Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
22. jan 2010

Nie kedy?
dovolil, aj teraz dovolí 🙂
on je v obývacke a pozerá tv, ja som v spálni na jeho compe, ten je úplne tichý, a vydrží dlho baterka bez pripojenia do siete. Malý tu hajá...
ked som tu nebola sme sa hrali s malým... chodil od p ku mne sám cey izbu 😉

mukky
22. jan 2010

no večer 😀
a kedy chodi ddrobec spinkať?
téééda,to je ale šikovník 😀 😀 😀

nikollette
22. jan 2010

Už našťastie nie o pol noci 😉
o 21-22... ako kedy...

mukky
22. jan 2010

neboj...najdete si rezim a ono sa to posunie aj na tu 20 hodku...uz by ste mali zacať 😀 ked bude mat po roku uz uvidíš ako zacnu deti vymyslať 😀 ako dospelaci 😀 😕

nikollette
22. jan 2010

Taký pravý režim u nás nastane asi ked bude sám spávať v postielke a nebudem ho v noci krmit mliekom a podobne 😉
co inak robíš?

mukky
22. jan 2010

dopíjam kavu a lietam kade tade po nete 😀
ja vzdy naraz vela veci...maily som kukla,pikosky,mojsejovcov som pozerala salených vychodnarov 😀 😝 a chcem este kuk nejaky film snad..alebo nieco,ale nemam co..posty uz mam kukniúte..no a spravy som dnes nevidela,.,,som sa hrala s drobcom,tv mam vypnutu vtedy a kupkal sa a tááák,s mamou som hodku kecala..

nikollette
22. jan 2010

pekné fotky 🙂
to je tá nová žirafka 😉

ja som dnes zasa objednala gigantický box dupla 🤐

mukky
22. jan 2010

ja som neucila maleho na caj na noc,ani na vodu,ani na mlieko....presne koli tomu co som citavala ze na to sa budia len zo zvyku a nie z hladu ci smadu..
no a uz na dudku zabudol 😵 😵 😵 len trosku mrncííí

nikollette
22. jan 2010

no mojsejovcov sme aj my kukali 😀
to sú blázni...

sme sa smiali aký pár oni sú 😀 mojsejovci proti celému svetu 😀

nikollette
22. jan 2010

Ale moj pije mlieko iba po spiačky, tak preto. Ved mlieko ešte potrebuje.
on sa nebudí, ja sa budím k nemu, a dám mu flasku ked spinká 😉

mukky
22. jan 2010

my sme sa tiez smiali 😀 ja ako ich mam v podstate rada...teda ju 😀 ,len ma sklamalo ako vravela ze on uz do domu nepojde a rozvod..a opat je s nim..laska je slepá 😀
no a je to trapne pred narodom celym o svojom zivote hovoriť 😀 😀 urcite si vsetci klepu po cele,aj ten moderator... 😀

mukky
22. jan 2010

tak to áno..si uvedomelá maminka 😀
ved aj mne tie 3 dni co uplne nechcel um som trpela ako bude dalej,kedze som zasadne proti kravskemu do 3 rokov a tiez po nociach som mu davala a vtedy vypil...
sa bojim ako bude zajtra s prstekom 😢 😢

som pozerala tusim vcera tu smutnu palbu o detoch,boze tie deticky sa ako musia bat svojich rodicov?som drzala maleho v noci a plakala ze ake mame vsetci stastie ze sme takto...rodinka stastná..i ked s mm mame talianske manzelstvo 😀

nikollette
23. jan 2010

talianske 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
a ja že dokonalé bey hádok... aspon podla toho čo si vždy písala 🙂 😎

veru, mnoho krát si ani neuvedomím a nevážim čo všetko mám 😔

mukky
23. jan 2010

co ste dnes varili?ci babka varila?ty sa máš...aj ja chcééém 😀

mukky
23. jan 2010

hej talianske 😀 a riadne 😀
ale to na veci nic nemenííííí 😀

si videla tu palbu?

nikollette
23. jan 2010

zase kuracie prsia...
ale z cestovinami... 😉 a zeleninou...

nikollette
23. jan 2010

nie nevidela som palbu...
o čom to bolo?

a o čom sa hádate 😀 ked tvoj manžel pôsobil tak dokonale a tolerantne, ústupčivo, milo, atd 😀 😀 😀

nikollette
23. jan 2010

keby som nahodou ymiyla, tak mi došla baterka na compe, bo už mám len 1Opercent 😝

mukky
23. jan 2010

si videla mojsejovcov,tak my sme to iste ale v mladsom vidaníííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ja som tá harpia,veru..cestne priznávam 😀 😝
dokonaly nie je,ale to vsetko ostatne ano...ale ano,ked vidim ako ziju iní,mam dokonaleho manzela...mama aj vsetky zeny v rodine mi to prizvukuju...a to nie je nejaký tutko ...

zajtra ide lyzovať a aby sa necitil zle nebude s rodinou,pomoze mi tym ze bude vysavat a ide s maým na prechadzku..chcel s nami byt,len ja som nechcela ist,malý je este drobec na to ist na pol dna na svah

mukky
23. jan 2010

tak ju radej ani nepozeraj 😢 bola velmi smutna ☹ o tyraných detickach...

a nemozes sa dobiť? 😀

nikollette
23. jan 2010

Ja si neviem predstaviť že by išiel mp bezomna niekam....
mz fakt všade spolu 🙂

u nás som tiež ja tá zlá, a tiež to mám prízvukované v rodine 😀 že môžem bzť rada, že takého už nenájdem 😅

mukky
23. jan 2010

ja ho sama posielam,sme spolu 14 rokov a o rodinu a o vsetko sa stará,má pravo aj na svoje konicky...aj do posilovne ides s ním? 😕

nikollette
23. jan 2010

nabíjačku má p v aute 😒
ja ležím v posteli preto s týmto jeho compom maličkým tichým, lebo dlhsie ide bez pripojenia do siete.
môj sa po pol hodke vypne 😝 jeho fičí aj 6-7hodín bez káblu 😉

nikollette
23. jan 2010

môj má posilku dole v pivnici našťastie 😀 😀 😀
tam má stroje 😉

mukky
23. jan 2010

ja sice som netechnicky tip ale to nemozes ist na siet?ked chces byt na nete,a ist trebars do kuchyne? 😀

mukky
23. jan 2010

nikoll esteze robotu nemá v dome 😀 😀 😀 ,či?????? 😀 😀 😀
láslka je krásna vec...ale treba byt aj sám obcas..alebo s niekym iným....
no ale je pravda ze ja som uz nebola von so zioadnou kamaratkou 18mesiacov 😀 😀 😀 😀 ,ani vecer si sadnut,ked maly spí.. 😀 🤐

nikollette
23. jan 2010

ja by som mohla v podstate ísť na svoj comp v obývačke ale už sa mi nechce vstávať z postele 😅
tu ležím pri drobčekovi v spálni... keby sa zobudil náhodou by chcel zliezť a spadol by ešte 😕
a aj únava pomaly na mna ide 😔

mukky
23. jan 2010

bola som len raz v tescu so sestrou asi o 22 hodke 😀 ma uprosila 😀
ona je teraz s 2 kamoskami von a mala je u nasich 😀

mukky
23. jan 2010

hmm,ty lenoch 😀

nikollette
23. jan 2010

Ja zvyknem bzť s kamoskami co maju babatka. Jedna má Damiánka 2mesacneho a druhá ma Vandu teray mala 19teho jeden rok. Presne o mesiac staršia od mojho. Inak nie sme stále spolu, ved chodí denne do roboty 😉
No a zajtra ideme konečne von, sa zabaviť, popiť niečo 🙂 tak sa teším...