Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka snad nie ved treba skusat skus sampon najprv ...ale inak slnko ti vytiahne farbu tak mozno sksu pockat do leta...ale ajk chce zmenu ja by som sla na taku bledo hnedu....hehe 😀 na tvojom miete...neviem tu farbu opisat..ale rataj s tym,. ze ak si prefarbis vlasky tka ti este o to viac stmavnu 😖

petka035
11. máj 2010

veve však aj tou blondatou čo si dávam mi tmavnú,svine 😠 😀 možno si dám takú svetlo hnedu a do toho blond melír nech to neni taký šok zrazu 😉

bejbypd
11. máj 2010

ďakujem baby 😵 adal cmuk 🙂

vevusiatko
11. máj 2010

petka alebo si daj melir to sa mi paci 🙂

nikollette
11. máj 2010

Dobré ráno...

Malý napapaný, prebalený, a babka ho brala na prechádzku...
Mne došla peňaženka, je krásna 🙂 🙂

Mishelin IP 😉

Idem vás dočítať, ked toho nebude moc veľa... aspon medzi riadkami 😀

nikollette
11. máj 2010

Bejby Miške prajeme skoré uzdravenie 🙂

Zuzi v pohode sa dáv takýcho chodiť.. ja mám podobné.. ako prvý krát je to horšie, lebo noha si zvyká na novú obuv... ale druhý, krát a potomuž je to v pohode,... ja som bola v takých dokonca vtedy vonku, ked sme boli piť, na diske a tak... teraz čo sme boli naposledy... ani som sa v nich nevysyala, ani nič 😀
A tancovala som v nich až do rána 3tej a úplne v pohode 😉

Ja som volakedy nosievala balerínky, ale dala som všetky mame 😀 sa mi to prestalo páčiť... 😅

zuziiiicek17
11. máj 2010

No ale vies ,ty si celkovo zvyknuta na stekle ...ja som mala obute stekle mozno 10x v zivote 😀
Ale su kraaasne ....Ja by som aj chcela nieco ake ,ale musela by som vymenit aj satnik

nikollette
11. máj 2010

No ani moc nie.. cele tehu na teniskách... aj väčšinu času...
Len teraz zase som sa preorientovala spať na štekle 🙂
Je to také ženské, sexi 😀 😎

nikollette
11. máj 2010

Hlavne ked je tu jar a leto... tolko krásnmych topánok predávajú 😅
a v podstate aj v zime, krásne čižmičky 😵

bejbypd
11. máj 2010

niki ďakujeme 😀 Inak tiež si rada dám štekle,pripadám si ako žena potom 😀 ale fakt,len v nich chodím ako debil,tak sa to musím naučiť zvodnejšie,nech vie depko,čo má doma,aký poklad 😀

bejbypd
11. máj 2010

tam malo byť ďakujeme 😵

nikollette
11. máj 2010

Ved tam aj je ďakujeme 😀 😉 nie je zač...

Veď to že v štekloch si pripadám ako žena, oveľa ženskejšie...
Ked mám napríklad tenisky, a ideme niekam s MP, tak na just vidíme samé "pipiny" sexi v štekloch... tak potom sa v sebe rozčulujem, čo som si nedala aj ja 😅

nikollette
11. máj 2010

či si mysela iného smajla? 😉

bejbypd
11. máj 2010

áno iného smajla 😀 No mi hovor,keď si ja dám tepláky k tomu len nejaké také tričko a ideme von s depkom,tak samé s krátkou sukničkou,štekle,vyobliekané a ja ako taká oná 😀 Ale depko ma ukľudňuje,že on sa síce pozrie na takú,ale doma by ju nechcel a potom mi povie,že veď aj ja viem byť taká pipina 😀 no veď viem,ale nie vždy sa mi chce sa richtuvať 😀 😝

nikollette
11. máj 2010

No ved to, zákon schválnosti, že jo 😅

bejbypd
11. máj 2010

no asi tak 😀 😝

nikollette
11. máj 2010

Veď to že, ani mne sa nie vždy chce, promenádovať sa v štekloch a vybliekaná.. Aj ked také oblečko mám všelijaké, ale pohodlie, je pohodlie... že jo 😉

Moja kamoška, ztase ona stále iba štekle, a sexi oblečko... Ju by ste v teniskách nemali šancu vidieť....
Ja sa čudujem že sa jej to chce... a tmá priatela cca 7rokov, takže nejde o to že by nejakého chcela zabliť na svoj výzor..

bejbypd
11. máj 2010

Hmmm,tak to je obdivuhodné...takého niekoho ani nepoznám 😨 tiež som viac za pohodlie odkedy mám malú,predsalen nie moc dobre by sa mi ju naháňalo v opatkoch 😀 😝 no idem ja,malá už vstala,zase horí,tak sa jej idem venovať lebo mi tu mrnčí... pekný dník prajem 😵

nikollette
11. máj 2010

Ahoj, maj sa 🙂

Dnes už ide konečne MP do obchodu na týždený nákup.. bo už máme v chladničke iba zimu 😅

nikollette
11. máj 2010

ted okrem nejakých základných vecí, a malého jogurtov 😀 😀
tých mám vždy v zásobe min. 20 😀

ale pre mna nic jedlé 😒
mi po týždni tak vybrakujeme chladničku že až.... 😅

vevusiatko
11. máj 2010

niki som tu 😀 prisla som ta pozdravit

nikollette
11. máj 2010

ahoj...
co porábate?

nikollette
11. máj 2010

ste riešili vlasy... No mne by sa už tiež zišlo zafarbiť ich...
neznášam vyrastenú farbu na vlasoch... 😝

nikollette
11. máj 2010

Akurát mi MP volá, že videl hrozný pád...
Taký cca 1,5 - 2ročný chlapček, bežal a na krivej dlažbe tak škaredo a silno padol,že úplne zakusolako keby do betónu, resp. do tej dlažby ☹ chúďa malé 😔

nikollette
11. máj 2010

že celú krvavú tvár mal ☹

nikollette
11. máj 2010

Ja sa strašne bojím o malého v takýchto nehodách.. 😔 😔 😔

Veve, kam si zmizla???

zuziiiicek17
11. máj 2010

Teraz som ta prisla kuk j 😵

zuziiiicek17
11. máj 2010

chudak chlapcek ,mne ked maly spadol z vanicky,tak som sa prerevala pol noci

vevusiatko
11. máj 2010

tu som robim to video co aj zuzka :D
chudatko male

zuziiiicek17
11. máj 2010

😀 Ja som to videla u bejby 😵