Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
14. máj 2010

aj ja biele zlato aj zasnubny mam taky...nastastie chlap vybral take kebyze ma poziada o ruku z obycajnym zlatom tak ho vyhodim 😀 😀 😀 😀 😀

hej mukky najblizsie ked budes likvidovat satnik ponukni mi veci 😀

zuziiiicek17
14. máj 2010

askorka 😔 skoro sa uzdravte

lenka_66
14. máj 2010

askor , to ste teraz na pozorovani , abo aj nieco musia robit?

vevusiatko
14. máj 2010

askorka tak nech ste cim skor ok ☹

lenka_66
14. máj 2010

inac marek zaspal znovu . len zo sna cosi mrmle

askorka23
14. máj 2010

baby dakujem Vam moc
lenka..je na pozorovani aj jej robili rongen ...cakame na vysledky ☹

mukky
14. máj 2010

vev ok ponuknem ti 😀
ale myslím ze na tom nie si az tak zle ze neobliekas si stariny.. 😝 😀

a ja mam co povedať??na take tluste nevyrabaju nic pekne 🙄 nosim tricka s mickey mausami 😀 moje oblubene 😔 a presne ako pisala lenka,nakupujem v madarsku oblecko alebo teraz som si kupila asi 3 tricka v orsay a su hadam L ci M velkosť 😀 takze som este chudá 😀 😀 😀 😀

lenka_66
14. máj 2010

tak nech je vsetko ako ma byt .drzim klepeta

mukky
14. máj 2010

askorka a to na dlazbu spadla s hlavkou?? ☹ aj my mame dlazbu na chodne a v kuchyni,wc kupelna a tiez uz sa tam asi 2 krat vykotil ☹ ☹

vevusiatko
14. máj 2010

mukky hehe 😀 😀 😀 vsetky sa tu tak lutujeme 🙂
ja uz si nemam co obliekat s chlapoms a nebavim tak ked sa bude vtierat vyzmykam ho o peniaze a pojdem si na leto nakupit 🙂 😀 😀 😀

vevusiatko
14. máj 2010

snad to bude ok....mne mala tiez padla na dlazku aj vkupelke tak skaredo ale nikdy jej nic neblo nastastie

zuziiiicek17
14. máj 2010

Ja som inac mala zasnubak z bieleho zlata ,ale raz som ho MP vratila ,lebo sme sa "rozisli" a on ho od nervov hodil do potoka 😔 😖

askorka23
14. máj 2010

mukky......ja ani neviem ja som len rychlo sla za nou a uz pocut plac a tresk ☹ bol to zlomok sekundy

lenka_66
14. máj 2010

mukky 😀 😀 😀 .ja vecne philiph russel.za smiesny peniaz super tricka

mukky
14. máj 2010

ked malý zaspí idem do schránky ci mi nedosiel balík 😅 ,uz tu mal byť...to hadam nie je opustenie dieťaťa ked pojdem len do schránky?? 😕 😕 😀

tety postarky su inak super,vzdy mi napisu na listocky ze som nezastihnutelna...hahaha,iste 😝 a ja furt skoro doobeda doma..lenivé su..
no ale aspon mi nebudia maleho 😝

lenka_66
14. máj 2010

mukky a kam najradsej ides nakupit?

vevusiatko
14. máj 2010

zuziii aj ja som neraz vratila alebo hodila po nom...uz ma to preslo uz nevraciam 😀

lenka_66
14. máj 2010

mukky a to co si si obj.ze vleze do schranky? nasa je ok . este aj najprv zaklope

vevusiatko
14. máj 2010

mukky akurat dnes som sa koli tomu stazovala na poste a ked raz zastihnem tu postarku tak jej hlavu otrieskam o zvoncek 😀 😀 😀 😅 😅 😅

lenka_66
14. máj 2010

inec mas to blizsie do schranky ako vev na postu

zuziiiicek17
14. máj 2010

mukky ,no som zvedava ,ci uz dosiel 😕

lenka_66
14. máj 2010

ani ja nehadzem este si to rozmysli a nevrati 😀

vevusiatko
14. máj 2010

leni 😀 😀 😀

vinifera
14. máj 2010

Askorka tak dúfam že bude všetko OK.

askorka23
14. máj 2010

aj ja cakam na balik🙂Objednala som malej v brusku do izbicky ten zavesny box ci ako sa to vola 😅

askorka23
14. máj 2010

vini...dakujem a vy uz ste na tom lepsie????

lenka_66
14. máj 2010

u nas slnko vylieza 🙂 🙂 🙂 .

lenka_66
14. máj 2010

askor tak ja ako taky debil dumam co je to v brusku.ci neaky eschop ... . a z potom mi doslo 😀

zuziiiicek17
14. máj 2010

lenka 😀 😀 😀 😀

mukky
14. máj 2010

vev 😀
leni no ja som objavila jeden uzasny obchod v miskolci na velké zeny 😀 😀 😀 😀
super vecicky,mama sa tam obliekla tiez dobre aj teta...ziadna čina...
je tam to super,ze je tam oblecko od čisla 34 do asi 58 a rovnaký tovar 😅 😅
takze krasnu vetrovku v 34 velkosti si kupis aj ked si ako tank 😅