Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
30. apr 2010

lenka 😀 no skoro 🙂 no pešiu zonu tvoria dve ulice, a sú tam banky,čiňaky,nejaké bary a možno zo tri obchody s oblečením,ale nič také,že hm a podobne,len také butiky či ako to nazvať. nejaká drogeria a tak, a máme prior. ale akože nejaké NC ani nie, ba tesco a tulip,ale to nie je ani v centre ale uplne inde a žiadna sláva 🙄

petka035
30. apr 2010

vevusiatko no ani nie,napr.pre malú tu ani nič nezoženiem,oblečenie detské jedine v tescu a pár detských obchodíkov,kde predávajú predražené neznačkové veci,ako skúpené z inych obchodov hádam.minule som zhánala slnečnú clonu na kočík a nik to ani nepoznal 😝 sa kukali po nás ako po debiloch 🙄

vevusiatko
30. apr 2010

lenka tak to aj ja 😀 😀 😀 ja sa tiez nelucim 😀 ja lenze si zmizla nenapdne s mojim prichodom a uz sa mi to aj minule stalo 😀 😀 😀 😀
petka ja som bola v martine viem ako to tam vyzera a ani take hluposti ako takko a take tam nemate???

petka035
30. apr 2010

idem chytro do sprchy,ale prííídem 🙂

petka035
30. apr 2010

takko je v tom tulipe, to je také akože NC,ale je to mänšie ako aupark,max a neviem čo všetko,

vevusiatko
30. apr 2010

petka to aj v roznave raz som zhanala overal a baba mi dala taky overal macko pu ze toto mame a ja som chcela len nieco take na par dni kedze som necakala , ze uz nasnezi a pozeram cenu a ze 60 eur 😀 😀 😀 som sa zacala rehotat a sa jej pytam ci to v korunach alebo v eurach a ona ze v eurach ja ze aha lacnejsie kupim znackove a ona , ze to je znackove disney 😀 😀 😀 a to popritom boli tie cinske znacky co predavaju cinania , tak som ju vysmiala a odisla...ako maximalna drziost predavat hnusne nekvalitne veci za 60 eur kde sme nike mali tak drahe overali a mozno aj lacnejsie a v ham mali za polovicnu cenu overa a krajsi a kvalitnejsi 😝 ale darmo luia ked nemaju na vyber asi kupia....alebo ked su hlupi tak kupia 😅

vevusiatko
30. apr 2010

petka bez hej viem co myslis to je take nakupne centrum ze 2 obchody s oblecenim jeden z nabytkom kvetinarstvo drogeria a jedna billa nie? 😀 😀 😀

zuziiiicek17
30. apr 2010

Ahojky,tam kde sa mame s mp stahovat v CZ tiez nic nie je 😔 ja milujm velke mesta,osalim sa tam

lenka_66
30. apr 2010

peti takze to u vas davaju lisky dobru noc?
😀

vev, no ja mam tiez obcas taky pocit len voci mojej osobe 😀 😀 😀

darmo tazko je byt zene na materskej .musi toho vela stihnut , kon, FB este obcas aj online hry 😀 .ten den ma malo hodin

vevusiatko
30. apr 2010

lenka veru hovor mi 😀 😀 😀
zuziii a kam sa to budete stahovat???

zuziiiicek17
30. apr 2010

Asi dve hodky od Prahy ,vola sa to Nova Paka ...nazov za milion 😀 ,pytala som sa ,ze co tam vlastne je ,a mi povedali ,ze Lidl ,Penny market a nejake obchody s oblecenim 😒
Ja cem PRAAAHUUU 😅 moje najoblubenejsie mesto

lenka_66
30. apr 2010

zuzi , tak raz tyzdenne celodenny vylet do prahy 😀

vevusiatko
30. apr 2010

na mna je praha privelka 😀 mne sa celkom brno lubi

ja inak nemam ada velke mesta...ked tak len ba 😀 mne je lepsie v malom meste

mukky
30. apr 2010

cauko,
ja len na skok,ideme malemu kuk nejaké topanocky,tak zatial pa...

zuzicek pisala som,pani z MMB sa mi este neozvala

zuziiiicek17
30. apr 2010

Tiez to tak vidim a Praha je presne mesto pre mna .Milujem Prahu .Ked som bola u mamky tri mesiace ,tak som sa tam perfektne zorientovala .A od vtedy je moje vysnene mesto

zuziiiicek17
30. apr 2010

Mukky ,no som zvedava co ti napise .Sa tesim asi aj za teba .Ja mozno uz onedlho tiez budem mat .Som poslala m link a mi povedal ,ze jasne .,ze si mozem kupit .Hned ako dostane vyplatu ,tak mi posle

vevusiatko
30. apr 2010

ahoj mukky 🙂
zuzii ved hej ked sa zorientujes to je fajn ako mesto je to pekne ale ja sa neviem nikde zorientovat 😀

petka035
30. apr 2010

vevu presne to 😉 a s tým oblečením si trafila klinec po hlavičke, sme minule zhánali mikinu malej a kupili sme za 20eur takú čisto bielu a značka ani len disney 😝
ale tak mohli by sme ísť bývať do nr,lebo mm tam má prácu a ja tiež ale nechceme tam isť 😅

petka035
30. apr 2010

pre mna by bola aj BA velká 😔 😀

vevusiatko
30. apr 2010

preco nitra je krasne mesto ja by som tam sla byvat hned 😉 po ba mam najradsej nitru ako mesto 😀

vevusiatko
30. apr 2010

petka kedze tu zijem od narodenia mne pripada ba ako pekne mesto a aj sa zorientujem troska 😀 ale tiez mam radsej take male emsta

zuzka1.
30. apr 2010

nitra je super, je tam vsetko, nie je nejak extra velika, alebo podte k nam do zm, je to 30km od Nitra. ZM boli v nejakej ankete ako najidealnejsie miesto pre mlade rodiny 😉 😉 😉

petka035
30. apr 2010

no lebo pri našom šťastí,nás hodia z práce zas inam, a super sa sťahuje,ked tu je napr.trojizbový byt o milion lacnejší ako v nitre a predaj a kup si tam 😝

petka035
30. apr 2010

dakujem za pozvania 😀 môžme sa nasťahovať aj k Vám do domu? 😅 😀

zuzka1.
30. apr 2010

petka co robi mm??vojaka?

zuzka1.
30. apr 2010

Peti sak vas teda ubytujeme 😀 😀 😀 na dvore staci?mm je stolar, spravi zahradny domcek 😀

vevusiatko
30. apr 2010

tak si dajte ten vas byt v martine do prenajmu a vy si prenajmite v nitre byt usetrite na cestovanie 😀 zuzka my cez zm len prechadzame teda ani neprechadzame len ta cesta z nr co ide smer na zvolen tak takde chodime 😀

zuzka1.
30. apr 2010

vevu vy ste este v ba a idete sa stahovat do Roznavy???mm je slovak???

vevusiatko
30. apr 2010

zuzka sme este v ba mali sme sa stahovat uz teraz no este musime aspon mesiac cakat ...
chlap je slovak 🙂 preco??? 🙂

petka035
30. apr 2010

zuzka ano vojak. tak som zvedavá aký domček nám spravíte,sa teším 😵 😀 no len prenájom v rozdielnych mestách je tiež o inom a tu čo máme byt nie je náš,bývame v takom väčšom jednoizbovom ,je mojich rodičov a čakáme čo s mm prácou aby sme si niekde už niečo kupil