Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
28. apr 2010

Ja som dnes ešte nič nejedla...
si počkám na ten segedín 😅 nemám na nič iné chuť 🤐
Ale už ma začína od hladu bolieť hlava 😝

nikollette
28. apr 2010

Teraz vidím že Zuzka písala... Ok nafoť ked budeš mat komplet všetky 😀
A kde ta to bolelo najviac? Ja chcem ešte na bruško, a sa to bude tahať tak nižšie na podbruško..
Na bok, a na kríže... Už mám aj motívy... Sa bojím, bojím.. 😖 😕

zuzka1.
28. apr 2010

ja mam na nohe, mala som jedno, dala som k tomu dorobit dalsie, je to ako celok. Na chrbte som mala ornament, dala som ho zakryt vacsim, mam tam anjela strazneho , zajtra k tomu meno syna a datum narodenia a na podbrusku mam inicialy v cinskych znakoch. Viditelne ich mam vlastne s tymi prerabkami 5

zuzka1.
28. apr 2010

bolela ma prerabka chrbta, kedze ihla ide hlbsie na miestach, kde uz nieco je, a noha ku koncu trochu, ale nejak nezvladnutelne nic , ja pri tom citam knihy

nikollette
28. apr 2010

No mp je vonku s malým.. Mne sa tam už varí segedín... Dusá sa masko a kapusta...
Potom ešte zápražku urobiť, a nakoniec smotanu.... Dochutiť, a može sa podávať s knedlou 🙂
Dúfam že sa mi podarí 😅

Zuzi aha tak... NO aj mne sa páčia motívy ako anjeli, anjelské krídla, kríže a podobne... no musí to byť vkusné... a pekne prepracované... Ja som chcela krídla... No nakoniec si dávam na bok taký ruženec s krížom tieňovaný...
Asi teraz v máji pôjdem 🙂 a dám si hned 3 naraz 😀 Motýla na kríže... a farebný kvet na bruško a podbruško sa bude ťahať.. Jedno chcem farebné 😉

Tieto mám zatail vybraté, samo. vo väčších veľkostiach:

nikollette
28. apr 2010

Si písala že si si dávala prvé v 14tich tuším...
BOha, ja keby som si dáva niečo v 14tich tak neviem čo by to bolo... Určite nejaká kravina, ktorou som momantálne žila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak som rada že som počkala, a prvé si dala v 22rokoch 😉
Bo určite by som si musela dávať potom prerábať 😅

vinifera
28. apr 2010

NIka ten kvietok je pekný. Toho motýľa chceš na kríže? A nebudú mu z nohavíc (tvojich) trčať len tykadlá?
No ten ruženec ma prekvapil, prečo ho chceš? Si nejak silne veriaca?
Zuzka pofot kerky 😉

nikollette
28. apr 2010

VIni motýla bude vidieť celého.. ved ho nechcem na zadok, ale vyššie, čiže na kríže 😉
A ja nosím max bedrové rifle... takže pohoda 😉

Ruženec chcem... Som veriaca, neviem či silne, kedže do kostola nechodím, ale v Boha verím!!! To značí aj moje motto, kedže som soi ho dala aj na nohu vyryť 😉
Chcem symbolicky niečo také... Pre šťastie, pre ochranu a tak... aj ked ktovie čo je na tom pravdy, ale páči sa mi to 😉

nikollette
28. apr 2010

A ten kvietok sa mi velmi páči.. Presne v takých farbách... Celkom jednoduchý, ale zato pekný.. Ružovo fialová s bielym..
A sa teším, na tele ukáže ešte krajšie, ked mi ho pekne vypracuje a vytieňuje 😉

nikollette
28. apr 2010

Nepočúvate Europu rádio??? S atam dá zahrať pesnička cez RP cez POkec, a pokecať s tým moderátorom 😀

nikollette
28. apr 2010

Ma bolí hlava... co som dostala úpal, do kelu? Strašne pražilo dnes slnko... 😒
ale to asi nie...
O chvílu pôjdem robiť tú zápražku... to sa mi nikdy nepodarí.. neznášam jedlá so zápražkami 😝 🙄

nikollette
28. apr 2010

Segedín hotový... Celkom sa podaril...
Fú, sm zbuchla celý tanier s 8mimi knedľami 😅

A vy kde ste? 🙂

zuzka1.
28. apr 2010

Ja sm si dala prerabky preto, ze to som mala 8 rokov, farby vybledli, takze ozivit jeden dovod. Daldi, ze sa mi male kerky nepacia. Takze velke, velke a vleke. na nohe mam od clenku takmer po koleno, na chvbte 20x10cm, anjel ma 10x7cm plus k nemu teraz pojde Saminko a jedine male ostali cinske, s tym neplanujem nic,

nikollette
28. apr 2010

Tu na nohe som videla, ale iba tak z dialky... Už som úlne zvedavá.. nepridáš ešte dnes?? 🙂 😀
A zajtra teda ideš? Meno a dátum ti spraví raz dva, nie? to je pár minutová záležitosť, samozrejme ak nechceš velmi velké 😉

nikollette
28. apr 2010

Júúj, už aj ja som nasolená, už aj ja chcem ísť 😀

nikollette
28. apr 2010

Si písala že TM má asi 15.. a on čo všetko tam má?
Bo môj sa tiež plánuje viac menej pokerovať, ale ani nevie čo také 😒 Moje meno aj malého meno už má..
Jeden ornament už má... a viac ornamentov čo nič neznamenajú nechce 😒
Chche este taký velký 3D kríž na lítko zo zadu, .... Celý chrbát by si chcel dať, ale nevie čím by to zaplnil.. NIečím čo aj niečo znamená, nie len tak niečo od veci vieš... 😉

nikollette
28. apr 2010

Uf, a už zajedám večeru pomarančovou Milkou... 🤐 😅

vinifera
28. apr 2010

No ja som malého okúpala (kým som mu stihla do vane nasypať hypermangán tak tam stihol hodiť hrnček a handru, ked sa snažil aj topánku tak už som mu ju stihla zobrať) Zobrala ho mama na poschodie lebo by som ho už asi musela roztrhnúť (dnes už stihol aj hrnček rozbiť) Tak som si teraz vkľude povysávala a pospratávala veci. Lebo za bežného dňa vyzeráme ako by nás vykradli. Všetko je odvšadial povyťahované. 3 veci spracem 7 ďalších stihne vytiahnuť 😠

nikollette
28. apr 2010

Už ide MZN.. pozerám len jedným očkom...

Vini máš aktívne dieťa, treba sa s tým zmieriť 😅 😉

nikollette
28. apr 2010

Aj mp segedín chutil... Dokonca si išiel zobrať duplu 😉
Mukky a osatné baby kde ste?

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ahojky ,ja panelakujem a premyslam nad tym ,ze chcem nejaku zmenu s vlasmi 😀 Len neviem co...Ja mam rada experimenty a hlavne extravagantne ,nech som aspon stylova ,ked uz nie chuda 😀 😀

zuziiiicek17
28. apr 2010

Niki ,,aj ja by som si dalaaa 🙂 joj chutky mi tu robis na fajnotky .Aj ta cokolada by bodla 😀

petka035
28. apr 2010

ja by som si dala tú čokoládu 😅 zuzka ja som bola minulý týžden u kaderníčky a super ma ostríhala, no ked som si umyla vlasy,tak už to neviem dať tak dokopy 😠 žehlím ,žehlím a nič.tak nosím cop radšej 😀

nikollette
28. apr 2010

Zuzi, poslem ti poštou? 😅 😀
Ja som už s vlasmi vyskúšala všetko od úplne blond, cez plavu, prirodzenú špinavú blond, ryšavú, červenú, hnedú, čokoládovú, modro čiernu... Aj účesy všetky možné.. od úplne krátkych a všelijakých možných účesov po dlhé...
Ked som sa spoznala s mp som mala blonf vlasy, na vrchu krátke, takého kohúta a vzadu dlhsie...

No už jednoznačne iba dlhé chcem... By som sa nedala ostrihať ani za nič... ani "čiri - čáry" farebné vlasy by som už nechcela 😅

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ja som od kedy sa narodil maly nosila vkuse drdol a dnes som si vlasy rozpustila a vyzehlila a kazdy co ma dnes stretol mi povedal ,ze aka som pekna .A ja ,ze som si rozpustila vlasy .Vsetci povedali ,ze je to urcite tym a ze som vzdy mala take super vlasy ,len odkedy mam maleho tak som nejak zlenivela 😀

nikollette
28. apr 2010

Cokoláda už v bruchu kvasí - nevykakám sa už asi 😀 😀 😀 😀 😅

Ten Vilo v MZN je strašne zlatý... Taký sympaťák... 😵 😵 😵

leelo
28. apr 2010

Ahoj Vini,
nemysli si, ze som na tie obliecky zabudla. z tych linkov, co si poslala, sa mi paci macko pu - patchwork. mas take?

http://www.postelne-obliecky.sk/postelne-obliec...

Tvoj maly z toho vyrastie, neboj. Kazda si uzijeme to svoje 😉

Nikol, kde v/pri ba byvate? ja som stade, len poslednych zopar mesiacov zijem tu.

petka035
28. apr 2010

niki 😀 a svoju farbu máš akú?

nikollette
28. apr 2010

Ja ked som sa mp dala dokppy som mala nejaké takéto vlasy... Farba taká istá, aj účes podobný... možno o niečo kratší vrch, trošku viac do kohúta spravený, a ten zad o kúsok zase dlhší...

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ja uz som tiez take vystriedala vsetko mozne na hlave ,ale este by som chcela 😀