Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
4. máj 2010

To nie je ohovaranie ,iba vyjadrovanie nazoru o istej osobe 😀 😝

nikollette
4. máj 2010

Peti, však že ☹

Zuzi, ani môj nie je jedák... Mám tu aj tému... "Maminy tzv. nejdlích bábatiek" ak chceš nakukni....

nikollette
4. máj 2010

Mimochodom, my neohvárame iba konštatujeme 😀 😝

zuziiiicek17
4. máj 2010

Oki ,pozriem sa tam ,co to tam riesite 😉
Nika ,ty si trosku obmenila to co som napisala ja 😀

nikollette
4. máj 2010

Všimla som si 😅

petka035
4. máj 2010

Zuzka nezávidím Ti kam sa to chystáš 😅 budeš potrebovať pevné nervy
niki idem pozrieť aj ja 😉 ja neviem či je Ninka jedák či nie,lebo náš jedálniček je:ráno okolo 120ml mlieka,desiata ovocie(povedzme jedna frutapara)obed-zelenina a mäsko-niekedy aj 300ml(dokáže zjesť aj 325g balík mrazenej zeleniny 😅 )ale potom papá až pred spaním a to 180ml mlieka a v noci raz 150ml.čiže len tak tak vypijeme toho pol litra mlieka a máme len dva príkrmy. Inak Zuzi ked som pozerala do septembrovej temy, tak tam som len tak kukala 😕 že kolko príkrmov už dávajú, som sa cítila ako ,,riadna tabulka" 😀 lebo ja čakám na tretí príkrm,že až tri mesiace od začatia prikrmovania a tam tie čo prikrmujú len 2m dávajú už kopec toho 😝

zuziiiicek17
4. máj 2010

Baby ,myslite ,ze som dobra mama ? Vlastna mama mi povedala ,ze sa o maleho poriadne nestaram,pritom tu ani nie je a nevie nic .
Niekedy si pripadam ako uplna krava ,ze neviem co malemu je a apritom je to totalna banalita

petka035
4. máj 2010

ja viem,že neohovárate 😀 skor mi to príde akoby ste tu dáke sci-fi písali 😝 na neuverenie je to až,akí sú niektorí ludia hlúpi 😔

nikollette
4. máj 2010

Zuzi, jasné že si... Prečo by si bola zlá?
Ty sa s mamou stretávaš? Prepáč, ale taká mama ti má čo hovoriť, ktorá ťa opustila a musela si ísť bývať k babke. A ona bude dávať rady, že ty si zlá mama????????? 😕 😲 😲 😲

zuziiiicek17
4. máj 2010

No ja by som mozno aj prikrmovala trikrat ,keby maly chcel ...ale on nie a nie ...to ja mozem snivat o tom ,zeby mi papal tolko ako tebe 😒 Ja sa uz citim blbo z toho ,on stale len cici chce

zuziiiicek17
4. máj 2010

Komedia co, niki ? Ked som otehotnela ,nevedela som o detoch nicovate nic a ked sa drobec narodil ,tak som si vravela ,ze si nezasluzim mat nieco take krasne ,ked som mu nedokazala dat dokopy rodinu a domov .

petka035
4. máj 2010

zuzka jasné,že si 😉 o tom ani len nepochybuj

petka035
4. máj 2010

zuzi ale tak napapá sa z mliečka a chlapci sú viac naviazaní na mamy ako dievčatá.neboj on sa rozpapá

zuziiiicek17
4. máj 2010

No hej ,pri niektorych si poviem ,ze som stokrat lepsia ....ako napr ta aneta .Oproti nej som super...ale na druhej strane ste tu vy a ja si pri vas pridem ako blbec 😔 Hlavne oproti mukky .

petka035
4. máj 2010

zuzi ale každá mama a každe dieťa je iné, tak neporovnávaj.Pre Miška budeš ty naj mama a nie mukky 😅 (mukky bez urážky 😉 😀 )

zuziiiicek17
4. máj 2010

No pre neho ano ,ale dufam ,ze mna nikto nebude nikdy tak "ohovarat" ako tu anetu

nikollette
4. máj 2010

Zuzi, ty čo dávaš kokos... že oproti nám, a najmä mukky...
Ty sa nemôžeš porovnávať pre boha 😅
Musíš si povedať že robíš pre svoje dieťa všetko čo je v tvojich silách, lúbiš ho najviac ako vieš, snaíš sa vo všetkom, atd....
Tak potom čo... Si dobrá mama, pre tvoje dieťa tá najlepšia a hotovo!!!
Ja si tiež občas niečo vyčítam, ked mi malý spadne, alebo sa udrie alebo niečo, ale ma to prejde... Ved sa to môže stať aj tej naj mame na svete...

zuziiiicek17
4. máj 2010

Dajak na mna depka dosla 😒 to preto .Mozno uz zajtra bude zase dobre .
Ale vies moj Miško poriadne nepapa ,iba cici by chcel ,nespinka ako by mal ,cez noc musi byt v kuse pri mne ,ked s nim nie som ,tak okamzite reve ,strasne je naviazany na mna...a ja neviem ci robim chybu niekde ja alebo je tzv.narocne dieta

mukky
4. máj 2010

ahojte

nikollette
4. máj 2010

Idem k tv...

Majte sa

Mukky ahoj 🙂

zuziiiicek17
4. máj 2010

Ahojky 🙂

petka035
4. máj 2010

zuzi ale si vezmi napr,že my s Niki sme poriadne ani nekojili,aj ked mm sme odsávali a snažíme sa si to nevyčítať(však Niki 😉 )a teraz sme zlé matky,že my nekojíme a ty ano? musíš mať trošku viac sebavedomia

petka035
4. máj 2010

my tam smajlov nehodilo 😕

zuziiiicek17
4. máj 2010

Maj sa Niki 🙂

petka035
4. máj 2010

dobrú noc Nikol 🙂 Mukky ahoj

zuziiiicek17
4. máj 2010

Peti ,ked si to vezmem takto ,tak veru mas pravdu 🙂

mukky
4. máj 2010

idem dočítať

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mukky ,mas co robit 😀

petka035
4. máj 2010

zuuzi pošleš mi do ip meno?pridám si Ťa na fb ak smiem teda 😅

zuziiiicek17
4. máj 2010

Akurat som ti sla pisat IP ci mi napises meno Peti 😀