Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
11. feb 2010

vieš že som si aj myslela ze bola tá komoda robená? 😵 lebo mám dosť pobehané obchody/aj nábytky/ 😀 a takuto som nezahliadla..
aj tá stena je super,vidím že máme podobný vkus,rada sledujem trendy nove a relacie o byvaní a prerábaní bytov..noc by mala mať 40 hodín aby som zhliadla vsetko co chcem 😝 ..
ja mám modru kozenu a ide mi na nervy 😝 a aj modry gauč 3plus2plus1/nejde mi plus 😀 /latkovy asi 3 rocný a uz ma modrá presla 😒 dávno... 😝

hmm aj moj chodí často cvičiť,takmer denne a len či necvičí na inej 😕 😕 😝 😀 😀 😀

mukky
11. feb 2010

vini rytmus má super texty a velmi pravdivé a to sa mi páči..hudba je divoká 😀 ale mne sadne..aj ludovky 😀 paci sa mi skoro vsetká hudba,okrem country niektorých piesní
no a nikto by to o nom mozno nepovedal ale je zasadne proti drogám a alkohole....je abstinenta slovník má ale slušny 😀

pomaly pojdem..ani ja si neviem predstavit nikk ako blondinu 😕 ,nikki daj foto
ja sa neviem dotrepať ku kaderníčke,sa mi nechceéééééé 😀 hlavne ze je 5 minut chodze pešo 😀 ale uz sa objednam a nadruhy tyzden pojdem doplniť melir..uz sa chystam k nej 2 mesiace 😝

mukky
11. feb 2010

za chyby v texte može škriatok 😀

vinifera
11. feb 2010

No idem aj ja búvať.
Ja pôjdem ku kaderníčke na bud týžden. V sobotu budeme robiť oslavu. Spojíme dokopy oslavu krstín a 1. roka. Booože musím pozvať všetky tetušky z rodiny. Ma tu klepne. Tu bude tak 25 kusov....

nikollette
12. feb 2010

Cavte...
nestihla som vás poriadne dočítať, ale hned to napravím..

Vini, presne ako píše Mukky, ked bol Tomi menší bol tata, to hej...
ale teraz je podla mna polovička... a presne ako napísala Mukky, ten pohlad je úplne tvoj 🙂
vážne!!!!!
NAJDEM nejaké foto a pridám na chvílu... ale až neskor, ked budem mať cas...
napíšem ked pridám, oki????
Pridaj aj ty nejaké fotos s blond vlasmi ak sa ti chce, som zvedavá 🙂

Baby dnes sa stal zázrak 😕
Malý má vždy v spánku svoju dávku mlieka okolo 160ml... aj okolo 7mej ráno...
len dnes sme to nejak prespali...a zobudili sme sa okolo pol dvanástej...
malý už bol úplne prebratý, sme sa mojkali v posteli, hrali troska...a uvidel flasku od mlieka...
zobral ju do ruky a otvoril a chcel piť... nechápala som 😕 😕 😕 😕
tak som mu zarobila aspon 100ml mliečka na skúšku a on to sám pri vedomí pil 😕 😕 😕 😕
a ešte plakal, že mu bolo málo... tak som dorobila 60ml, a aj to všetko vypil.... 😕 😕 😕 😕
zázrak, vážne... som bola úplne happy.... že pije mlieko...... dúfam že to neprerieknem 😉 😎

nikollette
12. feb 2010

Baby pridala som foto ako blondína asi 5 fotiek...
kuknite 😉 😉 😉

mukky
12. feb 2010

ahojte 😎
Savier už hodinu buntoší v postielke 😖 už o 12.hod som ho uložila..chceme ísť poobede ku prababke /ako prekvapko a odniesť tortu,už sa chladí/ a potom do nákupného a aj do baumaxu,vcera sme boli v hornbachu a v dráčiku 😔 /kupila som mu s mm 2 hračky 😀 /aj v kauflande sme boli no a dnes nechceme trčať doma,pojdeme von a potom opať a mamka chce ísť aj do dm 😀 /len tato este nevie že si chcem aj nakupiť 😀 /som mu povedala že idem si len karticku vybaviť..
je to strašné no ale kde inde sa dá ísť 😝 bazén nám nefunguje kde chodievame a nechcu vratit peniaze este si to vybavím s nimi mame tam vyplatene este 3 vstupy 😠 ..neterka byva blizko teraz ale vzdy ked drobec je hore tak ona spí ☹ ,spí 2 krat denne lebo vstava o 4.30 vacsinou 😲 😲 😔,do MC nechodím../zatial/musim sa dohodnut so segrou ci nepojdeme skusiť..no a ani zoo sa nedá a ani vyletiky na chatu...tak len to NC nám ostava 😖

idem kuk foto a aj ja pridam nejake som ho ráno cvakla a teraz...mm teraz odisiel cvicit a na poštu,neskor si este idem robiť super obed sa teším..mňam..omácku bolognese s mlatým masom na cibulke,cesnak a s hráškom,špagety a syr a drobcovi idem variť zemiaky s maslo a špenát

bejbypd
12. feb 2010

ahojte babulky papulky...juj ako ste mi chybali🙂nemala som dlho dlho pristup k netu len cez mobil a neslo mi pridavat prispevky cez mobil takze som vas citala no nemala som ako napisat 😠 ale uz som tu a rada tu uvidim aj adal ktorej som este ani nepogratulovala k uzlicku stastia v brusku,neuveritelne ma to potesilo 😵 a co je so zuzkou?inak my vsetko po starom mala uz je stara vypravacka rozprava jak keby uz do skoly ma ist a to si vazne nevymyslam...pozna hadam uz zo desat farieb,pocitat vie do desat,par pismen uz pozna aby ste si nemysleli ja ju nenutim len ona je maniak na knizky nepotrebuje hracky len knizky a je strasne zvedava a na vsetko sa ma furt vypytuje 😀 neviem po kom to ma 😀 😀 😀 vecer snad napisem viac...nikol podla mna ti blond velmi pristali,ale s hnedymi si taka vyraznejsia 😉 zatim papa babule vecer napisem

mukky
12. feb 2010

nikki pristane ti tá farba ktoru máš na poslednej fotke kde dávas drobcovi pusu 😵 😵 aj tá pri aute farba na vlasoch, myslím že viac ako teraz čo no máš.. 😉 takže šup na zmenu 😀
ty si povodne blondína?aj ja..len som skoro si zacala ja sprostá farbiť vlasy na viac blond 😖 a mi stmavli potom 😖 nepočuvala som moju mamu,ach joo,mladosť-pochabosť

nikollette
12. feb 2010

Ja sa už teším ked bude krajšie počko... že budeme chodiť do zoo, na výlety, ale aj do NC, to je jasné 😀
Napr. v Avione je super... ked mm nakupuje potraviny v hypernove, je tam v hypernove vzadu taký detský kutik, a tam sa malý vyhrá pekne.. alebo to detské hracie centrum... malý tam bol zatial iba raz, a nesmierne sa mu páčilo, ani odísť nechcel...
chceme ísť aj do Chorvátska, ale ešte uvidíme 😒 mali sme ísť s kamoskinymi, co maju rovnako starú malú, ale zmätkujú či ísť 😖 tak uvidíme....

nikollette
12. feb 2010

Mukky presne... som bola vždy blndína, no ako som si zafarbila prvý krát cca 15rokov som mala, mi začali tmavnuť a vyrastať tmavšie ako som mávala... co už... to je inak tak....

Nie, nie ja sa držím pekne pri mojej tmavej.. je viac sexiiii 😀 😀 😀
aspon podla mna, aj môjho okolia 😉 som s nou výraznejšia 😎

vinifera
12. feb 2010

Mukky ja mám ten istý problém ked chcem ísť na návstevu k nejak inej mamine čo má malé baby. Máme uplne iný režim ako všetky ostatn mamičky 😝
Niky ja digi fotky s blond vlasmi nemám ( to bola základná a prvý ročník strednej ) no a skenovať sa mi to teda ist nechce. Ale s odstupom času hodnotím že to bolo desné. Tebe tá tmavá pristane oveľa viac ako tie blond. Takže spokojne ostať na tmavej.
Čau bejby. Tak dúfam, že bude teraz viac príspevkov ked už máš prístup na net. 🙂

mukky
12. feb 2010

dovolenky v chorvatsku alebo niekde pri mori sa neobavaj,my sme boli minule leto a bolo super a pohoda/malý mal rok a mesiac a ako doma..a sme do polnoci boli stale s nim von...a miliony dalsích ludí s detmi tak isto 😀
ideme aj teraz v lete na 14 dní,minule sme boli na 10 tak strasne sa nám tam páčilo ze ideme na dlhsie

ved si nechaj tie fotky a uvidíš čo ti povedia baby aká farba ti ide
malého už nepocujem,idem omrknut situaciu a aj variť pojdem..

nikollette
12. feb 2010

Musím dnes upratať, na večer, na párty.. sa mi nechce, ale musím 😠
idem niečo zjesť... som dnes jedla iba medové cornflakes s mliekom, a polievku...

mukky
12. feb 2010

bejby ahoj,super že si sa ozvala a že ste zdraví 😉

nikollette
12. feb 2010

som si dala rohlík s cottage cheesom a paradajkou...
zapila colou...
teraz jem croasant a zapíjam banánovým džúsom...

Ked si tak prebehnem co som dnes pojedla, dobrý mix...
ja sa teda otrasne stravujem 😔 😔 😔 😔 😔 😔

Ahoj bejby 🙂 🙂 🙂

Vini, bejby díky... tiež si myslím že tmavá je lepšia, jednoznačne 😉

mukky
12. feb 2010

nikki ..kolko budete mať ludí na oslave?p ríde skor z práce?
nikk a fakt,kto u vas žehli?? 😀

mukky
12. feb 2010

niki poznáš trasenu tortu?

nikollette
12. feb 2010

Hm neviem... počet ludí nepotvrdený...
okolo 15... niektorý dojdu skor, niektorý sa len zastavia... 😉

Nepríde skor z práce... vsak party bude až večer ajtak 😉

žehlí babka 😉

nikollette
12. feb 2010

Mukky, videla som to na markíze vo varení...
ja mám ajtak najradšej smotanovú 😀 🙂 na tú u mna nemá iaidna iná torta ani sladkosť...

vinifera
12. feb 2010

Niki to nemyslíš vážne ževám žehlí babka

nikollette
12. feb 2010

Vážne 😕

nikollette
12. feb 2010

Ked si žehlí svoje, ožehlí aj naše...

mukky
12. feb 2010

nikki mne sa trasená akurát chladí a je božská a ohurila by si tým navstevu zaisto..a je hotová za 5 minut 😀 a tiež mám najradsej tu smotanovu s ovocím a piškotami..korpus som kupila takže hotovka....som ju robila na Vianoce a mala strasne velký uspech 😀

nikollette
12. feb 2010

Ja nechcem ohurovať...
torty, a vypekať, a vyvárať budem bud týžden na malého narodky...
Toto nie je oslava, ale taká "ožran párty" kde je len chlast, malinovky, slané, sladké...
žaidne torty a podobne 😕 😀 😀 😀 😀

nikollette
12. feb 2010

Co sa týka jedla, tak ked sme hladný objednávame vždy okolo pol noci pizzu, ci maso, alebo syr...
kto má na co chuť... je to super podnik, cez víkendy otvorený do jednej v noci... a dovoz až domov..
takže s varením si nerobím starosti, ked robievame takúto párty 😉

nikollette
12. feb 2010

Mukky ten klavírik sme chceli aj my kúpiť. Bol za super cenu 😉
len som ho nekúpila a potom ho tescu už nemali... vy ste ho kde kupovali... som pocula že ho maju aj v dráčiku...
aj ked mi už jeden klavír máme, ale henten sa mi tiež páčil 🙂
malého baví????
pekné foto 😉

mukky
12. feb 2010

aha,ja som myslela ze to je nejaka oslava a vy máte chlastačku 😀 tak sa dobre zabav 😉
idem do kuchyne variť malému a cakám kedy mi mm donesie mrkvu,som zabudla kupit do omácky pre nás 😝 no ale cvicit siel nedavno tak sa este nacakám...potom do sprchy ,takze asi nakuknem až vecer ked bude drobec spinkať

mukky
12. feb 2010

este som tu..sa mi nechce vstavat 😀
nikki vcera sa pekne hral doma jednym klavirikom co mame ale tam je len klavesnica/bol v postielke a ja som sa mohla ist chystat do kupelky a mm jest 😀 / som mu ho vybrala po dlhsej dobe,stale mu obmienam hracky odkladam a davam ine a tie odlozim a tak dookola nech ich nema obkukané 😀 no a ma napadlo ze mu treba s viac klavesnicami a zvukmi a svetielkom,tak son nasla tento vcera v draciku a na celý obchod robil jééé,jééj a nechcel ho pustiť 😀 no a dnes snim sa tiez vela hral a nelietal tolko a je super ze sa tam da stlmit zvuk a ide aj ticho,co je skvelé..
stal 10 e takze výborná cena a zlava z toho 7% /karticka/ no a macka pooh v kauflande a mali posledneho a len jééj ajééj 😀

nikollette
12. feb 2010

No hej, aj v tescu bol tak 10eur, super cena...
Kuknem ci ho nenájdem v dráčiku, bo v tescu bol už vypredaný...
Ved čo, už dlho si nekupila hračku, ked ste tak boli v NC, iba rohlíček 😀 😉
Tak si zaslúžil no nie? 🙂