Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
27. feb 2010

adrianka na akej teme? 😨 mukky este nespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.sa mi neda ale uz by som aj chcela 😝

mukky
27. feb 2010

bejby 😀
dik že dokonalé 😀
to dik je dzive ne?? 😀 ale fakt som nič nepila 😀
tu temu som vcera naluskla..

mukky
27. feb 2010

bejby a vy mate aky harmonogram..kedy ti mala vstava a kolko ti spinka cez den?a s plienkami ci bez ste na tom ako???

bejbypd
27. feb 2010

ale jaku temu co nie som v obraze 😀 uz som taka unavena ze mozog mam zapnuty len na mod s nazvom :akoze rozmyslam 😀

adrianka0001
27. feb 2010

Tema nezvladam to,precitaj si moje prispervky,ja budem cakat na tvoju uprimnu odpoved,ta strana ma len 5 casti,ale to stoji zato ze mamicka ktora si nevie rady sa podelila o prispevok a nie ze by jej pomohli tote DOKONALE MAMICKY ale totalne ju tam odzudzuju

bejbypd
27. feb 2010

mukky no rano vstavame v priemere okolo osmej,ranajky,mickeyho klubik,zubky,prezliect...ideme na prechadzku alebo len do obchodu doobeda mi pomoze upratat trosku spolu navarime,okolo dvanastej obeduje,hned po obede ide buvat cca o pol jednej- jednej...a spi ako kedy zvycajne do tretej...potom druhe jedlo dostane lebo naobed papa len polievku druhe az po spanku,ideme von zase cca na hodinku potom sa doma hrame,veceriame ideme sa okupkat potom je druha len nejaka lahka vecera pred spanim a cca okolo pol deviatej deviatej ide spinkat...niekedy tu pobehuje aj do jedenastej ale len v pripade ze neskoro vstava poobede

mukky
27. feb 2010

adri a na koho odpoved cakas,lebo neviem komu si to adresovala...

bejbypd
27. feb 2010

a plienky mame uz len na noc ale od buduceho tyzdna skusime uz aj v noci nedat 😉 a vy ako?

mukky
27. feb 2010

my plienky mame,este nic do nocnicka neurobil..lebo ked ho dam uz je vypiskany asi..a aj on tam neobsedi nejak dlho..musim prist na to ako sa to naucit 😀
mam jeden clanok o nocnicku ako na neho a ten sa ni paci..ale asi to chce len prax...ale davat v 6 mesiacoch dieta na nocnik je skoro ako nase mamy davali 😕 😀
som rozmyslala ci ho nedam rovno na wc,hmmm

mukky
27. feb 2010

tak pekne ti pospi takze s nou spinkas cez den? 😀
no a moje sidielko len beha...a neviem nic urobit pri nom pokial nie ke v stolicke ci postielke...je to vetroplach 😀
nasi vsetci hovoria ze take dieta este nevideli 😀 ale nechce rozpravat a opakovat slovicka... 😀 ale nech je tak ako ma byť..netlacim na pilu

adrianka0001
27. feb 2010

poslednu spravu som adresovala celej teme lebo som sa dodrbala s tou ilavou ja som citala jihlava toto ber za bezpredmetne ale co sa tyka predoslich sprav no je toto normalne?

mukky
27. feb 2010

bejby no ja som este nic koli tejto teme dnes nevidela 😀 este postu pre teba mi treba kuknut a spravy som nevidela hadam aj tyzden 😕

bejbypd
27. feb 2010

mukky postu pre mna chces kukat? 😀 no my sme sa na nocnik naucili v podstate dala som jej dole plienku a povedala som jej ze je velke dievcatko ze v septembri uz ide do skolky tak musi nosit nohavicky a pekne cikat do nocnicka...v ten den sa nam stali len dve nehody...odvtedy sa pekne pyta aj kakat len neviem bojim sa v noci ju nechat bez plienky 😀 ale uz by bolo nacase za dva tyzdne bude mat dva a pol roka 😀

mukky
27. feb 2010

adri neviem sa vyjadrit k teme lebo som to neprecitala cele prepac,ale viem ze keby som doma nemala oporu muza,bol by lenivy a povalac,nepomohol by mi v nicom,dietatko by stale nespalo a uz aj ono by bolo unavene a vycerpane,asi by som pristupila aj k nejakemu pre neho vhodnemu prostriedku ktory by mu pomohol aby sa ukludnilo,samozrejme pod dohladom lekara a nie vzdy a casto...a to nie je zlyhanie,ale vycerpanost a unava,ako sa ma potom maminka tesit z noveho dna...?a verila by som ze je to len docasne a vsetko prejde..

mukky
27. feb 2010

ozaj nemam to precitane cele tak neviem...ale nenadavala by som dietatku ako zakladatelka temy ani nim netriasla..skusila by som pomoc hladat u rodiny,nech mi pridu pomoct,alebo zmenila prostredie,zvyky cez den,zasla za lekarom preco dietatko place a ci nie je ina pricina...napr,ked babo place a leží,moze sa jednať aj o zapal ušiek...

mukky
27. feb 2010

bejby hej 😀 postu..tak super,aj ja to musim vyskusat na drobca 😀
sikovna je tvoja princezna

mukky
27. feb 2010

lebo to mamina potom nežije len prežíva....

bejbypd
27. feb 2010

no ona je taka zlata,taka huba nevymachana po mne a rozumna po depkovi 😀 alebo oboje po mne? 😀 sak aj savierko je sikovny,to miska este neovlada vlajky 😀 ja som toho nazoru ze kazde dieta ma svoj cas na ten nocnik... 😉 no uz naozaj idem lebo zajtra budem zase pribrzdena ked sa nevyspim co ak nahodou v hokeji vyhrame a budu mi zvonit depkovi kamarati uz o siestej rano? 😀 dobru noc prajem a prijemne sledovanie posty 😵

mukky
27. feb 2010

bejby 😀
a to opat sa hraje kokej?kto,kde,s kym? 😀 😕

bejbypd
27. feb 2010

my o medailu s finmi o bronz 😉 a uz ticho! spim 😀

adrianka0001
27. feb 2010

mukky ja s tebou uplne suhlasim len mi ide o blbu pointu, ze clovek sa chce vyrozpravat cez internet aby nasiel nejake vychodisko a namiesto toho tam najde len opovrhnutie a ziadnu normalnu radu,si vies predtavit ze by si bola na jej mieste,chytas sa poslednej slamky a tote dokonale ta este zjebu? prepac za vyraz ale mam toho dost to neznamena ze s nou suhlasim ale urcite jej na povzbudenie neposlem spravu aby si z decka urobila mrzaka ,skoda ze nemas cas si precitat tieto prispevky pod touto temou

mukky
28. feb 2010

bejby 😀

adri nikto nevie,co kto ako preziva,kto aky je citlivy,co kto prezil...nikto sa nevie vzit do nikoho koze..to je to..mozme len skusit si domysliet a predstavit ake by to bolo..

juliagregor
28. feb 2010

adrianka tak ty ma dodrbávaš si úbohá, keby si čítala celú tému a môj príspevok, tak by si takéto bludy zo seba nevypustila a myslím, že si len dalšia, ktorá sa prihlásila, aby si ventilovala svoje neviem čo....
a mimochodom som dobrá mama a dokonalá manželko 😀

juliagregor
28. feb 2010

babenky prepáčte mi, že som vám tu takto vlietla, ale ozaj sa nedám urážať... 😠
všetkým prajem pekný deň

vinifera
28. feb 2010

Ćaute babule!
Som Vás dočítavala ešte o pol jednej v noci keď som došla domov. Ale už som nemala energy odpísať.
Boli sme posedieť v bare. 3 páriky. Také zvláštné kombinácie ľudí ja viem spájať. Ale zabavili sa všetci 😉 Takže super.

vinifera
28. feb 2010

Ozaj bejby k tomu upratovaniu. Nakoniec to skončilo s počtom izieb 8 plus chodby, wc ká atď. Ale radšej dám doporiadku celú chalupu ako by som mala variť 🤐 Keby sa mi takto dorútila návšteva ráno o 7 mej tak by som sa od nervov asi šla vyziapať na nejakú lúku - inak by som ich asi pohlušila. No a u mňa by boli asi na chlebe a nejakej obloženej mise.

mukky
28. feb 2010

ahojte kočice,
akurat som zapla mojho milenca/notebook/sadla som si ku kavicke,malý si číta v stolicke leták dracika...dnes sme este nezapli tv/ rozpravku/tak som zvedava kolko tam vydrží sediet 😝 asi mu pojdem rychlo nachystať chlieb 😀

no super,vydrzal tam minutu a uz chcel lietať 😝 tak som zapla rozpravku,dopijem kavu a idem sa rychlo najest ked sa dá... 😀
ale inak dnes bol zlatý,kludný..aj mi dovolil nalozit pracku bez toho a by v nej bol minimalne 5 krat za ten cas 😀

potom este rychlo urobim tortu svagrine,obed mam zo vcera aj drobec..a este nemam pre nu zabalený darcek.. a vy co dnes?

mukky
28. feb 2010

aj mne uz treba poriadne vsetko poupratovat,len to keby malý nebol doma by bolo optimalne...ale ked ja na dlho ho nechcem davat nikde,lebo chytam šoky ako minule zo svokry a mojej mamy 😕 🙄 ja neviem ci to ja som vadná ci co..viem ze prehanam niekedy v tej opatrnosti...ale viem aký je malý,co robi a ako treba na neho striehnuť..no ale to minule ma nastvalo..mame som to vytmavila riadne 😔 😔 😀 a to s nim mala byt len chvilu co sa najem u babky...a svokre som nepovedala takmer nic ale som myslela ze ma trafí 😝

vinifera
28. feb 2010

A mukky čo sa stalo. Napíš a prehodnotíme či si alebo nie si trafená 😅