Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
14. apr 2010

Capačky som moc nevídala. Jedine vo vybraných detských (teda bábätkovských obchodoch) alebo v Tescu (cherroke)
Vlastne aj v humanicu..(napr. adidas,či nike capačky) MY sme mali capačky od 3m.. adidas, nike... ale pár sme mali aj z cherroke, len tak do kočíka...

zuziiiicek17
14. apr 2010

Už mi napísala jedna kočka tu z koňa,že mi predá.Nové,veľmi pekné za 3,50€ 🙂 no neoplatí sa ?

nikollette
14. apr 2010

Aká značka? Daj link 😉

nikollette
14. apr 2010

Ved za tolko majú občas aj v tescu..Ked maju zlavu... co majú vždy 😅

zuziiiicek17
14. apr 2010

v tescu sme boli a nic tam nemali ako naschval 😒 poslala mi mail ,tak ju stiahnem a hodim sem

nikollette
14. apr 2010

ok 😉

zuziiiicek17
14. apr 2010

znacka bhs kids

wandeirra
14. apr 2010

značka BHS Kids,pozri moje foto 🙂 tescove by som ani nepredavala,su to strasne shity,tie som rovno vyhodila,co sme mali dvoje.
vidis Zuzicek,nakoniec ti Niky povie,aby si nekupovala,tak daj potom vediet ci mam poslat alebo nie 😉 😉 😉

zuziiiicek17
14. apr 2010

Neodoslalo 😀

nikollette
14. apr 2010

A foto nemáš? Ved určite si podla fotky kupovala.. 🙂
tá značkami nič nehovorí...

zuziiiicek17
14. apr 2010

Nie,nie ja ich chcem,neboj 😉

wandeirra
14. apr 2010

Niky nehovori? zvlastne, je vo vsetkych NC v Blave 🙂 🙂 a je aj na internete,kolekcia pre najmensich je Bambini 🙂

nikollette
14. apr 2010

Aha 🙂
Peknučké 😉
Na taký štýl sme mali aj my. Aj v tescu také podobné mávajú. Sa čudujem že nič nemali u vás 😒

nikollette
14. apr 2010

Nikdy som v tom obchode nebola 😅 vážne..ostelacja mám svoje vytipované, a vždy tam idem 🙂 (HaM, CaA, NIke, Adidas, Zara, Next, alebo z netu aj iné značky drahšie (ako , hilfiger, lacoste, či Ralph Lauren...) 😉

zuziiiicek17
14. apr 2010

No nejak prazdno tam bolo,ved ani tricka nemali...ale to je tak vzdy,,ze ked sa ja vyberiem na nakupy tak nic v meste nenajdem 😀

nikollette
14. apr 2010

alebo nejaké vecičky, či bodynká v Cherroke 😉

wandeirra
14. apr 2010

su zlate. mam aj capačky Nike a Adidy,ale to je uz o trochu inej cene.
a v tescu u nas tiez mávali kopu,ale uz som tiez dlhsie nevidela,vzdy obzeram tie krasne male vecicky,ked idem nakupit vyzivy a pod. pre malinkeho

nikollette
14. apr 2010

To ostecalja, neviem ako som tam naťukala, 😀 😅

wandeirra
14. apr 2010

ja tiez vacsinou najprv HM,CA,sportove obchody,lacoste a hilfiger vacsinou v rakusku,lebo tu nie su,ale aj to bhs kids je celkom fajn znacka,anglicka a cenovo je to taky stred asi ako HM,ale lacnejsie ako lacoste alebo NIke

wandeirra
14. apr 2010

ja uz ze ta ostalacja je nejaka nova znacka 😅 😅 😅

nikollette
14. apr 2010

😅 😅 😅 😀

vinifera
14. apr 2010

hej wandeirra doteraz čakám na tú bundičku 😵

wandeirra
14. apr 2010

ahoj vini,
si pisala ze uz si objednala tu cocodrillo,tak som potom neposielala..ale ak chces,pozri moj bazar,tam je foto, je to 100% bavlna,jedina jej nevyhoda je ta biela farba,dost neprakticke pre deti 😉

nikollette
14. apr 2010

Wadeira, zuzka od teba kupuje tie capačky? Ved ty ich máš za 1euro 🙂

nikollette
14. apr 2010

Vini, Tomimu by bola ešte dobrá? Ked tam má písané 74- max 86?
Nám by už bola malá. Niektoré 92 bodynká sú nám tesné 😕

nikollette
14. apr 2010

Wandeira, inak bolelo ťa to tetko na brušku???

petka035
14. apr 2010

my máme väčšinou capačky tiež pumy,adidasy alebo nike, a kupene normálne v športovom obchode aj ked u nás je aj to problém zohnať 😠

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

Vini neboj ja to skusim len tak na dva max. tri mesiace a uvidim ako to bude fungovat. Mna to ze nejem ani nestresuje akurat rano som mala sok, kedze ja rada ranajkujem ale potom to uz bolo ok az doteraz..Co sa tyka delenej stravy tak si niektore jedla z toho varim ale nedodrzujem to tak prisne.

vinifera
14. apr 2010

Andra ale veď ranajky sú veľmi dôležité. To hned telo potrebuje na naštartovanie metabolizmu a aj ich spáli. To si podľa mna robila dobre. Podľa mna si viac uškodíš ako polepšíš.

nikollette
14. apr 2010

Ble, ja somsa teraz pustila do lízatka, no fuj 😝 😖
Také zlé lízatko som ešte v živote nejedla.. Som ho aj vyšmarila 😝