Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
15. apr 2010

vini 😀

adal 😅

vinifera
16. apr 2010

Dobré ráno ženy. Tak sme hore od 7 mej. Veď čo na tom že sme šli spať o 23 hod. 😝
Šla by som už aj teraz do mesta. Ale musím čakať min do 9 či mi poštárka donesie nejaké lískty z pošty - rozumej či tam mám nejaké peniaze z dobierok alebo balík. No a treba skočiť malému do lekárne pre lieky. Ale je tam desné počasie. Tak možno len prebehnem autom a nie kočíkom. 😀 A čo ženy ako ste pufíkovali?

petka035
16. apr 2010

Dobré ráno.tak my sme dnes prespali prvý krát celú noc 😵 zaspala nejak po osmej a vstala o šiestej 🙂

zuziiiicek17
16. apr 2010

Bréééé rááánko sa praje 😉
Zobudili sme sa asi pred 10minútami 🙂 Zase spinkal do pol štvrtej.Žeby si zmenil režim ?Ale ten večer ma asi zabije.Už teraz sa bojím čo bude 😖

petka035
16. apr 2010

zuuzi ono to možno bude fakt tým hladom,ak máš menej mliečka,tak mu potom teda skús dať dáky príkrm na večer. Inak tvorba mlieka nesúvisý len s tým kolko matka pije ale kolko aj zje,ja čím viac som jedla tým bolo mlieka viac a aj od iných som to počula.

zuziiiicek17
16. apr 2010

No ja o tom tiez viem,ale ja jem .SSice menej a zdravsie ,ale nemal by to byt az taky problem ...ci ? 😖 lebo ak hej,tak som zase raz dodietovala 😢

mukky
16. apr 2010

ahojte 😎
strava s tvorbou mliečka suvisí..

nasla som nejaký link o mliečku

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2250-Aby-bolo-...

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=572148

mukky
16. apr 2010

zuzi ješ zdravšie,nehladuješ,to viem podla toho co píšeš že papkáš.. 😀

mukky
16. apr 2010

dievčatá u nás noc taká ešte nebola ako včera 😖
budil sa cca kazdu pol hodinu s menším plačom,nepokojom..to pretrváva od kedy sme sa vrátili z tej porantanej dovolenky 😠 ,je nevyspatý,mrzutý,a ja tiež,sice som zvyknutáv noci nespať ale vzdy ked som zadriemala sa budil a vzdy som sa zlakla co sa deje...raz som ho prebalila,som mu dala raz mliečko aj vodu..

neplakával ani ako babatko v noci,len ked sa popiskal ci bol hladný...
musím si niečo o tom počítať,ci sa to vráti do starych kolají a preco to vsetko vlastne sa deje..

pred dovolenkou spaval kludne celu noc cca od 20.30 do cca 7.hod snad raz zamrncal niekedy..dnes vstal asi 7.20.vecer hodinove zaspavanie,obednajsie detto,pred tým som ho vzd& ulozila,odisla a zvacsa bez mrncania zaspal do 15 min i skor ☹

mi ho je luto lebo stale kričí,plače,nespí

mukky
16. apr 2010

je uplne iné dieta a som z toho trosku smutna..6 dní mimo domova narobí taku šarapatu? 😠 keby aspon nekrical stale a nenervacil..

mm teraz musel vstat a hladat kluce od dverí,lebo ho chodil budit a kricat a vytahovat hracky z detskej kde spi,bude total nevyspaty a poobede ma opat nocnu 😒 ,nemam v obavycke kluce mame stare dvere tak ho ani neviem udrzat nebehat po celom byte s krikom 😒
ideme sa hrať a idem ho dat skor spinkat

andrea ako bolo na sk?preco si bola viac unavena? 😀 napís ako ste sa mali a co ste robili 😉

mukky
16. apr 2010

budeme musiet asi zacat chodit von aj doobedu aj podvečer a uvidíme co to spraví,nech uz sa len otepli a hlavne prestane prsat

zuziiiicek17
16. apr 2010

Malemu akurat dosli tie capacky 🙂

lenka_66
16. apr 2010

ahojte,
adal no krasavica bruskova 😵

mukky , tak hadam sa uz da do kopy.

zuzi , co uz vlastne papkate? vnima capacky ? no teda ze manieco na nozke

oooo to je strasne zo mnou zas som pozabudala polovicu co som chcela 😠

zuziiiicek17
16. apr 2010

no capacky sa mu pacia,ale velmi nechape co to je 😀
papkame zemiaciky,mrkvicku ,zltok,jablcko,bananik,,kasicky a tak...ale moj drobec nie je prave papkac 😒

nikollette
16. apr 2010

Ahojte...
boli sme u dokiny, na prechádzke v meste... ešte pôjdeme do mesta, len sme sa došli napapať a vyspať. Už hajá drobček.
Už nehnačkuje (klop, klop) ani nevracká, a je OK... dokina mu už iba do hrdla pozrela... takže je zdravučký 😉
Ja by som tiež nejak spala 😔

Zuzi, takže dobré sú capačky?

Adal, krásne fotky, si kočka...a malý je velmi pekný chlapček... A tie očká 😵

Mukky, to mi je luto že malý je teraz taký iný... ale snád sa vráti do normálu nie? To dovolenka dokáže takto drobcov zmeniť? 😕

My máme konečne od dnes pekne... aj na víkend pekne hlásili... doteraz pršalo..
Máme teplúčko, slniečko praží, no paráda 🙂 😎

nikollette
16. apr 2010

Mukky, dobre ste nakúpili, som čítala v maniačkách 😉

mukky
16. apr 2010

malý je v postielke uz asi 15 minut ,unavený,ledva oci drží ale kdeze spať 🙄 😀
som si k nemu lahla ale som to vzdala,sa chcem najest ,odisla som..teraz kope do skrine 😒 ,kričí mama,mama 😀 a čita si lego katalog a tusim ho uz aj trhá 😕

zuzi odfot maleho v capackach 😀 kolko ta nakoniec vysli ?rychlo ti dosli,nie? 😅

nikollette 😀 trosku sme pokupili 😀

iste nie kazde dieta sa zmeni..minuly rok 10 dni v chorvatsku a malý aj tam v pohode aj doma potom..taký bol velký ako chris..
som, zvedava co teraz urobí 14 dní
😕 😀

nikollette
16. apr 2010

No ja som tiež zvedavá na dovču 😕 dúfam že sa nezmení 😕 😅

nikollette
16. apr 2010

Som si našla včera tatto, čo ešte chcem ten kvet...
a hovorím včera mp, že by som tak za týžden aj išla si to dať vytetovať...
A mp že čo si sa zbláznila, že teraz sme boli, že si si dala 4 naraz 😅 aj ten tatér len pozeral, že 4 naraz 😀 😀 😀
A že už by som išla na dalsie.. ešte ani hen tie nie sú zahojné 😀 😀 mi hovorí mp, že čo by si oná pomyslel 😅 teda o mne 😅
že najskôr o mesiac... hm, to je moc dlhá doba pre mna, netrpezlivku 🙄 😝

vinifera
16. apr 2010

Mukky možno to nebolo tou dovolenkou. Aj môj krpatý je už 4 dni pajedný. Vreští piští. Stále sa len na ruky pýta - čo nezvykol. A to papá 3 x denne fenistil kvapky ktoré by ho mali akože upokojiť a utíšiť - figu borovú 😠 Teraz zaspal. Idem si ľahnúť s ním.
A inak môj drahý robí prevratnú činnosť. Ako som sa vždy sťažovala že máme na dvore bordel. Že foter furt vláči nejaký bordel. Tak sa drahý nasral a od rána všetko drevo píli. Od kraja. Hlava nehlava. Ked môj foter príde z roboty tak dostane minimálne infarkt. No ale aspon budeme mať kadial chodiť. Otázne je či môj drahý po tom zásahu bude mať kde bývať. 😲

mukky
16. apr 2010

bordel mám jak v tanku,co v jednom,v troch 😕
ja by som tak potrebovala aspon 2 dni byt sama doma a vsetko si pekne vyupratovať...pomaly,v klude,bez odbiehania,ale kde ich vystahujem tých dvoch? 😕 😀
mm zajtra bude žehliť 100 % tie kopiská poprateho,bude sa líškať/a mozno nie/ 😀 ale zvykne to takto robit 😝

mukky
16. apr 2010

teraz je tam fuga v postielke kedze suflik sile prec co nemal 😒 som ho teraz cvakla..silou mocou von z postielky..uz som šedivá 😀 a hladná 😝
spehujem ho ako vyliezol a ci nahodou zase nevyskoci 😔

vini je to tym si myslim..presne v ten den ako sme tam dosli nastala u neho zmena...

nikollette
16. apr 2010

Mukky aké foto 😀 😀 😀 ako sa snaží odtial vyklznuť 😅
Ste boli v avione v tom hracom centre čo? Som pozerala foto... a aká prázdnota... to by cez víkend nehrozilo... 🙄

mukky
16. apr 2010

😀

nikollette
16. apr 2010

Ja čakám kedy sa malý zobudí a ideme von....

vinifera
16. apr 2010

Baby tu stále prší a prší ☹((

zuziiiicek17
16. apr 2010

mne drobec spal HODINU A POL 😕 😕 😕 😕 😀 NEZVYK...tolko spal naposledy pred troma mesiacmi asi 🙂
O hodku ideme von ,tak dufam,ze nebude prsat.skocime ku kamoske a zase sa flakat a zajtra na cely den do mmesta konecne kuknut kamosky 😀
mukky,maly je podareny 😀 😀
dufam,ze sa to u vas zlepsi.
mimochodom ja by som nevedela byt tak dlho pohadana 😅 😅

mukky
16. apr 2010

uz spinkááááá moj anjelik s malými rožkami 😀 😅 ,hurááá,idem sa najest a ani sa nepytajte čo...3 dnovu piizu z reštiky 😝 😀 ci je este dobrá 😕 😕 😀
nevarím 😀 a takto potom dopadnem 😀

ja neviem zjkest celu pizzu naraz co pre nikoll to iste problem nie je 😀 ja ju budem mat uz na tretí krát 😀 😝 😝

mame vselijakeho jedla a le ani sa mi nic nechce chysta a ja inak ohrievynui pizzu nelubim..ale mam uz par dni stiahnuty zaludok a aj ma pobolieva co sa strasujem z toho mojho spunta...viem,nemala by som si to tak pripustat a prezivat,to si iste mysli vinifera 😀
ale ja som taka citliva a tieto situacie za posledne dni mi nerobia dobre...este ze Vás mám 😅

mukky
16. apr 2010

😅

zuziiiicek17
16. apr 2010

Chruuustik 😅 😅
moj bubak,stale spiiiii,len s cici v puse 😒 ale neva,hlavne,ze spi