Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
17. apr 2010

😀

zuziiiicek17
17. apr 2010

mimochodo,.co dnes planujete robit ?

lenka_66
17. apr 2010

nic ,, ale marek to aj tak zmeni 😀

zuziiiicek17
17. apr 2010

uf,mne strasne chyba lenosenie 😀

lenka_66
17. apr 2010

uz sme 2 😒

vevusiatko
17. apr 2010

Ahojte 🙂)) ja som bola vcera u kamosky 🙂 tak preto som tu nebola 🙂 ako sa mate?

lenka_66
17. apr 2010

vev, cau.ja po starom .aspon si si vcera uzila.tak rusim Acko a mas odpustene 😀

vevusiatko
17. apr 2010

to faaakt dakujem 😀
ty mi vzdy zdvihnes naladu 🙂

mukky
17. apr 2010

ahojte 😎
dnes malý bol kludnejší ako po iné dni 😵 😅 aj zaspavanie trvalo kratsie,uz hajušká 😅
mm spí po nočnej,sem sezrala teraz ranajky-celozrnu zemlu so salamou ktoru ani nelubim velmi a s paradajkou ale ved snad sa dockam a mm navarí ked ja strajkujem 😀 😀
asi sa spyta ci nejdeme na nakup ale mne sa tááák nechce a aj tak drzim bobríka mlcanlivosti 😀 ,chýbaju mi zemiaky a chlieb...a nákupov mám dost z mionuleho tyzdna.. 😝

asi ich vyzeniem von a pustím sa dalej do upratovania 😝

zuzi hadam sa ti aj podari kupit malemu co si chcela 😅 alebo ste sli len na prechadzku...

nikoll daj vediet co a ako a pocuvaj,kde sa predavaju len cisto nabíjačky na mobil?aj u tvojho frajera ci nikde 😕
lebo som v riti jak lonský sneh 😀 ,nejde mi nabit mobil,druhy sa mi pokazil a tretí nemam odblokovaný tak mozem volat jedine z okna alebo do záchoda 🙄 😀

vinifera
17. apr 2010

Samostatnú nabíjačku ti predajú aj normál v Orangei alebo T mobile.

zuziiiicek17
17. apr 2010

Ahojky,este nemam docitane ,ale vam pridam aspon fotky -ze bezpecna jazda busom v Kosiciach 😒

zuziiiicek17
17. apr 2010

Tak akoze,ani som nemala co citat???????? Co ste robili cely den 😀 😀 😀

zuziiiicek17
17. apr 2010

mukky,da sa kupit nabijacka v ke v dargove alebo na stanici,hockde v mobil shope 😉

vevusiatko
17. apr 2010

ahojte 🙂

mukky
17. apr 2010

idem hajat na hodku a potom som spat 😀

mukky
17. apr 2010

budíček 😀

mukky
17. apr 2010

nabijačku mi dal mm druhu,sme mali dve 😅 ,druhá bola dobrá,nabíjala..

zuzicek dufam ze si nesla tým busom 😲 😕
kupila si niečo,či ste boli len na prechádzke...

co sa hráte na poslušné žienky domáce? 😀 😝

nikoll na Vás myslím celý den že čo je s p a ty nič nepíšeš.. 😒

lenka_66
18. apr 2010

dobre ranko,

niki, dufam ze nepises lebo ste na sebe nalepeni 😉

baby, poradte dobry spot.kocik.uz som v koncoch .hlavne velky lebo moje mega dieta 😠 .no co budem hovorit.kupila som mu vcera nohavice na 2 roky aj to su LTT .no hoc raz oblecie sa mi pacia a vacsie nemali 😀
mam potom este zopar kriterii.strieska abo nieco aby nebol celkom von ak fuka prsi,popruhy nie na podlozke ale z boku neako.kolesa vacsie aby som aj v snehu mohla ist.kostrukcia pevna (teraz mi zacal vrzgat plast 😠 ). 2 smery jazdy.polohovanie chrbatika aj noziciek

petka035
18. apr 2010

ahojte 🙂 leni a to má malý aké rozmery ked už nosí takéto nohavice? 😕 😵 ja by som chcela bumbleride fleyer,ale kolieska má už také mänšie golfové,ale má ho kamoška a ide sa s ním celkom fajn aj v snehu,ale inak neviem, pokukám na nete aké sa mi pozdávajú 😉

petka035
18. apr 2010

flyer a nie fleyer 😅

lenka_66
18. apr 2010

petka netusim.no pred vianocami mal 74 cm.teraz tak odhadom 82 ale som nemerala to len podla vanicky na kociku 😅

petka035
18. apr 2010

no my máme asi 72cm teraz a váhu nejakých 7500g.Tak Marek je už riadne velký 😵 my už používame športový lebo síce do hlbokého ešte ako tak vošla,ale už to chcelo zmenu 😅

lenka_66
18. apr 2010

no my 10kg. a v zime som mu skusala sport.tak bol natesno ale vo fusaku.radsej teraz predam toto a kuoim ine kym ma este aku taku hodnotu.mne strasne vadi ze konstrukcia kde je spojena s plastom vrzga 😠 .no ja som puntickar a vaj to vsetky robia.

vinifera
18. apr 2010

Lenka mám Quinny Speedy SX. Je to strááášne veľký kočík. Ked nemáme fusak tak som tam malému musela kúpiť vankúš. Lebo lietal hore dole. No ale má to len jeden smer jazdy a popruhy pozdlž a nie našírku. Kolesá sú dosť veľké a konštrukcia hliníková takže nevrzga nič. Tiež máme teraz 10 kg. Inak zvláda akýkoľvek terén. Dá sa s ním aj behať a vyskúšam aj kolieskové korčule.
Nohy aj chrbát sa dajú polohovať. Má zopár nedostatkov ale ja mám model z roku 2007 takže predpokladám že novšie modely to už majú lepšie poriešené (polohovanie chrbta je na takú šnúrku tak trocha nepraktické). Ale pre veľké dieťa vrelo odporúčam. Je to najvačšia korba akú som vôbec videla.

petka035
18. apr 2010

ja potrebujem tiež dáky kočík,s ktorým sa bude dať korčulovať,musím niečo pohladať 😉

vinifera
18. apr 2010

petka: Jané - Power tack - alebo tak nejak sa to volá je taká veľká trojkolka vhodná na korčuľovanie. V téme výbava ti "kočíkove maniačky" skvele poradia 🙂

zuziiiicek17
18. apr 2010

bree ranko sa praje 🙂
Vcera som si uzila kamaratky konecne 🙂 super den...len u nevl.otca sme neboli lebo isiel do prace.
Bola som aj u kamosky,co ma trojmesacne dievcatko Mel a malemu sa strasne pacila 😀

Mukky ,nic sme nekupili,lebo zase nic nebolo,tesco vyprazdnene a tamten obchod zavrety 😖 pojdem inokedy,neva.
mimochodom idem si kupit nejake tiene,lebo sa mi minaju zasoby a nammb som nasla taku s peknymi farbami
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6927136&tab=3
a v tom autobuse som nastastie nebola 🙂

mukky
18. apr 2010

ahojte,
lenka maleho je lepsie satiť ako živiť 😀 😀 😀 😀 😵 😵 velký chlapček 😀
včera sme boli vonku,konecne bolo pekne aj na lahsie oblecenie,potom sme este zasli do Billy a Lidlu a leni som obzerala tie kukuričné cestoviny,maji ich aj tam,aj ryzove jemne vločky,tie som zobrala,.pohankove boli vypredané
inak my máme aj pohankové chrumky,tie nesolené aj ryzove,tie dosli musim dokupit,davam ich malemu obcas,hlavne ked sa potrebujem najest a malý chce tiez papat aj ked je najedený

petka ako si vlastne dosla na nasu temu? 😅

zuzka no skoda ze si nic nekupila ☹ a ake cislo nosí tvoj malý,je tiez baculko? 😅

zuzka tie tiene uz mám dávno vyhliadnuté 😀 😀 poznás ich?ale supwr ze ta tu mam sa tomu velmi tesim,tak ak ich budes mat a su fajn objednavam okamzite 😀
ale nerozbiju sa pri posielani? 😒
zuzka a mam super spravu kde si a aky mozes kupit "blystek" 😀 😀

vini si spokojna s tym kociarom hej?si pamatam ze si ho nedavno kupovala..
my ideme na obed ku svokrovcom,malý nebude spinkat hadam to vsetci prezijeme 😀

no a vcera som bola unavena ale nieco som postudovala,tak preavdepodobne nám zacalo obdobie vzdoru 😀 ale treba len vydrzat

mukky
18. apr 2010

zuzka pekne foto 🙂

vinifera
18. apr 2010

Mukky a nie je na obdobie vzdoru trolinku skoro? Aj keď začínať by to možno už mohlo.
S kočíkom som viac menej spokojná. Akurát mám niečo s nožnou brzdou. Ale snád tam bude len niečo zanesené. No musí môj chlap na to pozrieť. Snad to bude skôr ako druhé dieťa.
Mne raz jedna kočka cez MMA posielala tiene - ja som veľmi spokojná so značkou Ruby Rose. Sú celkom lacné ale podľa mna omnoho kvalitnejšie ako Avon alebo Oriflame. A tiene prišli v pohode. Stačí ked sa to dá na pošte poistiť ako krehké a pri preberaní zásielku skontrolovať a pokiaľ bude poškodená okamžite reklamovať na pošte a tá škodu uhradí. Nie je zárukou že ked je to poistené ako krehké nedôjde to nerozbite - ale pokiaľ to pošta rozbije tak je povinná škodu uhradiť. Ale keď som napr posielala pohára tak asi zo 6 balíkov sa rozblili len v jednom - a to boli krehké poháre na martiny.
Mala by som žehliť. Rada by som aj korčule vytiahla - no nestála som na nich tak tri roky tak si dúfam papuľu nerozbijem. Treba mi ostatné prádlo popratať a psa vyvenčiť. Malý je u svokry tak sa treeeeba veeeľmi činiť🙂
Inak som včera v Bille kúpila malému od nestlé presnidávku - tak hrozne sa mi po nej vyhádzal že som skoro plakala. Som kúkala aj tu Frutapuru čo tusím petka spomínala. Petka je to sladné alebo nie? Lebo a som mu chcela veľmi kúpiť bez cukru a konzervantov a nakoniec asi reagoval na to že to bolo veľmi kyslé☹((
NIKA ako?????