Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
29. apr 2010

bre ranko,
my sme hore od 6 😒
esteze sa nemusime ist kocikovat von ako vy petka, by som ani chodit tak skoro nevladala 😵

nam dr. povedala ze to treba pretahovat hned od narodenia, inak to zarastie a musi sa to potom chirurgicky riesit no a to je poriadne auuuu potom.

zuziiiicek17
29. apr 2010

Dobre ranko prajem 🙂 my sme sa zobudili o pol siedmej ,nic nove pod slnkom .
S tym pipikom to kazda dr inak povie 😒 aspon keby sa dohodli
A peti ,bud rada ,ze aspon tolko spapa ,mne ani tolko ...on iba cici chce ....a 300ml ani raz nespapal naraz ,max 120

mukky
29. apr 2010

ahojte,
my sme vstali 6.40 😝 a neviem ci opat nie preto ze zase kakal..urobila som mu mliecko,vypil v postielke,ja som este podriemkavala ale potom som uz kaku zacítila 😀
idem kuk co ste popísali

lenka_66
29. apr 2010

ahojte,

nam , v porodke vraveli ze do 2r. na pindika nesahat (aj vsade sa tak pise). ked mal marek 4 mesiace tak mal infekciu a obvodna , gastro a aj urologicka kukali na mna ako na debila ze az v 2 r.a gastracka este tak medzi reccou ze to skade mam taku kravinu a ja ze z porodky .tak so sestrickou naraz to asi maju dohodu s chirurgiou.

u nas sa pidnik od vtedy cisti vzdy vecer pri kupani.pekne to inde ked je uz dlhsie vo vodicke.zo zaciatku to slo iba malinko no postupne sme pekne pretiahli

lenka_66
29. apr 2010

no a kupila som nove vozidlo drobcovi dufam ze sa neodrbem
http://deti.bazos.sk/inzerat/3280346/Predam-Gra...

mukky
29. apr 2010

veru ze kazdá inak vraví...
adacestovatelka a u vás co na to lekári?tusim si spomínala ze nepretahovat..
inak ja sa toho bojim to je take jemne a samo ze si to odplace strasne ak by som skusila...teraz fakt neviem ci ho mam tym traumatizovat ked je taky zaplakyny a haklivy nato alebo čo..
mm mu tak nejemne chcel skusit,nema taky cit..a ja sa bojim toho neviem no..take je to malé 😀
zatial nemáme problem tak neviem no...
vo vani sa to nema robit vo vode,pod sprchou áno..ale nie nasucho uplne ao ta nasa pinda doktorka a este dobre ze sa nesmiala mi do tvare ze ved si to odplace jeden den ci co mi povedala 😠

mukky
29. apr 2010

ahoj leni ved ja ho mám tiez 😀

mukky
29. apr 2010

budes spokojna co si nepovedala ze ten chces kupit by som ti ukazala náš 😀

mukky
29. apr 2010

leni a nechcela si si ho ist kuk najprv do obchodu?

zuziiiicek17
29. apr 2010

NO debatka o kocikoch 🙂
Leni ,pekny je 😉 Mal by sa do neho vmestit ,ze ?

lenka_66
29. apr 2010

a preco nie vo vani , sak on nie je total spinavy zeby mu tam nieco ... . myslim ze pod sprchou je to horsie.stiahnes a nato pustis sprchu? to musi mat vtedy viac citlive.no aspon myslim nepytala som sa stareho 😀

no sak som bola najprv v obchode a zmestil sa 😀 a aj koc by sa mal do vytahu

lenka_66
29. apr 2010

mukky a myslim ze na takom mieste maju muzi cit az az .aspon moj 😀 .

zuziiiicek17
29. apr 2010

No to tiez nechapem ,ze preco nie co vani 😕 😕

lenka_66
29. apr 2010

booooze , dala by som si 😝 😝 😝

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alionuska/al...

zuziiiicek17
29. apr 2010

Woww,aj ja chcem take vediet .ktovie kolko stoja take torty ,ale kupila by som mp taku s cickami 😀 😀 😀

lenka_66
29. apr 2010

nasa stala 50e .mam v albume.a ze bola super ja som ju nevelmi bo som kojila a marekovi vsetko vadilo

mukky
29. apr 2010

ze vo vani vo vode nie koli mnoziacim sa tam bakteriam idem kuk aj nejaky clanok tu je..

uplne dole
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1485/fi...

zuziiiicek17
29. apr 2010

Aha ,mojmu miskovi nevadi nic ,ani fazula 😀 😀 😀 idem kuk

zuziiiicek17
29. apr 2010

Jeeeej,ta bola krasna 😉 Nadherne fakt .
A mimochodom ,prene ten isty kocik som chcela kupit aj ja ,,len som si to rozmyslela nakoniec 🙂 tam sa ti uz do sportaka nezmesti ?

mukky
29. apr 2010

nehovorte o sladkostiach 🙄
ja som si vcera kupila perfektny dezert Lindt aj vajicka mliecne 😔 😔 a som si vecer trosku dala 😲 ,par kuskov,je to velky dezert 😀 tusim 450 g 😝

zuziiiicek17
29. apr 2010

Ja mam tiez strasnu chut na sladke a vlastne na vsetko nezdrave 😒

lenka_66
29. apr 2010

zuzi , no leto by prezil na uplne tesno .tak radsej este teraz predam ked to ma aku taku hodnotu

mukky , neviem .no az taky spinavy nie je zeby tam mal nieco chytit.a pocitam ze ked uz bude vo veku savierka si to bude robit sam.
mas to tahsie ked ze drobcek ma blok.ja by som aj tak skusala vo vani.najprv sa len nenapadne dotknut pocas hry .mozno to potrva aj mesiac a viac kym da nan sahnut

lenka_66
29. apr 2010

mukky , poradim ti ako bojovat zo sladkym aby si nezjedla vsetko : ponuknes ma 😀

mukky
29. apr 2010

aha leni,takze ste uz ho aj odskusali 😀
no nakupná košík tam je suprový,ved uvidís 😀

zuzi som sa vcera zakecala s wolfkou 🙄 😀 tak som uz potom tie tiene nestihla 😀 ale dnes idem na to,mozno ked drobec zaspi alebo vecer..
a som hladala vcera aj blystek v drogeriach ten co som ti spominala a kukali na mna ze co chcem 😀 zeby az sme boli taka dedina ze v BA ho uz maju a u nas este nie? 😀

mukky
29. apr 2010

leni ponuknem 😀 a kolko ti ostalo kg po porode?ak to nie je tajne...si bola stihlucka pre tehotenstvom nie?co som videla na fote 😅

lenka_66
29. apr 2010

hehe nakupná košík. aj moj ma inac dobre velky aj slon by tam mozno vosiel

lenka_66
29. apr 2010

ja sa uz radsej nevazim asi 8 kg. no brucho mam ako v 5,mesiaci. mozno ze aj sestricku tam mam len o tom neviem.sak minule ma v buse pustili sadnut ze som // 😀

mukky
29. apr 2010

tento dezertik nema 450 ale teda len 425 g 😀
viete aký je super,mnam 😀 tak neschudnem nikdy ☹ ☹
http://www.chocosky.cz/chocosky/eshop/1-1-Lindt...

😀 co mam robit ked sa mi ziada sladke? 😢 ale od pondelka zacinam opat chudnut kto sa prida?ma doktorka zabije mam ist na kontrolu o ani nie mesiaca som nic nedala dole...teda 2 kg a su spať 😀

mukky
29. apr 2010

jaj ta to co je 8 kg...ja mam od porodu hore uz 16 kg 😢 😢 😢 😢 ked som sla rodit som mala ovela menej ako teraz 😲 😲 😢
j*bem to 🙄 😠 😀 fuj ale som hnusná 😨 🤐 🤐
štve ma to...ale necitim sa teraz uplne v pohodeod kedy je malý vymenený 😀 na dietu ale od pondelka idem nato
a som musela vratit svokre stacionar tam mm nalanarim nech mi kupi novy alebo nech mi opat pozicia podla mna na nom ani necvicia

zuziiiicek17
29. apr 2010

Joj lenka ,este si na tom dobre ,brucho mam take sice aj ja ,dokonca trosku spadnute 😒 ,ale ostalo mi po porode 10kg 😠