Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
5. apr 2010

X krát som mu povedala že mi to vadí. Ale stále si myslí že on má pravdu. Aj napriek tomu že vrátane mna mu všetci tvrdia opak.

vinifera
5. apr 2010

No malý je bohový. Chodí si tu okolo s novým vysávačom a robí brrrr brrrrm. 🙂)

e.vacka
5. apr 2010

vini: kokoos,tak to mas fakt tazke. Hlavne kvoli malemu. Fakt neviem ako by som to riesila...asi si bohuzial musi narazit hubu,aby to pochopil.

mukky
5. apr 2010

ahojte,
vini nad tvojou poznámkou som sa len pousmiala,nie som ofučaná 😀 odkial si to vzala?
ako som povedala,nevidíš do hlbky problému a nechápeš alebo ma nevieš pochopiť,si iná povaha ako ja a inak sa nás dotýkaju rozne veci,situacie to je všetko...

myslím si že ty máš nad svojim priatelom navrch...ak vravíš že ani peniaze ti nedáva.alebo skor minimum,skusila by som ho naozaj aspon na 3 dni vyhodiť z domu ,ak s ním nie je reč,napísať mu na papier čo ti vadí a čo ti prekáža,ako by si to asi chcela a mozno mu "vyliať " dušu
podla mna vieš byť samostatná a ak by aj trucoval na pár týzdnov ci dní a neprišiel by,tak by si skusila poprosiť o financie mamu napr.aspon požičať
priatel by sa ti iste vrátil,lebo kde inde by sa mal takto ako prasa v žite..

treba si porozmýslat a zvážiť toto všetko a pokial sa nezmení riešiť to...si ešte mladá,možes s este najsť partnera ktorý bude myslieť najprv na teba a tvoje dieťa a tak až na seba..

takto by som to spravila ja,i ked laska je slepá a to vieme všetky...už to bude len horšie,pokial už teraz robí to čo robí
toť moj názor

mukky
5. apr 2010

čo ste dnes robili?
my sme boli u segry,šla na vikend k manželovi do domu aj s malou,potom sme boli u prababky a babky,dosli sme domov okolo 14.hodky,malý spinkal potom cca 3 hodky,mm šiel do prace..
ja konecne pijem kávu,perie mi práčka a este aspon 1 varku by som chcela dať prať a zacať baliť veci,nech toho nemám zajtra vela,este pojdeme dokupiť nejaké flašky pre chlapov na návštevu
jedla som len ráno u segry,mm aj u mojem mamy a len fučal 😀 ani neviem čo si zobral na desiatu do roboty,sme spinkali..a či vobec niečo 😀

nikollette
5. apr 2010

Ahojte maminy...

Nemám nič dočítané, takže neviem reagovať, ale dočítam určite...
My sme asi pred hodkou došli home. Najprv sme boli tu u svokra s malým akože šibať, potom u našich v senci, a nakoniec BA u svokry a prababky... A potom ešte Eurovea a Polus center 😅
Malý si "vyšibal" od každého peniažky, hračky, plyšových zajačikov, autíčko, kinderká, kopec sladkostí (čo aj tak my zjeme 😅 )
Unavený bol riadne.. už spinká dávno....
My ideme pozrieť show dance a potom Borata 😀
Sme všade len jedli a jedli... a ešte aj mekáčom sme to zaklincovali 😝
Ma brucho bolí.... 😖

Idem dočítať.... 😉

nikollette
5. apr 2010

Vini, to mi je ľúto s tým tvojím p ☹
že s tým nevieš nič robiť, ani pohnúť ním, aby sa v niečom zmenil 😒

mukky
5. apr 2010

nikoll ahoj,a co ste boli dnes kuk v NC? 😕 😀
coalebo kto je Borato? 😀
bože niki,este aj v mekáči ste jedli? 😀 vy asi máte nejaku pásomnicu 😀 😀 😝
a ja som taká hladná,zase som len ranajkovala u sestry a od vtedy nič okrem vajka a zajaca cokoladového 😀 🙄

zuziiiicek17
5. apr 2010

Mukky Borat je film 😉 perfektna komedia,trosku stupidna ,ale bohovska 😀 pojde na Jojke po showdance

zuziiiicek17
5. apr 2010

Inac,ja som sa dnes uplne nechutne prezrala,fuuuj 😀

nikollette
5. apr 2010

Fuj, ale teraz som menej jedávala posledné dni, ale dnes som to teda dohnala 😝

Borat, pôjde na Jojke po show dance... taký šašo, v tango plavkách... taký smiešny je 😅 komédia to je 😉

Ja vyberám tetko... dve už mám čo chcem, ešte tretie, čo si dám na zápestie...

mukky
5. apr 2010

zuzka aha 😀
kde si bola??nezvyk 😀

idem povešať haldy prádla a potom prídem..

ale dnes bolo skaredé upršané počasie 😝 teda na východze 😝

zuziiiicek17
5. apr 2010

😀 mp hral poker a ja som pozerala Showdance,nudila som sa.Este som aj mrchu dostala 😒 cize mi je zleeeee 😒

zuziiiicek17
5. apr 2010

Niki,a ake uz mas ?Ja by som si uz tiez chcela dat,ale musim pockat,kym nebudem kojit 😉

nikollette
5. apr 2010

Nemám ešte.. Ale idem si dať meno malého (Christopher), dalej moje motto (only god can judge me), a este na zápestie také maličké srdiečko s krídlami (s mp si chcem dať niečo rovanké) kedže sa voláme anjelik tak preto asi to...
Mp má na krku, a na predlaktí moje meno 😀
A ešte chce meno malého a ten spoločný znak akú budem mať aj ja...
A bud. leto chce aj na nohu, aj na chrbát niečo obrovksé... 🙂

nikollette
5. apr 2010

Myslela som že dve už mám vybraté čo chcem..
a chcem si to dať spraviť všetko naraz, nech to mám za sebou 😀
Asi tam odpadnem, ja sa bojím ihiel 😕 😝 😖

zuziiiicek17
5. apr 2010

Ja som chcela pismeno M ,nejak pekne ,alebo maleho datum narodenia.Pismenko by som si dala za ucho ,datum neviem kde.Ale som chcela este taku ciernu macku...lebo ta prezije vsetko...ako ja 😉

mukky
5. apr 2010

to čo ide za chuj.vinu 😀 😀 😀

zuziiiicek17
5. apr 2010

😀 😀 😀 borat 😀 😀 😀 ten stupidny ,ale bohovsky film 😀 ked sa chces bez rozmyslania zasmiat,tak si to pozri,i ked ten sk dabing je hrozny 😒

nikollette
5. apr 2010

Ja som to už videla, kravina 😅 😀

zuziiiicek17
5. apr 2010

Ja som to uz tiez videla,ale da sa na tom zasmiat,ak nemas prave chut na inteligentny humor 😀

nikollette
5. apr 2010

Asi tak 😉

mukky
5. apr 2010

nebaví ma to,idem kuk co ide inde,zbezne pratať a este dosadiť zvyšné kvietky-semienka na balkon..nejak mám vela energie a mám chuť pucovať byt 😀

zuziiiicek17
5. apr 2010

Mukky pozicaj aj mne tvoju energiu 😀 ja som mrrrrtva...asi idem spinkat,lebo vidim uz len na pol jedneho oka 😝 😀

vinifera
6. apr 2010

Čaute ženy. Tak malý zasa vrešťal. Už odfukuje. A chlapa som pustila do postele lebo som nemala silu ho odtiaľ vyhadzovať. Teda ako na slová nereaguje a nie som vzpierač aby som ho odtiaľ zgúľaľa. Aj mu docvaklo že prestrelil. Aj sa snažil vtierkovať. Ale sa tvárim že mám na saláme. Akurát že má pozná lepšie ako vlastnú riť. Tak mi to asi dlho nebude vychádzať. 😅

vinifera
6. apr 2010

Jéééédleyyy kde ste všetky?

zuziiiicek17
6. apr 2010

Ahojte 🙂 Maly sa dnes zobudil o pol siestej 😠 😠 😠
Vini,cize toho svojho chlapa ani nepotrestas riadne ?Myslim ,ze tym sa nic nevyriesi,len sa utvrdi v tom,ze cokolvek urobi,aj tak mu odpustis 😖 ale je to na tebe,drzim palce,aby sa to zlepsilo 😉
A fakt,kde su osttne ?

wandeirra
6. apr 2010

caute zeny 🙂

vinifera
6. apr 2010

zuzicek ja sa fakt snažím - chodím akože ofučaná. Nebavím sa s ním. Ale mi proste na očiach vidí že už nie som nasratá. 😒 Asi si dám slnečné okuliare.

lenka_66
6. apr 2010

caute,

citam tak zbezne bo neako mam hyperaktivne dieta v poslednom case 😉

vini, ale teba som docitala ved sme cakali co bude.drzim palce ak uz bude atopik tak aspon neaka lahsia forma bez kadeakych pridruzenych komplikacii.

mukky , tu gulu na pranie ci co za link si to dala predavaju aj pred pokladnami v carefur.(ak si tam od vtedy nebola a nevidela si)