Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

womenne
23. mar 2010

Vini prosim ta pošli mi linka na tu pani čo ti neposiela autosedačku ja idem buduci tyžden objednavat tak nech si dam pozor oki? a nepozerala si v podmienkach kolko ma dni na doručenie?

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

vsak pockaj ked budes tehotna. ja mam koleginu a ta caka druhe baby a starsia dcerka ma 2 roky. vravi ze je to dost narocne. hlavne fyzicky.
ja som chcela vzdy 4, len neviem kto ich za mna odrodi 😀

vevusiatko
23. mar 2010

🙂 no toho sa bojim aj ja ja potrebujem vela spat
porodu sa nebojim ten bol v pohode skor de o peniaze 😒 raz chcem detom aj nieco nechat a nielen dlhy dve su tak akurat 😀 teda uvidime podla financii 🙂

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

toho porodu sa nebojim ani ja, len po nom som bola dost unavena. celkovo prvy pol rok som bola unavena. hlavne ked som sa po 12 tyzdnoch musela vratit do roboty 😝 😝
co sa tyka penazi, mas pravdu. my uz teraz setrime drobcovi peniaze na skolu a ak bude chciet aj na univerzitu budeme odkladat. strasne drahe veci mu nekupujeme a ani vela hraciek ale zas nejake haraburdy a nekvalitne oblecenie tiez nema. ani si to nemozeme dovoliet, lebo ma citlivejsiu pokozku... my by sme financne zvladli hadam aj tie styri deti ale je to dost narocne aj fyzicky a psychicky . a hlavne predstava, ze som v praci od 8-17 a styri deti doma je pre mna tazka.

vevusiatko
23. mar 2010

ja sa bojim prvych dvoch mesiacov kym si ako tak zvyknem 🙂 veru ja sa tej buducnosti deti bojim bohuzial peniaze treba financne by sme zvladli viac deti ale asi by som im nemala raz co zanechat ☹ a mozno ano budem milionarka
Inak ospravedlnujem sa za chyby ale pozeram tv a robim vsetko mozne aj nemozne pri pisanio 😒

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

to je ok s tymi chybami, su tu ovela horsie pripady po ktorych sa to co pisu, citat neda. ved aj ja robim chyby.
no tie peniaze su vzdy dost velky limit. my napr. teraz musime mysliet na hypoteku, ktoru si chceme zobrat. normalny dom v radovke u nas v Holandsku v dedine kde byvame stoji okolo 225-250 tisic eur.
prave kvoli tomu co pises manzel by rad mal tiez iba dve a mozno tretie neskor, podla situacie.

vevusiatko
23. mar 2010

Fuuu tak to je dost ale zase mate lepsie platy nie??

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

to je pravda, platy mame ine 🙂 keby som sa chcela vratit na SR po par rokoch tak mame dost penazi, lenze my sa vratit nechceme 😀
neviem ako by som to povedala, ale som tu spokojnesia, menej nervozna, unahanana... asi to bude zivotnym stylom. napr. v praci ma nikto nebuzeruje a pod. su radi, ze robim tak ako robim a vedia to ocenit... ale je tu aj kopec veci, ktore nikdy neprijmem aj ked tu budem zit 20 rokov.

vevusiatko
23. mar 2010

To chapem isto to tam ma vyhody aj nevyhody 🙂 Nic nie je dokonale

vinifera
23. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=106767
Toto je tá pani. Už 2.týžden som písala že kde trčí sedačka. A odpísala že dodávatel nedodal zelenú ako som chcela. Nech si vyberiem inú farbu alebo iný model. Tak som si vybrala. A neprišla ani tá. A zatiaľ ani neodpovedá 😠

Andrea - myslím že boli Vianoce. Sme sa stretli u spoločných známich. Videla som aj tvojho muža a krpca. 🙂ale som tam akosi dlho spala. Takže ke´d som sa zobudila ste boli na odchode. Tak sme hodili len pár slov.

Ja som nechala krpatého hore u maminy. Som dnes zvládla až dva čaje a jednu hrušku. Idem si ľahnúť.

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

No to je fakt. mne je akurat niekedy dost luto, ze Damian nie je s nasou rodinou moc v kontakte. ale hadam ked bude starsi tak bude so babkou a dedkom castejsie.
Kde ste nasli meno Dragana? zaujimave meno, lubi sa mi.

Vini a neboli tie Vianoce Velka Noc. Lebo na Velku Noc budem na SR 😀 a co ty vies, mozno motyka vystreli a my sa stretneme. Oddychni si, "teta cervena" je neprijemna navsteva.

vinifera
23. mar 2010

Ja nemám tetu červené. Ja som si včera pokazila žalúdok.Dnes mi je nafigu a stále hnačkujem 😖

vevusiatko
23. mar 2010

Dakujem, ja som mala kamaratku Draganu tak podla nej som vybrala meno 🙂)
Ty mas manzela Holandana? alebo slovak ?

nikollette
23. mar 2010

Zato ja mám tetu červenú od dnes 😝

vevusiatko
23. mar 2010

ja by som mala tiez dnes dostat ☹ Niki mame vela spolocneho 😀 😀 😀

nikollette
23. mar 2010

Vini, my sme chceli od nej kočík...
Len nakoniec vysvitlo, že nestojí tolko za kolko ho mala uvedený, tak potom chcela uhradiť Kuriéera co bolo z česka okolo 12eur, ale za tolko sme už dostali ten kočík aj tu, tak sme ho kúpili osobne...
Ale hodnotká má dobré, tak neviem... mne odpisovala skoro stále a hned... každý den....

nikollette
23. mar 2010

Veve, veru 😅 😀

A video som stále nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

Vini tak to je este horsie. Coze si pojedla? Ja som mala raz taku brusnu virozu, ze porod bol prechadzka ruzovym sadom oproti tomu.

Vevusiatko manzel je Slovak. A je Dragana v kalendari? Ja som asi divna ale ja mam rada, take neobvykle mena.

Niki a mne vcera skoncila 😀

vevusiatko
23. mar 2010

ja ti to poslem na mail uz mam konecne g mail len neviem ci to prijme take velke video 😀 😀 😀

nikollette
23. mar 2010

Pošli, pošli.. vieš že som zvedavá ako Keliška... som zvedavá na toho Šimka 😀 😀
či je to ten čo myslím ja 🙂

vevusiatko
23. mar 2010

Nie nie Draganka nie je kalendari ale nieco ako meniny ma 4 novembra 🙂 takze vtedy oslavujeme 🙂)
Ja chcem synceka Simeona alebo tomaska 🙂 aj mne sa pacia neobvykle mena.

vevusiatko
23. mar 2010

Niki moj bol Krizko 😀 skusim to na pokec mail poslat 🙂

nikollette
23. mar 2010

Do kelu, vlastne Krizko... viem, len si to vždy mýlim...... 😅

nikollette
23. mar 2010

čakáááááááááááám 😀 😀

vevusiatko
23. mar 2010

hladam Cd 😀

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

manzel chcel mat kedysi Kolomana ale nakoniec sme sa rozhodli pre Damiana. cela rodina bola prekvapena, lebo je to dost neobvykle meno pre nich...
to by bola sranda keby sme mali druhe dievca a deti by sa volali Damian a Dragana 😉

Niki ty si maniak na nakupy, porad. Co si myslis o topankach www.liliputi.sk?

nikollette
23. mar 2010

Už som úplne zvedavá.. mi to pripomenie pôrod... škoda že ja ho nemám natočený...
ale vtedy by som mp nedovolila natáčať asi... a teraz by som si to tak pozrela... si to vôbec nepamatám 😅

nikollette
23. mar 2010

Andy, ja s nimi nemám skúsenosť, tak neviem poradiť...
Ale vyzerajú pekne, a aj pohodlne... a že vraj sú na ne dobré recenzie na tú značku 😉

vevusiatko
23. mar 2010

damian je krajsie ako koloman 🙂 Aspon mne sa paci Damian 🙂
Niki ja som tiez nedovolila chlapovi tocit len som mu nadavala 😀 😀

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

veve ty ides poslat Niki svoj porod?