

Nemyslím pozeranie tv... ale trocha romatiky večernej 🙂

mukky
21. jan 2010

boze ja asi hlupnem..sami ma byť ake i y?ja som blba teda...uz necitam tolko co volakedy tak robim chyby 🙄

mukky
21. jan 2010

nikk 😀 😀 na to neodpovedam 😀

vinifera
21. jan 2010

hmm to čo je. večerná romantika - to mám hľadať v slovníku cudzích slov?

nikollette
21. jan 2010

Mukky - i - 😉 😀

nikollette
21. jan 2010

Vini prečo? 😕
Ved si písala niekde tuším že tvoj by aj 3x denne 😀

Mukky prečo... 😀 či to zakázané ovocie u vás 😀 😕

mukky
21. jan 2010

vini 😀
ved si mala spať 😀

nikki dufam..lebo diktaty som mala velmi rada,jedina z triedy 😀 aj slohove prace...som vzdy vedela ze bude dobra znamka 😀

nikollette
21. jan 2010

Mukky, bože ja by som bola taká zvedavá na toho tvojho chlapa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nikollette
21. jan 2010

Aj ja. Slovina ma celkom išla. Slohy boli moje 😉