Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

mne uz to ani nie je luto,ved clovek si zvykne na wsetko .
a pokial ide o drobceka,tak ten je ttaky certiiik neposlusny,ma svoju hlawu
Idem ja s malym von kym je pekne,som zvedava,ci bude ticho aspon pol hodinu,lebo v poslednej dobe mi vresti v kociku o106

nikollette
17. mar 2010

Ideme aj my von.
Aspon na chvílku, aj ked nie je bohvie aké počasie. Ale trošku treba.
Potom nakuknem.

Dúfam že už aj Mukky sa zobudí 🙂

cestovatelkaandrea
17. mar 2010

baby mame vysleky - drobec nema parazita. teraz cakame na vysetrenie u pediatra v nemocnici. potom budeme mudrejsi.

vinifera
17. mar 2010

No tak to je super Andrea. 🙂

Ahoj zuziiiicek!

Tak sme dali obed. Idem čo to popratať.

cestovatelkaandrea
17. mar 2010

Vini ale ked mu v nemocnici pridu na to, ze ma trebars alergiu na lepok tak mi do smiechu nebude... potom je parazit prijemnejsie zlo. zbavis sa ho a hotovo ☹

vinifera
17. mar 2010

Andrea tiež neviem na čo mi krpatý reaguje. Tiež ideme o mesiac k alergologičke. Takže sme na jednej lodi...

nikollette
17. mar 2010

Andy tak dobrá správa nie 😉 Bude to OK 🙂

Ahoj Vini... ako?
Malý má už OK ten ekzém?

NO boli sme na dvore. Ale hlava ma bolí 😝 sa mi nechcelo za malým behať.. aj zima je 😖
Dnes som nejaká nijaká 😔

zuziiicek17
17. mar 2010

Aj my sme uz doma... 😒 maly mi vonku vrestal pol hodku ,potom som ho dala sadnut a bol pokoj,asi by som nemala ,ale co mam robit,ked on lezat nechce,aj doma sa vsetkeho chyta ,aby si mohol sadnut?

zuziiicek17
17. mar 2010

nikoll dakujem,aj ja som pozerala na tvojho drobca.velmi je peknucky 🙂

nikollette
17. mar 2010

Vozíte sa už v šporťáku?

vinifera
17. mar 2010

No tak mne nečakane volal svokor že si ide pre krpca. A že či sa ešte stále kojíme. A že by sme sa už nemali lebo už je veľkký. No tak by som mu dopriala ho mať takého urevaného ako napr. túto noc. Keď nič iné ako cicky nezaberá. By ho aj on nakojil keby sa dalo 😝 😠

Nika inak s nejedením to bude asi ovzduším. Lebo šak môj krpec ma v inom prípade ide aj so stolom zjesť. Ale teraz už tretí den je tak pomenej a už pri tom vymýšla. Tak to snád prejde.

nikollette
17. mar 2010

Vini tak možno... lebo aj Chris biedne papá posledné dni...
Tak budeš mať free.. Onni ho mávajú dosť často však? Myslím svokrovci 😉

vinifera
17. mar 2010

No freee až tak nie. Bola som si povysávať auto. A idem čo to popratať. A musím celú sedačku odiahnuť lebo som ešte stále neprišla na to kde sa susedov mačiak vychcal tak to idem nakomplet poumývať. A ak mi to tu bude stále smrdieť tak to najbližšie poumývam tým kocúrom 😠
Ja som inak hus trafená. Ked mi zoberú malého tak nie že by som sa šla niekde vyvenčiť. Ja idem upratovať....
Svokrovci si ho berú ked sú obaja doma. To je cez víkend a ked je tu svokor lebo ten inak robí v CR na týždnovky. Hej si ho užívajú. Lebo si svokor svoje deti neužil. Lebo ked mal starší 6 mesiacov a mladší bol len v bruchu tak sa rozviedli so svokrou. A vrátil sa k nim až ked mal starší (MP) 6 rokov. A žijú spolu až doteraz. 🙂

zuziiicek17
17. mar 2010

no ,uz sme zacali koli tomu,ze nechce lezat.
Moj drobec je tiez taky nevystaty teraz pri papani,na obed ani za svet,ibva vecer kasicku spapa aj to s problemami,pretoze on musi papat pomocou ruk,takze ziadna slava 😀 😀
Vinifera co by som ja dala za to keby mi ho na chvilu niekto vzal 😀 😀 😀 ,ale veru kojenie je kojenie,ked ma misko zlu noc,tak je od druhej rana prilepeny na cicke.Aspon ze sa pri tom da spat 😀 😀

nikollette
17. mar 2010

Vini utri šťanku, a chod sa vyvenčiť. Na kávu, na nákup (niečo pekné pre seba, či malého) alebo tak... 😉
Mne malého nezvykne skoro nikdy nikto strážiť. Fakt len výnimočne, a málokedy... ako mal by kto, aj by chceli, ale ja radšej nie. Som rada s ním. Už ked si ho niekto vezme, že ho berú na prechádzku na hodinku, už mi chýba, sa na neho teším 😵

vinifera
17. mar 2010

Nika ja by som rada - ale ja do riti neviem kde sa ten kundrák vyhccal. Už tu chodím od večera jak polovný pes hladajúcu a nuchajúci s nosom nalepením na podlahe a neviem to násjť☹(((((

zuziiicek17
17. mar 2010

Mozno sa mu to podarilo na viacerych miestach

vinifera
17. mar 2010

To by nestihol bol tu chvíľu. A smrdí mi len jedna časť obývačky. V podstate okolo rohu gauča. Takže musím odtiahnuť celý gauč. Ešte že tu nemám textílie. Tak dúfam že ked všetko pozmývam tak to bude OK.

nikollette
17. mar 2010

Zuzi 😅 😅 😅 😀

Vini umy všade, a chod sa potešiť, odreagovať. Nie len doma drhnúť 😉
Išla by som s tebou, a by som ťa zaučila do tajov nakupovania 😀 😀 😀 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

Tak to mozno este stihnes ist niekam von sama 🙂 No ja by som sla konecne niekde aj sama.Niekedy mi to uz lezie na nervy ,ze som s malym 24/7

nikollette
17. mar 2010

Som dnes jedla troška zemiakovej polievky a jeden a pol rohlíka.
A teraz musím čakať až na večeru 😝 😝

vinifera
17. mar 2010

NIka ja by som nakupovala keby bolo za čo 😎

cestovatelkaandrea
17. mar 2010

baby ja vam tak zavidim, ze mozete aspon okolo toho gauca pobehovat, alebo ist von. mne je tak zle, ze po robote len lahnem do postele ☹ a budem dufat, ze to do zajtra prejde.

vinifera
17. mar 2010

Andrea poť vyčistiť gauč ja si za teba ľahnem 😀

nikollette
17. mar 2010

Ja zas rada ťahám malého všade s nami. Aj ked ideme do NC, nakupovať, do hračkárstiev, najesť sa, a nebol by tam malý, to by nebolo ono. Ako keby mi chýbala jedna ruka 😅
Ja chodím vsade halvne kvoli nemu. že sa zahrá v detskom kútiku, pokukáme hračky, pobežká si, stretne detičky a tak 😉

Vini, sa furt sťažuješ. Ved máš materskú, popri tom predávas na mmb veci🙂
a tvoj chlap musí pekne zarobiť, ved je v kuse v robote, sa obracia, až do noci. Aj cez víkendy...

Netreba mať vždy plnú penaženku a neviem kolko stovák eur, stačí aj pár, len sa tak potešiť, aj ked len maličkostou.

nikollette
17. mar 2010

A z čoho ti je zle? Si chorá?

cestovatelkaandrea
17. mar 2010

Vini neviem ci by si chcela mat to co ja 😅 kazdu chvilu ma picha v pravej strane podbruska, ked nieco zjem, tak ma o pol hodinku z toho napina. dnes som napr. ani palacinky nechytila, lebo ma hned naplo. velmi malo jem posledne dni.vcera som bola aj na pohotovosti, lebo doktor si myslel ze je to slepak. ale v nemocnici nic zle nevideli ani z krvi, ani z mocu ani zo sona...skontrolovali vsetko co sa dalo so sonom a nic. poslali ma domov s bolestami a povedali, ze mam zrat pirule od bolesti par dni a ked to neprejde tak mam ist znova k lekarovi.
tak len tichucko sedim na ritke v robote a predychavam. ubija ma to, lebo ja som dost aktivny clovek.

nikollette
17. mar 2010

Tak nech ti to prejde čím skôr 😉

zuziiicek17
17. mar 2010

Veru ,treba tu chorobu rychlo vyhnat,oddychni si 😉

nikollette
17. mar 2010

Zuzi, ak sa môžem opýtať, tvoj priatel s vami nebýva?
Aspon ti prispieva a malého?