Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
13. máj 2010

Vev 😵 vsetko naj k vymesacniku 😵

Bejby ,dakujeme 😉 a skore uzdravenie Miške 🙂

Ja lezim v posteli s drobcom ,kedze babka nema cas ho zobrat 😖 Mam pocit,ze mi vybuchne hlava 😔

vevusiatko
13. máj 2010

zuzii to ma mrzi ale snad t raz dva prede 🙂
a co ako ste vyriesili ten t mobile?

zuziiiicek17
13. máj 2010

posielame ziadost do t-mobilu aj so vsetkym .potom by to malo byt ok

vevusiatko
13. máj 2010

tak drzim palce 😉 😉

zuziiiicek17
13. máj 2010

diky 😉

A vy co robite ??

lenka_66
13. máj 2010

tak aj drganke len to naj ... 😵

vevusiatko
13. máj 2010

leni dakujeme 🙂
zuzi nic takeho dragana mi vybera veci z penazenky esteze tam nemam peniaze a ja sa snazim marne dovolat na socialku uz druhy tyzden 😠 😠 😠

zuziiiicek17
13. máj 2010

A kvoli comu na socialku ?

vevusiatko
13. máj 2010

mesiac dozadu som im posielal prihlasku na dobrovolne nemocenske pistenie a oni nic maju povinoost do 30 dni odpisat ale naco ach zabila by som tam tie kravy 😅

zuziiiicek17
13. máj 2010

no na socialke su vacsinou kravy 😀

vevusiatko
13. máj 2010

99% 😝 aby som nikoho neurazila raz som na jednom urade spoznala az jednu milu pani takze verim, ze sa vynimky najdu ale tym ostatnym by som ....... 😠

lenka_66
13. máj 2010

veve , odpisu ti v posleddny mozny den a este tyzden kym to pride

vevusiatko
13. máj 2010

ale ja som to posielala uz vyse mesiaca dozadu 😠 nevem ale seru ma uz riadne 😠

zuziiiicek17
13. máj 2010

fasa teda 😠 idem si kusa zdriemnut ,majte sa 😉

vevusiatko
13. máj 2010

zuzi tak snad zaspis pa 🙂

vinifera
13. máj 2010

Ahojte ženy.Mojmu decku už leziem kvalitne na nervy. Buď ho nahánam s nejakým sirupom - už mi žiaden nechce. Už mi ani čaj nechce piť. Ani jesť ☹(( Stále ho nahánam s vysávačom a odsávačkou na hlieny. Poprípade s takou hovadinou čo vyzerá jak kyslíková maska a mám mu tam striekať nejaký liek. No proste katastrofa ... ☹((

nikollette
13. máj 2010

DObré ráno...

Idem vás dočítať...

nikollette
13. máj 2010

Vini chudiatko malé, nech je to už za vami 😔
Ale s tým TP si ma tiež pobavila, prepáč 😀
Inak aj MP vstáva "za 5 12" ked s ním niekam ideme.. nevie sa vykotiť z postele.. a potom sa "parádi" v kúpelni... 😝
a potom sa vždy ponáhalme kvôli nemu 😒

zuziiiicek17
13. máj 2010

Vini 😔 Dufam ,ze mu to prejde 😔

Misko mi dnes prvykrat za cely svoj osemmesacny zivot spapal 170 ml vyzivy ...skoro som odpadla .A teraz spinka uz viac ako hodinu ---sam ---odpadavam.
Mne je uz o cosi lepsie ,ale hlava stale boli 😖

nikollette
13. máj 2010

Ja mmusím rýchlo kupiť malému botasky...
Chudiatko ja že co tak čapatavo chodí, a jemu sú malé všetky tenisky čo máme...
Asi mal nejaký spurt teraz chodidle, alebo čo 😅

Zuzi, a čo ti je???

vinifera
13. máj 2010

Ja som rada keď niekoho pobavím. Ono keby som si to takto nezľahčovala tak sa za 2 dni pri ňom zbláznim. To som ušetrila život nejakej inej žene 🙂
zuzicek inak to je strašné ked je žena chorá a nemá sa kto postarať o dieťa ☹ Máš čo robiť so sebou natož ešte s krpcom.
Inak ja som ti to hovorila že v 8 mom mesiaci sa to upraví 🙂) A bude lepšieee.

vinifera
13. máj 2010

Nika akú veľkosť kupujete?

nikollette
13. máj 2010

Vini, čo som ti vtedy písala to UK 4 je nám už úplne malé...
To boli č.20... a teraz už musím skočiť hned na č.22 😕 lebo 21 by nám bola malá...
chudák malý 😖 mna to ani nenapadlo... halvne že nedávno som kupovala v roivnakej velkosti v akej su nam už malé 😝
Takže teraz haldám s minimálnou vnútornou dlžkou 13,5cm.. kedže som mu namerala nožku okolo 12,5 - až 13cm...

vinifera
13. máj 2010

No my máme aktuálne UK 5. Lebo už ani 4,5 mi neobuje (takže mám doma krásne reeboky ktoré svietia ale ktoré neobuje). Jednak má nohu dlhu po tatkovi (ten má 12) a jednak tlustú po tatkovi 😅

nikollette
13. máj 2010

My ani nie že tlstú, ale má vysoký ten nárt... takže tie klasické ortopedické topánočky s vyvýšenou klenbou sme nedokázali obuť, aj ked boli o číslo väčšie 😒
No nám by asi estacila ani UK5.. my ideme na UK6... podla nameraných cm 😉

zuziiiicek17
13. máj 2010

Niki ,som chora ako pes ...nevladzem ani maleho dvihnut ,nieto sa s nim este hrat a ked zacne pistat ,tak moja hlava takmer exploduje .Uz ma z toho vsetky klby na tele bolia 😖Dufam ,ze zajtra prejde .Som si vsimla ,ze som chora vacsinou potom ako som cely den v meste .Asi mi fakt odisla imunita .Neviete co je na to dobre ?

nikollette
13. máj 2010

Zuzi, tak skoré uzdravenie... 😉
Na imunitu sú super BioGaia.. Pred detičky kvapky, a pre dospelých sú to tabletky.. a každé ráno, šup do seba jeden actimel, a C-vitamínik 😉

zuziiiicek17
13. máj 2010

Dakujem ,skusim to 🙂 Mozem to davat aj malemu ?

zuziiiicek17
13. máj 2010

Myslim BioGaia

nikollette
13. máj 2010

Biogaia aj malému jasné... 😉
Ja tiež vždy dávam, ked sme troška chorý, alebo má riedšiu stolicu...
Len taký mini balík stojí 10eur, a nedá sa to na predpis.. a minie sa to z dva.. dávaš 5kvapiek denne..
A tabletky pre dospelých neviem čo stoja, ale v podstate aj dospelí môžu tie kvapky.. a može sa to užívať dlhodobo 😉