Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
29. apr 2010

Zuzi a bolelo dnes?

A už fakt idem...
Dobrúúúúú

zuziiiicek17
29. apr 2010

Dobru Niki 🙂

zuzka1.
29. apr 2010

nebolelo vobec, dakujem, chrbat pride do parady asi o 2 tyzdne, podla toho kedy bude mat kamarat cas.
No anjelika som chcela samotneho a samuela inam, ale dnes sme to vymysleli takto.
ja sa tesim na ten chrbat a dam si pokoj sna daspon na rok 😀

mukky
29. apr 2010

a kde mas toho anjelika?

mukky
29. apr 2010

ze na rok 😀

zuzka1.
29. apr 2010

mukky spolu s tym samuelom 😀

Niki a mm ma vselico, moje meno, maleho, take masky, draky, tigre, ale tiez, zacal debilne, teraz dava vsetko do priadku. teda uz iba jedno sedenie a je to ok. ma na ruke celej, chrbte, nohe.........jak tapetari 😀 😀 😀 este ma tunel v uchu, ja peircing nad perou.

zuziiiicek17
29. apr 2010

Ale asi na akom mieste myslela mukky 😀

mukky
29. apr 2010

zuzicek pochopila 😀

zuzka1.
29. apr 2010

lopatka. 😀

mukky
29. apr 2010

aha 😀
ok baby idem ja po svojich programoch este...modre z neba,bez servitky a postu pre teba..papapapapa

zuziiiicek17
29. apr 2010

oki pa 😉

zuziiiicek17
30. apr 2010

Dobreé ránko 😉
No ja som hotová .Čudo sa budilo každú hodinu 😒

zuzka1.
30. apr 2010

dobre ranko,

Zuzi nejdu malemu cudu zubky?nam v tom obdobi isli

vinifera
30. apr 2010

No nám tiež tak od 7 meho mesiaca šli zuby. Ale dnešná noc bola horšia aj u nás. Včerajšiu celú prespal. A túto noc mi len po hlave skákal.

zuzka1.
30. apr 2010

jaaaj baby ved je spln. co sa cdujeme, nas maly spaval zle pri splne, vzdy aspon 2 noci. najlesie na to je vraj zatemnit celu izbu. to osm sa dcitala niekde, ked to bolo u nas aktualne

zuziiiicek17
30. apr 2010

no neviem ,nemam pocit ,zeby mu isli ,dokonca ani ta stolicka sa nehybe 😕
Ale ten spln mozno ma nieco do seba

lenka_66
30. apr 2010

ahojte ,

jqa som aj zabudla co chcem kym docitam 😠

petka035
30. apr 2010

Ahojte,Lenka som na tom podobne 😀 zuzka1.krásne tetká 🙂 našej ked išli zuby tak spala v noci v pohode,len cez den plakala a bola mrzutá a nechcela moc papať,teda lyžička sa jej toho nemohla dotknúť,ale bola fakt zlá len ten jeden maximalne dva dni ked sa jej prerezávali.
aj ja som na FB 🙂
včera sme sa boli korčulovať aj s kočíkom a vzali sme golfáč chicco liteway a išlo to aj s ním super

zuzka1.
30. apr 2010

Leni sporotva mamina, to som aj ja robila, ked bol maly mensi 😀 spojenie prijemneho s uzitocnym 😀

u nas podobne, zly len asi 2 dni vdy boli kriticke, cez den ok, v noci pomrnkaval

lenka_66
30. apr 2010

aj ja som fb
a dnes pride kocik ak bude ok aj by som si korcule kupila nech sa pekne natiahnem ako som dlha a siroka 😀

vevusiatko
30. apr 2010

Ahojte ja som bola vcera vonku v eurovei s kamoskou a s detmi a vecer s druhou kamoskou
Dnes budeme doma upratovat a varit ☹

petka035
30. apr 2010

ja by som sa tiež išla poflákať po obchodoch kebyže tu dáke máme 😠

vevusiatko
30. apr 2010

petka my sme pochodili najedli sa a potom sme boli vonku 🙂
Petka ty si priamo z matrina?

vevusiatko
30. apr 2010

lenka sa predomnou schovava 😀 😀 😀

petka035
30. apr 2010

vevu ano priamo z mt

lenka_66
30. apr 2010

petka a ty v lese byvas ze nemate obchody ?

vev, ma sa preco skryvat? uslo mi nieco?

vevusiatko
30. apr 2010

sak to je celkom vele mesto nie???

lenka_66
30. apr 2010

zuzka , myslis korculovanie abo skusanie gravitacie? 😀

vevusiatko
30. apr 2010

lenka bola si tu a jak som dosla tak nic tak som si myslela, ze si si povedala, ze zase dosla ta krava tak ja idem 😀 😀 😀

lenka_66
30. apr 2010

oo nie ja som len nevychovana a sa nelucim.jednoducho marek zaveli a ja vstavam od NB