Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
7. mar 2010

baby viete co by som si priala?jeden celý den len tak ležat a lenosiť v posteli a prespať celý den a nič nerobiť 😅 ,to by som strasne chcela.. 😀 😀 ale to sa mi snad uz ani nepodarí.. ☹ 😀

mukky
7. mar 2010

savierko uz hodinu strajkuje v postielke a nespí..asi 4 krát si dal dole ponožky,uz sa aj pokakal medzi tým a stale nespí..uz pomaly aj hladný bude ked nezaspí 😀 ..

nikollette
7. mar 2010

Som volala akurát s kamoškou, čo som o nej minule písala, že jej malá je tak stará ako môj, a má nábeh na ekzémy, a sa jej pýtam či dnes nedojde, a ona že sú v nemocnici... že malá sa po celom tele vyhádzala červeným ekzémom... robia vyšetrenia a nevedia že z čoho to je ☹ 😝
Ale že je to nebezpečné, nakolko to môže prejsť na organy, čo čo mi to vravela ☹
No hrozné... s tými ekzémamy 😠 😠 😠

nikollette
7. mar 2010

Mukky, mne by sa to podarilo to lenosenie, ale asi by som sa nudila celý den iba v posteli 😅

Ja som mala minule strašnú chuť na to toffife, tak mi mp kupil, a som s prepáčením zožrala celé balenie na posedenie. Mp dostal jednu 😀 😔

Mne drobec akurát sám zaspal...

A u pekne spinkáva vo svojej postielke. Má ju síce hned vedla nasej, aby nás cítil.

nikollette
7. mar 2010

Mukky, kam si zmizla 😕
Si mi narobila zasa chuť na sladké 😅

nikollette
7. mar 2010

Baby nikoho tu niet? 😕
Ja mám dnes free... mp navaril, upratal, malý ešte stále spinká.. Keď sa zobudí, bere ho mp von, a potom k svokrovcom. Ja ostanem doma. Dám si kupel, budem relaxovať. Vycapím sa pred telku.. A niečo dobré pojem...
Už mám chuť... ma nebaví si furt odriekať... 😝 😅

vinifera
7. mar 2010

mukky ja mám dnes taký oddychový deň. Malý je stále u svokry. Tak som bola ráno akurát nakojiť. A odvtedy h..o robím.
Bože Nika nestraš ma - že sú v nemocnici. Malý má tiež ten ekzém infikovaný. Tiež to má červené.

nikollette
7. mar 2010

Vini, nechcela som strašiť ☹
len som ju spomenula, ako oni dopadli... som to dnes ráno zistila, ked som jej volala, či neprídu s malou. Na to odpoveď že sú v nemocke, lebo to má zlé ☹ robili jej vyšetrenia, odbery a všelijaké testy.. ešte nevedia z čoho to má...

nikollette
7. mar 2010

Vini, sme na tom dnes podobne. Ja tiež oddychovka...
Inak tvoj p robí aj v nedelu?

nikollette
7. mar 2010

Bejby, pozrela som fotky. Malá je velmi zlatá. Pekné dievčatko. Asi ako mamina 😉
Aj ty si kočka 🙂

vinifera
7. mar 2010

Išiel dnes do Rakúska. Pre jedno auto. Pôvodne som mala ísť aj ja. Ale šiel nakoniec iným autom tak sa nedalo.
A inak robí aj v nedelu. Bazár máme otvorený celý týžden. Aj ja som tak robievala.

bejbypd
7. mar 2010

jeej no dakujem som sa az zacervenala 😵 Nikol tebe ta rimmel neda pokoja meduza jedna protivna 😠 😀 vini myslim na vas s tym ekzemikom hadam sa to tomaskovi zlepsi 😉 a ja tiez oddychujem ale este sa dnes chystam na velke upratovanie...mam nejaku na houby naladu neviem z coho 😖

nikollette
7. mar 2010

Bejby, aj ja mám občas zlú náladu, a pritom ani neviem z čoho 😕 😅
to sa občas stáva 😀

Vini, ty brďo... takže on nemá žiadny voľný den v týždni? 😒

nikollette
7. mar 2010

A naša Mukky je kde???

nikollette
7. mar 2010

Baby, dnes mám free day, a tu skoro nikoho celý deň....

adal
7. mar 2010

nikoll, no to bude asi tým, že my to šťastie mať free day nemáme 😀

nikollette
7. mar 2010

Adal, hm možno 😅
Dnes je celý den tato s drobčekom...
mne povedal že mám dnes relax, tak zabíjam nudu... 😎

mukky
7. mar 2010

ahojte..je tu niekto?
adal 😀
no a ja som mala dnes taký den ze vyzerám takto 😠 ,ani som nemala pisat zeby som bola rada celý den prespala a polenosila 😒

mukky
7. mar 2010

nikoll som ti zabudla napisat ze mm si kupil nokiu 5530 expressmusic /na nervy mne- zase taký telefon si kupil co je dotykový/
som poslala teraz 2 sms /sutaz miss /tak mohli by ma vyzrebovat nech nieco vyhram..a ne ako vždy džuru z koláča 😝 😀 🙄

mukky
7. mar 2010

aj moj mm robí niekedy v nedelu ak mu vyjde smena,ale je zase casto doma co je super.. 😅 😝

vinifera
7. mar 2010

áá adal už vie že bude chlapček. Gratulujem!

mukky
7. mar 2010

adal 😀 😀 😀 jééj,no co som ti vravela ze mam citak ze to bude opat chlapcek? 😀
do tretice bude mozno dievcatko 😀 😅 /hlavne nech je zdravy a krasny a budes sa mat super,tolko chlapov sa bude o teba starať 😀 /

mukky
7. mar 2010

vini to máte svoj ten bazár,nejak som nepostrehla..niečo si spomínala ze niečo vybavujete ale uz si nespomínam..

mukky
7. mar 2010

moj mm bol tiež kupovať naše auto v Nemecku/Bremy/ a kamarátovi bol v Holandsku kupovať.Ceny sa nedaju s našimi porovnať a hlavne auta su v super stave,tam nie su take cesty ako u nás-sama jama 😝

adal
7. mar 2010

ahojte dievčence, ďakujem za gratuláciu, no ak sme dobre ja a pán dr. videli medzi nôžky tak je to chlapček 😀
Troška sú problémy, bola som v nemocnici, ale snáď všetko dotiahneme do zdarného konca 🙂

mukky, žiadne do tretice nebude, stačia traja chlapi čo sa budú o mamču starať, teraz si Ty na rade 😉

Vini, malý drobček to má rozsiahle, bola si na kožnom ? A naozaj, v lete more ☹

mukky
7. mar 2010

adal ahoj moja zlatá,vsetko ok?..nestaš ma.. ☹
adal,ále bude 😀 😅

ja už sa teším k moru,ideme v auguste na 14 dní,tam naberiem opať energiu,celé roky ked sme boli este len s mm som more odmietala a nikde nechcela chodiť,ja truba.. 😝

vinifera
7. mar 2010

adal na kožné chodíme a ideme aj zajtra. A už sú možné aj z krvi robiť testy. Tak by sme poprípade mohli zistiť na čo je alergický. Poprípade čo to zhoršuje. Už som z toho na prášky. ☹
Mukky bazár ešte nie je celkom doriešený. Ale časom by to malo byť naše.

mukky
7. mar 2010

vinifera uvidíš bude dobre,zistia mu co mu robí zle a potom uz bude po problemoch...podla toho co si písala ide o potravinovu alergiu ☹
vinifera tak nech vám to vyjde/len potom tam bude tvoj uz asi aj spávať 😀 😒 /

mukky
7. mar 2010

bejby a kde sa ty flákaš? 😀 a počuvaj,som ti zabudla povedať minule ze urcite by ti šli aj iné ferebné odtiene ako hnedé ktoré len používaš 😵 na očička myslím 😀

a špirála opať rypala do nikol? 😕

nikollette
8. mar 2010

Čavte kočky 🙂