Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
10. máj 2010

a piť nemusíš ak nechceš,to nie je povinne 😀

nikollette
10. máj 2010

Neuraila som sa... Ale nejak nemám náladu... A chce tu urobiť taký divný mix ludí, co sa ani nepoznajú...
Však nabudúce 😀 😀 😀

Hej on je dobrák veľký na mna 😔

Minule sa skoro pobils jedným taxikárom 130kilovým😕
My to včera hovoril...
že išli obaja oproti sebe v aute. Pruh toho taxikára bol uzavretý, lebo tam niečo robili, a mal počkať. No on s atam napchal. MP išiel tiež, tak že sa tam ledva zmestili. A dotkli sa so spätnými zrkadlami. MP sa iba ohlo, čo si hned napravil, a tomu taxikárovi sa odjebalo 😅 tak MP išiel dalej, ale te taxikár sa za ním otočil autom a išiel za ním. Tak ho zastavil na ceste. Vystúpili obaja a ten taxikár mu začal pičovať, nech mu to MP zaplatí atd.. MP ho vysmial, že jasné, že nemal sa jebať ked nemal prednosť... Taxikár už začal byť agresívny, a sotil do MP, a MP ho hneď sotil spať, a zahučal na neho že "čo je, čo je" taxikár sa stiahol.. asi si myslel že sa MP zalakne kedže on bol starš a mal o 30kg viac... potom povedal že zavolá policajtov, a MP že nech zavolá kludne.. tak sadol do auta ten txikár, akožen už vytáčal polišov (si asi myslel že MP ešte priskočím k autu a povie že mu to zaplatí) no ked videl že MP be na neho tak len mávol rukou, naštartoval auto a frčal preč 😝 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

Mukky, ačo by som robila kebyže nepijem??? Vieš keby všetci pili a ja nie, pre mna by nebola zábava... oni by boli v nálade, pripitý, rozprávali by blbosti, (ktoré by mne v triezvom stave priapadali trápne) a už by som to hned chcela ukončiť.. celú tú párty 😝

mukky
10. máj 2010

no niki este ze to tak skončilo s tým taxikárom 😕
to nie je sranda,fakt....

ale nikoll iste by si sa bavila a ved nemusiš sa ozrať,mozes si dat ved poznas svoju mieru a budes pit tak,aby ti nebolo zle 😀
dobre sa najes,budes pit vela vody a hlavne nemiesas alkohol a budes fit

nikollette
10. máj 2010

Nie, nie... párty nebude.. neoroduj tu za MP 😀 😀 😀

No hej, ešte že ti tak dopadlo... už mi hovoril že už si myslel že sa úplne pobijú, že MP už mal pripravenú pasť 😕 😅

nikollette
10. máj 2010

MP si rboí novú posilku... ta pracujú na tom teraz s kamošom na dvore.. Už to nebude v pivnici, ale vo vedlajšom domčeku...
A potom ide cvičiť...
Babka brala malého teraz von, takže mám zase free 🙂

mukky
10. máj 2010

orodujem 😀
ja uz musim ist,ideme si kreslit,dnes pojde asi trosku neskor hajať,tak okolo 21.hodky nakuknem,dnes ide fajn film celkom na markíze,len som ho uz videla...mam rada tu herecku,to dievca..

papapapaáá

nikollette
10. máj 2010

Nechóď ☹
Nikoho tu niet 😒

Ja ešte neviem čo budeme pozerať, keďže teraz sa z 306programov ťažko vyberá 😀
Len dookola prepíname, že čo by sme pozerali...
Najlepšie je mať iba 3-4 kanály a stále je čo pozerať 😅 😉

nikollette
10. máj 2010

Ja som včera okolo polnoci pozerala na HBO comedy Simpsonovcov film 😀 boha, to bola kravina 😅

vinifera
10. máj 2010

Ja som tuuuu.

askorka23
10. máj 2010

Ahojte.... 😉 😎 Krpcekovia konecneeee zaspali 😉 😔
nikolette tvoj Christoperko chodi kedy vecer spavat?

nikollette
10. máj 2010

Askorka, ako kedy... niekdy o 20tej, niekdy o 23tej..

askorka23
10. máj 2010

nikolette a ked chodi "hajat" o 23 to mozes konikovat? 😲 😉Samozrejme v dobrom zavidim 😉Ja si len spomynam na Sofiu ked mala tolko co tvoj Christoperko tak to bola "neriadena strela" 😀 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

Ved je s ním MP 😉

askorka23
10. máj 2010

nikolette aha 😉 😀 Ten moj to vzadl hned po 10 minutach 😀 😉

nikollette
10. máj 2010

No ja by som mu dala.. Ked je celýden v robote, potom do večera cvičí, tak s malým by mal byť, je to jeho povinnosť... 😀
Ved malý má aj otca, nie len mna predsa 😎
A on je s ním rád 😉

petka035
10. máj 2010

Ahojte, tak mm uspáva malú a ja pojdem ešte do sprchy a kukať niečo v telke 🙂 spať som potom nešla, som ožehlila veci a išla som von za mm a malou. ale strašné fúkalo, tak ma bolia oči 😝 zajtra musím ísť ráno na gyndu,to aby som o piatej vstávala 😢 Niki tak nám minule jeden chlapík odje... späťák 😠 mm išiel domov z nitry a oproti nemu dáky chlapček na audine si to jeb.. a ešte mu aj vbehol do cesty a mm sa musel uplne z cesty dať na krajnicu ale aj tak zrkadlo v zadku. ale nahánať ho nemohol, sa nemal kde otočiť,ked išli za ním dalšie autá a henten len prefrčal 😠 tak sme si zacvakali 80eur za nové a bolo 😝
tu by furt len niekto besiedkoval 😀 ja som už zo 10mesiacov nikde nebola 😅

nikollette
10. máj 2010

A ty máš kolko rokov, ak to nie je tajné? 🙂

nikollette
10. máj 2010

Peti, no a ten taxikár chcel od MP že 150ur...a MP ho vysmial a mu povedal, že a čo si mal ten späťák zo zlata 😀 😀 😀

askorka23
10. máj 2010

nikolette ...to si dobre povedala 😀 😉 ja mam 28 ale v juny budem mat 29 😉

petka035
10. máj 2010

Nikol no vtipálek veru a späťák zo škodovky nie? 😀 MP mu dobre povedal 😉

nikollette
10. máj 2010

Peti občas treba aj vypadnuť von, a zabaviť sa 😉

nikollette
10. máj 2010

MP aj ten taxikár mali rovké autá dokonca... Obaja škoda octavia, len MP novší ročník...

askorka23
10. máj 2010

nikolette pravda......treba sa aj odreagovat 😉

petka035
10. máj 2010

no ale 150eur by stálo zrkadlo možno na range rover 😅 my máme seat ibiza a stálo 80 a zapojiť si to musí vedieť každý,ten jeden káblik 😝
no ja by som sa aj išla ,ale kde by som dala malú? 😕 ona sa momentálne bojí cudzich aj svokrovcov aj našich,ešte ako tak moju maminu znesie ale aj tak by som jej ju asi nenechala,ked tak cez den

nikollette
10. máj 2010

Náš je zase taký, že kebyže ho dám aj cigánovi na ulici, on by sa na neho smial, a nebál by sa ho 😀

petka035
10. máj 2010

aj naša bola taká,ale teraz posl tri týždne asi sa bojí a hned skriví usta do plaču,ale tak nevadí mi to, ved to ju dlho držať nebude 🙂

askorka23
10. máj 2010

nikolette Christoperko je odvazny 😉 😅

nikollette
10. máj 2010

Peti ved hej prejde ju to...

Askorka, no možno 😀 😅 on bol taký od malička, až doteraz, on sa nebojí nikoho 😎

askorka23
10. máj 2010

nikolette...tak nech mu to ostane 😉